Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів icon

Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів
Скачати 102.15 Kb.
НазваКвітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів
Дата конвертації22.02.2014
Розмір102.15 Kb.
ТипДокументи


Квітень, 2013 р. №5 (4)
Головлівська ЗОШ І-ІІІ ступенівПАМ’ЯТНІ ПОДІЇ
Біль Чорнобиля

26 квітня 1986 року. Ту мирну весняну ніч на берегах Прип’яті люди ніколи не забудуть. Вона була такою тихою, такою теплою і ласкавою. Саме в цю ніч почався відлік часу далеко не мирний, а бойовий і аварійний.

У пам’яті українського народу - це день чорнобильського лиха, болю, суму, пересторог, забути його чи викреслити із пам’яті нації – неможливо.

Довгі тривожні дні, правда придушена муром мовчання.

Ще скільки часу буде потрібно, щоб реально осмислити те, що трапилося. А смерть уже відкрила свій чорний рахунок і забрала найкращих. Людство дізнається їхні імена згодом.

У цю квітневу ніч не було часу дошукуватися причин вибуху, шукати винних. Це зроблять згодом, а тоді треба було будь-що ліквідувати наслідки аварії. Наш народ уперше зустрівся з такою грізною силою, як безконтрольна ядерна енергія.

За покликом рідної землі на захист свого народу першими до палаючого реактора за тривогою прибули пожежники на чолі з начальником варти В.Правиком.

Молодці хлопці, які героїчно, справді-таки – героїчно і самозабутньо, але – голіруч ішли на атом, були вимушені закривати власними грудьми дзот, крізь якого атом безжально строчив. Смерть цих героїв і на нашій з вами совісті.


Їх було 28 – пожежних Чорнобиля. Вони першими прийняли найжорстокіший удар в четвертому блоці станції. Ніхто із них не здригнувся, не відступив перед обличчям неймовірної небезпеки.

Люди покидали рідні домівки, ніхто тоді ще не думав, що назавжди. Дехто намагався повернутися, та зустрічав на своєму шляху колючий дріт.

Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає. Тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного вибуху.

Засвічують поминальні свічі.

Тоді дзвонять дзвони Чорнобиля, звучить сивий голос посивілої від горя землі. І сльоза омиває душу...

Свіча Поминальна і свічка Надії.

26 квітня полум’я їхнє в кожному нашому домі зіллється а одне полум’я – Віри!

Господи! Страждання, муки і горе мого народу до Всевишньої скорботи зарахуй, і біди, і погибель від землі й народу відведи.


^ ШАНУЙМО ПРАЦЮ


Кожний юнак, кожна дівчина повинні знати, що, навчаючись у школі, їм треба готувати себе до праці, до того, щоб створювати цінності, корисні для людини, для суспільства.

В. Сухомлинський


Вісті школиc:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1758.jpg

Привчаємось до праці з молодшого шкільного віку

c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1765.jpg

П’ятикласники насаджують сосни

c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1823.jpg

Учні 6,7 класів впорядковують клумби

c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1782.jpg

Дев’ятикласники прибирають шкільний сад

c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1818.jpg

А так наші випускники 11 класу дбають про майбутнє школи: її збереження та чистоту

c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1813.jpg

Підбілюємо дерева у саду

Ми працюємо, щоб наша

c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1770.jpg


c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1778.jpg


c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1762.jpg

Щиро дякуємо учням 1 – 9 класів,

за активну участь в озелененні школи!

школа процвітала


c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1810.jpg


c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\img_1760.jpg

вчителям та працівникам школи

та місячнику благоустрою нашої


Війна в Афганістані — повномасштабна збройна агресія Радянського Союзу проти суверенної держави Демократична Республіка Афганістан. Розпочалась у грудні 1979 році нападом спецпідрозділів КДБ СРСР на президентський палац у Кабулі і вбивством президента країни Хафізулли Аміна і його оточення та введенням у країну «обмеженого контингенту» Радянської Армії. Війна за офіційними радянськими даними тривала до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. В результаті цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн. або 10% з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіціними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців.

Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.
^ День Захисника Вітчизни

День захисника Вітчизни — свято, що відзначається 23 лютого в Україні. Встановлене в СРСР в 1922 р. як «День Червоної Армії і Флоту». З 1949 до 1993 рр. носив назву «День Радянської Армії і Військово-Морського флоту». Після розпаду свято продовжують відзначати у ряді країн СНД.

У 2008 р. президент України Віктор Ющенко назвав 29 січня («День подвигу героїв Крут») «справжнім національним Днем захисника Вітчизни» та підтримав ініціативи щодо державного встановлення такого пам'ятного дня (у січні 2008-го Черкаська обласна організація Української народної партії запропонувала президенту перенести святкування Дня захисника Вітчизни з 23 лютого на 29 січня). Попри це 23 лютого залишається офіційним Днем захисника Вітчизни.

Стежками бойової славиЩо таке війна?

Війна́ — складне суспільно-політичне явище, пов'язане з розв'язанням протиріч між державами, народами, національними і соціальними групами з переходом до застосування засобів збройної боротьби, що відбувається у формі бойових дій між їх збройними силами.Афганістан болить в душі моїй

Під такою назвою відбулася 15 лютого година спілкування у нашій школі. Учні 6-7 класів познайомили присутніх із страшними цифрами Афганської війни. Тільки з нашої школи у цій війні взяли участь 13 випускників. Загинув Троцюк Віталій Леонідович, деякі померли після війни. Запрошено на зустріч випускника нашої школи, учасника бойових дій в Афганістані Грушу Івана Володимировича, який поділився із присутніми жахливими спогадами 20-літньої давності. По обличчю афганця текли сльози, коли звучали пісні «Орден», «Здравствуй, мама» у виконанні вчителя музики Хрустінського В.В., «Белый танец» у виконанні заступника директора з НВР

Мох Л.С., «Молодой паренек» у виконанні семикласниць Дячук Оксани і Олени, Шмагай О. Ніщо не може так переконати про біль пережитого молодими юнаками у 80-х, як сльози… Скупі чоловічі сльози нагадують, що біль не стихає з роками, а й досі ятрить душу… Пам’ятаймо про це!
Свято мужніх

Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому існують люди, які своєю мужністю захищають рідну землю.

23 грудня у школі проходила виховна година, присвячена Дню Захисника Вітчизни. Цей день для України є днем поваги до справжніх захисників нашої держави. Ведучими свята були Джур Ю.Ф. – вчитель історії і Смолій Л. – учениця 9 класу, які розповіли історію свята і основні аспекти державотворення. Учениці 9 класу Дикун Г., Смолій л., Павлушенко К., Шуст Є. декламували вірші; Дикун Г. виконала пісню «Кленова балада».

Між двома командами хлопців: «Україна» (Бещук М., Кондратюк В., Мельничук в.) і «Патріот» (Міллер О., Столярчук Б., Каламарчук В.) відбулися змагання, в яких хлопці проявили свою кмітливість, розум, силу духу. Перемогла команда «Патріот». Вітаємо переможців!

g:\dcim\103_pana\p1030295.jpg


^ МОВНИЙ ДІАЛОГПохо́дження мови

Як одна з основних ознак суспільства мова почала формуватися на етапі появи первісної людини. За однією з гіпотез, це було тривале поступове перетворення біологічно зумовлених неусвідомлюваних інстинктивних вигуків в осмислені звукові засоби комунікації давніх людей. Припадало воно в основному на другу половину неандертальської фази розвитку людини (мустьєрська епоха в кінці раннього палеоліту, бл. 200-50 тисячоліть тому).«Мужай, прекрасна наша мово!»

Саме під таким девізом відбулось у школі свято рідної мови, яке відзначається 21 лютого.

Учні 11 класу підготували літературно-музичну композицію, гарно декламували вірші про мову, Україну учні 6 класу Заремська А. і Поліщук Д. У виконанні Пилипчук О., Мулярець А., Поліщук Н., та Гуменюк М., прозвучали пісні «Мова єднання», «Моя рідня», «Пісня солов’їна», «Ти моя Україна».

У виконанні гурту дівчат 7 класу прозвучали пісні на слова Т.Шевченка «По діброві вітер виє» та «Веселкова». Слід відмітити Дячук Оксану та Заремську А, які намалювали газети, приурочені рідній мові.

Свято закінчилося словами Г.Ушинського «Живе мова - живе народ. Зникає мова – народу більше немає».

У 1 класі було проведено свято «Ти наше диво калинове, кохана українська мово». На цьому заході учні декламували вірші, розказували історії, вчилися складати поезії.

g:\100photo\sam_2022.jpg


English is around us

З 11 по 15 лютого у школі проводився тиждень англійської мови на тему «English is around us». Метою тижня було виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, розширити словниковий запас учнів, вчитись використовувати англійську мову в інсценізаціях, виконанні пісень.

Протягом тижня проводилось змагання «The experts of English» між командою учнів 5,6 класів та командою учнів 7 класу. Вітаємо команду переможців 7 класу!

Виноситься подяка учням Єришкіній Ю.(4 клас), Шевчук Ю., Зощуку П., Ровінському Д., Стефанищіву Р. (5 клас), Сищук К. (6 клас), які підготували виставу «Little house» для учнів 1 класу та дошкільної групи «Ромашка».

Також був проведений конкус на найкращу валентинку підписану анлійською мовою «Valentine’s card». Найкращими визнано вироби учениць Буцін Оксани, Дячук Оксани (7 клас).

За найкраще оформлення стінгазети «English is around us» відмічено учнів класу. Молодці! Бажаємо натхнення у вивченні англійської мови!

sam_1946


Освітня подорожВітання

Оголошення

Наші досягненняДень закоханих у школі

14 лютого для учнів школи було організоване розважальне свято з віршами, піснями і конкурсами. Діти із задоволенням дарували валентинки один одному. Хлопці проявляли себе як джентльмени, робили компліменти, співали романтичні пісні (Міллер О., 9 клас). Мулярець А.(11 клас) випустила гарну стінгазету. Заступник директора з НВР Мох Л.С. познайомила учнів із історією виникнення свята, традицією святкування Дня закоханих у світі.


Наші таланти

Коли ж весна настане

Квітуча і пахуча?

Коли цей сніг розтане?

Не знати нам коли.

Коли весна настане? -

Питають малюки.

Ми так чекаєм сонця.

Квітів і весни.

Міллер А., учениця 1 класу

Тече швидка річка.

На березі росте травичка.

Над річкою місток,

За річкою горбок.

***

Сонечко у віконечко

Зазирнуло зранку.

Мама напекла

Млинців до сніданку.

Каргова Марія, учениця 1 класу

Сенсація!

5-6 лютого 2013 року у нашій школі були присутні усі учні. Так тримати!


^ Запрошуємо на сайт школи:

Golovli-school.at.ua
Оголошення

Виховні заходи у березні:

1. Міжнародний жіночий день

2.Шевченківські дні

Засновник: Головлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Славутської районної ради Хмельницької області

Виходить з грудня 2012 року (раз на місяць), українською мовою
Редакційна колегія:

Джур Ю.Ф.

Муравська Н.М.Засновник: Головлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Славутської районної ради Хмельницької області

Виходить з грудня 2012 року (раз на місяць), українською мовою

Редакційна колегія:

Джур Ю.Ф.

Муравська Н.М.
Схожі:

Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №390 Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Київського обласного комунального позашкільного закладу «Мала академія наук учнівської молоді» на 2012-2013 н р
Маковищанському нво «зош І – ІІ ступенів – дитячий садок»,Ніжиловицькому нво «зош І – ІІІ ступенів – дитячий садок», Колонщинській...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №292 Про стан охопленням навчанням дітей та підлітків Ізяславського району
Належним чином ведеться контроль за відвідуванням у Поліській зош І-ІІІ ступенів, Сахновецькій зош І-ІІІ ступенів, Білогородській...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №186 смт. Мангуш Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади зі світової літератури
В ній взяли участь переможці шкільних олімпіад із 5 шкіл: Захарівської зош І-ІІІ ступенів, Бердянської зош І-ІІІ ступенів, Комишуватської...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconПершотравнева районна державна адміністрація відділ освіти
Мангуської зош І – ІІІ ступенів №1, Мангуської зош І – ІІІ ступенів №2, Ялтинської зош І – ІІІ ступенів №1, Ялтинської зош І – ІІІ...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconПоложення про проведення районної Спартакіади школярів в 2013 році 24 квітня 2013 року проведено районні змагання з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь команди 18 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів та 10 зош І-ІІ ступенів
Найкраще виступили команди учнів Млинівської гуманітарної гімназії, Млинівської зош І-ІІІ ступенів №1, Млинівської зош №3 І-ІІІ ступенів,...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів icon15-17 квітня 2013 року здійснено освітньо-виховний рейд у навчальні заклади Білоцерківського району: Поправське навчально-виховне об’єднання «зош I-III ступенів – дитячий садок»
Білоцерківського району: Поправське навчально-виховне об’єднання «зош I-III ступенів – дитячий садок», Шкарівську зош і–ііі ступенів,...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №147/72 смт. Котельва Про підсумки районної виставки-конкурсу дитячого малюнка «Професія моєї мрії»
Зош І-ІІ ступенів, Великорублівської зош І-ІІІ ступенів, Котелевської зош №4 І-ІІІ ступенів, Більської зош І-ІІІ ступенів, Малорублівської...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconПлан роботи Новобузької зош І-ІІІ ступенів №10 Квітень 2013 № п/п Зміст Дата
Проведення попереднього розподілу навантаження педагогічним працівникам школи на 2013-2014 н р
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconНаказ №11 Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році
Млинівської зош №3 І-ІІІ ступенів (44 учні), Острожецького нвк (44 учні), Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів (42 учні). Серед загальноосвітніх...
Квітень, 2013 р. №5 (4) Головлівська зош І-ІІІ ступенів iconСічень, 2013 р. №1(2) Головлівська зош І-ІІІ ступенів
День Собо́рності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи