Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію icon

Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію
Скачати 43.95 Kb.
НазваІнформація про Львівську лінгвістичну гімназію
Дата конвертації17.06.2013
Розмір43.95 Kb.
ТипІнформація

Інформація про Львівську лінгвістичну гімназіюЛьвівська лінгвістична гімназія – загальноосвітній навчальний заклад ІІ – ІІІ рівня. Заснована як гімназія сестер Василіянок у 1906 році. Функціонувала до 1939 року. З вересня 1939 року – середня школа № 4 (з 1946 до 1954 – чоловіча, з 1954 до 1956 р – змішана). Із жовтня 1956 до грудня 2006 року – спеціалізована середня загальноосвітня школа № 4 з поглибленим вивченням англійської мови. Із 1 грудня 2006 – Львівська лінгвістична гімназія.

Гімназія забезпечує повний середній рівень освіти з предметів інваріантної складової навчального плану, поглиблене вивчення англійської мови, другої іноземної мови – німецької, третьої іноземної мови (за вибором) – французької, грецької, італійської, польської, російської, чеської.

У гімназії працює 105 педагогічних працівників.

Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників:

  • Спеціалістів вищої категорії - 47;

  • Спеціалістів І категорії – 19;

  • Спеціалістів ІІ категорії – 14;

  • Спеціалістів – 25;

Педагогічні звання – 33

З них:

  • «Учитель – методист» - 16

  • «Старший учитель» - 17

  • «Заслужений вчитель України» - 2

  • «Відмінник освіти України» - 7

  • Кандидат філологічних наук – 1.

Крім того, в гімназії працює 25 осіб допоміжнього та обслуговуючого персоналу.

У 2012-2013 навчальному році в гімназії функціонує 29 класів, у яких навчається 858 учнів.

Учні гімназії неодноразово ставали переможцями та призерами III та ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, міжнародних конкурсів, Конкурсів-захистів наукових робіт МАН. Сибірна Анастасія – Переможець міжнародного конкурсу з екології у м. Стамбул, Туреччина, Гуменчук Андрій – ІІІ місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови, Мартиневич Ольга – переможець Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, Барна Анастасія – ІV місце у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Клюка Ігор (2010), Олексишин Юрій (2012) – переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН з математики.

Випускники гімназії щороку отримують високі результати за підсумками ЗНО (Сибірна Анастасія (2008) – 600 балів, Гуменчук Андрій, Козловський Адріан мали 200 балів з 2 предметів. Сибірна Анастасія відзначена стипендією Президента України. Гуменчук Андрій, Козловський Адріан – учасники зустрічі з Президентом України.

Найвідомішими випускниками гімназії (ССЗШ № 4) є Григорій Явлінський, Мирон Маркевич, Маркіян Лубківський, Святослав Вакарчук.

У 2012-2013 навчальному році 34 гімназисти стали переможцями ІІ (міського) туру Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів: І місце отримали 10 учнів, ІІ місце – 15 учнів, ІІІ місце – 9 учнів. Із них 10 учнів є учасниками ІІІ етапу. Переможці охопили широкий спектр предметів як гуманітарного, так і математично-природничого циклу.

Гімназисти – активні учасники Міжнарордних та Всеукраїнських інтелектуальних конкурсів: Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика, Всеукраїнського конкурсу української мови імені Т. Шевченка, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського конкурсу «Колосок», Всеукраїнського конкурсу «Левеня», Всеукраїнського конкурсу «Лелеки». Успішно складають міжнародні іспити з англійської мови Flyers, KET, PET, FCE, TOEFL.

Статус гімназії зобовязує до налагодження творчої співпраці гімназистів та викладачів, розвитку їх науково-дослідницького потенціалу. У гімназії створено та активно функціонує наукове товариство. Щороку про результати пошукової та дослідницької роботи гімназисти звітують на засіданні секцій науково-практичної конференції «Молоде покоління до джерел пізнання та духовності». Учасниками конференції є також учні з навчальних закладів Львова та інших міст України.

Учителі гімназії – учасники професійного конкурсу «Вчитель року»:

^ Балук Марія Романівна – переможець обласного, учасник Всеукраїнського конкурсу вчителів англійської мови, переможець в номінації «вчитель інтелектуал» (2005 рік).

^ Глібовіцька Олена Хікматулівна – І місце у міському, ІІ місце в обласному турі вчителів математики (2007 рік).

Дудаш Ірина Василівна – І місце у міському конкурсі вчителів історії (2008 рік).

^ Боднарчук Людмила Ярославівна – ІІ місце у міському конкурсі вчителів німецької мови (2010).

Якубовська Ірина Михайлівна – І місце у міському та ІІ в обласному конкурсі вчителів англійської м ови.

Учителі гімназії – члени моніторингових груп, експертних комісій, інструктори та екзаменатори зовнішнього незалежного оцінювання, організатори та учасники навчально-методичних семінарів, конферецій, круглих столів, конкурсів, педагогічних ярмарок.

Одним із пріоритетів формування полікультурного середовища гімназистів є міжнародна співпраця зі школами-партнерами в рамках реалізації проектів та програм.

У гімназії реалізовуються проекти: театральний фестиваль (Тімішоара, Румунія), “Culture Around Fire” (Анталія, Туреччина), «Схід-Захід» (ССЗШ № 5, Миргород, Україна),. Тристоронній проект Ізраїль-Україна-Палестина за підтримки фундації Тоні Блера та «Фонду миру» Ш. Переса «Face to Faith», «One Peace Day», проекти Британської Ради «Talking cultures», “Dreams+Teams”. Розпочато співпрацю з Канадським коледжем у м. Ванкувер щодо запровадження програми додаткового курсу дистанційного вивчення англійської мови.

Партнери: Литовський католицький університет (Клайпеда, Литва), Американський університет (Болгарія), ліцей № 4 (Серес, Греція), гімназія № 5 ім. Лесі Українки (Севастополь), гімназія ім. К. Норвіда (Станіславув, Польща), ліцей ім. В. Шекспіра (Тімішоара, Румунія); наші партнери у проекті “Dreams+Teams” – Київ, Одеса, Харків, Маріуполь, “Our Lady’s College” (Манчестр, Великобританія).

Творчі здібності учні гімназії мають змогу розвивати на заняттях гуртків з образотворчого мистецтва, хореографії, гри на бандурі, ансамблю троїстих музик , секцій з баскетболу, корфболу, футболу, єдиноборств.

Гімназія знаходиться у трьох з’єднаних між собою будівлях: І – рік будівництва 1927;

ІІ – 1961; ІІІ – 1984. Приміщення відповідають реалізації освітніх завдань; проектна потужність – 29-30 класів, 800 – 900 учнів. Стан збереження приміщень – хороший; поточні ремонти якісні.

У гімназії функціонують 2 комп’ютерні класи – 26 комп’ютерів, обладнано комп’ютером 10 кабінетів. Наявні технічні засоби навчання: мультимедійні проектори – 20 штук, інтерактивні дошки – 2, проекційні апарати – 2, документ камери - 2, копіювальна дошка - 1.

Для фізичного розвитку гімназистів обладнано тренажерний зал, спортивний майданчик для занять футболом та волейболом, спортивний зал, тренажери, встановлені на спортивному майданчику.
Схожі:

Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconУродженець Турківщини Микола Боберський після школи Отців Василіян у Лаврові закінчив Самбірську гімназію, а потім Львівську духовну семінарію
Самбірської райдержадміністрації Іван Білак наголосив на значимості відзначення пам’яті визначного громадського і релігійного діяча...
Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconПовідомлення на лінгвістичну тему

Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconКонкурс в лну ім. І франка 13,5 осіб на місце, у «Львівську політехніку»
Конкурс в лну ім. І франка – 13,5 осіб на місце, у «Львівську політехніку» – 12 Більше…
Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconЗаяв а Я
Львівську обласну лігу інтелектуальної творчості (лоліт), із статутом ознайомлений
Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconПро Ізюмську гімназію №3 Ізюмської міської ради Харківської області (назва закладу) Рік заснування 1985 р. Директор школи
Вербенко С. Б., освіта вища, за фахом вчитель географії, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1992 року
Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconІнформація інформація інформація про чисельність гуртків та в них вихованців за напрямками у позашкільних навчальних закладах області у 2004-2005 н р

Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconПоложення про загальноосвітній навчальний заклад», «Положення про гімназію, ліцей, колегіум усіх форм власності», Програми розвитку системи освіти Київської області на 2011-2014 роки,
Провести районний конкурс «Кращий керівник закладу освіти Таращанського району» згідно з положенням
Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconІнформація про закупівлю :. Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщується інформація про закупівлю.. Інформація про предмет закупівлі
Реєстраційний рахунок замовника: р\р 35416003000966 в гудку харківської обл., Мфо 851011
Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію icon«Закохана в свою гімназію!». Фото 01. 09. 2012 року Гордієнко Світлана Яківна. «Наш класний керівник. Любимо, поважаємо, цінуємо»
Роботи переможця фотоконкурсу «Учитель в об’єктиві» у номінаціях «Кращий портрет учителя» та «Найоригінальніший знімок учителя»
Інформація про Львівську лінгвістичну гімназію iconРішення №458 від 19 лютого 2008 року Про виконання рішення Львівської обласної ради від 04. 07. 06р. №49 Про експлуатацію Львівського
Львівську обласну раду, а також за проведення конкурсу на найкращу інвестиційну пропозицію з будівництва нового об’єкта поводження...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи