Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр icon

Звіт фракції "Наша Україна" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр
Скачати 191.26 Kb.
НазваЗвіт фракції "Наша Україна" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр
Дата конвертації17.06.2013
Розмір191.26 Kb.
ТипЗвіт


Звіт фракції "Наша Україна"

у Львівській обласній раді

за 2010-2011 рр.


Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр.

У результаті проведених у 2010 році виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, до Львівської обласної ради шостого скликання від політичної партії «Наша Україна» було обрано 7 депутатів, які створили депутатську фракцію «Наша Україна». Після виборів до її складу увійшли 7 депутатів — членів партії «Наша Україна.

Станом на 01.11.11 р. фракція зберігає свою чисельність. Фракція «Наша Україна» створена та функціонує на основі Положення, прийнятою на загальних зборах фракції. З листопада 2010 р. керівником фракції був п. Мирослав Сеник, а з жовтня 2011 року – Валерій П'ятак.

Важливим аспектом для фракції "Наша Україна" є представництво її членів у керівництві обласної ради та постійних комісіях. Так посаду заступника голови обласної ради, (голови комісії з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій), займає член ПП "Наша Україна" Валерій П'ятак. Щодо постійних комісій обласної ради, то тут ситуація для фракції "Наша Україна" виглядає наступним чином:

Голова комісії – 2;

Заступник голови постійної комісії – 1;

Секретар постійної комісії – ­­­0;

Члени постійних комісій – 4.

У процесі виконання своїх обов’язків, депутати фракції «Наша Україна» брали активну участь у діяльності більшості робочих комісій та груп з вивчення різного роду проблем, у підготовці питань на розгляд сесій обласної ради. Протягом звітного періоду члени фракції "Наша Україна" взяли участь у 82-х засіданнях постійних комісій обласної ради та 6-ти засіданнях тимчасових контрольних комісій.

В полі зору депутатської фракції «Наша Україна» перебувало чимало питань, що стосувались вирішення конкретних завдань та проблем територіальних громад Львівщини. Серед найважливіших — прийняття обласного бюджету на 2011 рік, прийняття Програми соціально-економічного розвитку Львівщини на 2011 рік, а також ряду обласних цільових Програм.

За ініціативою депутатів обласної ради від "Нашої України" було розроблено та затверджено такі надзвичайно важливі обласні Програми для розвитку територіальних громад Львівщини, як, "Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 - 2015 роки" (фінансування на 2011 рік – 750 тис. грн.), "Програму розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2011 - 2015 рр." (фінансування на 2011 рік – 1 млн. грн.).

За період 2010-2011 року депутатами від фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді було внесено понад 20 проектів рішень, які були підтримані депутатським корпусом облради та прийняті рішення, зокрема найважливіші такі:

Рішення № 33 "Про звернення до Президента України Віктора Януковича, Прем'єр-міністра України Миколи Азарова, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина" – звернення з приводу обмеження культурних та національних прав українців у Російській Федерації (ініціатор – О. Старовойт).

Рішення № 43 "Про звернення до Міністерства закордонних справ України щодо антиукраїнських виступів Прем’єр-міністра Російської Федерації Владіміра Путіна та Генерального консула Російської Федерації у м. Львові Євгенія Гузєєва" – у зверенні йдеться про те, що офіційна влада Російської Федерації проводить чергову кампанію проти держави України, її мови, культури та історії українського народу (співавтори проекту рішення О. Старовойт, П. Хобзей).

Рішення № 47 " Про Героя України Степана Бандеру" – у рішенні дано принципову оцінку діям влади та Президенту України у зв'язку із скасуванням Указу Президента України В. Ющенка № 46/2010 "Про присвоєння С. Бандері звання Героя України" (співавтори проекту рішення М.Сеник, В. П'ятак, О. Старовойт).

Рішення № 78 "Про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" – у рішенні йдеться про потребу у внесенні змін до Закону України від 17.04.1991 р. № 962-ХІІ "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (співавтор В. П'ятак).

^ Рішення № 104 "Про затвердження Положення про Почесну відзнаку "Пам'яті блаженного священомученика отця Омеляна Ковча" – даним рішенням затверджено Положення про Почесну відзнаку "Пам'яті блаженного священомученика отця Омеляна Ковча" (співавтор проекту рішення П. Хобзей).

^ Рішення № 134 "Про затвердження Обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011 – 2014 роки" – програмою затверджено ряд заходів на рівні міст обласного значення та районів Львівської області. (співавтор проекту рішення В. П'ятак).

^ Рішення № 158 "Про звернення до Президента України щодо денонсації Харківських угод" – у рішенні депутати обласної ради вимагають негайної денонсації Угоди між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту на території України. (співавтори проекту рішення М. Сеник, О. Старовойт).

^ Рішення № 168 "Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2011 – 2015 роки" – Програма надає можливість розроблення містобудівної документації (Схеми планування території районів, генеральні плани малих міст та селищ міського типу) у Львівській області на 2011 – 2015 роки (фінансування – 1 млн. грн.) (співавтори проекту рішення В. П'ятак, Т. Колтик).

^ Рішення № 170 "Про затвердження Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 – 2015 роки" – Програма створена виключно для реалізації мікропроектів малих територіальних громад Львівщини. (фінансування – 750 тис. грн.) (співавтор проекту рішення В. П'ятак).

^ Рішення № 172 "Про затвердження Програми розвитку комунального лісового господарства Львівщини у 2011 році" – (фінансування – 1млн. 652 тис. грн.) (співавтор проекту рішення В. П'ятак).

^ Рішення № 218 "Про заяву Львівської обласної ради щодо рішення Вищого адміністративного суду України про визнання незаконним присвоєння Степанові Бандері та Романові Шухевичу звання Героя України" – прийнято заяву щодо рішення Вищого адміністративного суду України про визнання незаконним присвоєння Степанові Бандері та Романові Шухевичу звання Героя України (співавтори проекту рішення І. Стефанишин, О. Старовойт).

^ Рішення № 280 "Про посвідчення для реабілітованих і потерпілих від політичних репресій" – затверджено взірець посвідчення для реабілітованих та потерпілих від політичних репресій. (співавтор проекту рішення В. П'ятак).

Значну увагу депутати від фракції «Наша Україна» приділяють роботі з виборцями. Постійно ведеться прийом громадян. За зверненнями та заявами депутатами здійснюються заходи по вирішенню питань земельного, комунального, житлового, соціального характеру. Найбільше звернень від громадян стосуються надання матеріальних допомог, земельних питань, ремонту доріг, будинків культури, лікарень, ФАПів, тощо. Протягом звітного періоду представниками фракції прийнято 236 громадян, надано матеріальної допомоги на суму 489 тис. 450 грн.

Протягом звітного періоду діяльність депутатської фракції «Наша Україна» та окремих депутатів досить інтенсивно висвітлювалася у засобах масової інформації: по телебаченню, у місцевих газетах та інтернет-виданнях. Зокрема, керівник фракції В. П'ятак за дорученням фракції часто бере участь у прямих ефірах програми «Чому так?», "Прямим текстом" ЛОДТРК, де обговорює актуальні питання життя міста Львова та області. Також ознайомитись із позицією керівника фракції "Наша Україна" щодо оцінки роботи Уряду М. Азарова та проблем у фінансово-економічному блоці Львівщини у 2011 році можна на інформаційному сайті "Вголос".

Депутати фракції «Наша Україна» беруть активну участь у всіх заходах і урочистостях, які проводять Політична партія «Наша Україна» та Львівська обласна рада.

Діяльність представників фракції не обмежувалась участю у сесійних засіданнях чи роботою в комісіях. Здійснення повноважень депутата проводиться через депутатські запити та звернення.

Протягом 2010-2011 років депутатами від фракції "Наша Україна" підготовлено та прийнято на сесії обласної ради 8 запитів, а також понад 50 звернень. В основному запити стосувались питань освіти, культури, медицини, збереження пам'яток архітектури у Львівській області, питання захисту прав та свобод мешканців Львівщини та ін. Практично на всі депутатські запити та звернення депутатів є відповідні реагування тих органів, яким вони скеровувались.

Також депутати від фракції "Наша Україна" підтримують чи мало ініціатив у культурно-мистецькому житті Львівщини. Депутати М. Сеник та В. П'ятак входять в оргкомітет із вшанування пам'яті блаженного священомученика О.Ковча, який займається будівництвом пам'ятника О.Ковчу в м. Перемишлянах. На благоустрій території навколо пам'ятника в обласному бюджеті на 2011 рік закладено 150 тис. грн.

^ А тепер коротко про результати роботи кожного з депутатів фракції "Наша Україна" у Львівській обласній раді


Заступник голови обласної ради, голова фракції "Наша Україна" у Львівській обласній раді Валерій П'ятак

Відповідно до рішення обласної ради № 5 від 02 грудня 2010 року Валерія П'ятака було обрано заступником голови Львівської обласної ради.

За функціональними обов'язками заступник голови обласної ради координує діяльність профільних комісій та управлінь обласної ради, а також відповідає за блок фінансово-економічних питань, які мають місце в обласній раді.

З метою ефективної роботи керівництва обласної ради та розподілу обов'язків між першим заступником та заступником голови обласної ради головою облради було видано розпорядження про закріплення заступників за постійними комісіями обласної ради.

Відповідно до розпорядження голови обласної ради заступник голови обасної ради Валерій П'ятак курує роботу таких постійних комісій:

– з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності;

– з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку;

– з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, розвитку підприємництва та енергоефективності;

– з питань розвитку села та АПК;

– з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва;

– з питань контролю за ефективністю виконання державних та обласних програм, інших рішень ради.

За підсумками роботи вищезгаданих комісій у 2010-2011 році було підготовлено та прийнято понад 100 рішень обласної ради. Це і бюджет області на 2011 рік, Програма приватизації на 2011 рік, різного роду цільові обласні Програми. Вперше цього року завдяки ініціативі заступника голови обласної ради Валерія П'ятака було розроблено та прийнято такі важливі обласні Програми як "Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 - 2015 роки" та "Програму розроблення містобудівної документації у Львівській області на 2011 - 2015 рр.". Найважливішим завданням розробників цих Програм було зацікавити територіальні громади Львівщини до вирішення таких важливих для громади питань як виготовлення генплану села, селища, міста, чи будівництво дитячого майданчика в селі, реконстукція ФАПів, приведення до належного стану зовнішнього вуличного освітлення – і все це на умовах співфінансування (50/50).


^ Діалог заступника голови обласної ради з мешканцями Львівщини

Для успішної співпраці та діалогу між обласною радою та територіальними громадами Львівщини голова обласної ради видав розпорядження № 206 від 22 лютого 2011 року "Про закріплення керівництва обласної ради за містами обласного значення і районами області.

Відповідно до розпорядчого документу голови обласної ради заступник голови обласної ради Валерій П'ятак курує та проводить прийом громадян у таких містах обласного значення та районах Львівської області:

– м. Львів;

– м. Стрий;

– м. Моршин;

– м. Новий Розділ;

– Сколівський р-н;

– Турківський р-н;

– Жидачівський р-н;

– Сокальський р-н;

– Перемишлянський р-н.

За період 2010-2011 року заступником голови обласної ради Валерієм П'ятаком було здійснено 4 виїзних прийоми громадян у райони та 3 виїзних прийоми у міста обласного значення. Також було здійснено 15 прийомів громадян у м. Львові. Взагальному за 2010-2011 рік Валерій П'ятак прийняв понад 300 мешканців Львівщини, надав понад 200 тис. грн. матеріальної допомоги на лікування тим, хто цього потребував.


Робота у тимчасових контрольних комісіях, робочих групах та комісіях, які були створені Львівською обласною радою для вирішення певних проблемних питань та винесення їх на сесію обласної ради


^ Робоча група з питань вирішення проблеми збереження та розвитку аптечної мережі Львівської області.

Заступник голови обласної ради Валерій П'ятак є співголовою робочої групи з питань вирішення проблеми збереження та розвитку аптечної мережі Львівської області. Станом на 15.11.2011 року робоча група провела 12 засідань. Було складено графік слухань керівників комунальних аптечних підприємств про стан та перспективи кожної аптеки зокрема. До роботи були залучені як представники виконавчої влади так і голови місцевих (міських, районних рад), головні лікарі районів. За підсумками роботи робочої групи напрацьовується Концепція збереження та розвитку комунальної аптечної мережі Львівської області та відповідний проект рішення на чергову сесію обласної ради.

^ Комісія з питань прискореного розгляду регуляторних актів

24 березня 2011 року голова обласної ради видав розпорядження №439 "Про створення комісії з питань прискореного перегляду регуляторних актів", де призначив головою комісії заступника голови обласної ради Валерія П'ятака.

Основним завданням комісії було розглянути всі рішення обласної ради, які носять регуляторний характер і привести їх у відповідність до Закону України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування". Коміся провела ряд робочих засідань, де опрацювала рішення обласної ради, які носять регуляторний характер.

За підсумками роботи комісії з питань прискореного перегляду регуляторних актів 11 рішень є скасовані, у 8 рішень внесені зміни.

Комісія в повному обсязі виконала ті завдання, які на неї були покладені головою обласної ради.


^ Головування в комісії з питань поновлення прав реабілітованих

Відповідно до рішення обласної ради № 65 від 9 березня 2011 року "Про утворення комісії Львівської обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій" Валерій П'ятак очолив вищезгадану комісію.

Упродовж звітного періоду 2011 року відділом було підготовлено і проведено 4 засідання Комісії обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій (протоколи: № 1 від 06.04.2011 р.; № 2 від 18.07.2011 р.; № 3 від 08.09.2011 р.; № 4 від 13.10.2011 р.), на яких розглянуто 26 справ.

За звітний період Комісією було ухвалено 3 рішення про грошове відшкодування реабілітованим громадянам за конфісковане майно та 11 рішень – з інших питань.

Видано 3 довідки про реабілітацію окремих громадян та членів їхніх родин.

Видано 16 довідок вдовам учасників бойових дій УПА та 7 довідок вдовам політичних в’язнів.

З ініціативи Комісії обласна рада ухвалила 7 рішень: № 65 від 09.03.2011 р. "Про утворення комісії Львівської обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій"; № 78 від 09.03.2011 р. "Про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні"; № 164 від 24.05.2011 р. "Про внесення змін до рішення обласної ради № 65 від 09.03.2011р. "Про утворення комісії Львівської обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій"; № 184 від 05.07.2011 р. "Про затвердження Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян – реабілітованим за статтею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та потерпілим від політичних репресій"; № 279 від 20.10.2011 р. "Про внесення змін і доповнень до рішення обласної ради від 08.12.2009 р. № 1090 "Про соціальний захист реабілітованих та потерпілих від політичних репресій";

№ 280 від 20.10.2011 р. "Про посвідчення для реабілітованих і потерпілих від політичних репресій" та № 281 від 20.10.2011 р. "Про внесення змін до рішення обласної ради від 09.03.2011 р. № 65 "Про утворення комісії Львівської обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій" зі змінами від 24.05.2011 р. № 164".

Укладено електронний Реєстр потерпілих від політичних репресій в розрізі районів та міст обласного значення, який постійно поповнюється.

На засіданнях Комісії ОДА з питань визначення статусу ветеранів УПА було розглянуто 29 справ. Видано 19 посвідчень учасникам бойових дій УПА та інвалідам війни УПА.

Прийнято реабілітованих громадян - 207.

Регулярно надається методична допомога районним та міським (міст обласного значення) комісіям з питань поновлення прав реабілітованих.


^ Представницькі функції та участь у заходах

Керівництво обласної рада бере участь в урочистостях, прийомах делегацій, заходах культурного, соціального, економічного спрямування.

27 квітня 2011 року в Американській торгівельній палаті в Києві відбулася презентація інвестиційного потенціалу Львівщини та підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною радою, Львівською облдержадміністрацією та Американською торгівельною палатою в Україні.

Американським інвесторам представили інвестиційні проекти Львівщини на загальну суму близько 130 млн. доларів США.

8 вересня 2011 року заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак та депутат Львівської обласної ради Олесь Старовойт зустрілися із членами білоруської делегації. У складі білоруської делегації - голова Руху Солідарності "Разом" Вячеслав Сіучик, керівник молодіжної організації "Правий Альянс" Юрась Каретніков та ін. Валерій П'ятак, зокрема, зазначив: "Львів'яни розуміють прагнення білорусів і солідарні з вами і висловлюють вам свою підтримку. Також нам відома непроста ситуацію із корінною мовою у Білорусі".

Під час зустрічі наголошувалося на тому, що культура - це найбільший дипломат. Тому було досягнуто домовленості про організацію на Львівщині художніх виставок, культурних, мистецьких та інших заходів, за допомогою яких львів'яни зможуть більше дізнатися про Білорусію, про її культуру, про її сьогодення та про її проблеми.

8 вересня 2011 року заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак провів громадське обговорення обласної комплексної програми соціальної підтримки та реабілітації інвалідів на 2011 - 2014 роки. Зокрема заступник зазначив, що тепер представники профільних управлінь разом із Львівською обласною радою вивчать потреби, проведуть обстеження, визначать необхідні заходи, прорахують необхідні кошти. Коли ми будемо знати "ціну питання", тоді закладатимемо ці кошти в обласному бюджеті. Для більшої поінформованості мешканців Львівщини про обласні програми, буде виданий спеціальний буклет.

4-5 жовтня 2011 року заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак брав участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики та праці Верховної Ради України на тему: "Соціальні показники у проекті Закону України "Про державний бюджет України на 2012 рік".

12 жовтня 2011 року заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак взяв участь в урочистому відкритті Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

3 листопада 2011 року у Львівській обласній раді відбулася зустріч голови Львівської обласної ради з Послом США в Україні Джоном Френсісом Теффтом. У зустрічі також взяли участь заступник голови обласної ради Валерій П'ятак, голова комісії євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради Павло Хобзей.

Під час зустрічі було обговорено соціально-економічну ситуацію в регіоні, а також наміри американських компаній видобувати сланцевий газ на Львівщині. Спілкувалися також про політичну ситуацію в Україні.

4 листопада 2011 року Валерій П'ятак взяв участь у зустрічі керівництва обласної ради з Послом Угорської Республіки в Україні Мігалем Баєром. Учасники зустрічі обговорили широке коло питань, зокрема в економічній та гуманітарній сферах.

8 листопада заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак взяв участь у форумі "Міжвідомча співпраця у сфері регіонального та місцевого економічного розвитку", який проходив у Львові.

Валерій П'ятак виступив із доповіддю про Стратегію розвитку Львівської області до 2015 року.

Форум проходив у рамках проекту "Місцевий економічний розвиток міст України", що впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Канадським агентством міжнародного розвитку.

14 листопада заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак взяв участь у "круглому столі" на тему: «Розплющ очі, щоб побачити», який відбувся у Львівському інституті банківської справи. Під час зустрічі відбулося обговорення проблем незрячих Львівщини, а також було оголошено про початок студентами Університету банківської справи НБУ благодійного «VI Аукціону надій» - "Не осліпни серцем!", яким започатковано збір коштів на створення Центру соціокультурної реабілітації незрячих.


^ Депутат Мирослав Сеник

За період діяльності депутата Львівської обласної ради М.Сеника окрім прийому громадян у м. Львові було здійснено два особисті виїздні прийоми громадян в наступних районах Львівської області: Жидачівський р-н, Золочівський р-н. На грудень 2011 року заплановано візит у Миколаївський та Перемишлянський райони. Оформлено 7 депутатських запитів з різних питань та отримано відповіді.

Станом на 08 листопада 2011р. з особистого депутатського фонду виплачено матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам на суму 52000грн.


^ Депутат Ігор Стефанишин

  1. Ознайомлення з технологією видобутку сланцевого газу та проведення сейсморозвідувальних робіт у Польщі на запрошення компанії BasGas у березні 2011 року.

  2. Участь у роботі семінару «Перспективи видобутку нетрадиційного газу в Україні: екологічні та технологічні аспекти», організованого американською торгівельною Палатою в Україні та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, який відбувся в м.Києві 20.05.2011р..

  3. Участь у роботі семінару на тему видобутку сланцевого газу, який проводила компанія «Шеврон Україна» за участі посла США Джона Ф.Теффта в листопаді 2011 року.

  4. Проведення круглого столу про міжнародну освіту за участю канадської консалтингової фірми «Група Провіденс» та Міжнародного інституту освіти, культури та зв`язків з діаспорою.

  5. За звітний період прийнято 68 громадян.

^ Депутат Олександр Старовойт

У 2011 р. як депутат Львівської обласної ради взяв участь у всіх без винятку сесіях і пленарних засіданнях ради, активно працював у складі постійної комісії з питань контролю за ефективністю виконання державних і обласних програм та рішень ради у якій виконую функцію заступника голови комісії, у тимчасових депутатських комісіях та у погоджувальних групах щодо редакції більшості політичних заяв Львівської обласної ради.

Беру активну участь в обговоренні питань порядку денного сесій, виступив ініціатором ряду важливих питань та прийнятих радою рішень.

Як депутатом Львівської обласної ради та громадським діячем, мною проведено понад тридцять зустрічей з місцевими громадами у містах Львів, Дрогобич, Стрий, Трускавець, Червоноград; у Пустомитівському, Миколаївському, Жидачівському, Жовківському, Сокальському, Самбірському, Сколівському, Золочівському, Бродівському, Буському, Яворівському, Перемишлянському районах.

Прийом громадян проводив у м. Львові у приміщенні Личаківської районної організації партії «Наша Україна» за адресою м. Львів, вул. Пекарська, 13 (лютий, березень), надалі – у приміщенні Зарваницької громадської ініціативи за адресою м. Львів, пров. Крива Липа, 6 та Львівської обласної ради за адресою м. Львів, вул. Винниченка, 16.

Надано понад 50 матеріальних допомоги із фонду депутата обласної ради на загальну суму понад 60000 грн.

Депутатський звіт за перший рік діяльності мною оприлюднений під час телемарафону у прес-клубі ринкових реформ 20 вересня 2011 р.


^ Депутат Тарас Колтик

Колтик Тарас Іванович обраний депутатом Львівської обласної ради 31 жовтня 2011 року.

Входить до фракції «Наша Україна», є членом постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва.

За період виконання депутатських повноважень брав участь в усіх пленарних засіданнях Львівської обласної ради.

За період виконання депутатських повноважень брав участь в 16 з 19 засіданнях комісії з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва.

Брав участь у громадських слуханнях щодо оренди земельних паїв та погодження містобудівного обґрунтування в с. Новошичі Дрогобицького р-ну.

Брав участь у роботі тимчасової контрольної депутатської комісії щодо вивчення роботи КСЛП ЛОР «Галсільліс», у робочій групі для доопрацювання проекту рішення «Про звернення до Верховної ради та Кабінету Міністрів України» щодо негативних соціально-економічних наслідків прийняття Закону України «Про ринок земель».

Провів 8 зустрічей з виборцями у м. Львові, за адресою вул. Староєврейська, 7а та одну у м. Бориславі за адресою вул. Грушевського, 1.

Видав матеріальні допомоги 51 особі.

На виконання своїх депутатських повноважень подав 3 депутатські запити:

  • Львівському міському голові Садовому А, щодо порушення санітарних норм встановлення контейнерів для збору ТПВ на кінцевій зупинці тролейбуса №13;

  • Львівському міському голові Садовому А, щодо упорядкування тротуару на вулю Пасічній;

  • Голові ЛОР Панькевичу О., щодо порушення чинного законодавства України з боку ДПА у Львівській області;

а також 3 депутатські звернення:

- Прокурору Львівської області В. Ковбасюку, щодо встановлення правового статусу на кислі гудрони, які знаходяться за адресою: Львівська область, Жовківський р-н, с. Грибовичі;

- Голові ЛОР Панькевичу О., щодо взяття на баланс комунального підприємства Львівської обласної ради „Тотальне перероблення відходів” кислих гудронів, які розташовані у Львівській області, Жовківському районі с. Грибовичі;

- Голові ЛОР Панькевичу О., щодо відмови у фінансуванні автору поетичної збірки та висвітлення рішень прийнятих експертною радою під керівництвом О.Шейки.

Сьогодні окрім роботи в профільній комісії та зустрічей з виборцями, депутат займається питаннями щодо поводження з ТПВ, захороненням небезпечних відходів, в тому числі кислих гудронів, що знаходяться в межах Львівської області, питаннями підприємницької та регуляторної політики, порушення прав підприємців фіскальними та державними органами влади.


^ Депутат Тарас Вервега

Протягом періоду працює в комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва. Було організовано і проведено круглий стіл за участю голови Львівської обласної державної адміністрації, керівників відділів митниці та податкової з представниками бізнесу для вирішення проблемних питань та налагодження конструктивної співпраці.

Як член тимчасової комісії по вирішенню проблемних питань по гуртожитках брав участь у засіданнях та виїзних засіданнях комісії. Оформлено два депутатські запити та отримано відповіді. Підтримано бюджетний запит про надання коштів на ремонт доріг в Кам'янко-Бузькому районі. Проведено зустріч з жителями Бузького району та підтримано їхні дії по запобіганню рейтарського захоплення земель. Проводилися прийоми громадян та надання матеріальної допомоги.

^ Депутат Павло Хобзей

Відповідно до рішення Львівської обласної ради Павло Хобзей обраний головою постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва і зв’язків українців за кордоном. Комісія провела 14 засідань, розглянула 89 звернень і підготувала 4 рішення.

Пріоритетом в діяльності комісії була підтримка освітніх програм для вчителів шкіл і пунктів навчання з української мови за кордоном, підтримка громадських товариств «Надсяння», «Холмщина», «Закерзоння», «Любачівщина», «Лемківщина», реалізація програми «Пам'ять» - відновлення захоронень українців за кордоном.

Неодноразово П.Хобзей брав участь у проведенні круглих столів і конференцій присвячених євроінтеграції України і транскордонному співробітництву як в Україні, так і у Польщі.

Допомагав в організації і брав участь у Європейських днях добросусідства «Кордон-480» у Нижанковичах і Малковичах.

Тричі, як депутат Львівської обласної ради, виступав на телебаченні. Разом із депутатом О.Старовойтом звітував перед виборцями в он-лайні по Інтернету в Львівському прес-клубі.

Станом на 10 листопада 2011р. з особистого депутатського фонду виплачено матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам на суму 54000грн.
Схожі:

Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconЗвіт діяльності депутатської фракції «Наша Україна» в Чернівецькій міській раді
На виборах 2006 р до Чернівецької міськради 5-го скликання було обрано 14 депутатів від Чернівецької міської організації Політичної...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №43 від 05 січня 2011 року Про звернення до Міністерства закордонних справ України щодо антиукраїнських виступів
Розглянувши звернення фракції Політичної партії "Наша Україна" у Львівській обласній раді, відповідно до вимог частини 2 статті 43...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconПро надання інформації Мені як депутату Львівської обласної ради, члену фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді стало відомо про те, що у засобах масової інформації
Во "Свобода" у Львівській обласній раді, працівник виконавчого апарату обласної ради Андрій Холявка зазначає, що 2 квітня 2013 року...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №730 від 04 листопада 2008 року Про створення тимчасової контрольної комісії
Враховуючи звернення депутатської фракції "Блоку Юлії Тимошенко" у Львівській обласній раді та відповідно до ст. 48 Закону України...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №761 від 02 грудня 2008 року Про створення тимчасової контрольної комісії
Враховуючи звернення працівників ват "Завод "Львівсільмаш", а також депутатської фракції "Блоку Юлії Тимошенко" у Львівській обласній...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №14 від 04 січня 2011 року Про заяву Львівської обласної ради щодо нового витка політичних репресій в Україні
Всеукраїнського об’єднання "Свобода", Політичної партії "Наша Україна" у Львівській обласній раді та подання Львівської обласної...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №1295 від 14 вересня 2010 року Про звернення до Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради України Володимира Литвина
Відповідно до ч. 2 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи заяву фракції Української Народної партії...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №107 від 05 квітня 2011 року Про заяву Львівської обласної ради „Радянські міфи потрібно знищувати
Розглянувши звернення фракції Народного Руху України у Львівській обласній раді, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України...
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №1025 від 22 вересня 2009 року Про звернення до Президента України щодо визнання воїнів оун та упа борцями за незалежність України
Беручи до уваги звернення депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській обласній раді, відповідно до ч....
Звіт фракції \"Наша Україна\" у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр. Діяльність депутатської фракції «Наша Україна» у Львівській обласній раді за 2010-2011 рр iconРішення №1040 від 20 жовтня 2009 року Про внесення змін до рішення обласної ради №11 від 12. 05. 2006 р
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи подання фракції "Блок Юлії Тимошенко"...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи