Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища icon

Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Скачати 96.94 Kb.
НазваРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Дата конвертації18.01.2013
Розмір96.94 Kb.
ТипРішення

СТАНДАРТ

надання висновку щодо розміщення зовнішньої реклами та

вивісок на території історичного ареалу міста та на нерухомих

об’єктах культурної спадщини


1. Зміст послуги

1.1. Мета послуги – дотримання законодавчих норм у сфері охорони культурної спадщини.

1.2. Призначення послуги – надання висновку щодо розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території історичного ареалу міста та на нерухомих об’єктах культурної спадщини.

1.3. Надання послуги розпочинається у разі надання заяви про отримання висновку щодо розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території історичного ареалу міста та на нерухомих об’єктах культурної спадщини.

^ 2. Виконавчий орган, який здійснює послугу

Управління охорони історичного середовища, вул.Валова, 20, м.Львів, 79008, тел.235-45-38.

Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища.

^ 3. Перелік категорій одержувачів, у тому числі вразливих верств населення

Фізичні особи.

4. Перелік документів, необхідних для надання адміністративної послуги

4.1. Заява на ім’я начальника управління охорони історичного середовища.

4.2. Копії сторінок паспорта (ст.1, 2, 11 – завірені заявником) – 1 примірник.

4.3. Для розміщення реклами чи вивіски на пам’ятці архітектури: паспорт кольорового опорядження фасаду пам’ятки архітектури з розміщеними на ньому вивіскою чи рекламою, виконаний ліцензованою проектною організацією, фотофіксація усієї будівлі та можливого місця розташування вивіски розміром не менше 15 см х 18 см – по 1 примірнику, комп’ютерні макети (розмір не менше А-5) розміщення рекламного засобу на об’єкті культурної спадщини та його вигляд з основних точок візуального сприйняття пам’ятки, проект вивіски чи рекламного засобу з конструктивними їх вирішеннями, ліцензія проектної організації на проектування пам’яток архітектури.

4.4. Для вивіски на будівлі в історичному ареалі міста: фотофіксація фасаду всієї будівлі та можливого місця розташування вивіски розміром не менше 10 см х 15 см – по 1 примірнику, проект розміщення вивіски на фасаді будинку з розмірами та архітектурними прив’язками (М 1:20) – 2 примірники, візуалізація вивіски на фасаді першого поверху будинку – 2 примірники, ескіз вивіски (М 1:5, М 1:10) – 2 примірники, деталі шрифтів, логотипів, зображувальних елементів – 2 примірники, юридично-правовий документ на право користування приміщенням у будівлі, на якій розміщується вивіска (копія, завірена заявником) – 1 примірник.

4.5. Для реклами: паспорт кольорового опорядження фасаду з розміщеними на ньому рекламою, виконаний ліцензованою проектною організацією, фотофіксація фасаду усієї будівлі та можливого місця розташування вивіски розміром не менше 15 см х 18 см – 1 примірник, комп’ютерні макети (розмір не менше А-5) розміщення рекламного засобу на фасаді та його вигляд з основних точок візуального сприйняття пам'ятки, проект вивіски чи рекламного засобу з конструктивними їх вирішеннями – 2 примірники, статистичні розрахунки рекламоносія, виконані ліцензованою проектною організацією – 2 примірники, дозволи, погоджені з організаціями, визначеними робочим органом з регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами (видані відділом міжвідомчих проектів управління економіки департаменту економічної політики) – 2 примірники, юридично-правовий документ на право користування приміщенням у будівлі, на якій розміщується реклама (копія, завірена заявником) – 1 примірник, фотофіксація пропонованого місця розташування рекламоносія – 2 примірники, схема розміщення спеціальної конструкції на топопідоснові М 1:500 для реклами просто неба (при необхідності з нанесенням червоних ліній) – 2 примірники, креслення спеціальної конструкції або рекламоносія – 2 примірники, статистичні розрахунки рекламоносія, виконані ліцензованою проектною організацією – 2 примірники, дозволи, погоджені з організаціями, визначеними робочим органом з регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами (видані відділом міжвідомчих проектів управління економіки департаменту економічної політики) – 2 примірники.

4.6. Погодження продовження терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами: фотографія існуючого стану рекламної конструкції (розміром не менш як 10 см х 15 см) – 1 примірник, погоджений з управлінням архітектури департаменту містобудування первісний проект рекламоносія, завірений відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 16.05.2008 № 458 (копія, завірена заявником) – 1 примірник, дозволи, погоджені з організаціями, визначеними робочим органом з регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами (видані відділом міжвідомчих проектів управління економіки департаменту економічної політики) (копія, завірена заявником) – 2 примірники, первісний топогеодезичний план місцевості (М 1:500) з нанесеними комунікаціями і прив’язкою місця розташування спеціальної конструкції (при необхідності з нанесенням червоних ліній), завірений відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 16.05.2008 № 458 (копія, завірена заявником) – 1 примірник, копії сторінок паспорта фізичної особи (ст.1, 2, 11 – завірені заявником) – 1 примірник.

4.7. Погодження проекту зміни конструктивного рішення рекламної конструкції: схема розміщення спеціальної конструкції на топопідоснові М 1:500 для реклами просто неба (при необхідності з нанесенням червоних ліній) – 2 примірники, фотофіксація місця розташування рекламоносія 10 см х 15 см – 2 примірники, креслення спеціальної конструкції або рекламоносія з основними габаритними розмірами, кресленнями фундаментів та вузлів кріплення, даними про матеріали, що застосовуються, та під’єднання до електропостачання, іншими технічними характеристиками, обов’язковим підписом проектанта щодо дотримання нормативних конструктивних та технічних вимог – 2 примірники, існуючий дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, завірений відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 16.05.2008 № 458 (копія, завірена заявником) – 1 примірник, погоджений первісний проект рекламоносія, завірений відповідно до вимог рішення виконавчого комітету від 16.05.2008 № 458 (копія, завірена заявником) – 1 примірник.

^ 5. Склад і послідовність дій одержувача та виконавчого органу, опис етапів надання послуги

5.1. Послідовність дій одержувача при отриманні висновку щодо розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території історичного ареалу міста та на нерухомих об’єктах культурної спадщини (надалі –висновок):

5.1.1. Подання у відділ “Центр обслуговування мешканців“ адміністративно-господарського управління заяви та документів, визначених у пункті 4.

5.1.2. Отримання висновку щодо розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території історичного ареалу міста та на нерухомих об’єктах культурної спадщини.

5.1.3. Можливість оскарження дій виконавчого органу про відмову у наданні адміністративної послуги у порядку, визначеному Законом України “Про звернення громадян“, або у судовому порядку.

5.2. Опис етапів надання адміністративної послуги:

5.2.1. Заявник, який має намір отримати висновок, особисто чи через уповноважену ним особу або поштовим відправленням звертається у відділ “Центр обслуговування мешканців“ адміністративно-господарського управління з заявою на ім’я начальника управління охорони історичного середовища про надання довідки за встановленою формою (додаток до цього стандарту).

5.2.2. Заява про надання висновку щодо розміщення зовнішньої реклами та вивісок приймається та реєструється у відділі “Центр обслуговування мешканців“ адміністративно-господарського управління.

5.2.3. Заява після реєстрації у відділі “Центр обслуговування мешканців“ адміністративно-господарського управління реєструється в управлінні охорони історичного середовища і передається на розгляд начальника управління охорони історичного середовища.

5.2.4. Начальник управління охорони історичного середовища після розгляду скеровує заяву у відділ охорони та використання об’єктів культурної спадщини.

5.2.5. Працівник структурного підрозділу управління охорони історичного середовища проводить обстеження будівлі, споруди (при необхідності) та готує проект висновку.

5.2.6. Управління охорони історичного середовища надає висновок протягом одного місяця від дня реєстрації відповідного звернення.

5.2.7. Висновок щодо розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території історичного ареалу міста та на нерухомих об’єктах культурної спадщини надсилається заявникові поштою через адміністративно-господарське управління протягом 3-х робочих днів після прийняття рішення.

5.2.8. Відділ контролю за виконанням документів організаційного управління протягом 1 робочого дня знімає звернення з контролю.

^ 6. Вимоги до строку надання адміністративної послуги, а також до строків здійснення дій, прийняття рішень у процесі надання адміністративної послуги

6.1. Термін надання адміністративної послуги – 30 календарних днів.

6.2. Якщо у термін, вказаний у пункті 6.1, надати адміністративну послугу неможливо, начальник управління охорони історичного середовища або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється заявник. При цьому загальний термін надання адміністративної послуги не може перевищувати 45 календарних днів.

^ 7. Вичерпний перелік підстав для відмови в наданні адміністративної послуги

7.1. Оформлення звернення з порушенням вимог ст.5 Закону України “Про звернення громадян“, ст.32 Закону України “Про інформацію“, Інструкції з діловодства у Львівській міській раді та її виконавчих органах, комунальних підприємствах, установах, організаціях, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 03.08.2007 № 551.

7.2. Відсутність повного пакета належно оформлених документів згідно з пунктом 4.

7.3. Виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.

7.4. Недотримання вимог нормативно-правових та/або відомчих актів, державних норм у поданих заявником проектних документах.

7.5. Можливий негативний вплив на історично сформоване середовище.

7.6. Відсутність в уповноваженої особи документа, який підтверджує її право отримати відповідь на звернення.

^ 8. Опис результату, який повинен отримати одержувач

8.1. За результатами розгляду заяви заявник отримує висновок щодо розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території історичного ареалу міста та на нерухомих об’єктах культурної спадщини.

8.2. Відмова у наданні довідки доводиться до відома заявника у письмовій формі з посиланням на чинне законодавство і викладенням мотивів відмови, а також з роз’ясненням порядку оскарження прийнятого рішення.

8.3. Відповідь на звернення реєструється у базі даних “Внутрішні- УОІС“.

9. Інформація про платність або безоплатність надання адміністративної послуги

Послуга безоплатна.

^ 10. Вимоги до місця надання адміністративної послуги з урахуванням його транспортної і пішохідної доступності

Документи безпосередньо здаються заявником у відділ “Центр обслуговування мешканців“ адміністративно-господарського управління за адресою: пл.Ринок, 1, м.Львів, 79006.

^ 11. Вимоги до посадових осіб, які безпосередньо забезпечують надання адміністративної послуги, включаючи вимоги до їх кваліфікації

Посадові особи з вищою освітою, знанням основних норм законодавства України, діловодства, вільним володінням українською мовою.

12. Режим роботи адміністративного органу, порядок прийому одержувачів, у тому числі можливість одержання бланків запитів про надання адміністративної послуги та їх реєстрації

Графік роботи відділу “Центр обслуговування мешканців“:

понеділок-четвер: з 8.00 год. до 19.00 год.

п’ятниця: з 8.00 год. до 17.45 год.

13. Черговість надання адміністративної послуги (здійснення дій та прийняття рішень) у разі перевищення попиту на адміністративну послугу над можливістю її надання без очікування, у тому числі терміни й умови очікування надання адміністративної послуги

13.1. Послуга надається у міру надходження заяв і відповідних документів.

13.2. У разі необхідності одержання заключення науково-дослідної організації або установи про приналежність будівлі, споруди до пам’яток історії, архітектури та містобудування термін надання довідки продовжується на 15 календарних днів.

^ 14. Вимоги до інформаційного забезпечення одержувача під час звернення за одержанням та в ході надання адміністративної послуги

Інформація про цей стандарт та про надання адміністративної послуги надається одержувачеві безкоштовно через:

14.1. Розміщення у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Львівської міської ради: www.city-adm.lviv.ua.

14.2. Відділ “Центр обслуговування мешканців“ адміністративно-господарського управління, тел. 297-57-95 (інформаційна довідка міської ради).

14.3. Надання консультацій за телефоном відділу обліку та моніторингу об’єктів культурної спадщини управління охорони історичного середовища: 297-55-69.

^ 15. Особливості надання адміністративної послуги особам похилого віку та інвалідам

Поділ суб’єктів на категорії при наданні адміністративної послуги не передбачено, послуга надається на загальних підставах.

^ 16. Порядок подачі, реєстрації і розгляду скарг на недотримання стандарту

Порядок подачі, реєстрації та розгляду скарг на недотримання стандарту здійснюється відповідно до Законів України “Про звернення громадян“, “Про інформацію“.

^ 17. Порядок виправлення можливих недоліків наданої адміністративної послуги і відшкодування збитків одержувачу

Відповідно до чинного закононодавства.

^ 18. Нормативно-правові акти:

18.1. Закон України “Про звернення громадян“.

18.2. Закон України “Про інформацію“.

18.3. Закон України “Про охорону культурної спадщини“.

18.4. Закон України “Про рекламу“.

18.5. Закон України “Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності“.

18.6. Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні“.

18.7. Ухвала міської ради від 19.10.2006 № 219 “Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради“.

18.8. Рішення виконавчого комітету від 03.08.2007 № 551 “Про затвердження Інструкції з діловодства у Львівській міській раді та її виконавчих органах, комунальних підприємствах, установах, організаціях“.

18.9. Рішення виконавчого комітету від 09.12.2005 № 1311 “Про затвердження меж історичного ареалу та зони регулювання забудови міста Львова“.

18.10. Рішення виконавчого комітету від 27.10.2006 № 1223 “Про затвердження Положення про управління охорони історичного середовища Львівської міської ради та його структури“ (зі змінами).

18.11. Рішення виконавчого комітету від 15.04.2005 № 355 “Про затвердження Порядку встановлення вивісок у м.Львові“.

18.12. Рішення виконавчого комітету виконкому від 23.08.2006 № 986 “Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Львові“.

18.13. Рішення виконавчого комітету від 20.07.2007 № 485 “Про затвердження Концепції розміщення зовнішньої реклами у м.Львові“.

18.14. Типові правила розміщення зовнішньої реклами, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2007.


Додаток – 14.25.01Схожі:

Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Управління охорони історичного середовища, вул. Валова, 20, м. Львів, 79008, тел. 235-45-38
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги – надання висновку щодо проекту відведення земельної ділянки
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги – надання висновку та вимог щодо можливості відведення земельної ділянки
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги – надання висновку щодо розміщення малої архітектурної форми (кіоску, павільйону), літнього майданчика
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги: надання довідки щодо коефіцієнту культурної цінності пам’ятки історії, архітектури та містобудування
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги – надання висновку щодо розміщення технічних елементів (пристроїв) на будинках в історичному ареалі міста
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги: надання інформації про приналежність будівлі до пам’яток історії, архітектури та містобудування
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги – надання висновку щодо проектної документації на відповідність будівельним нормам здійсненого (здійснюваного)...
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги – надання висновку щодо проектної документації (архітектурно-будівельних рішень) реконструкції окремої будівлі...
Рішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища iconРішення щодо надання послуги приймає начальник управління охорони історичного середовища
Призначення послуги – надання висновку щодо проектної документації (архітектурно-будівельних рішень) спорудження нової будівлі та...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи