Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край icon

Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край
Скачати 62.63 Kb.
НазваКонкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край
Дата конвертації15.11.2013
Розмір62.63 Kb.
ТипКонкурс

У М О В И

проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування

МІЙ РІДНИЙ КРАЙ”


I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край” (далі – Конкурс) проводиться в рамках руху учнівської молоді України за збереження і примноження традицій, звичаїв, обрядів народу „Моя земля – земля моїх батьків” та Міжгалузевої програми „Пізнай свою країну”, затвердженої спільним наказом Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України та Державного комітету телебачення і радіомовлення України від 27.08.2007 року № 49 /765/3027/308.

Конкурс проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

^ II. МЕТА І ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історико-культурної спадщини українського народу та природного різноманіття рідного краю.

^ Основними завданнями Конкурсу є:

- удосконалення форм та засобів туристсько-краєзнавчої роботи;

- стимулювання розвитку різних напрямів краєзнавства та видів спортивного туризму серед учнівської молоді;

- поліпшення змісту туристсько-краєзнавчих подорожей, оволодіння учасниками Конкурсу практичними навичками польових краєзнавчих досліджень;

- активізація експедиційної роботи;

- виявлення та розповсюдження кращого досвіду проведення краєзнавчих експедицій з активним способом пересування;

- визначення кращих команд учнівської молоді за підсумками Конкурсу.


^ III. КЕРІВНИЦТВО КОНКУРСОМ

Загальне керівництво Конкурсом здійснює Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Безпосередня робота з організації та проведення Конкурсу покладається на Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

В Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі проведенням Конкурсу керують Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Організаційне та методичне забезпечення Конкурсу здійснюють Кримський республіканський, обласні, Київський та Севастопольський міські центри туризму і краєзнавства учнівської молоді, станції юних туристів.


^ IV. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

КОНКУРСУ

Конкурс носить проводиться щорічно у два тури.

Перший тур проводиться в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі до 30 грудня поточного року, починаючи з 2011 року.

Другий (Всеукраїнський) тур проводиться у м. Києві до 15 березня щорічно, починаючи з 2012 року.


^ V. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

У Конкурсі можуть брати участь туристські групи учнівської молоді, що здійснили відповідно до чинних (на час проведення експедицій) Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю туристсько-краєзнавчі експедиції з активним способом пересування у будь-якому районі України у період з 01 вересня поточного року до 31 серпня наступного року за датою початку експедиції та вчасно подали звіти про експедиції для участі у першому турі.

До участі у другому (Всеукраїнському) турі Конкурсу допускаються лише звіти туристських груп - переможців та призерів першого туру, але не більше трьох.

^ VI. ПРОГРАМА ТА УМОВИ УЧАСТІ

У КОНКУРСІ

У Конкурсі можуть брати участь звіти туристських груп про краєзнавчі експедиції з історичного, географічного, літературного краєзнавства, археології, геології, екології, фольклору та етнографії, українознавства, народознавства тощо, проведені з активним способом пересування, якщо вони відповідають вимогам, що висуваються до походів від ІІ ступеня до І категорії складності будь-якого виду спортивного туризму.

Маршрут повинен носити лінійний або кільцевий характер, радіальні виходи можуть складати не більше 20% його протяжності.

Звіти про туристсько-краєзнавчі експедиції складаються відповідно до „Рекомендацій щодо складання звіту про туристсько-краєзнавчу експедицію” (додаток 1), що затверджуються Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.


^ VII. ДОКУМЕНТАЦІЯ ТА СТРОКИ ЇЇ ПОДАННЯ

Для участі у першому турі Конкурсу звіти про експедиції надсилаються на адресу Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді до 01 грудня 2011 року (у наступні роки – до 1 грудня поточного року).

Для участі у другому (Всеукраїнському) турі Конкурсу на адресу Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (поштова адреса: 01135, м. Київ-135, а/с 190 з поміткою «На конкурс «Мій рідний край») надсилаються:

  • копія підсумкового наказу організації, що проводила перший тур Конкурсу;

  • заявка на участь звітів туристських груп у другому (Всеукраїнському) турі Конкурсу, завірена печаткою організації, що проводила перший тур та продубльована на електронному носії у форматі RTF за вказаною формою (додаток 2);

  • звіти про експедиції переможців та призерів першого туру Конкурсу ( не більше 3-х від території);

  • копії документів, що дають дозвіл на проведення пошукових робіт чи досліджень (якщо такі передбачені чинними нормативно-правовими актами);

- оригінали маршрутних книжок (маршрутних листів) з відмітками про проходження маршруту, затверджені та оформлені згідно з вимогами, передбаченими для туристських походів відповідної складності.

Матеріали на другий (Всеукраїнський) тур мають бути надіслані до 01 лютого, починаючи з 2011 року.

Звіти, надіслані на другий тур Конкурсу, не повертаються і зберігаються в бібліотеці Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. За умови надання копії звіту оригінал може бути повернуто після закінчення Конкурсу. Маршрутні документи повертаються за вимогою.


^ VIII. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ

ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Підведення підсумків першого туру Конкурсу здійснює журі, затверджене організацією, яка його проводить.

Підведення підсумків другого (Всеукраїнського) туру Конкурсу здійснює журі, затверджене Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Визначення переможців та призерів Конкурсу:

переможці Конкурсу першого та другого турів визначаються за найбільшою сумою набраних балів:

якщо звіти не набрали 85% балів, перше місце не присуджується;

якщо звіти не набрали 75% балів, друге місце не присуджується;

якщо звіти не набрали 65% балів, третє місце не присуджується;

Краєзнавча частина оцінюється методом експертної оцінки відповідно до „Рекомендацій щодо складання звіту про туристсько-краєзнавчу експедицію” та „Критеріїв експертної оцінки звітів про туристсько-краєзнавчу експедицію” (додаток 3), затверджених Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді.

У спортивно-туристській частині – до уваги беруться формальні складові, що засвідчують проходження маршруту засобами певного виду спортивного туризму, викладені відповідно до „Рекомендацій щодо складання звіту про туристсько-краєзнавчу експедицію” та зараховані маршрутно-кваліфікаційною комісією (далі – МКК).

Якщо маршрут, пройдений під час краєзнавчої експедиції, не відповідає заявленій складності, або відсутній залік походу повноваженою МКК, звіт знімається з Конкурсу.

Журі другого туру Конкурсу має право зняти до 20% балів за незначні порушення техніки безпеки проходження маршруту, виявлені у звіті.

^ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ І
КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ


_________________________________________________________

 01135,  531-19-98 (тел/факс)

м.Київ, вул.Пестеля,5 - 7 531-90-68

Поштова адреса: Київ-135, а/с190 238-06-59

E-mail: juntur@ukr.net 238-06-67

238-06-66

_____________________________________________________________________________________________


09.06.2011№132 Директорам Кримського республіканського, обласних, Київського та Севастопольського міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів


Відповідно до Умов проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» (лист МОНмолодьспорт від 02.06.11р. № 1/9-425) надсилаємо наступні матеріали:

додаток 1 «Рекомендації щодо складання звіту про туристсько - краєзнавчу експедицію»;

додаток 2 «Заявка на участь у другому турі конкурсу»;

додаток 3 «Критерії експертної оцінки звітів про туристсько-краєзнавчі експедиції».

Інформуємо, що до участі у другому турі конкурсу у березні 2012 року будуть допущені звіти про експедиції, що проводились, починаючи з 01 червня 2011 року.

Звертаємо увагу, що в абзаці 8 п.VII слід читати … «до 01 лютого, починаючи з 2012 року».В.О. ДиректораН.В.Савченко
Схожі:

Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconНаказ №30-а м. Київ Про затвердження документів щодо проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»
України від 04. 02. 2013 №80, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 18. 02. 2013 за №286/22818 «Про затвердження Положення...
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconІнформація про підсумки проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» Лілія Гулковська
Вивчення історико-культурної спадщини українського народу та природного різноманіття рідного краю, 9 листопада 2011 року підведено...
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconНаказ №401 м. Київ Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край»
Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» підведено підсумки обласного конкурсу на...
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconНаказ №28-а м. Київ Про підсумки ІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»
Міністерства освіти І науки, молоді та спорту від 02. 06. 2011 №1/9-425 та лист Українського державного центру туризму І краєзнавства...
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconПро затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс на кращу Туристсько краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»
Указом Президента України від 08 квітня 2011 року №410, та з метою залучення учнівської молоді до активних форм краєзнавчо пошукової...
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconПлан масових краєзнавчих заходів на 2011-2012 навчальний рік
Умови проведення міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування...
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconІнформація про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край»
Сумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край». Захід...
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconПлан туристсько-краєзнавчих та туристсько-спортивних заходів 2012-2013 навчальний рік
Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію “Мій рідний край”
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconПлан туристсько-краєзнавчих та туристсько-спортивних заходів 2011-2012 навчальний рік
Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію “Мій рідний край”
Конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування „Мій рідний край iconІнформація про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Мій рідний край»
Саме завдяки експедиціям юні краєзнавці ведуть активну пошукову роботу з вивчення і дослідження свого краю
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи