Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації icon

Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації
Скачати 95.09 Kb.
НазваРозпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації
Дата конвертації29.06.2013
Розмір95.09 Kb.
ТипРозпорядженняЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА


Сихівська районна адміністрація


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Львів

Від _________________________ № _________________


Про організацію особистого прийому

керівництвом районної адміністрації


З метою забезпечення реалізації конституційного права громадян на звернення до органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, відповідно до Закону України “Про звернення громадян“, Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування“, розпорядження міського голови від 26.05.2008р. № 193 “Про організацію особистого прийому громадян керівниками Львівської міської ради та її виконавчих органів“ із змінами та доповненнями:

Затвердити:

1.1. Порядок організації та проведення особистого прийому громадян головою та заступниками голови районної адміністрації згідно з додатком 1.

1.2. Графік прийом громадян керівниками районної адміністрації згідно з додатком 2.

2. Встановити, що:

2.1. Керівники районної адміністрації здійснюють прийом громадян відповідно до затвердженого графіку прийому.

2.2. Чисельність записаних на особистий прийом громадян визначається з врахуванням середньої тривалості прийому громадян та складності порушених питань і не має бути більшою за 12 осіб на один прийом.

3. Попередити керівників районної адміністрації про персональну відповідальність за належний розгляд і вирішення в межах своїх повноважень питань, адресованих їм у зверненнях громадян.

4. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження районної адміністрації від 18.03.2009 №151 “Про затвердження графіка прийому громадян керівниками районної адміністрації”.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


В.о. голови районної адміністрації П.Крупський


Додаток 1

до розпорядження голови

районної адміністрації

від _________ №_______


ПОРЯДОК

організації та проведення особистого прийому громадян

головою та заступниками голови районної адміністрації


1. Загальні положення


1.1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян головою та заступниками голови районної адміністрації.

1.2. Організація та проведення особистого прийому громадян здійснюється відповідно до Закону України “Про звернення громадян“.

1.3. Посадові особи районної адміністрації Львівської міської ради, які здійснюють прийом громадян, у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України “Про звернення громадян“, “Про службу в органах місцевого самоврядування“, Указом Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування“, цим Порядком, іншими нормативно-правовими актами.


^ 2. Організація особистого прийому громадян


2.1. Особистий прийом громадян проводиться у час і в приміщеннях, передбачених затвердженим графіком прийому, і триває до моменту прийняття усіх записаних на прийом громадян.

2.2. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян керівниками районної адміністрації розміщується у Центрі обслуговування мешканців районної адміністрації у доступному для вільного огляду місці.

2.3. Попередній запис громадян на особистий прийом проводиться працівниками Центру обслуговування мешканців (просп. Червоної Калини,66, каб.122).

2.4. Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва районної адміністрації може здійснюватись за телефоном 254-64-09.

2.5. Запис проводиться у робочий час згідно із затвердженим розпорядженням міського голови табелем-календарем на відповідний рік.

2.6. Працівник Центру обслуговування мешканців під час запису громадян на особистий прийом з’ясовує прізвище, ім’я і по батькові, адресу проживання чи місце роботи громадянина, контактний телефон, соціальний статус, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи виконавчих органів він звертався і яке було прийняте рішення, вивчає документи, інші матеріали, що їх подають громадяни для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень), визначає посадову особу чи виконавчий орган, до компетенції яких належить вирішення питання.

2.7. До проведення прийому керівники структурних підрозділів районної адміністрації готують інформаційні довідки з порушених питань та подають їх особі, що буде проводити прийом, не пізніше, ніж один робочий день до його проведення.

2.8. Право першочергового особистого прийому мають: жінки, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України.

2.9. Запис громадян закінчується за 2 робочі дні до календарної дати прийому.

2.10. Не проводиться запис на повторний прийом до однієї і тієї ж посадової особи громадянина, якщо на попередньому прийомі у цієї посадової особи з порушених ним питань були прийняті остаточні рішення (задоволено, відмовлено у задоволенні).

2.11. Про конкретну годину та місце проведення прийому працівник Центру обслуговування мешканців районної адміністрації попереджає громадянина за один день до прийому за наданим контактним телефоном.

2.12. У разі , якщо дата прийому припадає на вихідний, святковий чи неробочий день, особистий прийом громадян здійснюється в інший день за погодженням з посадовою особою.

2.13. У разі перенесення прийому на інший день, ніж той, на який проводився запис через непередбачені обставини, працівник Центру обслуговування мешканців попереджає громадянина про дату перенесення прийому за один день до його проведення.

2.14. Якщо вирішення питання, з яким звернувся громадянин, не входить до компетенції районної адміністрації, посадова особа пояснює громадянинові до якого органу державної влади або місцевого самоврядування, підприємства, організації чи установи доцільно звернутись.

2.15. У разі необхідності посадова особа може попросити заявника показати документ, що засвідчує особу, або повноваження на представництво інтересів іншої особи. Відсутність такого документа згідно з вимогами ст.5 Закону України “Про звернення громадян” може бути підставою для відмови в особистому прийомі.

2.16. Присутність сторонніх осіб, запис яких на особистий прийом голови або заступників голови районної адміністрації не проводився, під час проведення прийому не допускається.

2.17. До участі у проведенні особистого прийому громадян можуть бути залучені начальники відділів та інші посадові особи районної адміністрації, директори ЛКП, ТзОВ ЖЕП ‘’Стимул Сихів’’.

2.18. За результатами прийому, подані громадянами письмові звернення з резолюціями щодо їх виконання або доручення з особистого прийому (у разі відсутності письмового звернення) передаються відповідальними за прийом працівниками для реєстрації у Центрі обслуговування мешканців.

2.19. Посадові особи районної адміністрації, яким скеровано звернення громадянина на розгляд відповідно до резолюцій керівництва районної адміністрації, зобов’язані надати громадянинові письмову відповідь за підписом посадової особи, яка здійснювала особистий прийом, у терміни, передбачені чинним законодавством.

2.20. Відповідальність за повноту та своєчасність виконання звернень громадян з особистого прийому несуть особи, зазначені у резолюції чи дорученні посадової особи, яка здійснювала прийом.

2.21. За відсутності посадової особи, яка повинна здійснювати особистий прийом, прийом здійснює посадова особа, яка призначена виконувати її обов’язки.


^ 3. Відповідальність посадових осіб


3.1. Посадові особи районної адміністрації Львівської міської ради несуть відповідальність згідно з чинним законодавством за недотримання вимог Закону України “Про звернення громадян“.


Заступник голови районної адміністрації

з соціально-економічних та гуманітарних питань О.Поручинський


Додаток 2

до розпорядження голови

районної адміністрації

від _________ №_______


^ Графік

прийому громадян керівниками районної адміністрації

Посада

П.І.П.

Дні

прийому

Години прийому

Місце прийому

Голова районної адміністрації

2,4 середа місяця

15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.304

Заступник голови з питань житлово-комунального господарства

Крупський Павло Миколайович

понеділок

15.00-18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.306

Заступник голови з соціально-економічних та гуманітарних питань

Поручинський Олег Семенович

понеділок


15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.316

Начальник відділу житлового господарства
понеділок

15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.122

Начальник відділу комунального господарствпонеділок

15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.210

Відділ бухгалтерського обліку та звітності
понеділок

15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.205

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Морозов Олександр Ілліч

щодня

09.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.311

Начальник відділу соціально-економічного розвитку

Гребенюк Лариса Юріївна

понеділок четвер

15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.314

Начальник загально-організаційного відділу


Бриляк

Марія Степанівна

середа

15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.312

Начальник юридичного відділу


Костецький Михайло Михайлович

середа

15.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.122

Начальник відділу у справах дітей

Коваль Андрій Степанович

середа

15.00 -18.00


просп. Червоної Калини,66

каб.122

Начальник відділу освіти


Матковський Андріян Анатолійович

понеділок четвер

14.00 -18.00

просп. Червоної Калини,66

каб.317

Заступник голови районної адміністрації О. ПоручинськийСхожі:

Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconРозпорядження 19 травня 2011 року №260 Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 06. 09. 10 р. №556 «Про затвердження графіка особистого прийому громадян керівництвом Близнюківської районної державної адміністрації»
України «Про звернення громадян» та розпорядження Близнюківської районної державної адміністрації від 16. 05. 11 р за №114-к «Про...
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconПро затвердження графіка особистого прийому громадян керівництвом Краснокутської районної державної адміністрації
Відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян», з метою врегулювання питання проведення особистого прийому громадян...
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconПорядок проведення особистого прийому громадян керівництвом Краснокутської районної державної адміністрації
Порядок організації і проведення особистого прийому громадян керівництвом Краснокутської районної державної адміністрації
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconНаказ №5-у про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та графіка прийому громадян керівництвом управління у 2012 році
На виконання дії Закону України „Про звернення громадян”, згідно розпорядження голови Краснокутської районної державної адміністрації...
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconРозпорядження від 04. 01. 2012 №14 Про організацію прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації у І кварталі 2012 року
Конституції України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян»
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconРозпорядження від 03. 04. 2012 №215 Про організацію прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації у ІІ кварталі 2012 року
Конституції України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян»
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 10. 06. 2013 №164 графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Краснокутської районної державної адміністрації Дні
Примітка: час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconГрафік проведення особистого прийому громадян керівництвом Близнюківської районної державної адміністрації

Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconРозпорядження 21. 06. 2013р. Городенка №166 Про організацію прийому громадян керівництвом районної державної адміністрації у ІІ півріччі 2013 року
Конституції України, законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян»
Розпорядження м. Львів Від № Про організацію особистого прийому керівництвом районної адміністрації iconРозпорядження голови районної 1 державної1адміністрації 13. 12. 2013 №453 графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Краснокутської районної державної адміністрації Дні
Примітка: час і місце проведення виїзних прийомів визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи