Терміново !!! Прокурору Львівської області icon

Терміново !!! Прокурору Львівської області
Скачати 52.83 Kb.
НазваТерміново !!! Прокурору Львівської області
Дата конвертації14.10.2013
Розмір52.83 Kb.
ТипДокументи

НАРОДНИЙ РУХ УКРАЇНИ Львівська обласна рада

Гпряма сполучна лінія 1анущин Олександр Олександрович Депутат


79 008, Львів, вул. Винниченка, 18, e-mailganushchyn@gmail.com, +380987849260

№ 7 від 24.01.2013 р.

ТЕРМІНОВО !!!


Прокурору Львівської області

О.А. Василенку


79000, м. Львів, пр. Шевченка, 17/19


Депутатське звернення


Про вжиття невідкладних заходів з

виявлення порушень виборчого законодавства

та притягнення до відповідальності осіб винних у його порушеннях


Мені, як депутату Львівської обласної ради, з відкритих джерел засобів масової інформації стало відомо про те, що Львівська міська виборча комісія, Сколівська районна виборча комісія, Кам’янко-Бузька районна виборча комісія на своїх засіданнях 16 січня 2013 року прийняли постанови про виготовлення виборчих бюлетенів з проміжних виборів депутатів до Львівської обласної ради 27 січня 2013 року.

Єдиним уповноваженим органом згідно ст. 25, ч.3 ст. 66, ч.11 ст. 66, ч.1, ч.4. ст. 67 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», котра мала б вчиняти дії із затвердження тексту бюлетеню, укладення договору з поліграфічним підприємством, здійснювати контроль за виготовленням, прийомом та передачею відповідним територіальним виборчим комісіям на проміжних виборах 27 січня 2013 року депутатів до Львівської обласної ради є Львівська обласна виборча комісія.

В ситуації, що склалася, Львівська міська, Сколівськата Кам’янко-Бузька районні виборчі комісії не тільки перевищили власні повноваження, а й створили умови для незаконного втручання у виборчий процес та фальшування результатів волевиявлення шляхом виготовлення у незаконний спосіб невстановленої кількості бюлетенів, невстановленої форми та зразка, котрі можуть бути використані на проміжних виборах депутатів до Львівської обласної ради 27 січня 2013 року.

Мені також відомо про те, що Львівська міська, Сколівська та Кам’янко-Бузька районні виборчі комісії не мали затверджених, у встановленому законодавством порядку бюджетних призначень, а тому не могли укладати договори про друк бюлетенів відповідно до положень Бюджетного Кодексу України.

Мені також відомо про те, що всі бюлетені невстановленої кількості, форми та зразка, котрі у незаконний спосіб замовили Львівська міська, Сколівська та Кам’янко-Бузька районні виборчі комісії, виготовлені на одному київському підприємстві, що непрямим чином вказує на змову членів вказаних виборчих комісій та ініціаторів рішення про друк бюлетенів.

Звертаю Вашу увагу і на те, що за інформацією окремих депутатів є всі підстави вважати, що мало місце втручання посадових осіб виконавчих органів влади у виборчий процес, зокрема посадових осіб Сколівської районної державної адміністрації (http://youtu.be/YEY2MNfXfHo виступ кандидата у депутати С.Цмоканича), внаслідок чого порушують ч 3. ст 4, ч.1 ст. 11 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»

Є всі підстави вважати, що у подальшому можуть відбуватися і інші незаконні дії, а саме:

  1. Передача бюлетенів невстановленої кількості, форми та зразка, з порушенням ст. 25, ч.3 ст. 66, ч.11 ст. 66, ч.1, ч.4. ст. 67 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», представникам відповідних дільничних виборчих комісій для проведення голосування 27 січня 2013 року на дільницях відповідних трьох виборчих округів;

  2. Проведення голосування по бюлетенях невстановленої кількості, форми та зразка та встановлення результатів голосування на проміжних виборах депутатів до Львівської обласної ради 27 січня 2013 року.

Всі вищевказані порушення Закону є очевидними, тому у прокуратури є достатньо правових засобів прокурорського реагування, щоб не допустити у подальшому вищеописаних порушень виборчого законодавства, а також притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності осіб винних у вже вчинених порушеннях виборчого законодавства.

Відповідно до ч.1 ст.12 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат місцевої ради розглядає пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до нього, вживає заходів до їх своєчасного, обґрунтованого вирішення, вивчає причини, які породжують скарги громадян, і вносить свої пропозиції щодо їх усунення до органів місцевого самоврядування, до місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян; систематично веде прийом громадян.

Відповідно ч.4 ст. 12 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов'язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов.

Відповідно до ч. 3 ст. 11 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” при здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої ради має право вимагати усунення порушень законності і встановлення правового порядку.

Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, а також керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов'язані у десятиденний строк розглянути порушене ним питання та надати йому відповідь.


^ Враховуючи вищенаведене прошу Вас:

  1. Вжити заходів прокурорського реагування та скерувати прокурорські приписи до Львівської міської, та Кам’янко-Бузької, Сколівської районних виборчих комісій з вимогами припинення незаконної діяльності в частині передачі бюлетенів невстановленої кількості, форми та зразка, з порушенням ст. 25, ч.3 ст. 66, ч.11 ст. 66, ч.1, ч.4. ст. 67 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», представникам відповідних дільничнихвиборчих комісій для проведення голосування 27 січня 2013 року на дільницях відповідних трьох виборчих округів.

  2. Вжити заходів прокурорського реагування та відкрити кримінальне провадження за фактом порушень ст. 25, ч.3 ст. 66, ч.11 ст. 66, ч.1, ч.4. ст. 67 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

  3. Вжити заходів прокурорського реагування та провести перевірку на предмет вчинення адміністративних порушень (вчинення адміністративних проступків) посадовими особами Львівської міської, Сколівської та Кам’янко-Бузької районних виборчих комісій з вищеописаних у зверненні фактах та притягнути винних у скоєнні адмінпорушень до адміністративної відповідальності, в тому числі і за порушення виборчого і бюджетного законодавства.

  4. Вжити заходів прокурорського реагування та провести перевірку на предмет вчинення адміністративних порушень (вчинення адміністративних проступків) посадовими особами Сколівської районної державної адміністрації з вищеописаних у зверненні фактах та притягнути винних у скоєнні адмінпорушень до адміністративної відповідальності.

  5. Проінформувати мене про вжиті заходи за результатами звернення.


Відповідь на звернення прошу надіслати на адресу Львівської обласної ради (м. Львів, вул. Винниченка, 18, обласна рада, депутату О.Ганущину) та продублювати на електронну адресу: ganushchyn@gmail.com.


З повагою, Олександр ГанущинСхожі:

Терміново !!! Прокурору Львівської області iconПрокурору Львівської області п. О. Василенку Депутатське звернення
До мене неодноразово упродовж останніх двох тижнів зверталися мешканці Самбірського району Львівської області зі скаргами на відсутність...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconТерміново !!! Прокурору Кам’янка-Бузького району
Кам’янка-Бузька районна виборча комісія, на своєму засіданні 16 січня 2013 року прийняла постанову про виготовлення виборчих бюлетенів...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconТерміново! Голові Львівської обласної державної адміністрації
У львівській області успішно діє спільний Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconРішення Про інформацію щодо результатів розгляду звернення Львівської обласної ради до прокуратури Львівської області та Управління Служби безпеки України у Львівській області
Нення Львівської обласної ради до прокуратури Львівської області та Управління Служби безпеки України у Львівській області щодо забезпечення...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconРішення колегії 25. 11. 2011 Протокол №7 Про особливості організації надання медичної допомоги населенню Львівської області та боротьби
Гуоз лода І. В. Ковальчука, колегія гуоз львівської ода відзначає, що проблема зростання захворюваності на зн (злоякісні новоутворення)...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconТерміново керівникам навчальних закладів Телефонограма №13 від 30. 05. 2011 року Шановні керівники! Терміново, до 31. 05. 11 надіслати до імц (Пащенко Т. Ф.) інформацію щодо бажаючих працювати в дот «Лісова галявина»
Терміново, до 31. 05. 11 надіслати до імц (Пащенко Т. Ф.) інформацію щодо бажаючих працювати в дот «Лісова галявина» з 15. 06. 11...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconРішення №1132 від 22 грудня 2009 року Про результати перевірки прокуратурою Львівської області та Львівською обласною
Враховуючи звернення мешканців міста Пустомити, відповідь прокуратури Львівської області №07/1-2956-09 від 18. 12. 2009 р., заслухавши...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconІнвестиційний паспорт міста/району львівської області адміністративний центр місто Новий Розділ Львівської області Площа

Терміново !!! Прокурору Львівської області iconРішення №164 від 26 грудня 2006 року Про звернення до прокурора Львівської області А. Пришка, начальника умвс україни у Львівській області В.
Про звернення до прокурора Львівської області А. Пришка, начальника умвс україни у Львівській області В. Максимова, начальника Державної...
Терміново !!! Прокурору Львівської області iconПоложення про проведення V спортивних ігор молоді Львівської області та особистого чемпіонату Львівської області зі спортивного орієнтування 2011 р. Мета та завдання
Відбір кращих спортсменів у збірну команду області для участі у V всеукраїнських спортивних іграх молоді України
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи