Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі icon

Інформація про предмет закупівлі" розділу 1 "Загальні положення" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі
Скачати 259.96 Kb.
НазваІнформація про предмет закупівлі" розділу 1 "Загальні положення" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі
Дата конвертації21.01.2013
Розмір259.96 Kb.
ТипІнформація

Державне територіально-галузеве об'єднання

"Львівська залізниця""ЗАТВЕРДЖЕНО"

Протокол засідання комітету з конкурсних торгів

Від “31 ” 05. 2011 р. № 2


ГОЛОВА КОМІТЕТУ З КОНКУРСНИХ ТОРГІВ

_______________________Іщук Ю.К.м.п.ЗМІНИ до ДОКУМЕНТАЦІЇ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ


для учасників щодо підготовки пропозицій конкурсних торгів

для участі в процедурі відкритих торгів на закупівлю:


послуг з монтажу, технічного обслуговування і ремонту апаратури для трансляції та ретрансляції передач (послуг з технічного обслуговування цифрових систем доступу)

Код ДК - 32.20.9


Львів -2011

Відповідно до п. 2 ст. 23 Закону України ”Про здійснення державних закупівель” від 01.06.2010 № 2289-VI внести до документації конкурсних торгів наступні зміни:


У п. 3 “Інформація про предмет закупівлі” розділу 1 “Загальні положення” підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції:


3. Інформація про предмет закупівлі- вид предмета закупівлі

Послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу:

Лот №1: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу транспортної мережі SDH, PDH, MSH

Лот №2: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу апаратури оперативно-технологічного зв’язку ІКМ 4×30

Лот №3: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу EMX, FCM, Telmax,Watson, FMUX-01, uMSPP-155

Лот №4: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу білінгової системи розрахунку з абонентами DialAudit


У пункті 1. Оформлення пропозиції конкурсних торгів Розділу 3. «Підготовка пропозицій конкурсних торгів» речення «Учасник процедури закупівлі подає пропозицію конкурсних торгів щодо предмета закупівлі в цілому» викласти в наступній редакції: «Учасник процедури закупівлі подає пропозицію конкурсних торгів щодо визначених частин предмету закупівлі (Лотів)»


Пункт 8 «Опис окремої частини (частин) предмета закупівлі, щодо яких можуть бути подані пропозиції конкурсних торгів» Розділу 3. «Підготовка пропозицій конкурсних торгів» викласти в наступній редакції:


8. Опис окремої частини (частин) предмета закупівлі, щодо яких можуть бути подані пропозиції конкурсних торгів

Замовником визначені окремі частини предмета закупівлі (лоти) із зазначенням вимог до них згідно з нормами Закону ( Додаток 6)Розділ 4 “Подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів” і викласти його в наступній редакції:

4. Подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів


1. Спосіб, місце та кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів:

- спосіб подання пропозицій конкурсних торгів:


- місце подання пропозицій конкурсних торгів:


- кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів (дата, час):
Особисто або поштою


м .Львів вул. Листопадового Чину, 22 каб.505


Дата: 14.06.2011р.

Час: до 11 год 00 хв.


Пропозиції конкурсних торгів, отримані замовником після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам, що їх подали.

На запит учасника замовник протягом одного робочого дня з дня надходження запиту підтверджує надходження пропозиції конкурсних торгів із зазначенням дати та часу.

2. Місце, дата та час розкриття пропозицій конкурсних торгів:


- місце розкриття пропозицій конкурсних торгів:


- дата та час розкриття пропозицій конкурсних торгів:
м.Львів Гоголя,1 каб.201


Дата: 14. 06. 2011р.

Час: 14 год 00 хв.

До участі у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів замовником допускаються всі учасники або їх уповноважені представники. Відсутність учасника або його уповноваженого представника під час процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів не є підставою для відмови в розкритті чи розгляді або для відхилення його пропозиції конкурсних торгів.

Повноваження представника учасника підтверджується документом, або завіреною печаткою та підписом учасника копією документу: випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів на відповідний предмет закупівлі.

Для підтвердження особи такий представник повинен надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу уповноваженого представника учасника.

Під час розкриття пропозицій конкурсних торгів перевіряється наявність чи відсутність усіх необхідних документів, передбачених документацією конкурсних торгів, а також оголошуються найменування та місцезнаходження кожного учасника, ціна кожної частини предмета закупівлі (лота).. Зазначена інформація вноситься до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів складається у день розкриття пропозицій конкурсних торгів за формою затвердженою уповноваженим органом.

Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів підписується членами комітету з конкурсних торгів та учасниками, які беруть участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Завірена підписом голови комітету з конкурсних торгів та печаткою замовника копія протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів надається будь-якому учаснику на його запит протягом одного робочого дня з дня отримання такого запиту.

Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів оприлюднюється відповідно до статті 10 ЗаконуПункт 5 “Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися” Розділу 5 “Оцінка пропозицій конкурсних торгів та визначення переможця” викласти в наступній редакції:


5. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися

Замовник відміняє торги у разі:

відсутності подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт;

неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель;

виявлення факту змови учасників;

порушення порядку публікації оголошення про проведення процедури закупівлі, акцепту, оголошення про результати процедури закупівлі, передбаченого Законом;

подання для участі у них менше двох пропозицій конкурсних торгів;

відхилення всіх пропозицій конкурсних торгів згідно з Законом;

якщо до оцінки допущено пропозиції менше ніж двох учасників.

Про відміну процедури закупівлі за такими підставами має бути чітко визначено у документації конкурсних торгів.

Торги можуть бути відмінені частково (за лотом).

Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі якщо:

ціна найбільш вигідної пропозиції конкурсних торгів перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі;

здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок непереборної сили.

Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися, надсилається замовником Уповноваженому органу та усім учасникам протягом трьох робочих днів з дня прийняття замовником відповідного рішення та оприлюднюється відповідно до статті 10 цього Закону.Пункт 3 “Документи, які підтверджують відсутність судимості” Додатку 2 “Документи, які повинен надати Учасник для підтвердження свого права на участь у процедурі закупівлі у відповідності до Закону” викласти в наступній редакції:


3. Документи, які підтверджують відсутність судимості

Для учасників-фізичних осіб:

Оригінал або нотаріально завірена копія Довідки, виданої органом Міністерства внутрішніх справ, про те, що фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за злочин, пов'язаний з порушенням процедури закупівлі, чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів та не має не знятої або не погашеної у встановленому законом порядку судимості.

Довідка надається станом на дату не раніше ніж за 30 календарних днів до розкриття пропозицій конкурсних торгів.


Для учасників-юридичних осіб:

Оригінал або нотаріально завірена копія Довідки, виданої органом Міністерства внутрішніх справ, про те, що службова (посадова) особа, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі (керівник підприємства; особа, уповноважена на підписання документів пропозиції конкурсних торгів; особа, уповноважена на підписання договору про закупівлю) не була засуджена за злочин, вчинений з корисливих мотивів, та не має не знятої або не погашеної у встановленому законом порядку судимості.

Довідка надається станом на дату не раніше ніж за 30 календарних днів до розкриття пропозицій конкурсних торгів.Додаток 3 «ФОРМА “ПРОПОЗИЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ”» викласти в наступній редакції:


ДОДАТОК 3


форма “Пропозиція конкурсних торгів” подається по кожному лоту окремо у вигляді, наведеному нижче. Учасник не повинен відступати від даної форми.


ФОРМА "ПРОПОЗИЦІЯ КОНКУРСНИХ ТОРГІВ"

(форма, яка подається Учасником на фірмовому бланку)


Повне найменування учасника __________________________________________________________________

Адреса (юридична та фактична) __________________________________________________________________

Телефон/факс __________________________________________________________________

Керівництво (прізвище, ім’я по батькові) __________________________________________________________________

Форма власності та юридичний статус підприємства (організації); назва та адреса головного підприємства, дата утворення, місце реєстрації; спеціалізація __________________________________________________________________

Уповноважений представник учасника на підписання документів за результатами процедури закупівлі __________________________________________________________________

Додаткові відомості __________________________________________________________________

Вивчивши документацію конкурсних торгів ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника.

Далі надаємо текст нашої пропозиції згідно умов документації конкурсних торгів. (подається по кожному лоту окремо у вигляді наведеному нижче)


Лот № 1 _____________________________________(вказати назву Лоту) на загальну суму _______________________грн з ПДВ* (вказати цифрами і прописом)


№ з/п

Найменування послуг

Кількість обладнання (об’єктів), шт.

Ціна за од. без ПДВ, грн.

Сума без ПДВ, грн.


Разом
ПДВ *
Всього з ПДВ*

*- Якщо Учасник не платник ПДВ то зазначити « Без ПДВ»


1. До акцепту нашої пропозиції конкурсних торгів, Ваша документація конкурсних торгів разом з нашою пропозицією конкурсних торгів (за умови її відповідності всім вимогам) мають силу попереднього договору між нами. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми зобов’язуємося укласти договір на умовах, визначених цією документацією конкурсних торгів і згідно нашої пропозиції конкурсних торгів, та виконати всі зобов’язання за цим договором.

2. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції конкурсних торгів протягом 120 календарних днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів, встановленого Вами. Наша пропозиція конкурсних торгів буде обов'язковою для нас і може бути акцептована Вами у будь-який час до закінчення зазначеного терміну.

3. Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі пропозиції конкурсних торгів згідно з умовами документації конкурсних торгів, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами.

4. Якщо наша пропозиція конкурсних торгів буде акцептована, ми зобов'язуємося підписати Договір із Замовником не пізніше ніж через 30 днів з дня акцепту пропозиції, та не раніше ніж через 14 днів з дати публікації у державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів.


Посада, прізвище, ініціали, підпис уповноваженої особи Учасника, завірені печаткою, для фізичних осіб вимагається лише підпис.


Додаток 5 “Основні умови, які будуть включені до договору про закупівлю” торгів викласти в наступній редакції:


ДОДАТОК 5


Основні умови, які будуть включені до договору про закупівлю


I. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1.1. Виконавець зобов'язується у 2011-2012 році надати послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу ________________________________, згідно Додатку №1 а Замовник - прийняти і оплатити ці послуги.

1.2. Строк надання послуг - _____________________________

1.3. Обсяги закупівлі послуг можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків.


II. ЯКІСТЬ ПОСЛУГ


2.1. Виконавець повинен надати послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу _______________________________, якість яких повинна відповідати всім паспортним, нормативним, експлуатаційним характеристикам системи.

2.2. На надані послуги з технічного обслуговування, Виконавець надає гарантію строком на 180 днів (на усунений дефект).

2.3. Замовник гарантує експлуатацію систем з дотриманням всіх необхідних технічних вимог до даних цифрових систем доступу.

2.4. У випадку виходу з ладу відновленого обладнання до закінчення гарантійного терміну Виконавець усуває недоліки своїми силами та за свій рахунок. Гарантійний строк продовжується на термін повторного усунення дефекту.

2.5. У разі виявлення істотних порушень, вимог щодо якості надання послуг Замовник має право розірвати договір та вимагати повернення сплаченої за неякісно надані послуги грошової суми.


III. ЦІНА ДОГОВОРУ


3.1. Ціна договору визначається в національній валюті України

3.2. Ціна договору визначена Протоколом угоди про договірну ціну (Додаток № 2) та підтверджена Калькуляцією вартості послуг (Додаток № 3).

3.3. Ціна цього Договору на момент його підписання становить: _______________грн. (_____________________ гривень ___коп.).

3.3. Ціна цього Договору може бути зменшена за взаємною згодою Сторін у випадку зменшення обсягу закупівлі послуг залежно від реального фінансування видатків.


IV. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ОПЛАТИ


4.1.Форма розрахунків – безготівкова в національній валюті України гривні. Розрахунки за надані послуги здійснюються Замовником згідно виставлених рахунків Виконавця окремо на кожний відокремлений підрозділ (ШЧ) (якому було надано послуги), що підтверджені Актами здачі-приймання наданих послуг, та Актом приймання-передачі обладнання - підтвердження отримання обладнання Замовником від Виконавця в робочому стані після проведення підрозділом вхідного контролю протягом 45 банківських днів з дати їх підписання обома Сторонами.


V. НАДАННЯ ПОСЛУГ


5.1. Перелік обладнання, що потребує технічного обслуговування, відновлення робочого стану згідно з Додатком №1

5.2. Приймання послуг здійснюється Замовником при наявності рахунку-фактури, податкової накладної, акта здачі-приймання наданих послуг, акта приймання-передачі обладнання.

5.3. Надання послуг з технічного обслуговування оформляється Актом здачі-приймання наданих послуг та Актом приймання-передачі обладнання. Акти Виконавець надає Замовнику (відокремленому підрозділу (ШЧ) в якому безпосередньо знаходиться об’єкт, якому було надано послуги), який підписує його не пізніше 15 робочих днів з дати отримання. У разі відмови в підписанні у зазначений термін відокремлений підрозділ (ШЧ) направляє письмове повідомлення із вказанням недоліків.

5.4. При наявності зауважень, складається двосторонній акт, в якому перераховуються недоліки і вказуються терміни їх усунення. Усунення недоліків здійснюється за рахунок Виконавця в термін не пізніше 20 календарних днів з моменту виявлення недоліків.


VI. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН


6.1. Замовник зобов'язаний:

6.1.1. Передати Виконавцеві необхідну для надання послуг інформацію;

6.1.2. Прийняти наданні послуги та оплатити їх на умовах передбачених цим Договором;

6.1.3. Забезпечити фізичний та програмний доступ фахівцям Виконавця до обладнання цифрових систем доступу;

6.1.4. Вчасно інформувати Виконавця про зауваження, відхилення від норми та збої, що з’являються в роботі обладнання.

6.2. Замовник має право:

6.2.1. Достроково розірвати цей Договір у разі невиконання зобов'язань Виконавцем, повідомивши про це його у 10-денний термін;

6.2.2. Контролювати якість надання послуг.

6.2.3. Зменшувати обсяг послуг та загальну вартість цього Договору залежно від реального фінансування видатків. У такому разі Сторони вносять відповідні зміни до цього Договору;

6.2.4. Повернути рахунок Виконавцеві без здійснення оплати в разі неналежного оформлення документів, зазначених у пункті 5.3 розділу V цього Договору (відсутність печатки, підписів тощо).

6.3. Виконавець зобов'язаний:

6.3.1. Забезпечити надання послуг згідно Додатку №1, якість яких відповідає умовам, встановленим розділом II цього Договору.

6.3.2. Виконавець власними коштами здійснює страхування ризиків випадкової загибелі результатів надання послуг, не переданих Замовнику, на умовах самостійно узгоджених з страховою компанією.

6.4. Виконавець має право:

6.4.1. Своєчасно та в повному обсязі отримувати плату за надані послуги на умовах передбачених цим Договором;

6.4.2. У разі невиконання зобов'язань Замовником Виконавець має право достроково розірвати цей Договір, повідомивши про це Замовника у 10-денний строк.


VII. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН


7.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань за Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену законами та цим Договором.

7.2. Виконавець у випадку ненадання послуг у встановлені терміни, сплачує Замовнику штраф 10% від вартості ненаданих у термін послуг.

7.3. За неякісне надання послуг, за договором Виконавець сплачує Замовнику штраф у розмірі 20% від вартості неякісно наданих послуг. При виявленні прихованих дефектів в наданих послугах на протязі гарантійного строку Виконавець зобов’язується усунути недоліки за власний рахунок у термін, що не перевищує 20 діб.

7.4. Замовник у разі несвоєчасної оплати за надані послуги у встановлені Договором терміни сплачує Виконавцеві пеню у розмірі 0,1% від суми заборгованості за кожен день прострочення, але не більше 2-х облікових ставок НБУ, встановлених на день сплати пені.

7.5 Сплата штрафних санкцій не звільняє сторони від взятих на себе зобов'язань.


VIII. ОБСТАВИНИ НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ


8.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо).

8.2. Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом п’яти днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі.

8.3. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються Торгово-промисловою палатою України.

8.4. У разі коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше ніж 30 днів, кожна із Сторін в установленому порядку має право розірвати цей Договір.


IX. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ


9.1. У випадку виникнення спорів або розбіжностей Сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом взаємних переговорів та консультацій.

9.2. У разі недосягнення Сторонами згоди спори (розбіжності) вирішуються у судовому порядку.


X. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ


10.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та його скріплення печатками Сторін і діє один рік.

10.2. Цей Договір укладається і підписується у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу. 


XI. ІНШІ УМОВИ


11.1. Текст Договору, будь-які матеріали, інформація та відомості, які стосуються Договору, є конфіденційними і не можуть передаватися третім особам без попередньої письмової згоди іншої Сторони Договору, крім випадків, коли таке передавання пов’язане з одержанням офіційних дозволів, документів для виконання Договору, або сплати податків, інших обов’язкових платежів, а також у випадках, передбачених чинним законодавством, яке регулює зобов’язання Сторін за Договором.

11.2. Замовник є платником податку на прибуток на загальних умовах.

Виконавець _________________________________________________________________

11.3. У випадку зміни назви, адреси, банківських та інших реквізитів, Сторона, щодо якої відбулись зміни, зобов’язана в 10-ти денний термін від їх виникнення письмово повідомити іншу сторону про зміни, що мали місце.

11.4 Умови Договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (у тому числі ціни за одиницю продукції) переможця процедури закупівлі та не повинні змінюватися після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов'язань Сторонами, крім випадків зменшення обсягів закупівлі залежно від реального фінансування видатків та узгодженого зменшення сторонами договору ціни договору про закупівлю.

11.5. У випадках не передбачених цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.


XII. ДОДАТКИ ДО ДОГОВОРУ


Додаток № 1 Перелік та порядок надання послуг;

Додаток № 2 Протокол угоди про договірну ціну;

Додаток № 3 Калькуляція вартості послуг.


XIII. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН


Замовник  Виконавець


Примітка : У разі згоди з основними умовами договору (Додаток 5), Учасник торгів підписує даний документ і скріплює печаткою (для учасників-фізичних осіб – скріплювати підпис печаткою не вимагається), в протилежному випадку пропозиція учасника торгів відхиляється, як така, що не відповідає вимогам документації конкурсних торгів і не допускається до оцінки.


Додаток 6 “Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі” викласти в наступній редакції:


ДОДАТОК 6


Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі


По Лоту №1: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу транспортної мережі SDH, PDH, MSH


Виконавець, в особі технічного фахівця на вимогу Замовника надає послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу транспортної мережі SDH, PDH, MSH згідно переліку та порядку надання послуг.


Порядок надання послуг:


1. Технічне обслуговування транспортної мережі SDH, PDH, МSH виконується згідно з нормативною, експлуатаційною i ремонтною документацією на кожен тип мережі.

2. На ремонтні послуги, а саме на усунений дефект, повинна надаватися гарантія не менш ніж 180 днів з дня отримання Замовником обладнання від Виконавця.

3. До ремонтних послуг входять: діагностика, налаштування, ремонт обладнання, постачання технічної консультативної допомоги технічному персоналу Замовника.

4. При налаштуванні та удосконаленні програмного забезпечення системи управління мережею PDH Doris необхіно забезпечити всі експлуатаційні характеристики виробника програми ТТС МARCONI s.r.o., Чехія (можливий виклик спеціаліста ТТС МARCONI s.r.o., Чехія)

5. Виконавець зобов’язаний відновити робочий стан обладнання в строк не більше 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання Виконавцем Обладнання від Замовника, та повернути його Замовнику, що оформляється актом прийому-передачі по кількості, назві і заводським номерам.


Перелік послуг:

Найменування

Кількість обладнання, шт.

1

Діагностика та ремонт блоків-випростовувачів типу FMP 16.48 cистеми гарантованого електроживлення Power-One

45

2

Діагностика та ремонт блоків контроллера типу RDJI апаратури PCMX1

25

3

Налаштування та удосконалення програмного забезпечення системи управління мережею PDH

1По Лоту № 2: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу апаратури оперативно-технологічного зв’язку ІКМ 4×30


Виконавець, в особі технічного фахівця на вимогу Замовника надає послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу апаратури оперативно-технологічного зв’язку ІКМ 4×30 згідно переліку та порядку надання послуг.

Порядок надання послуг:


1. Технічне обслуговування апаратури оперативно-технологічного зв’язку ІКМ 4×30 виконується згідно з нормативною, експлуатаційною i ремонтною документацією.

2. На ремонтні послуги, а саме на усунений дефект, повинна надаватися гарантія не менш ніж 180 днів з дня отримання Замовником обладнання від Виконавця.

3. Виконавець зобов’язаний відновити робочий стан обладнання в строк не більше 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання Виконавцем Обладнання від Замовника, та повернути його Замовнику, що оформляється актом прийому-передачі по кількості, назві і заводським номерам.


Перелік послуг:
Найменування

Кількість обладнання, шт.

1

Ремонт абонентського інтерфейсу АК 15

32

2

Ремонт станційного інтерфейсу СК 15

26

3

Ремонт універсального інтерфейсу UK 15

14

4

Ремонт цифрового інтерфейсу 2B+D

18

5

Ремонт канального інтерфейсу EM106

22

6

Ремонт комплекту перетворювачів напруг КПН3-1

21

7

Ремонт процесорного комплекту ПК4-1

12

8

Ремонт пульта на 16 напрямків ДСП 16

14

9

Ремонт пульта на 32 напрямки ДСП 32

11По Лоту № 3: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу EMX, FCM, Telmax,Watson, FMUX-01, uMSPP-155


Виконавець, в особі технічного фахівця на вимогу Замовника надає послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу EMX, FCM, Telmax,Watson, FMUX-01, uMSPP-155 згідно переліку та порядку надання послуг.


Порядок надання послуг:


1. Технічне обслуговування цифрових систем доступу EMX, FCM, Telmax,Watson, FMUX-01, uMSPP-155 виконується згідно з нормативною, експлуатаційною i ремонтною документацією.

2. На ремонтні послуги, а саме на усунений дефект, повинна надаватися гарантія не менш ніж 180 днів з дня отримання Замовником обладнання від Виконавця.

3. Виконавець зобов’язаний відновити робочий стан обладнання в строк не більше 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання Виконавцем Обладнання від Замовника, та повернути його Замовнику, що оформляється актом прийому-передачі по кількості, назві і заводським номерам.


Перелік послуг:

Найменування

Кількість обладнання, шт.

1

Ремонт плати станційної FCM-08E

15

2

Ремонт блоку абонентського FCM-08S

8

3

Ремонт плати станційної FCM-12E

15

4

Ремонт блоку абонентського FCM-12S

10

5

Ремонт плати станційної EMX-016Е

6

6

Ремонт блоку абонентського EMX-016S

6

7

Ремонт системи ущільнення Telmax -4

8

8

Ремонт модему Watson xDSL

6

9

Ремонт модему FMUX-01

4

10

Ремонт модему uMSPP-155

4По Лоту № 4: послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу білінгової системи розрахунку з абонентами DialAudit


Виконавець, в особі технічного фахівця одноразово на десятьох об’єктах Замовника надає послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу білінгової системи розрахунку з абонентами DialAudit, підтримку технічного стану згідно з паспортними даними (технічними характеристиками) та вимогами Замовника.


Перелік послуг:

Найменування

Кількість об’єктів

1

Послуги з технічного обслуговування цифрових систем доступу білінгової системи розрахунку з абонентами DialAudit (відновлення робочого стану системи після збоїв;

налаштування робочих місць ACP; оновлення бази кодів автоматичного міжнародного та міжміського зв’язку; оновлення версій програмного забезпечення для різних модулів системи; навчання персоналу прийомам робіт з системою)

10Перелік об’єктів білінгової системи розрахунку з абонентами DialAudit, що потребують технічного обслуговування:
Тип ситеми

Місце надання послуг

1

DialAudit

ВП “Друга дистанція сигналізації і зв’язку м. Львів” (ШЧ-2), м. Львів, вул. Гоголя, 1

2

DialAudit

ВП “Здолбунівська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-3),

м. Здолбунів, вул. Міцкевича, 22

3

DialAudit

ВП “Стрийська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-4), м. Стрий, вул. Олесницького, 29

4

DialAudit

ВП “Івано-Франківська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-5),

м. Івано-Франківськ, вул. Привокзальна, 11

5

DialAudit

ВП “Сарненська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-6), м. Сарне, вул. 17 Вересня, 15

6

DialAudit

ВП “Тернопільська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-8),

м. Тернопіль, вул. Глиняна, 4

7

DialAudit

ВП “Мукачівська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-9),

м. Мукачеве, вул. Міцкевича, 2 а

8

DialAudit

ВП “Ужгородська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-10),

м. Ужгород, вул. Одеська, 7

9

DialAudit

ВП “Чернівецька дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-11),

м. Чернівці, вул. Гете, 1

10

DialAudit

ВП “Ковельська дистанція сигналізації і зв’язку” (ШЧ-12), м. Ковель, вул. Ветеранів, 6Всі інші умови документації конкурсних торгів залишаються без змін.Схожі:

Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconРішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника. Джерело фінансування закупівлі. Інформація про предмет закупівлі: > Найменування предмета закупівлі. Кількість товару, вид робіт та послуг
Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та...
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconІнформація про предмет закупівлі найменування предмета закупівлі згідно з Порядком визначення предмета закупівлі
Дата оприлюднення та номер оголошення про проведення процедури закупівлі, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні...
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconРішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника: >24. 10. 2011 р. Джерело фінансування закупівлі : районний бюджет Інформація про предмет закупівлі: > Найменування предмета закупівлі: >40. 30. 1
Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та...
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconРішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника: >19. 12. 2011 р. Джерело фінансування закупівлі : районний бюджет Інформація про предмет закупівлі: > Найменування предмета закупівлі: >40. 30. 1
Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та...
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconРішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника: >18. 01. 2012 р. Джерело фінансування закупівлі. районний бюджет Інформація про предмет закупівлі: > Найменування предмета закупівлі: >11. 10. 2 Газ природний
Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та...
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconІнформація про предмет закупівлі Розділу Загальні положення викласти в наступній редакції
України, внести наступні зміни до документації конкусних торгів для учасників щодо підготовки конкурсних торгів для участі в процедурі...
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconІнформація про замовника торгів Інформація про предмет закупівлі Процедура закупівлі Недискримінація учасників
Управління житлово-комунального господарства запорізької обласної державної адміністрації
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconІнформація про замовника торгів Інформація про предмет закупівлі Процедура закупівлі Недискримінація учасників
Управління житлово-комунального господарства запорізької обласної державної адміністрації
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconІнформація про замовника торгів Інформація про предмет закупівлі Процедура закупівлі Недискримінація учасників
Управління житлово-комунального господарства запорізької обласної державної адміністрації
Інформація про предмет закупівлі\" розділу 1 \"Загальні положення\" підпункт «- вид предмета закупівлі» викласти в наступній редакції: Інформація про предмет закупівлі iconІнформація про замовника торгів Інформація про предмет закупівлі Процедура закупівлі Недискримінація учасників
Управління житлово-комунального господарства запорізької обласної державної адміністрації
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи