Ярослав Васильович Депутат icon

Ярослав Васильович Депутат
Скачати 37.18 Kb.
НазваЯрослав Васильович Депутат
Дата конвертації02.02.2013
Розмір37.18 Kb.
ТипДокументи

ДУБНЕВИЧ ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Ярослав Васильович Депутат
Україна, 79008, м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 18,oblrada.depytat@gmail.com

№ 248 від 20.03.2012р.

Сільському голові с.ШандровецьТурківського району

п. Д.Попілю


Копія до відома:

п. Г.Поплавець, с.ШандровецьТурківського району


^ Депутатське звернення


Про приватизацію земельної ділянки


До мене як до депутата Львівської обласної ради звернулася мешканка с.ШандровецьТурківського району Поплавець Г.П. з наступним проханням (копія додається).

Поплавець Г.П. користувалася земельною ділянкою, яка розташована на урочищі Кичерка в с.Шандровець, більше 20 років. Справно сплачувала податок за користування земельною ділянкою усі роки.

У 2010 році Поплавець Г.П. звернулася до Вас із заявою на приватизацію даної земельної ділянки. Але згоди на приватизацію ділянки не отримала. Крім цього, Поплавець Г.П. було відмовлено у користуванні вище зазначеною земельною ділянкою.

Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).

Відповідно до статті 119 Земельного кодексу України громадяни, які добросовісно, відкрито безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користування.

Відповідно до ч.1 ст.12 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, депутат місцевої ради розглядає пропозиції, заяви і скарги громадян, які надійшли до нього, вживає заходів до їх своєчасного, обґрунтованого вирішення; вивчає причини, які породжують скарги громадян, і вносить свої пропозиції щодо їх усунення до органів місцевого самоврядування, до місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій, об\'єднань громадян; систематично веде прийом громадян.

Відповідно ч.4 ст. 12 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації державної і комунальної форм власності, їх посадові особи зобов\'язані сприяти депутатові місцевої ради в організації прийому громадян, розгляді їх пропозицій, заяв, скарг, у створенні інших необхідних для його депутатської діяльності умов.

Відповідно до ч. 2 ст. 13 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та їх посадові особи, а також керівники правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території відповідної ради, до яких звернувся депутат місцевої ради, зобов\'язані у десятиденний строк розглянути порушене ним питання та надати йому відповідь, а в разі необхідності додаткового вивчення чи перевірки дати йому відповідь не пізніше як у місячний строк.


^ Враховуючи вищезазначене та керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас:

1.Надати інформацію:

- на якій стадії розгляду перебуває заява Поплавець Г.П. про приватизацію земельної ділянки, яка розташована на урочищі Кичерка в с.Шандровець;

- чи розглядалося дане питання на сесії сільської ради та які прийняті рішення з цього питання.

2. Надати мені відповідь за результатами розгляду мого звернення у встановлений законодавством термін.

Відповідь на звернення прошу надіслати на адресу: 79008, м.Львів, вул.Братів Рогатинців, 18, депутату Я.Дубневичу.


Копія: на __ арк.


З повагою, ДУБНЕВИЧ ЯрославСхожі:

Ярослав Васильович Депутат iconДубневич львівська обласна рада ярослав Васильович Депутат

Ярослав Васильович Депутат iconДубневич львівська обласна рада ярослав Васильович Депутат

Ярослав Васильович Депутат iconДубневич львівська обласна рада ярослав Васильович Депутат

Ярослав Васильович Депутат iconДубневич львівська обласна рада ярослав Васильович Депутат

Ярослав Васильович Депутат iconДубневич львівська обласна рада ярослав Васильович Депутат

Ярослав Васильович Депутат iconЯрослав Васильович Депутат
Голові комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку
Ярослав Васильович Депутат iconДубневич львівська обласна рада ярослав Васильович Депутат Україна, 79008, м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 18

Ярослав Васильович Депутат iconДубневич львівська обласна рада ярослав Васильович Депутат
Начальнику головного фінансового управління Львівської обласної державної адміністрації
Ярослав Васильович Депутат iconЯрослав Васильович Депутат
До мене як до депутата Львівської обласної ради звернувся мешканецьс. ТучапиГородоцького району Кушнірик Б. О. з наступним проханням...
Ярослав Васильович Депутат iconЯрослав Васильович Депутат
До мене як до депутата Львівської обласної ради звернулися мешканцібудинку №423 по вул. Я. Мудрогом. Мостиськаз наступним проханням...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи