Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення icon

Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з "Що? Де? Коли?" І. Загальні положення
Скачати 60.43 Kb.
НазваПоложення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з "Що? Де? Коли?" І. Загальні положення
Дата конвертації12.03.2014
Розмір60.43 Kb.
ТипПоложення

ПОЛОЖЕННЯ

VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з “Що? Де? Коли?”


І. Загальні положення

1.1. VІІ чемпіонат Відкритої шкільної ліги Львівщини з “Що? Де? Коли?” (в подальшому – Чемпіонат) організовується за участю: Львівської обласної ліги інтелектуальної творчості, за підтримки департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

1.2. Ігри відбуваються у відповідності з Кодексом спортивного “Що? Де? Коли?”, затвердженим Міжнародною асоціацією клубів (МАК) ЩДК. Це положення уточнює і доповнює відповідні пункти Кодексу.

1.3. У чемпіонаті мають право брати учні, які навчаються у 10-11-х класах середніх загальноосвітніх навчальних закладів та студенти перших курсів середніх спеціалізованих навчальних закладів, які вступили до них після 9-го класу школи.


ІІ. Служби забезпечення Чемпіонату

2.1. Оргкомітет.

Поточне управління Чемпіонатом, підготовку та проведення ігор забезпечує Оргкомітет.

2.2. Ігри Чемпіонату обслуговують: куратор, місцевий представник, ведучий, суддівська група, асистенти суддівської групи.

2.2.1. Куратор.

Куратор призначається Оргкомітетом для кожного ігрового осередку (клубу, населеного пункту), команди якого зголосились до участі в Чемпіонаті. Куратор відповідає за дотримання Положення під час проведення етапу та збір організаційних внесків. Куратор має право дублювати функції судді та ведучого. Куратор може припиняти гру, у випадках явного порушення Положення та Кодексу МАК. Куратор зобов’язаний після закінчення змагань, у випадку відсутності порушень Положення та Кодексу МАК, підписати протоколи змагань та поінформувати Оргкомітет про результати змагань. Протоколи, заявки команд, бланки відповідей команд, організаційні внески протягом трьох днів від часу закінчення місцевого етапу повинні бути надані Оргкомітету.

2.2.2. Місцевий представник.

Кандидатура місцевого представника погоджується Оргкомітетом. Місцевий представник повинен проживати або працювати у регіоні, команди якого зголосились до участі в Чемпіонаті. Місцевий представник повинен підготувати належні умови для проведення змагань, визначає ведучого та суддівську групу місцевого етапу.

2.2.3. Ведучий.

Ведучий змагань чітко і розбірливо зачитує запитання, а у випадку відсутності сигналів сповіщення, веде відлік часу. Ведучий спостерігає за дотриманням умов Положення, а також інформує про порушення під час змагань суддівську групу. Ведучий має право робити зауваження та попередження учасникам змагань, а також присутнім та глядачам.

2.2.4. Суддівська група

Суддівська група оцінює відповіді команд та підбиває підсумки змагань місцевих етапів. Суддівська група має право робити зауваження та попередження учасникам змагань, а також присутнім та глядачам. У випадку відсутності на картці номера (назви) команди, що дала відповідь, суддівська група не враховує цю відповідь підведенні підсумків.

2при.2.5.Асистенти суддівської групи

Для проведення етапу змагань безпосередньо перед грою призначаються асистенти суддівської групи, які приймають у команд картки з відповідями, слідкують, щоб зміст зібраних відповідей не був доступним іншим командам, фіксують під час турніру випадки некоректної поведінки команд і глядачів та повідомляють про них суддівську групу.

2.2.6. Апеляційне журі

Для проведення етапу змагань оргкомітет призначає апеляційне журі, у складі трьох чоловік, яке з’ясовує суперечності щодо правильності відповіді на запитання етапу змагань. Апеляційне журі для змагань складається із фахівців, що не беруть участь у змаганнях. Рішення апеляційного журі приймається простою більшістю.

2.2.6.1. У випадку незгоди із рішенням суддівської групи щодо визначення правильності відповіді на запитання, команда протягом 30 хвилин від часу закінчення етапу інформує місцевого представника про подачу апеляції із викладенням суті неправомірного, на її думку, рішення та підтвердженням своєї позиції. Місцевий представник відправляє в оргкомітет подані апеляціі не пізніше 24.00. год. дня проведення змагань. Термін розгляду апеляції - 1 тиждень від закінчення часу подання апеляцій. Рішення апеляційного журі приймається простою більшістю голосів, при цьому член апеляційного журі може висловитись тільки за зарахування або проти зарахування апеляції. Рішення апеляційного журі є остаточними і оскарженню не підлягає.


ІII. Учасники змагань.

3.1. Участь у чемпіонаті є добровільною для команди.

3.2. До участі у Чемпіонаті допускається команда, яка у встановлений термін подала заявку, затверджену місцевим представником, що є одночасно згодою команди із Положенням. Заявка за формою містить базовий список гравців команди (не більше 8 гравців).

3.3. Всі гравці команди мають бути учнями навчальних закладів І-ІІІ рівня акредитації.


IV. Проведення ігор.

4.1. Змагання проводяться українською мовою.

4.2. Змагання складаються з трьох етапів, час проведення яких визначає оргкомітет.

4.3. Кожен етап Чемпіонату складається з 3 турів, в турі розігруються 12 запитань.

4.4. Перед початком змагань команда сплачує організаційний благодійний внесок, розмір якого визначається Оргкомітетом.

4.5. Під час кожного етапу змагань у складі команди має перебувати не більше шести гравців.

4.6. Заміни з числа заявлених у зголошенні команди гравців проводяться протягом перерви між турами етапу. Команда обов’язково інформує про проведення заміни суддівську групу.

4.7. Орієнтовний графік ігор Чемпіонату:

1 етап: 15-18 грудня 2013 року,

2 етап: січень 2014 року,

3 етап: лютий 2014 року.

4.7.1. Оргкомітет, у випадку форс-мажорних обставин, може змінювати терміни проведення етапів, інформуючи місцевих представників.

4.8. Етапи змагань проводяться в асинхронному форматі.

4.8.1. Оргкомітет повідомляє місцевих представників про дату проведення етапу не пізніше семи днів до його початку.

4.8.2. В рамках визначеного періоду, не більше трьох днів з початку проведення етапу, оголошеного оргкомітетом змагань, місцевий представник обирає дату, час та місце проведення гри у своєму осередку, повідомляючи про дату, час та місце проведення етапу команди місцевого осередку та оргкомітет змагань.

4.8.3. Для команд м. Львова змагання проводяться одночасно в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (Погулянка) спільно із змаганням Відкритої ліги, що проводить ЛОЛІТ.


^ V. Підрахунок результатів

5.1.Місце, зайняте командою на етапі, визначається загальною кількістю ігрових очок (правильних відповідей на запитання). У випадку рівності цього показника команди ділять місця.

5.2.Результат команди в таблиці Чемпіонату визначається за сумою ігрових очок (основний показник).

5.2.1. При однаковому основному показнику, додатковим показником є сума місць в етапах.

5.2.2. У випадку рівності основного і додаткового показників команди ділять місця (окрім пункту 5.2.3).

5.2.3.За підсумками Чемпіонату допускається присвоєння лише одного першого, одного другого та одного третього місця. Якщо є декілька команд, які набрали однакову кількість ігрових очок та мають однакову суму місць і вони претендують на призові місця, то для них вступає в дію додатковий показник, яким є результати двох кращих для цих команд етапів Чемпіонату.

5.3.Команда, яка посідає перше місце за підсумками трьох етапів, оголошується Чемпіоном Відкритої шкільної ліги Львівщини з “Що? Де? Коли?”


^ VI. Заключні положення

6.1. Оргкомітет стежить за виконанням Положення, має право вносити зміни і доповнення до нього, має виключне право на тлумачення змісту Положення.

6.2. Контакти членів Оргкомітету: Мартинюк Ігор , тел. 097-662-58-56, ел.пошта: igor.martynuk@yahoo.com , Олег Йонка: тел. 067-580-90-40.


^ ДОДАТОК ДО ПОЛОЖЕННЯ.

Правила гри “Що? Де? Коли?”

1. Ігри відбуваються у відповідності з Кодексом спортивного “Що? Де? Коли?”, затвердженим Міжнародною асоціацією клубів (МАК) ЩДК. Це Положення уточнює і доповнює відповідні пункти Кодексу.

2. Завдання команд – своєчасно дати правильну відповідь на запитання, котре задав ведучий. За кожну правильну відповідь команда отримує одне ігрове очко.

3. Відповіді даються у письмовому вигляді.

4. Ведучий оголошує номер запитання, задає саме запитання, після чого починається відлік чистого часу – 60 секунд. За 10 секунд до закінчення хвилини обговорення дається попереджувальний сигнал. Після закінчення 60 секунд дається 10 секунд для письмового оформлення відповіді та передачі її до суддівської групи.

5. Команда вважається такою, що здала відповідь вчасно, якщо її гравець підняв руку догори з письмовою відповіддю до закінчення 70 секунд, відведених на оформлення відповіді на запитання, і здав її асистентові суддівської групи.

6. Відповіді, які здані із запізненням, не розглядаються.

7. Відповідь вважається неправильною, якщо:

- форма відповіді не відповідає формі запитання;

- команда здала більше одного варіанту відповіді, хоча б один з яких не є правильним;

- у відповіді допущені грубі помилки (неправильно названі імена, прізвища, назви, дати, спосіб дії і т.д.), що спотворюють чи змінюють суть відповіді.

8. Інформація в дужках суддями не береться до уваги.

9. Під час гри заборонено використання мобільних телефонів та інших електронних засобів зв’язку.Схожі:

Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconРегламент проведення Відкритого Чемпіонату «віп-ліги» з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» сезону 2013 року Організатор Чемпіонату
Організатор Чемпіонату: Громадська організація «Відкрита Покутська Ліга «Що. Де. Коли.» (надалі Ліга)
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconУправління освіти І науки
Про порядок проведення Чемпіонату Сумської обласної шкільної ліги Клубу веселих та найкмітливіших у 2012 році
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconПоложення про проведення Конкурсу на кращі матеріали шкільної пнмк вчителів початкових класів Загальні положення
Положення про міський Конкурс на кращі матеріали шкільної пнмк вчителів початкових класів (далі Конкурс) визначає умови, порядок...
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconПравилазмаган ь м. Київ 2008рік загальні положення
Кількість етапів може змінюватися, але мінімально 3 етапи на рік. „Положення про змагання” та „Регламент змагань” Чемпіонату України...
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconПравилазмаган ь м. Київ 2008рік загальні положення
Кількість етапів може змінюватися, але мінімально 3 етапи на рік. „Положення про змагання” та „Регламент змагань” Чемпіонату України...
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconСтатут ліги старшокласників Харківського району загальні положення та правовий статус
Через розвиток соціальної активності учнів, Ліга покликана виховувати в них почуття власної гідності та надати їм можливість виявити...
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconЗагальнi положення
Київське обласне відділення Ліги Радіоматорів України (скорочено I надалi ковлру) є місцевим осередком Ліги радіоаматорів України,...
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconРегламент проведення Чемпіонату Городенківського району з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» сезону 2011 року Організатор Чемпіонату
Організатор Чемпіонату: Громадська організація «Відкрита Покутська Ліга «Що. Де. Коли.» (надалі Ліга)
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconПоложення (норми) проекту акта Закон України "Про стандартизацію" Розділ I загальні положення розділ I загальні положення стаття Основні терміни та їх визначення
Цей термін охоплює такі поняття як "стандарт", "кодекс усталеної практики" та "технічні умови"
Положення VІІ чемпіонату Відкритої шкільної ліги Львівщини з \"Що? Де? Коли?\" І. Загальні положення iconПоложення про внутрішньошкільний контроль Практичний досвід управління школою Загальні положення Дійсне положення розроблене відповідно до Закону «Про освіту», «Типового положення про освітню установу», статуту школи
Положення регламентує зміст І порядок проведення внутрішньошкільного контролю (вшк)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи