Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) icon

Закон україни "Про здійснення державних закупівель" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 )
Скачати 172.55 Kb.
НазваЗакон україни "Про здійснення державних закупівель" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 )
Дата конвертації18.01.2013
Розмір172.55 Kb.
ТипЗакон

Моніторинг

актів чинного законодавства та змін до них,

що можуть мати (або мають) безпосередній вплив на місцеве самоврядування у місті


Період: червень 2010Назва нормативного акта

номер акта

Дата прийняття (набрання чинності)

Предмет правового регулювання/ основні нововведення

ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про здійснення державних закупівель“

2289-VI 

01.06.2010


(діє з

30 липня 2010)


1. Прийнято на заміну урядового Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти:

1) Норми цього Закону застосовуються за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт - 300 тисяч гривень.

2) розширено перелік документів, які підлягають оприлюдненню на веб-порталі Мінекономіки як уповноваженого органу – зокрема:

 1. документацію конкурсних торгів,

 2. протокол розкриття пропозицій торгів,

 3. інформація про відхилення пропозицій торгів,

 4. повідомлення про акцепт пропозиції торгів,

 5. оголошення про результати процедури закупівлі,

 6. звіт про результати проведення процедури закупівлі,

 7. інформація про одностороннє розірвання договору про закупівлю (у разі наявності)

3) виконання договору про закупівлю може бути забезпечено такими новими видами забезпечення – неустойка, депозит

4) Ліквідовано такі види тендерів – редукціон та торги з обмеженою участю;

5) Введено новий вид тендеру – як попередня кваліфікація

Фактично це удосконалений вид торгів з обмеженою участю, де у тендері брали участі не всі бажаючі, а лише ті суб’єкти, яких запросив замовник. Тільки відтепер замовник не може на свій розсуд запрошувати учасників, а змушений буде відбирати їх за процедурою попередньої кваліфікації.

6) замовник має право з власної ініціативи чи за результатами запитів внести зміни до документації конкурсних торгів навіть в останній строку подання пропозицій (раніше – не пізніше ніж за три робочих дні)

7) зменшено максимальний розмір забезпечення виконання договору при закупівлі товрів і послуг – до 5% вартості договору (раніше – 10 відсотків)

8) питома вага цінового критерію не може бути нижчою 50 відсотків при визначення найбільш економічно вигідної пропозиції конкурсних торгів (раніше – 70 відсотків)

9) надано право Замовнику звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції (раніше – замовник звертався з вимогою до учасника про підтвердження достовірності інформації)

10) договір з переможцем не може бути укладеним раніше ніж через 14 днів з дати публікації повідомлення про акцепт, але не пізніше ніж через 30 днів з дня акцепту (раніше—договір міг укладатись не раніше ніж через п'ять робочих днів з дня відправлення письмового повідомлення всім учасникам про результати торгів)

11) передбачено затвердження Типового договору про закупівлю


Вітчизняні та іноземні учасники беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах. 


Оскарження процедур закупівель є платним. Розмір плати визначається КМУ.  

^ ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про захист персональних даних“

2297-VI 

01.06.2010


(діє з

01 січня 2011)


 1. Персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Визначення досить широке і принципі може включати дані про прізвище, ім’я та по батькові

 1. Персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом

 2. Дія цього Закону не поширюється на діяльність зі створення баз персональних даних та обробки персональних даних у цих базах:

  1. фізичною особою - виключно для непрофесійних особистих чи побутових потреб; 

  2. журналістом - у зв'язку з виконанням ним службових чи професійних обов'язків; 

  3. професійним творчим працівником - для здійснення творчої діяльності. 

 3. При цьому персональні дані фізичної особи, яка претендує зайняти чи займає виборну посаду (у представницьких органах) або посаду державного службовця першої категорії, не належать до інформації з обмеженим доступом, за винятком інформації, яка визначена такою відповідно до закону.

 4. Забороняється обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя.

 5. База персональних даних підлягає державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних.

^ Суб’єкти господарювання зобов’язані будуть пройти процедуру обов’язкової реєстрації в якості володільця баз персональних даних (окремо щодо кожної бази даних)

 1. Доступ суб'єкта персональних даних до даних про себе здійснюється безоплатно. Доступ інших суб'єктів відносин, пов'язаних з персональними даними - може бути платним.

 2. При зборі даних щодо конкретного суб’єкта в обов’язковому порядку необхідно дотримуватись такої процедури:

  1. перший раз – отримати згоду на збір і обробку даних;

  2. другий раз - повідомити суб’єкта персональних даних про факт включення його в базу (повідомлення може бути лише в письмовій формі) З другої сторони, якщо персональні дані отримані з загальнодоступних джерел (Закон не уточнює визначення "загальнодоступних джерел"), письмове повідомлення не потрібно


Станом на сьогодні, Закон не передбачає конкретних санкцій за правопорушення в цій сфері.

^ ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги“

2301-VI 

01.06.2010


(діє з

23 червня 2010)


Законом

 1. уточнено перелік об’єктів дорожнього сервісу, на розміщення яких необхідно отримувати дозвіл Державної служби автомобільних доріг України:

об'єкти дорожнього сервісу - спеціально облаштовані місця для зупинки маршрутних транспортних засобів, майданчики для стоянки транспортних засобів, майданчики відпочинку, видові майданчики, автозаправні станції, пункти технічного обслуговування, мотелі, готелі, кемпінги, торговельні пункти (у тому числі малі архітектурні форми), автозаправні комплекси, складські комплекси, пункти медичної та технічно-евакуаційної допомоги, пункти миття транспортних засобів, пункти приймання їжі та питної води, автопавільйони, а також інші об'єкти, на яких здійснюється обслуговування учасників дорожнього руху та які розміщуються на землях дорожнього господарства або потребують їх використання для заїзду та виїзду на автомобільну дорогу.

 1. Дозвіл Укравтодора не потрібно отримувати на розміщення туалетів, урн і контейнерів для сміття, які віднесені до елементів санітарного облаштування.

^ ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо врегулювання порядку визначення розміру аліментів“

2302-VI 

01.06.2010


(діє з

30 червня 2010)


 1. Якщо після збільшення встановленого законом мінімального розміру аліментів на дитину розмір аліментів, визначений судом у частці від заробітку (доходу) матері, батька дитини, буде меншим ніж законодавчо встановлений мінімальний розмір аліментів, одержувач аліментів має право звернутися до суду з позовом про відповідне збільшення розміру аліментів до платника аліментів
^ ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про посилення захисту майна редакцій засобів масової інформації, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок“

2274-VI 

20.05.2010


(діє з

18 червня 2010)


 1. Заборонено відчуження приміщень, в яких перебувають редакції ЗМІ, друкарні, видавництва, книгарні, підприємства книгорозповсюдження, засновниками яких є органи державної влади, місцевого самоврядування, об'єднання громадян, державні науково-дослідні установи, навчальні заклади, трудові колективи, а також творчі спілки.
 1. Відчуження - укладення та виконання договорів купівлі-продажу, застави, іпотеки, внесення їх до статутних капіталів (фондів) суб'єктів господарювання, інших цивільно-правових актів, які передбачають перехід права власності або користування до інших юридичних та фізичних осіб, а також продаж майна під час провадження у справі про банкрутство.
 1. При цьому, Законом визначено, що нерухоме майно друкарень, видавництв, інформаційно-виробничих комплексів, що увійшло до статутних фондів господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації) на базі майна, переданого у державну чи комунальну власність згідно з Законом "Про обернення майна Компартії України та КПРС на державну власність", може бути об'єктом оренди виключно редакцій ЗМІ, друкарень, видавництв, книгарень, підприємств книгорозповсюдження, творчих спілок. Перепрофілювання цих об'єктів забороняється.


До приведення інших законодавчих актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються і діють у частині, що не суперечить йому.

^ ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про внесення змін до деяких законодавчих актів України“

2275-VI 

20.05.2010


(діє з

16 червня 2010)


Внесено зміни до:

 1. Закону "Про товарну біржу", якими встановила, що не можуть бути предметом біржової торгівлі речі, визначені індивідуальними ознаками, якщо вони не продаються як партія, а також будь-які вживані товари, включаючи транспортні засоби, та капітальні активи. Таке обмеження не поширюється на майно, яке відчужується з податкової застави, а також майно, конфісковане відповідно до закону.
 1. Закону "^ Про державну податкову службу", відповідно до яких при отриманні органом податкової міліції інформації про ухилення платника податку або найманої особи від оподаткування при нарахуванні (виплаті, отриманні) заробітної плати, інших виплат та відшкодувань, які підлягають оподаткуванню, керівник відповідного податкового органу має право прийняти рішення про проведення позачергової податкової перевірки такого платника без його попереднього попередження. Таке рішення вручається платнику податку перед початком проведення зазначеної перевірки.

Разом з цим, Законом встановлено, що проведення планової або позапланової виїзної перевірки може бути зупинено на термін не більше 30 робочих днів за рішенням керівника податкового органу, яке оформляється наказом, з подальшим її поновленням на невикористаний строк.


 1. Закону "^ Про акцизний збір на алкогольні напої та тютюнові вироби", згідно яких не підлягають оподаткуванню акцизним збором вартість алкогольних напоїв та тютюнових виробів, експортованих за межі митної території України, якщо їх вивезення у митному режимі експорту (реекспорту) було засвідчено вантажною митною декларацією з належною відміткою митного органу

(усунуто прив’язку про надходження валюти на рахунок експортера - раніше не оподатковувались експортовані алкогольні напої та тютюнові виробів, за умови надходження іноземної валюти на валютний рахунок підприємства).


 1.  Закону "^ Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)", якими значно збільшено ставки акцизного збору на: пиво із солоду (з 0,31 грн. за 1л до 0,74 грн.); інші спеціальні бензини та інші легкі дистиляти(з 20 євро за 1000 кг до 132 євро); бензини моторні (з 110 євро за 1000 кг до 132 євро). Також заборонено реалізацію на території України підакцизних нафтопродуктів, які не відповідають національним стандартам України та міждержавним стандартам, чинним в Україні.
 1. Закону "^ Про оподаткування прибутку підприємств", згідно яких у 2010 році в складі валових витрат платника податку враховується лише 20 % суми від’ємного значення об’єкта оподаткування податку на прибуток, що утворився станом на 1 січня 2010 року. Разом з тим, вже в 2011 році 80 % витрат, що залишились, а також від’ємне значення об’єкта оподаткування, що виникло в 2010 році, будуть включатись в склад валових витрат без обмежень.
 1. Закону "Про податок на додану вартість", згідно яких:

  1. звільняються від оподаткування операції ввезення природного газу за зовнішньоекономічними контрактами

  2. Платники зобов’язані надавати в органи ДПА разом з податковою декларацією по ПДВ за звітний період копії реєстрів виданих накладних за цей період в електронному вигляді. ДПАУ повинна розробити відповідне програмне забезпечення, розмістити його на власному веб-сайті, а також забезпечити його безкоштовне розповсюдження (копіювання з веб-сайту тощо)

  3. Перелік підстав для припинення реєстрації платника ПДВ доповнено такими – установчі документи особи за рішення суду визнані недійсними; в Єдиному держреєстрі юросіб і фізосіб-підприємців зроблено запис про відсутність юрособи чи фізособи-підприємця
^ ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про внесення зміни до Закону України "Про податок на додану вартість"“

2283-VI 

21.05.2010


(діє з

12 червня 2010)


Звільнено від оподаткування ПДВ операції з продажу квитків та послуг, які надаються УЄФА у період підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні. Перелік таких послуг буде визначено окремим законом.


Дана норма є тимчасовою і діятиме протягом строку дії Закону "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні". 

^ Постанова Кабінету Міністрів України

«Про внесення змін до Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт»

435

16.06.2010


(діє з

22 червня 2010)


 1. Зобов’язано місцеві ради приймати не пізніше 31 грудня поточного року рішення щодо організації та проведення оплачуваних громадських робіт на наступний рік

(раніше дата не була визначена)


^ Постанова Кабінету Міністрів України

«Про здійснення прикордонного контролю в період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу»

447

16.06.2010


(діє з

25 червня 2010)


З метою спрощення прикордонного контролю в період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу КМУ вніс зміни до зазначених Правил в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, якими встановив:

 1. вибірковий контроль не здійснюватиметься під час проведення в Україні Євро 2012 з 25 травня по 15 липня 2012 р. у разі, коли громадяни/особи без громадянства є: 

  1. призначеними та іншими заінтересованими особами - уповноваженими працівниками УЄФА, компанії (уповноваженої УЄФА на здійснення організаційних заходів та проведення чемпіонату)

  2. посадовими особами, представниками або посадовими особами асоціацій - членів УЄФА;

  3. членами делегацій від кожної національної футбольної асоціації, які беруть участь у чемпіонаті;

  4. комерційними партнерами та їх відповідними працівниками;

  5. представниками ЗМІ або будь-якими іншими особами, акредитованими УЄФА у зв'язку з проведенням чемпіонату;

  6. учасниками - членами команд, які здобули право на участь у чемпіонаті, та членами організованих груп уболівальників (глядачів). 
 1. Крім того, в зазначений період, вищепереліченим громадянам/особам без громадянства під час реєстрації в пункті пропуску через державний кордон не потрібно буде заповнювати імміграційну картку, крім випадків, коли в їх паспортних документах не буде передбачено сторінок для проставлення відміток про перетинання державного кордону.

 2. Доручено дипломатичним представництвам та консульським установам України невідкладно оформлювати в установленому порядку візи вболівальникам - громадянам держав, з якими Україна має візовий режим, та особам без громадянства за наявності у них іменних квитків на матчі чемпіонату

^ Постанова Кабінету Міністрів України

«Про затвердження переліку певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності, право на вчинення яких набувається на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства»

449

16.06.2010


(діє з

25 червня 2010)


 1. Включено наступні види діяльності, право на вчинення яких набувається на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства (без дозволів служб):

  1. Здійснення контролю за якістю зварних з'єднань.

  2. Здійснення радіологічного (дозиметричного) і піротехнічного контролю. 

  3. Виготовлення та випробування вантажозахватних пристроїв (стропів, траверсів, грейферів).

  4. Експлуатація і ремонт водозбірних споруд. 

  5. Продавлювання тунельних конструкцій під будинками, спорудами, магістралями і водоймищами. 

  6. Роботи із застосуванням піротехнічних виробів.

  7. Експлуатація, обслуговування, ремонт технологічного устаткування харчової, переробної, поліграфічної, легкої та текстильної промисловості. 

  8. Ремонтні, монтажні, будівельні та інші роботи, що виконуються на висоті більш як 1,3 метра. 

  9. Навчання з охорони праці, професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації працівників, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки.

  10. Технічне переоснащення виробничих потужностей. 2. ^ Новостворені підприємства, зокрема ті, що розташовані в орендованих приміщеннях, які не змінюють виду своєї діяльності і стану таких приміщень (крім потенційно небезпечних об'єктів), або не належать до категорії вибухопожежонебезпечних та об'єктів з масовим перебуванням людей і не розміщуються на території або всередині зазначених об'єктів, можуть започатковувати свою діяльність за декларацією відповідності об'єкта (об'єктів) вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

  (без дозволу пожежників на початок роботи)

^ Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України

«Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту "

278

07.05.2010


(діє з

 1. липня 2010)
Порядок встановлює вимоги до паспортів автобусних маршрутів регулярних та регулярних спеціальних перевезень, процедуру розроблення, погодження та затвердження таких паспортів:

 1. Паспорт міського маршруту включає:

  1. схему автобусного маршруту;

  2. умови здійснення перевезень на маршруті;

  3. характеристику маршруту;

  4. розклад руху автобусів;

  5. графік режиму праці та відпочинку водіїв;

  6. відомості про зміни на маршруті;

  7. акт відповідності паспорта маршруту умовам перевезень;

 2. Схема міського автобусного маршруту виготовляється на плані або фрагменті плану міста у вигляді лінії впродовж вулиць, якими прокладено автобусний маршрут (в масштабі не менше ніж 1:400000)

 3. Умови здійснення перевезень на міському маршруті включають:

  1. характеристику автобусів за класом, пасажиромісткістю, комфортністю;

  2. режим функціонування маршруту - звичайний, експресний, маршрутне таксі

  3. періодичність (за днями тижня та залежно від періоду року), час початку та закінчення функціонування маршруту.

 4. Характеристика міського маршруту включає всі параметри маршруту та його облаштування, а саме: довжину маршруту; тривалість рейсу; кількість зупинок; наявність павільйонів; наявність облаштованих майданчиків для розвороту автобусів; визначення небезпечних ділянок доріг

 5. Акт відповідності паспорта міського маршруту умовам перевезень складається комісією, до складу якої входять представники управління транспорту ЛМР та територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті, перевізника

 6. Паспорт міського маршруту погоджується підрозділом Державтоінспекції міста, а затверджується відповідним департаментом ЛМР

 7. На діючих регулярних автобусних маршрутах загального користування розроблення паспорта маршруту здійснюється перевізником

 8. Визначено строк дії паспорта та підстави анулювання паспорта

 9. Затверджено форму паспорта

^ Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів

«Про затвердження Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками»

376

18.05.2010


(діє з

 1. липня 2010)
Визначено механізм встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками:

 1. встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) здійснюється на підставі затвердженої технічної документації із землеустрою

 2. Комплекс робіт із встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) включає:

  1. підготовчі роботи,

  2. топографо-геодезичні, картографічні роботи

  3. роботи із землеустрою,

  4. камеральні роботи,

  5. складання і оформлення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

  6. встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та закріплення їх межовими знаками

 3. Визначено 3 види межових знаків (металева марка, бетонна конструкція або непластифікований полівінілхлоридний стовпчик)

 4. Вибір виду межового знака здійснюється власником (користувачем) земельної ділянки

 5. Закріплення межовими знаками меж ділянки здійснюється виконавцем у присутності власника (користувача) ділянки, власників (користувачів) суміжних ділянок або уповноваженою ним (ними) особою

 6. Організацію постачання та обліку межових знаків забезпечує Держкомзем.

 7. Затверджено форми техзавдання на встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), акту прийомки-передачі межових знаків на зберігання
^ Наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства України

«Про затвердження форми акта про відмову від сплати збору за паркування та вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування»

149

03.06.2010


(діє з

2 липня 2010)


Затверджено форму акта про відмову від сплати збору за паркування та вартості послуг з утримання майданчиків для платного паркування

^ Наказ Державного комітету України із земельних ресурсів

«Про внесення змін до Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі»

433

03.06.2010


(діє з

5 липня 2010)


На виконання рішення Вищого адміністративного суду внесено зміни до Інструкції:

 1. тепер для видачі державного акту на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою не потрібно рішення відповідної місцевої ради чи державної адміністрації

 2. З пакету технічної адміністрації щодо складання державного акту виключені:

• заява власника землі або землекористувача про складання державного акта;

• висновок органу у справах будівництва і архітектури про наявні обмеження на використання земельної ділянки

• висновок державного органу земельних ресурсів Держкомзему України про наявні обмеження на використання земельної ділянки

 1. вилучено пункти щодо повноважень Центру державного земельного кадастру при Держкомземі України видавати та реєструвати державні акти

Не врегульовано хто відтепер буде видавати та реєструвати державні акти???


Схожі:

Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconЗакон України «Про здійснення державних закупівель» від 01. 06. 2010 №2289-vi (Редакція набуває чинності 02. 10. 2011 відповідно до Закону України №i 3681-17) 1 2
Порівняльна таблиця чинної та нової редакції Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01. 06. 2010 №2289-vi
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconЗакон україни №2289-vі "Про здійснення державних закупівель" Цей Закон встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт І послуг за державні кошти
Метою цього Закону є створення конкурентного середовища у сфері державних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconЗакон україни №2900-vі про внесення змін до статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» щодо закупівель товарів та послуг у сфері природних монополій та суміжних ринків
Внести до статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., №33, ст. 471,...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconПротокол № від " " 2012 року Голова комітету з конкурсних торгів С. М. Кононенко м п
Закону України №2289-vi про здійснення державних закупівель. Терміни, які використовуються в цій документації конкурсних торгів,...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconПротокол засідання комітету з конкурсних торгів Від "09" грудня 2010 р. №1 Голова комітету з конкурсних торгів
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01. 06. 2010...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconПротокол засідання комітету з конкурсних торгів Від 2011р. № Голова комітету з конкурсних торгів
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону. України «Про здійснення державних закупівель» ві 06. 2010 №2289-vi...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconПротокол засідання комітету з конкурсних торгів Від 2011р. № Голова комітету з конкурсних торгів
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону. України «Про здійснення державних закупівель» ві 06. 2010 №2289-vi...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconГолова комітету з конкурсних торгів
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01. 06. 2010...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconГолова комітету з конкурсних торгів
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 01. 06. 2010...
Закон україни \"Про здійснення державних закупівель\" 2289-vi 01. 06. 2010 (діє з 30 липня 2010 ) iconНаціональний природний парк «Вижницький»
Документація конкурсних торгів розроблена згідно вимог Закону України Про здійснення державних закупівель (зі змінами та доповненнями)...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи