Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 icon

Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Скачати 183.22 Kb.
НазваПротокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Дата конвертації28.02.2013
Розмір183.22 Kb.
ТипПротокол


Протокол № 7

ІІ пленарного засідання

ІV сесії

Львівської обласної ради VІ скликання


01 березня 2011 року м. Львів


Засідання розпочалося о 10.00,

засідання завершилося о 18.00.


Усього депутатів – 116.

Присутні – 101.

Відсутні – 15.

Запрошені:

Голова Львівської обласної державної адміністрації, заступники голови Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної адміністрації, голови райдержадміністрацій, районних рад та міські голови міст обласного значення, представники ЗМІ.


Голова сесії:


О.Панькевич – голова Львівської обласної ради.


Президія:


О.Панькевич – голова Львівської обласної ради.

П.Колодій – перший заступник голови Львівської обласної ради.

В.П'ятак – заступник голови Львівської обласної ради.

М.Цимбалюк – голова Львівської обласної державної адміністрації.


Виступив:

О.Панькевич – проінформував, що, відповідно до статті 38-ої Регламенту Львівської обласної ради, на 01 березня скликано ІІ пленарне засідання чергової 4-ої сесії Львівської обласної ради. За інформацією виконавчого апарату, на сьогоднішнє пленарне засідання Львівської обласної ради прибуло 74 депутати.

Запропонував усім присутнім депутатам зареєструватися через електронну систему голосування, вставивши персональні депутатські картки у пульт.


Виступили:

О.Панькевич – зазначив, що надзвичайно важливою звісткою для громади Львівщини є здобуття двома представниками нашого краю державної нагороди України – Національної премії імені Тараса Шевченка, найвищої творчої відзнаки за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва. Лауреатами Шевченківської премії стали талановиті прозаїки, члени Національної спілки письменників України, видатні франкознавці Роман Дмитрович Горак та Микола-Ярослав Миколайович Гнатів за фундаментальне десятитомне літературознавче й біографічне видання "Іван Франко".

Повідомив, що сьогодні маємо приємну нагоду вшанувати лауреатів. Запропонував зачитати розпорядження голови обласної ради про нагородження "Відзнакою обласної ради".


Т.Гришина – начальник відділу кадрової роботи та нагород обласної ради –зачитала розпорядження голови Львівської обласної ради від 01.03.2011 р. № 283 "Про нагородження Р. Горака та М.-Я. Гнатіва "Відзнакою обласної ради".


Виступив:

О.Панькевич – привітав з уродинами депутатів обласної ради Тягнибока Андрія Ярославовича, Юринець Оксану Василівну, Пешка Петра Степановича.

Привітав ювіляра Канаку Остапа Тарасовича (30).


Виступила:

І.Сех – запропонувала внести до порядку денного питання "Про інформацію начальника Головного управління МВС України у Львівській області щодо подій, які мали місце 25 лютого 2011 року в м. Львові" та розглянути його після питання "Про депутатські заяви та звернення".
Голосували:

За пропозицію І.Сех:

"за" - 74, "проти" - 4, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Слухали:

Про депутатські заяви та звернення.

Виступив:

О.Магур – озвучив заяву ВО "Свобода" щодо подій, які мали місце біля театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в м. Львові, під час телемосту "Розмова з Президентом".

Заявив, що Президентська розмова з країною засвідчила: поряд з репресіями та згортанням демократичних свобод в Україні відродилося іще одне ганебне дітище радянської епохи – гігантська пропагандистська машина, принципи і методи якої скрупульозно скопійовані з методичних матеріалів радянських часів.

Наголосив, що ВО "Свобода" висловлює рішучий протест проти відродження традицій радянського агітпропу в Україні, проти штучного возвеличення правлячого режиму та цинічного оспівування неіснуючих досягнень влади.


Виступив:

С.Кубів – озвучив звернення до депутатів Львівської міської ради щодо припинення політизації питання оренди земельної ділянки Українського Католицького Університету.

Також зачитав звернення до Прем’єр-міністра України М. Азарова щодо недопущення скорочення злітно-посадкової смуги в державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Львів" (звернення додається).


Виступив:

З.Карпінський – запропонував голові Львівської обласної ради та голові Львівської обласної державної адміністрації звернути увагу на проблематику питання щодо Миколаївського комунального підприємства "Миколаївводоканал" та будівництва дамби в м. Стрию Львівської області.

Зазначив, що МКП "Миколаївводоканал" здійснює із зворотними водами скид забруднювальних речовин у річку Дністер з перевищенням встановлених нормативів гранично допустимого скиду. Державна екологічна інспекція у Львівській області оштрафувала це підприємство за забруднення річки Дністер та пред’явила претензію на добровільне відшкодування збитків у сумі 1 млн 986 тис. грн.


Виступив:

М.Кадикало – зачитав депутатське звернення голові Львівської обласної ради О.Панькевичу щодо комплексного вирішення питань з енергозбереження (звернення додається).


Виступив:

О.Старовойт – озвучив заяву щодо закидів керівника видавництва "Фоліо", який назвав роман "Чорний ворон" Василя Шкляра ксенофобським та таким, що не достойний Шевченківської премії.


Виступив:

А.Корнат – привітав усіх жінок з першим днем весни.

Озвучив заяву Львівської крайової організації Народного Руху України щодо критичного стану із фінансування галузі освіти, наслідком якого стало прийняття антинародного закону про Державний бюджет України на 2011 рік.


Виступила:

І.Сех – озвучила заяву ВО "Свобода" у Львівській обласній раді щодо земельних реформ в Україні.

Наголосила, що мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення має діяти до того часу, поки не буде створено відповідну законодавчу базу та не буде спочатку її апробовано на кількох пілотних проектах в окремих вибраних регіонах. Отже, саме до того часу не можна допустити купівлі-продажу земель і запровадження довготермінової їх оренди.


Виступив:

М.Барбара – акцентував увагу на рішенні Львівської обласної ради V демократичного скликання від 22 вересня 2009 року № 1026 "Про звернення Львівської обласної ради щодо припинення політичних переслідувань Івана Дем’янюка".


Виступив:

Я.Качмарик – підтримав ініціативу голови Львівської обласної ради О.Панькевича щодо проведення громадських слухань з приводу обговорення проекту Закону України "Про ринок земель".

Запропонував на одній із сесій або на окремій сесії обласної ради розглянути питання щодо стану розвитку сільського господарства і земельних відносин на Львівщині.


Виступив:

Я.Мудрий – прокоментував усім присутнім, зокрема голові Львівської облдержадміністрації М. Цимбалюкові, депутатський запит, адресований голові Львівської обласної державної адміністрації п. М. Цимбалюку, який був підтриманий депутатами обласної ради 22.02.2011 р. на І пленарному засіданні ІV сесії обласної ради, щодо погодження розташування земельної ділянки для розміщення храму УГКЦ на території села Муроване Сороко-Львівської сільської ради Пустомитівського району.


Виступив:

Я.Кравченко – зачитав заяву ВО "Свобода" щодо позиції Генерального Консула Республіки Польща п. Гжегожа Опалінського, яка гідна осуду і не лише не сприяє справі українсько-польського порозуміння, а, навпаки, сіє неприязнь на Львівщині.

Проінформував, що 27.02.2011 р. громадськість Бродівського району та активісти ВО "Свобода" провели заходи із вшанування пам'яті українців, полеглих у 1943 – 1944 рр. від рук польських і радянських військ.

Заявив, що українсько-польське порозуміння і стратегічна співпраця є одним з найбільших пріоритетів України. Однак, на жаль, дружні кроки з українського боку не завжди знаходять відгук з боку польського.


Виступив:

О.Панькевич – повідомив, що час для стислих виступів депутатів та оголошення заяв і повідомлень вичерпаний, але на вимогу депутатів запропонував продовжити час слухання депутатських заяв та звернень для всіх, хто записався на виступ.


Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 67, "проти" - 3, "утрималось" - 1.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

І.Грещук – висловив своє ставлення до поведінки депутатів обласної ради на ІІ пленарному засіданні ІV сесії обласної ради, акцентуючи на трансляції сесії по телебаченню.

Також прокоментував події, які мали місце 25 лютого 2011 року біля театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в м. Львові під час телемосту "Розмова з Президентом".


Виступив:

Ю.Підлісний – повторно наголосив на критичній ситуації, яка склалася в лікарні в смт. Бориня Турківського району Львівської області, у зв'язку з можливим скороченням робочих місць. Повідомив, що реорганізація лікарні продовжується.

Звернувся до голови Львівської обласної державної адміністрації М.Цимбалюка з проханням зупинити дії стосовно оптимізації мережі медичних закладів, які призводять до соціальної напруги в населених пунктах Львівщини.


Виступив:

А.Холявка – зачитав депутатське звернення до Президента України щодо звільнення голови Державної митної служби України Ігоря Калєтніка з займаної посади (звернення додається).


Виступила:

І.Фаріон – зазначила, що до політизації питання оренди земельної ділянки Українського Католицького Університету вдаються деякі керівники цього вишу. Підкреслила, що буде тільки так, як вирішить громада.

Закликала всіх охочих прийти на громадські слухання з цього приводу, які відбудуться 5 березня 2011 року о 18.00 у залізничному технікумі.


Виступив:

С.Шеремета – нагадав депутатам обласної ради про важливість гідного вшанування пам'яті Романа Шухевича 5 березня, в день, коли Головний Командир УПА прийняв свій останній героїчний бій проти загонів НКВД.

Заявив, що Львівська влада повинна забезпечити достойне вшанування пам'яті Романа Шухевича, зокрема, почесну варту, салют і військовий оркестр.

Закликав усіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять українців, які загинули в березні 1944 – 1945 рр. на українських етнічних землях Надсяння, Холмщини, Лемківщини, Любачівщини.


Хвилина мовчання


Виступив:

О.Ганущин – запропонував депутатам Партії регіонів ретельно підбирати теми для виступів на засіданнях сесії обласної ради.

Прокоментував депутатські запити, адресовані голові Львівської обласної державної адміністрації п. М. Цимбалюку – щодо усунення практики антизаконних дій Державної податкової адміністрації України у Львівській області, а також прокуророві Львівської області п. В. Ковбасюку – щодо виявлення порушень працівниками Державної податкової адміністрації України у Львівській області. Нагадав, що ці депутатські запити були підтримані депутатами обласної ради на І пленарному засіданні ІV сесії обласної ради.


Виступив:

М.Задорожний – озвучив заяву фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді про стан автомобільних доріг на території Львівської області.

Запропонував голові Львівської обласної ради та голові Львівської обласної державної адміністрації забезпечити на черговій сесії обласної ради розгляд інформації директора Львівського облавтодору чи його заступника щодо стану автомобільних доріг на території Львівської області.


Виступив:

Ю.Зірченко – зазначив, що виступає за дорученням Львівської обласної спілки політичних в’язнів України.

Повідомив, що, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", при Львівській обласній державній адміністрації утворено Громадську раду.

Наголосив, що спосіб, яким Львівська обласна державна адміністрація утворює Громадську раду, а також наскільки тенденційно підбирає склад ради, кого, у першу чергу, туди запрошує, з ким збирається консультуватись – усе це загалом викликає сумні роздуми і свідчить про дежавю, а отже, пережитки радянського минулого наяву.


Виступив:

В.Пазиняк – прокоментував ситуацію, яка склалася з пасажирськими автоперевезеннями на Львівщині.


Виступив:

І.Криськів – зачитав депутатське звернення, адресоване голові Львівської обласної державної адміністрації М.Цимбалюку та прокуророві Львівської області В.Ковбасюку, щодо приватизації квартир двоповерхового будинку, який знаходиться за адресою: вул. Новоставці, 86, с. Берлин, Бродівський район, Львівська область.


Слухали:

Про інформацію начальника Головного управління МВС України у Львівській області щодо подій, які мали місце 25 лютого 2011 року в м. Львові.

Інформує:

М.Курочка – заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області.

Запитання:

В.Пісний, О.Ганущин, І.Фаріон, А.Холявка, О.Магур, В.Пазиняк, С.Шеремета, І.Сех, Я.Мудрий.


Обговорення:

І.Сех, Я.Кравченко, О.Ганущин, І.Грещук, В.Пісний.


Виступив:

О.Панькевич – повідомив, що у зв'язку із технічними причинами, трансляцію сесії обласної ради буде відновлено з 14 години.

Обговорення:

О.Балицький, Г.Чорна, М.Барбара, С.Шеремета.


Виступив:

О.Панькевич – підкреслив, що кожен із сьогоднішніх політиків та депутатів обласної ради має певний політичний досвід. Це участь в різних політичних силах, інколи навіть перехід від однієї політичної сили до іншої. Це також – що найважливіше – участь у протестних акціях, яка не завжди була безболісною, адже супроводжувалася неадекватним ставленням правоохоронців до протестувальників. Те, що сталося 25 лютого 2011 року біля театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в м. Львові під час телемосту "Розмова з Президентом", додаткових роз'яснень не потребує, дивує тільки позиція правоохоронних органів.

Акцентував на тому, що вперше до матеріалів сесії обласної ради буде долучено речовий доказ із місця згаданих подій – кайданки (наручники) з офіційним номером НЕ 0078.

Відповідно до пропозицій депутатів обласної ради запропонував прийняти рішення "Про створення тимчасової контрольної комісії", зокрема створити з числа депутатів обласної ради тимчасову контрольну комісію з вивчення подій, що мали місце 25 лютого 2011 року біля театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в м. Львові під час телемосту "Розмова з Президентом" у такому складі:

- Петро Колодій – фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода";

- Ірина Сех – фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода";

- Василь Пісний – фракція Політичної партії "Фронт Змін";

- Микола Кадикало – фракція Політичної партії "Фронт Змін";

- Олександра Небожук – фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода";

- Іван Горон – фракція Політичної партії "УДАР Віталія Кличка";

- Олександр Старовойт – фракція Політичної партії "Наша Україна";

- Святослав Шеремета – фракція Народного Руху України;

- Михайло Козяр – фракція Партії регіонів;

- Роман Дудич – фракція Партії промисловців і підприємців України;

- Богдан Дубневич – фракція "Відродження";

- Богдан Козак – фракція Української Народної Партії;

- Василь Пазиняк – позафракційний;

- Андрій Кіт – фракція Політичної партії "Сильна Україна";

- Роман Швед – фракція Конгресу Українських Націоналістів;

- Ігор Ярема – фракція Народної партії.

Також запропонував узяти до відома інформацію заступника начальника Головного управління МВС України у Львівській області М. Курочки щодо подій, які мали місце біля театру опери та балету імені Соломії Крушельницької в м. Львові під час телемосту "Розмова з Президентом".


Виступили:

В.Пазиняк – запропонував до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Попередні підсумки роботи комісії узагальнити в десятиденний термін, інформацію про результати діяльності комісії заслухати на черговій сесії обласної ради".

І.Фаріон – запропонувала до проекту рішення додати пункт такого змісту: "Попередні підсумки роботи комісії узагальнити в п'ятиденний термін, інформацію про результати діяльності комісії заслухати на черговій сесії обласної ради ".


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 94, "проти" - 0, "утрималось" - 0.


Голосували:

За пропозицію В.Пазиняка:

"за" - 96, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 97, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 53 додається).


Перерва 15 хвилин


Слухали:

Інформація прокуратури Львівської області про стан дотримання законності у Львівській області та вжиті заходи щодо її зміцнення за підсумками 2010 року.
Інформує:

В.Гураль – перший заступник прокурора Львівської області.

Запитання:

Ю.Підлісний, І.Сех, В.Пісний, В.Пазиняк, І.Грещук, О.Байко, М.Барбара, О.Баран, О.Ганущин, О.Магур, С.Ханас, О.Канака, Ю.Войтів, О.Небожук, В.Куйбіда.


Слухали:

Про звіт щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки.
Доповідає:

М.Брегін – начальник головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Запитання:

І.Фаріон, Г.Чорна, С.Шеремета, В.Пазиняк, А.Корнат, О.Магур, О.Канака.


Доповідає:

С.Бурко – начальник управління культури Львівської облдержадміністрації.

Запитання:

М.Задорожний.

Виступив:

О.Панькевич.

Запитання:

І.Сех, Ю.Зірченко, Б.Сидорак, І.Фаріон, Ю.Войтів, В.Пазиняк, А.Корнат, В.Куйбіда, О.Магур, Я.Кравченко, С.Ханас, Г.Чорна, С.Шеремета, В.Камінський.


Співдоповідає:

І.Фаріон – депутат обласної ради.


Обговорення:

О.Балицький, О.Шейка, А.Корнат, Ю.Зірченко, М.Барбара, О.Ганущин І.Грещук, О.Баран.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 57, "проти" - 4, "утрималось" - 0.

^ Рішення не ухвалюється.


Виступили:

І.Фаріон – запропонувала пункт 2 проекту рішення "Про звіт щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки" викласти в такій редакції: "Роботу Львівської обласної державної адміністрації визнати незадовільною".

О.Панькевич – нагадав депутатові обласної ради І.Фаріон, що вищеназваний проект рішення не підтриманий депутатами за основу.

І.Сех – запропонувала повернутися до розгляду цього питання.

Голосували:

За пропозицію І.Сех щодо повернення до розгляду питання "Про звіт щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки":

"за" - 69, "проти" - 7, "утрималось" - 3.

^ Пропозиція не ухвалюється.


Перерва 1 година


Виступив:

А.Корнат – зачитав заяву фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді з приводу негативного розгляду питання "Звіт щодо виконання у 2010 році Програми розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2010 – 2014 роки".

Наголосив, що фракція Народного Руху України у Львівській обласній раді виступає з ініціативою доручити розглянути це питання на засіданнях постійних комісій з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації та з питань освіти і науки. Також запропонував повернутися до розгляду цього питання на наступній сесії Львівської обласної ради.


Слухали:

Про звернення до Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина щодо неприпустимості зниження вікового цензу молоді.
Доповідає:

Ю.Підлісний – депутат обласної ради.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 70, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 54 додається).


Слухали:

Про звернення до Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина щодо неприпустимості прийняття законопроекту „Про вищу освіту”.
Доповідає:

Ю.Підлісний – депутат обласної ради.

Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 70, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Рішення ухвалюється (№ 55 додається).


Виступили:

О.Панькевич – проінформував, що заступник голови Львівської обласної державної адміністрації М. Янків – доповідач з питання "Про скорочення мережі закладів соціально-культурної сфери" – перебуває на лікарняному.

І.Сех – підкреслила на обов'язковій необхідності доповідати з цього питання саме голові Львівської обласної державної адміністрації чи його заступникові.


Виступив:

О.Панькевич – на вимогу депутатів обласної ради запропонував до завершення ІІ пленарного засідання ІV сесії обласної ради розглянути питання "Про скорочення мережі закладів соціально-культурної сфери" з урахуванням, що доповідати буде голова Львівської обласної державної адміністрації чи його заступник.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 71, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступили:

В.Пазиняк – повідомив, що 01 березня 2011 року на Львівському телебаченні о 11.50 год припинено пряму трансляцію сесії обласної ради, о 14 год трансляцію відновлено без показу того періоду часу, що пропущено, у результаті чого 2 год сесії не транслювалося в прямому ефірі.

П.Колодій – проінформував, що трансляцію сесії обласної ради призупинено з технічних причин, а також повідомив, що 02 березня 2011 року з 14.00 до 16.00 будуть транслюватися ті події сесії, які не показано в прямому ефірі.

І.Сех – запропонувала в тексті телефонограми до голови Львівської обласної державної адміністрації слід наголосити, що 01 березня 2011 року у Львівській області ряд медичних закладів та медичних працівників розпочинають страйк, з чорними стрічками на робочих місцях працівники охорони здоров'я протестують проти так званого реформування медичної галузі. А тому повторно підкреслила на обов'язковій необхідності доповідати з цього питання голові Львівської обласної державної адміністрації чи його заступникові.

Виступили:

О.Ганущин – наголосив на розбіжності записів у порядку денному сесії обласної ради доповідачів з питання "Про скорочення мережі закладів соціально-культурної сфери".
О.Панькевич – проінформував про скерування Львівською обласною радою листів до голови Львівської обласної державної адміністрації з пропозицією визначити доповідачем з вищеназваного питання профільного заступника голови облдержадміністрації.


Слухали:

Про звіт за 2010 рік щодо виконання рішення від 05.12.2006 р. №155 “Про стан збереження та використання пам’яток культурної спадщини Львівської області та затвердження Регіональної програми розбудови сфери охорони культурної спадщини Львівської області на 2007 – 2012 роки”.
Доповідає:

В.Івановський – начальник управління охорони культурної спадщини облдержадміністрації.

Запитання:

М.Барбара, Я.Кравченко, Я.Мудрий, Б.Сидорак, В.Баран, В.Куйбіда, О.Шейка, І.Сех, О.Байко.


Виступив:

Я.Кравченко – запропонував надати слово для виступу надати голові Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури А.Салюк.

Голосували:

За пропозицію Я.Кравченка:

"за" - 79, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

А.Салюк – голова Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.

Обговорення:

Я.Мудрий, Ю.Зірченко, О.Магур, О.Шейка, Я.Кравченко, Б.Сидорак, І.Сех, Ю.Войтів, І.Грещук, С.Кубів, О.Ганущин, Т.Курчик.


Голосували:

Прийняти проект рішення за основу:

"за" - 69, "проти" - 0, "утрималось" - 1.


Виступили:

О.Шейка, Я.Кравченко – запропонували пункт 2 проекту рішення викласти в такій редакції: "Роботу управління охорони культурної спадщини облдержадміністрації (В.Івановський) визнати незадовільною".

Голосували:

За пропозицію О.Шейки, Я.Кравченка:

"за" - 59, "проти" - 8, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Виступив:

Б.Сидорак – запропонував пункт 3 проекту рішення викласти в такій редакції: "Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісію з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації (О.Шейка)".

Голосували:

За пропозицію Б.Сидорака:

"за" - 63, "проти" - 0, "утрималось" - 0.

^ Пропозиція ухвалюється.


Голосували:

Прийняти проект рішення в цілому:

"за" - 62, "проти" - 4, "утрималось" - 0.

Рішення ухвалюється (№ 56 додається).


Виступив:

О.Панькевич – запропонував роботу ІІ пленарного засідання ІV сесії обласної ради 01 березня 2011 року продовжити на 2 години.

Голосували:

За пропозицію О.Панькевича:

"за" - 25, "проти" - 11, "утрималось" - 1.

Пропозиція не ухвалюється.


Виступив:

О.Панькевич – запропонував провести ІІІ пленарне засідання ІV сесії обласної ради 09 березня 2011 року, початок о 10 годині.

Пропозиція ухвалюється.


ІV сесія не завершила своєї роботи


Голова обласної ради Олег ПАНЬКЕВИЧ


Протокол вела Марія ГАРАЗДОВСЬКА
Схожі:

Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №9 І пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 29 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №8 ІІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 09 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 30
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №6 І пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 22 лютого 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №4 ІІ пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №3 І пленарного засідання ІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 04 січня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №10 ІІ пленарного засідання V сесії Львівської обласної ради VІ скликання 05 квітня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №13 І пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 17 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №14 ІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 19 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося об 11. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №15 ІІІ пленарного засідання VІІІ сесії Львівської обласної ради VІ скликання 24 травня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00
Львівської обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники управлінь та відділів Львівської обласної державної...
Протокол №7 ІІ пленарного засідання ІV сесії Львівської обласної ради VІ скликання 01 березня 2011 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 00 iconПротокол №2 ІІ пленарного засідання І сесії Львівської обласної ради VІ скликання 02 грудня 2010 року м. Львів Засідання розпочалося о 10. 10
Голова обласної державної адміністрації, заступники голови обласної державної адміністрації, керівники силових структур, начальники...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи