Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні icon

Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні
Скачати 170.15 Kb.
НазваМосковченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні
Дата конвертації17.01.2013
Розмір170.15 Kb.
ТипДокументи
Московченко Валерій.


Кармічні умови і політична ситуація на Україні.


В цій статті автор намагається з допомогою езотеричних і астрологічних знань проаналізувати кармічні умови минулого і сучасного в нашій історії, які привели наш народ на край загибелі і рабства, замість того щоб відродити духовність для всього людства.

Ключові слова: карма, духовне відродження, зрада, історичні помилки, „Золотий Телець”, помилкові міфи героїв...


У кожного народу, як і в кожної людини, є своя програма і своя роль на Землі. Залежно від того, як народ або людина виконує свій обов’язок перед Космосом або Богом, так і воздасться йому. Так сказано в святому писанні, так зазначає і східна філософія, тобто через карму.

Що стосується України, то їй, як не дивно, була відведена Космосом особлива роль у відродженні духовності на нашій планеті, яка перебуває в енрофі темних сил, що володіють нашою галактикою, як стверджував російський духовний провидець Даниїл Андрєєв. В 90-х роках це визнавало більшість езотериків і астрологів СНД.

Але ж чому Україні випала така роль? Тільки системний підхід до аналізу може це підтвердити. Спробуємо це зробити.

Як ми знаємо на теренах Подніпров’я проживали з давніх часів протослов’яни. Пізніше їх ареал поширився до Дунаю і Кракова. В ті древні часи на європейському континенті владу тримали друїди. На наших теренах їх називали волхви. Але в третьому тисячолітті до нашої ери на дніпровських теренах починає виникати держава оратів або аріїв. Поступово формується нова філософія духовного сприйняття світу. Річ у тому, що друїди проповідували філософію жертвоприношення людей і чим більше, тим краще. Ця практика була направлена на задобрення темних сил через кров, страх і ненависть, тобто чим живиться темний світ. (Забігаючи наперед ми можемо констатувати, що будь-яка імперія це породження сатанізму і вони обов’язково розваляться). Так от з появою в державі Аратії нового духовного лідера Рами ситуація на цих теренах починає різко змінюватися. Рама проповідує любов до Бога і ближнього і відмовляється від жертвоприношення. Можна уявити собі який удар ця філософія нанесла темним силам і друїдам в Європі. На подніпров’я збігаються усі, хто поділяє таку філософію. Чи не нагадує вам як втікали в свій час на Січ? Різко зростає населення. З’являються двоповерхові будинки, упряж, плуг і багато кілометрові вали. Річ у тому, що вся темна сила Європи під керівництвом друїдів починає наступ на Оратію. Ось звідки взялися так звані Троянові вали. Небезпека знищення перших паростків світлих сил та їх ідеї заставила Раму та частини населення піти в Індію, Іран та Середземномор’я. Після цього на Подніпров’ї різко впав рівень життя. Але Бог вирішив віддячити це населення багатим чорноземом, який почав формуватися півтори тисячи років до н.е. Виникнення Трипільської культури є результатом діяльності держави оріїв. Центр духовного життя був зосереджений в Переяславі. Про це пам’ятали ще в часи Богдана Хмельницького. Ось чому там була призначена клятва українців московському цареві.

Але тим, кому Всевишній відвів важливу роль в розвитку цивілізації, з того він і особливо питає. Впадіння в надмірний матеріалізм тягне за собою невідворотню розплату. В першу чергу це зовнішня навала від яких Подніпров’я почало страждати постійно. Це одно з головних кармічних проблем, які переслідують українців. Цей хвіст тягнеться віками і, здається, вирішити цю проблему не можливо. Вже й голодомори і війни повинні були б застерегти наш народ від цього, але повне нерозуміння кармічних проблем постійно відкидає нас назад. А тому всі наші потуги налагодити справедливе суспільство нагадують сізіфів труд.

Новий шанс поліпшити свою карму і прийняти допомогу від Всевишнього був прихід на наші землі в 55 році н.е. апостола Андрія .Первозванного. Він благословив дніпровські схили і поклав початок „нової ери” розквіту слов’ян. І дійсно після такого благословення підйом рівня життя пішов угору аж до приходу готів, а згодом і гунів. Річ у тому, що слов’яни подніпров’я так і не спромоглися побудувати свою державність, в якій повинні були бути закладені високі духовні принципи. Нажаль великі статки затьмарили свідомість боярам і князям. Як писав Візантійський літопис, що русичів у бою перемогти не можливо, але дуже просто підкупити їх князів і бояр... Нічого це не нагадує.? Мало того Русь почала набіги на багату Візантію. А з приходом варягів взагалі перетворилася в імперію, підкорюючи інші племена і народи і накручуючи карму.

З прийняттям християнства ситуація різко змінюється. Русь перестала проводити набіги на сусідів. Але саме прийняття християнства затьмарилося жорстокістю проведення акцій і наругою над ідолами, які мали намолену силу. Були спалені книжки волхвів, самих ідолів били пліттям. Самі волхви кидалися у вогонь... За це вони прокляли Русь і князівський рід на тисячу років. Християнство було прийняте у 990 році, а не 988 року в Херсонесі, де була охрещена тільки дружина Володимира. Тепер додайте тисячу років і ви зрозумієте, чому раніше Русь не могла стати незалежною. В єзотеричному плані усе, що розпочате на крові і насиллі, приречене на розвал або серйозні випробування. Це стосується і святих справ. Згадайте як Мойсей і народ ізраїльський прийшли до Бога. Через вбивства і кров. І у що це все вилилося згодом? Там дуже серйозна карма.

Тепер розглянемо кармічні стосунки Русі з сусідами. Літописець Нестор стверджує в „Повісті временних літ”, що поляни - це слов’яни, кривичі, деревляни і так далі теж. А от в’ятичі і радимичі з роду ляхів. І прийшли і сіли вони на землі меря, весь, мордва і мурома по річці Ока. Вони відступали під ударами готів, які вже захопили германські землі. Чому Нестор так розділяє слов’ян і ляхів? Річ у тому, що ляхи не слов’яни, а кельти, споріднені германським племенам. Між іншим древні римляни не могли відрізнити германців від так званих північних слов’ян. А справжній ареал слов’ян поширювався тільки до Кракова, тобто Холмщини. А ми знаємо який менталітет у кельтів. Це надзвичайна жорстокість, гординя і зверхність. Асимілювавшись з монголоїдними племенами ляхи самі перетворилися в монголоїдів з кельтською гординею, зверхністю, мстивістю і злобністю. Такими ж якостями відрізняються і поляки. Таким чином Русь–Україна опинилася в лещатах з найнебезпеч-нішими сусідами. Річ у тому, що Московщина по Сонцю – Водолій, але по Місяцю вони Скорпіони. Це так званий підсвідомий менталітет, який не можливо проробити (змінити). А Скорпіони дуже скритні, мстиві, люблять привласнити чуже, а також підім’яти під себе оточуючих. Головне ж вони не об’єктивні і справедливість для них існує тільки з вигодою для себе. А тому їх важко переконати у чомусь. Позарившись раз на щось вони вважають це вже своєю власністю. Небезпека від них ще й у тому, що вони можуть десятками років чекати сприятливого моменту, щоб щось загарбати. Це ж стосується і поляків.

В езотеричному плані Московщина і поляки призначені для того, щоб не дати Україні стати на світлий шлях розвитку і нищити зачатки духовного відродження. Ці народи постійно вампірували Русь, як в енергетичному, так і в матеріальному плані. Річ у тому, що у них для реалізації імперських амбіцій не вистачало енергетичної підтримки. Як стверджував російський провидець Даниїл Андрєєв, Росією правив ставленик диявола Гагтунгра темна сутність під ім’ям Жругр. Тобто московщина до сьогодні керується сатанинськими силами. Що стосується народження московського народу, то це відноситься до часів Андрія Боголюбського, сина Юрія Довгорукого, який спалив Київ і вирізав разом з половцями усе населення столиці Русі. (Річ у тому, що ні Новгород, ні Суздаль з Москвою Руссю не вважалися. Це були вассальні князівства, які сплачували Києву дань). Така жорстокість відповідало менталітету цього народу, для якого жорстокість, горделивість і мстивість звичайний стан в кризових обставинах. Треба також звернути увагу на те, що по Сонцю московіти Водолії. А це дружелюбність, широкий розмах і крайнощі в судженні. Тобто, хто з ними, той друг, а хто не з ними, то той ворог, навіть якщо ти нейтральний. Цією зовнішньою „дружелюбністю” москаль завжди прикривав своє чорне нутро. Це ні українці, ні Європа не може зрозуміти. А вся справа у тому, що Скорпіон по Місяцю у москалів дає хитрість, скритність, мстивість і ненаситність. При навалі татаро-монголів на Русь Суздаль, Москва і Тверь виявилися союзниками монгольської орди, крім Рязані. Ці князівства, коли прийшли монголи, забезпечили степовиків провіантом, фуражем, а також почали масово записуватися в військо татаро-монголів і які згодом штурмували Київ, Чернігів, Переяслав, галичину і так далі. Цікаво, що монголи панічно боялися лісів, але в лісах при навалі ховалися біженці. Так от цих бідолах вистежували суздальці і москвичі, які самі жили в лісах, а тому добре орієнтувалися в лісі. Крім того, вони видавали себе за своїх і, користуючись довірою, вирізали усіх біженців. Чи не нагадує ця тактика з переодяганням у війні з ОУН УПА? Роль Москви, Суздаля і Твері під час навали орди ретельно замовчувалося Росією. Як писав російський історик академік Лев Гумільов росіяни були розумними, бо домовилися з монголами, а ці дурні українці не захотіли йти на зговір з ордою... Так і напрошується питання, а чи не в’ятичі і радимичі нацькували хана Батия йти на Русь? Чи не тому суздальці не надали допомогу опальному рязанському князеві? Чи було вигідно монголам йти на русь, коли під боком майорила набагато багатша Візантія і не така вже й сильна, як здавалося. Навіть податки збирати ординці довірили Москві. А Олександр Невський взагалі став названим братом сина хана Батия. Правда, цей герой перед цим вирізав пів Новгорода, щоб забрати усі дорогоцінності і передати в Орду. Всього цей деспот награбував 13 возів золота та інших коштовностей. А з 1315 по 1318 роки в Москву перебралося пів Караван-Сараю, тобто ханських родин разом з челяддю, коли Золота Орда почала переходити в мусульманство. Ось звідки більшість російських князів були з татаро-монгольського роду. Це Борис Годунов, Басманови і так далі. Ось чому Москва вважала себе спадкоємницею Золотої Орди. Але негативна карма Русі виявилася у тому, що коли в 1380 році Москва ввязалася в боротьбу між ординськими кланами за вплив на політику в Орді, Русь прислала на Куликівську битву стотисячну армію. Але річ у тому, що Матір Божа пообіцяла зняти покрову з Москви, тобто захист, за співробітництво з Ордою. З тих пір, усі, хто співробітничав з Москвою, був і буде Космосом покараний. Річ у тому, що диявол, який керує Москвою, використовує усіх, хто йому допомагає, а потів просто викидає тих за не потребою, прирікаючи на знищення. Це стосується Русі, України, Польщі, Німеччини, Франції, а з часом і Америки... Справа ще й у тому, що ті, хто допомагає Московщині, відпрацьовує не тільки свою карму, але й московської імперії. Нажаль українці так і не зрозуміли цього, хоч прикладів вдосталь. Про це писав ще Тарас Шевченко в „Великому льосі”, де каралися усі, хто прислужився москалям...

Особливу увагу треба приділити ролі Гетьмана Івана Мазепи в історії України. Річ у тому, що всі народи живуть відповідно міфам, які їм нав’язують правлячі класи або еліти. Це допомагає керувати народом. Але якщо ви проаналізуєте усі міфи, то ви побачите, що більшість з них надумані і межують з фантазією. Міфи, які узяті на озброєння народами, повинні закінчуватися переможно, бо доля послідовників цих ідей в протилежному плані закінчиться крахом. Це ж стосується і міфів про Мазепу. Де які політикани використали виступ Гетьмана проти Москви як основну ідею побудови державності і ніхто не бажає звернути увагу на те, чим це закінчилося для України. Річ у тому, що ніхто більше ніж Мазепа прислужився Московському цареві. Це він підговорив цього азіатського царя з’їздити в Європу і подивитися на світ. Правда, європейські королі не прийняли цього самодура і деспота, бо вони Русь знали, а московське царство Європа вважала азіатським, за що цар Петро І поклявся їм відомстити. Приїхавши додому самодержець об’явив своє царство Російською імперією. Отак монголоїди натягнули на себе шкуру слов’ян, привласнивши собі і їх історію. Навіть антропологічні обстеження, проведені в 1960 році, показали, що росіяни на 90% монголоїди, а українці – слов’яни… І тепер переконати їх і українців в протилежному буде майже неможливо. Але ще страшніше для ідеології те, що Мазепа виступив проти царя тільки тоді, коли той вирішив ліквідувати гетьманщину і прибрати усі гроші гетьмана. Всі потуги Мазепи, які він приклав для досягнення своєї мети, провалилися. Коли до Батурина підійшли царські війська на чолі з Меншиковим, Гетьман Мазепа так швидко „дєронув” з переляку до короля Карла ХІІ, прихопивши з собою дві з половиною тисяч козаків, що не подумав про те, що гетьманство залишилося без керівника. А це дало підставу полковникам вважати царя Петра сильнішим за Карла. Ніяк це не схоже на патріотизм Гетьмана, який буцімто ставив незалежність України вище за своє життя. Частина полковників кинулася прислуговуватися москалям, інші спостерігали за тим, чим це закінчиться. Все це привело наш народ до 300-літньоо рабства. Чи не нагадує це сучасну ситуацію на Україні? Ющенко, між іншим теж Риба, і який так маскувався під Мазепу, точно так як меркантильний боягуз кинув народ в рабство до москалів. Тобто він усе зробив, щоб до влади прийшли „донецькі”, намагаючись приховати під патріотичною демагогією, награбовані міліарди доларів. (Це спрацьовують ейцехоре, яйця сатани, що розсіяні на Русі, які спокушають до ненаситної наживи). А хтось задумувався, чому цього „ ненависного патріота” не чіпають ні регіонали, ні Росія? А тому, що на догоду Росії та Америки на Україні не було проведено ні політичної, ні судової реформ. А з тими, хто розколював і нищив державу, Ющенко розписував універсали і нагороджував державними знаками (Ківалова та Януковича). Практично він узаконив бандитизм, олігархію і вакханалію товстосумів! Ні прокуратура, ні суди, ні СБУ практично не реагували на корупцію і хабарництво. Між іншим, такого розмаху корупції не спостерігалося навіть при Кучмі. А викрутаси національного банка побили всі рекорди махінацій з валютою. І все це було в руках Президента Ющенко. А що вартий цей патріот, коли згадати про те, як Ющенко все зробив щоб зірвати пропозицію американців побудувати на Україні другу по потужності в світі силіконову долину. Зате росіяни вже домовилися з американцями про таке будівництво. І це тільки тисячна доля того, що наробив „улюблений Гетьман”.. Дуже важка карма у цього „патріота” і його роду, який так цинічно, відпрацьовуючи гроші олігархів, дурив усю Україну... Це говорить про рівень духовності серед українців. Можна прямо стверджувати, що якщо б в 2009 році прем’єр-міністром не була Тимошенко, то Україні б об’явили дефолт і розтягли б її по частинах. Це вам підтвердить навіть звичайний не заангажований економіст. Як би Тимошенко не заїкнулася про впровадження ядерного комплекса для вироблення на Україні збагаченого урану, тобто розробки повного ядерного циклу і не виділала на це гроші, то Америка ніколи б не дозволила Ющенку виступити проти Тимошенко... Річ у ому, що Україна перебуває під ковпаком всесвітнього сатанізму. А Тимошенко – ідеаліст по гороскопу. Сонце і Місяць у неї в вогненних знаках. Ось чому вона часто не бачить небезпеки. Річ у тому, що її оточили і заблокували ті, хто вирішив використати її для збагачення. А це в основному консервативне село, яке не піде на самопожертву заради ідеї. Ось чому її ідеалізм повністю дискредитується і до народу не доходить. Доки вона не оточить себе такими ж ідеалістами по всій вертикалі, Космос її до влади не допустить. Зате її Сатурн в Козерозі дає сильні організаторські здібності, концентрацію і максимальну самовіддачу!

Коли українці в 1991 році проголосували за комуніста Кравчука, а рухівці відмовилися брати владу в свої руки, народ оголосив собі вирок. Погіршив свою карму народ і тим, що кинувся в бездуховне божевілля грабуючи один одного. „Золотий Телець” узяв гору. Верхівка правлячого апарату була в великій мірі не українською. А по висловлюванню російського історика академіка Льва Гумільова народ, який допускає до влади інородців, приречений на загибель. Це сталося з єгиптянами, греками, римлянами, хазарами і так далі...

Нажаль, коли „селюх” доривається до влади, то всі його ідеали обмежуються „Золотим Тельцем”, хоча розмови про патріотизм ллються як вода із відра. Проаналізуйте Верховну Раду… Крім Сонця в Рибах у Ющенко Місяць в Скорпіоні. А це надзвичайна хитрість, меркантильність, ненаситність, ревність, скритність, мстивість, необ’єктивність і бажання підім’яти усіх під себе. Усе це ще можна було б якось пробачити, якби цей „мазепинець” був справжнім державотворцем. Біда ще й у тому, що у Ющенко в гороскопі п’ять ретроградних планет. А з такими даними не те що Головою нацбанку не ставлять, а навіть заввідділом. Як би не Вадим Гетьман, який був хрещеним його першої дружини, то ніколи б Ющенко не виліз з простих бухгалтерів. Підступність його була ще й у тому, що він з помсти винищував своїх соратників так само як і Мазепа. Але найстрашніше те, що розчарований народ тепер навряд чи захоче комусь довіритися. А з езотеричної точки зору метаморфоза з обличчям – це знак з Космосу і попередження, на які ніхто не звертав увагу. Річ у тому, що помаранчева революція страшенно налякала темні сили, які все зробили, щоб духовний злет мас не дав подальшого розвитку і затвердження світлих сил взагалі. Недооцінювати роль помаранчевої революції не можна. Це тільки перший крок, який показав усьому світу, що духовність все одно переможе і що навіть зрада „поводиря” не зможе зупинити цей процес. Просто ще духовність і рівень культури народу на недостатньому рівні. І над цим треба працювати, а не опускати руки і фанатично вишукувати ідолів. Фанатизм приводить до крайнощів, а це крок до самознищення. Тільки системний аналітичний аналіз минулого і сучасного в реалістичному плані, тобто без фантазій і фанатизму, дасть відповідь що треба робити, щоб Україна стала дійсно незалежною і процвітаючою. Тільки правдивий погляд на себе дасть можливість нам очиститися від бруду!

Негативну роль на історичному шляху зіграла і Західна Україна, яка піддалася агітації ура-патріотів. І це не одноразово. „Рух” у свій час підняв народ за незалежність. Але, коли прийшов час дій, то верхівка „Руху”, яка складалася в основному з галичан, зрадила народ по причині оголтілої ненависті до москалів і комуністів. Коли в 1991 році Президент Кравчук прийшов на з’їзд „Руху” і запропонував очолити уряд незалежної України, то „западенці” закричали, що вони не будуть співпрацювати з комуністом Кравчуком. А їх на з’їзді була більшість. В результаті уряд очолили комуністи, які розвалили економіку. Потім „Рух” розікрав гроші, що дала діаспора і врешті решт розвалився від корупції. А депутати від „Руху” почали організовувати мафіозні клани спочатку на Західній Україні, потім в Києві. Тобто все почало продаватися і купуватися і ця корупція теж перейшла до Києва. (Зі сходу через Донецьк прийшов російський бандитизм). Де тепер ці „патріоти”, які кричали, що Ющенко їх герой і коли на Україні закривають українські школи? Чого вони добилися? В свій час патріот Винниченко кричав, що якщо Україна не буде соціалістичною, то тоді не потрібно ніякої...

Чому ж так стається, що Західна Україна постійно наносить удар в спину центральній Україні? Річ у тому, що центр України по знаку Телець. А це розсудливість, поміркованість, м’якість, не конфліктність, працелюбність, індивідуалізм, об’єктивність, зате він важко піднімається на якусь нову справу, тобто переважає консервативність. Але в рішучі моменти Теля перетворюється у впертого Бика. Місяць в Терезах додає інтелігентності і якоїсь нерішучості на перших порах. Зате сильне відчуття справедливості. Ось чому Космос приділяє Україні таку велику роль у відродженні духовності на Землі. Але духовність народу не приходить сама по-собі. Для цього потрібен приклад лідерів. Цей народ просто потенційно готовий для такого духовного злету. Це й продемонстрував „Майдан”. Річ у тому, що Телець накопичує не тільки матеріальні цінності, але й духовний потенціал, який розкривається тільки в надзвичайних умовах.

Західна ж Україна – це Скорпіон по знаку. Це скритність, мстивість, сильна пам’ять до своїх предків і спадщини, необ’єктивність, ревність і надзвичайна меркантильність. А це схиляє до продажності. Але при високій духовності він може дати злет аж до самопожертви. Скорпіон стоїть в опозиції до Тельця і йому важко зрозуміти його. Це кармічне протистояння є однією з основних завдань, яке потрібно вирішити, бо цей фактор дуже часто будуть використовувати вороги України. Приведемо приклад однієї схеми, яка розроблена в Москві. Там дуже добре використовують знання астрології. Чи задумувався хтось, чому регіонали так вперто „розкручують” по телебаченню Тягнибока, свого ідеологічного ворога? Річ у тому, що ідея націоналізму так близька Західній Україні, але зовсім неприйнятна на сході і в центрі. А це значить, що на майбутніх виборах Центр і Захід розпорошать свої сили і Південь знову буде зверху. А потім партію „Свободу” дискредитують перед світом, звинувативши її в антисемітизмі і прикриють назовсім. Тим більше, що мені прийшлося розмовляти з „хлопчиками” Тягнибока, які в диспуті відкрито висловили мені свою прихильність до фашизму. Все це, безумовно, не афішується.

Чим же регіоналам так подобається Тягнибок? А тому, що цей „патріот” по знаку Скорпіон. А це скритність, бажання всіх підім’яти під себе, ревність, ненаситність, мстивість, надзвичайна меркантильність. На бездуховному рівні це провокатор. А духовність визначається не походами в церкву, а внутрішнім світлом души. Якщо зазначити, що у нього в Тельці Сатурн, то його меркантильність і ненаситність посилюється так само, як і у Януковича, у котрого Сатурн в в другому домі, що ідентифікується з Сатурном в Тельці! Тільки Янукович – Рак, тобто теж у водній стихії. Якщо згадати, що і у Ющенко Сонце в Рибах і Місяць в Скорпіоні, тобто знов у воді, то самі розумієте в якому болоті Україна і яка у нас негативна карма, що посилає нам розплату. А „гетьмани” у нас майже брати по духу! Для води своє завжди ближче ніж державне і громадське. А насправді Україні не вистачає вогню, тобто яньських енергій.

Якщо наші ура-патріоти не захочуть повірити в ці застереження, то нехай згадають про голодомор, який став розплатою за розпорошення сил під час визвольної війни 1918 – 1920 років. Одні служили Москві під махновськими прапорами, хтось „червоному” Щорсу, інші залишили без дозволу фронт і подалися рятувати галичину від поляків, більшість же взагалі вирішила відсидітися, а Україна врешті решт втратила волю. Суперечки і амбіції поховали майбутнє.

Треба зауважити, що ура-патріоти Західної України і сам Ющенко нанесли надзвичайно нищівний удар по недавно народженому Деміургу, який почав захищати і керувати нашим духовним життям. Хто ж тепер нас буде захищати перед Богом за наші гріхи? Річ у тому, що наш попередній Деміург був вивезений з Києва в Суздаль разом з митрополією після татаро-монгольської навали. Там він співіснує з демонічним Жругром, який постійно роздуває амбіції імперії. Ось чому зразу після виборів Президента 2010 року на Україну прийшов сатана...

Надзвичайно велику роль на сучасному етапі грає церква, яка створює духовний егрегор, що на енергетичному рівні захищає народ і державу. Даниїл Андрєєв стверджував, що католицькою церквою довгий час в середньовіччя керував диявол. Але нічого він не обмовився про сатанізм московської церкви. Така сама ж інквізиція існувала, як у Європі, так і в Москві, тільки розправи чинилися в казематах. Але Ватикан уже покаявся у своїх гріхах, а от московська церква взагалі не вважає себе у чомусь винною. А так як вона завжди була підім’ята державою, то й і освячувала всі загарбницькі війни, всі злодіяння цього народу і взагалі агресію Росії. Але небезпека України від московської церкви у тому, що вона, захопивши наші енергетично потужні і намолені святі місця, висмокчує з України духовну енергію і випромінюючи бездуховність. Доки на наших теренах буде існувати московська церква, доти Україна не буде вільною! Це дуже важливе кармічне завдання. Ще при Алексії в московській церкві кожний тиждень проводився таємний ритуал з прокляттям України. Росія дуже добре розуміє, що якщо на Україні перекриють її енергетичне живлення через церкву, причому навіть не матеріальне і фінансове, то через десять років ця імперія розвалиться. Так сталося з Римською імперією, коли в храмі Юпітера був загашений священий вогонь, то через 15 років імперія перестала існувати де-факто. Ось чому регіонали постараються виконати наказ з Москви про ліквідацію Київського патріархата.

Взагалі наступна стратегія боротьби за волю України і народне благополуччя це об’явити боротьбу за звільнення від татаро-монгольської та хазарської орд і відродження духовності. Нажаль центральній Україні прийдеться воювати за волю не тільки з „півднем”, але й з Західною Україною, котра знов нанесе удар в спину центральній...

Що стосується 2012 року, то кінця світу не передбачається. Але відчуватиметься сильне розшарування в суспільстві представників добра і зла. Це в повній мірі в повну фазу вступить ера Водолія. І конфронтація буде наростати. На Україні 2011 року очікується криза в Верховній Раді. А от 2013 року можна очікувати військові дії проти України з боку Росії. Тобто можна очікувати інтервенцію в Крим. Ось чому Росія настоює на тому, щоб побудувати міст через Керченську протоку, тоді легко буде переправити в Крим танки. Цей рік принесе також зміну влади, тобто Президента в Україні.

Більш ширшу інформацію читач може отримати в книзі „Карма України” Московченко Валерія.

Висновки:

  1. Доки українцям будуть підсовувати сумнівні міфи про своїх героїв, доти вони будуть повторювати помилки і виконувати чужі замовлення.

  2. Доки „Золотий Телець” буде керувати душею українців, доти карма не буде відпрацьована.

  3. Доки з Росією будуть тісні стосунки, тим важчу карму буде відпрацьовувати наш народ.

  4. Доки Західна Україна не зрозуміє, що ідея державності вище ніж свої націоналістичні ідеї, доти Україна буде в рабстві.

  5. Доки українці не зрозуміють, що Росія це не слов’яни і ніколи вона не випустить з рабства українців, доти про волю нічого мріяти.

  6. Сподіватися на допомогу Америки і Заходу не має сенсу. Це ілюзії.

  7. Доки на Україні буде хазяйнувати московський патріархат, доти фактичної незалежності не буде. Народ буде фактично в духовному рабстві і відпрацьовуватиме чужу карму на додачу до своєї.

Література:

„Карма України” Московченко Валерій 2003р. Київ

„Древняя Русь и Великая степь” Лев Гумилев (1989)

„Роза мира” Даниил Андреев 1993.

Moskovchenko Valeri

In this article the author tries with esoteric and astrological knowledge to analyze the karmic past and current conditions in our history that have brought our nation to the edge of death and slavery, instead of trying to restore spirituality to humanity.

Keywords: karma, spiritual revival, betrayal, historical errors, the Golden Taurus ", false myths of heroes


Московченко Валерій Миколайович

E-mail : moskval@ukr.netСхожі:

Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconПолітична свідомість, культура І громадянство
...
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconУрок № Політика як суспільне явище
«політична система», «політична партія», «політична еліта», «політичне лідерство»; з'ясувати, що є об'єктом і суб'єктом політики;...
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconСемінар учителів фізичної культури Навчальний предмет «Фізична культура»
Досвідом роботи поділилися вчителі Драбівського нвк «зош І-ІІІ ст. ім. С. В. Васильченка гімназія» Жуковський Валерій Феліксович,...
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconБагатомандатний Одномандатний
Політична партія "Зелені" політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconПолітична свідомість та політична культура Сутність політичної свідомості та її рівні
Суспільна свідомість – колективний розум народу, його духовний стан, який визначається суспільним буттям
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconЛюбомира Мандзій політична еліта в перехідних суспільствах
Наукові праці історичного факультету Запорізького державного університету. – Запоріжжя, 2008. – Вип. ХХІІІ: Політична еліта в історії...
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconДенисенко валерій Миколайович
Денисенко валерій Миколайович – канд філос наук (Творчий характер праці: сукупність та форми вияву, 1986), д-р політичних наук (Раціоналізм...
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconНа засіданні Громадської ради при райдержадміністрації, яка відбулася у вівторок, найбільш актуальним питанням було: «Суспільно-політична ситуація на території району»
Нформував перший за­ступник голови райдержадміністрації Віталій Гірін, підкресливши при цьому, що районна влада утримує ситуацію...
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconДокументи
1. /Московченко Д.В. - Нефнегазодобыча и окружающая среда (1998.djvu
Московченко Валерій. Кармічні умови і політична ситуація на Україні iconSavin Valerij Савін Валерій
Савін Валерій ( нар 21 червня 1951 року). Майстер спорту міжнародного класу у стрибках з трампліна. Чемпіон зимової Спартакіади народів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи