Народний рух україни icon

Народний рух україни
Скачати 37.18 Kb.
НазваНародний рух україни
Дата конвертації14.10.2013
Розмір37.18 Kb.
ТипДокументи

НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ Львівська обласна рада

Гпряма сполучна лінія 1анущин Олександр Олександрович Депутат


79 008, Львів, вул. Винниченка, 18, e-mailganushchyn@gmail.com, +380987849260

№ 36 від 27.03.2013 р.

Т.в.о. директора департаменту

житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу

Львівської облдержадміністрації

^ Цейтліну І.О.


Депутатське звернення


Щодо проведення відшкодування

заявленої заборгованості різниці в тарифах

на теплову енергію підприємств

ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» (код ЄДРПОУ 32789941) та

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» (код ЄДРПОУ 33525073)

До мене, як депутата Львівської обласної ради, звернулися представники ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» (код ЄДРПОУ 32789941), ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» (код ЄДРПОУ 33525073) з проханнями про наступне.

Вищевказані юридичні особи належать до групи підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію населенню. У зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування виникає заборгованість, котра, у встановлену підзаконними актами порядку, має погашатися за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам.

Вказаними підприємствами у встановленому порядку проведення розрахунків з погашення заборгованості укладено відповідні договори про організацію взаєморозрахунків та надано всі необхідні документи для визначення обсягу заборгованості як різниці між фактичними витратами на теплову енергію, що виробляється, транспортується та постачається населенню згідно з тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, з урахуванням перерахунків за низькоякісні та надані не в повному обсязі послуги та відрахуванням дотації місцевих бюджетів, отриманої надавачами послуг.

На жаль, станом на дату звернення представників ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» (код ЄДРПОУ 32789941), ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» (код ЄДРПОУ 33525073) у встановленому порядку відшкодування заявленої заборгованості різниці в тарифах на теплову енергію у сумі 5 000 000 грн. ( 2500 000 грн. ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» та 2 500 000 грн. ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»).

Головним розпорядником субвенції є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Відповідальними виконавцями відповідної бюджетної програми є Мінрегіон і Державна казначейська служба України.

Погодження передачі бюджетних призначень та перерозподіл видатків Державного бюджету між бюджетними програмами здійснюється відповідно Бюджетного Кодексу України за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

Відповідно до ч.1 ст.12 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат місцевої ради розглядає пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до нього, вживає заходів до їх своєчасного, обґрунтованого вирішення, вивчає причини, які породжують скарги громадян, і вносить свої пропозиції щодо їх усунення до органів місцевого самоврядування, до місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян; систематично веде прийом громадян.

Відповідно ч.4 ст. 12 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов'язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов.

Відповідно до ч. 3 ст. 11 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” при здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої ради має право вимагати усунення порушень законності і встановлення правового порядку.

Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, а також керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані у десятиденний строк розглянути порушене ним питання та надати йому відповідь.


^ Враховуючи вищенаведене прошу Вас:

  1. Скерувати відповідні листи на адресу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Комітету Верховної Ради України з питань бюджету щодо проведення відшкодування заявленої заборгованості різниці в тарифах на теплову енергію у сумі 5 000 000 грн. (2500 000 грн. ТзОВ «Енергія-Новояворівськ» та 2 500 000 грн. ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»).

  2. Проінформувати мене за результатами розгляду даного звернення.


Відповідь на звернення прошу надіслати на адресу Львівської обласної ради (м. Львів, вул. Винниченка, 18, обласна рада, депутату О.Ганущину) та продублювати на електронну адресу: ganushchyn@gmail.com.


З повагою, Олександр ГанущинСхожі:

Народний рух україни iconСклад окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №102 кількість членів комісії: 18
Одна самооборона": Народний Союз "Наша Україна", Політична партія "Вперед, Україно!", Народний Рух України, Українська Народна Партія,...
Народний рух україни iconНародний рух україни львівська обласна рада
Начальнику Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації
Народний рух україни iconНародний рух україни
...
Народний рух україни iconНародний рух україни львівська обласна рада
Я як депутат обласної ради скеровував звернення №315 від 01. 02. 2012 р у прокуратуру Львівської області (копія додається)
Народний рух україни iconНародний рух україни львівська обласна рада
Про вжиття заходів із підтримки природоохоронної справи щодо розбудови Національного природного парку «Північне Поділля»
Народний рух україни iconНародний рух україни
Дпс. Діями дпс повноцінна діяльність підприємств паралізована, підприємства зазнають збитків через втрату клієнтів, під загрозою...
Народний рух україни iconНародний рух україни
Дпс. Діями дпс повноцінна діяльність підприємств паралізована, підприємства зазнають збитків через втрату клієнтів, під загрозою...
Народний рух україни iconНародний рух україни
Дпс. Діями дпс повноцінна діяльність підприємств паралізована, підприємства зазнають збитків через втрату клієнтів, під загрозою...
Народний рух україни iconНародний рух україни львівська обласна рада
Коперника-Бандери водій автомобіля Lexus збив двох жінок. У результаті дорожньо-транспортної пригоди одна з потерпілих отримала тяжкі...
Народний рух україни iconНародний рух україни
Я, депутат Львівської обласної ради, скеровував аналогічне звернення №24 від 26. 02. 2013 р на ім’я колишнього голови Львівської...
Народний рух україни iconНародний рух україни
Видатки місцевих бюджетів спрямовуються на забезпечення розвитку територіальних громад, стимулювання підприємницької діяльності,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи