Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 icon

Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364
Скачати 56.35 Kb.
НазваРішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364
Дата конвертації06.07.2013
Розмір56.35 Kb.
ТипРішенняУ


К Р А Ї Н А


Чернівецька міська рада

51 сесія V скликання

РІШЕННЯ


29.04.2010 № 1319 м.Чернівці


Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м.Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364


Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 10 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", п. 44 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики», рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 08.12.2009 № 884/23 «Про затвердження Плану діяльності Чернівецької міської ради та її виконавчого комітету з підготовки регуляторних актів на 2010 рік.», з метою формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища, захисту довкілля, покращення санітарного стану, збереження об’єктів та елементів благоустрою, зелених насаджень у місті Чернівцях, розглянувши зауваження та пропозиції, отримані під час обговорення проекту регуляторного акта, Чернівецька міська рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Внести доповнення в п.1.2. розділу 1. «Загальні положення» Тимчасових правил благоустрою м.Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364, а саме:

«- зовнішня реклама – реклама, що розміщується на спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях, розташованих на відкритій місцевості, а також на зовнішніх поверхнях будинків, споруд, на елементах вуличного обладнання, над проїжджою частиною вулиць і доріг;

- історичний ареал населеного місця – частина населеного місця, що зберегла об`єкт культурної спадщини і пов`язані з ними розпланування та форму забудови, які походять з попередніх періодів розвитку, типові для певних культур або періодів розвитку;

- вивіска – інформація про фізичну (юридичну) особу, розміщена на фасаді, біля входу (в`їзду), або про її продукцію у вітрині споруди, в якій ця особа займає приміщення».

2. Внести зміни та доповнення в розділ 3. «Права та обов’язки підприємств, установ, організацій та громадян у сфері благоустрою» Тимчасових Правил, а саме:


2.1. В підпункті 3.3.7. слова «в межах історико-культурної заповідної території – за погодженням відділу з питань охорони культурної спадщини міської ради» замінити словами «в межах історичних ареалів – за погодженням відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради».


2.2. Підпункт 3.3.15. викласти в такій редакції:

«Розміщення об’єктів стаціонарної зовнішньої реклами на території міста Чернівців проводиться на підставі рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради». Розміщення виносної малогабаритної реклами у місті Чернівцях здійснюється відповідно до дозволів, наданих департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

Встановлення інформаційних вивісок, пам`ятних знаків на фасадах будівель здійснюється на підставі паспортів, погоджених департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин та відділом охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради (у випадку розміщення об’єкта містобудування в межах історичних ареалів та в охоронних зонах окремо розташованих пам`яток).

Стаціонарна реклама та інформаційні вивіски мають бути виключно українською мовою.» .


2.3. Підпункт 3.3.16. викласти у такій редакції:

«Складування будівельних матеріалів, конструкцій, обладнання, розміщення будівельних машин та механізмів забезпечувати в межах будівельних майданчиків.»


2.4. Підпункт 3.3.17. викласти у такій редакції:

«На будівельному майданчику в доступному для огляду місці на стенді завдовжки не менш як 1,5 метра і завширшки не менш як 1 метр розміщується інформація про надання дозволу на виконання:

- підготовчих робіт (реєстраційний номер, дата видачі, строк дії дозволу, найменування та номер телефону інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка надала такий дозвіл і здійснює контроль за виконанням підготовчих робіт) та відомості про найменування об'єкта містобудування, замовника, підрядників;

- будівельних робіт (реєстраційний номер, дата видачі, строк дії дозволу, найменування та номер телефону інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, яка видала дозвіл на виконання будівельних робіт і здійснює контроль за будівництвом об'єкта) та відомості про найменування об'єкта з його зображенням та основними техніко-економічними показниками, замовника, проектувальника, підрядників, відповідального виконавця робіт, осіб, відповідальних за здійснення авторського і технічного нагляду».

2.5. Доповнити підпунктом 3.3.18 такого змісту: «При встановленні огорожі будівельного майданчика передбачити влаштування захисних навісів над місцями проходу пішоходів (при необхідності) та освітлення території забудови відповідно до діючих нормативних вимог».

2.6. Доповнити підпунктом 3.3.19 такого змісту: «На під’їзних шляхах до території будівельного майданчика здійснити заходи з влаштування твердого покриття або підсипки щебенем».


2.7. Доповнити підпунктом 3.3.20 такого змісту: « На виїздах з території будівельного майданчика встановити спеціальну установку з оборотним водозабезпеченням для миття виїжджаючих з майданчика машин.».

2.8. Підпункти 3.3.17. та 3.3.18. вважати відповідно підпунктами 3.3.21. та 3.3.22.

3. Внести зміни в розділ 4. «Порядок утримання і прибирання територій» Правил, а саме:


3.1. Пункт 4.6. викласти у такій редакції:

«Прибирання території, відведеної під забудову, а також території, прилеглої до будівельного майданчика по периметру на відстані 15 метрів від її межі, від побутового та будівельного сміття здійснюється забудовником (замовником) за необхідністю обов`язково до прийняття закінченого будівництвом об’єкта містобудування в експлуатацію. Міжквартальні проїзди й зелена зона, що тимчасово використовується для цілей будівництва, відновлюються забудовником (замовником) за власні кошти до прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта містобудування При затвердженні проекту та наданні дозволу на будівництво передбачити максимальне збереження зелених насаджень. При впорядкуванні території та відведенні землі передбачати майданчик для вигулу домашніх тварин».

3.2. . Пункт 4.7. викласти у такій редакції: «Чернівецька дистанція колії Львівської залізниці здійснює прибирання залізничного полотна та прилеглі до цього полотна схили в межах міста на відстані 50 метрів».

4. Доповнити розділ 8. «Утримання тварин (собак, котів та хижих тварин)» Підпунктом 8.1.3. такого змісту: «В разі засмічення залишками життєдіяльності тварин сходових клітин, під’їздів, дворів та вулиць притягати власників домашніх тварин до адміністративної відповідальності».

5. Внести зміни та доповнення в п. 11.21. розділу 11. «Заборона дій суб’єктів господарювання та громадян, встановлених Правилами»: слова «та біля історичних пам`яток» замінити словами «та в межах історичних ареалів міста Чернівців».


6. Додаток до Правил викласти в новій редакції (додається).


7. Вважати таким, що втратив чинність додаток до Тимчасових правил благоустрою м.Чернівців Перелік порушень, за які настає відповідальність згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 .07. 2007р. №364.


8. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.


9. Відділу інформації міської ради (Вишневська І.М.) оприлюднити це рішення через газету «Чернівці», а відділу міжнародних відносин та зв’язків з громадськістю міської ради (Килинич В.О.) –офіційний портал Чернівецької міської ради.


10. Організацію виконання рішення покласти на директорів департаментів економіки міської ради Степанчук Г.Я., житлово-комунального господарства міської ради Шумейка О.М., містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Юрчака А.П. та голів районних в місті рад Бурегу Ю.І., Ваньчицького Ю.А., Пазюка М.Д.


11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.


Чернівецький міський голова М. Федорук


Електронний варіант – Присяжнюк Л.П.Схожі:

Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення Чернівецької міської ради «Про внесення змін та доповнень до Правил використання та забудови територій міста Чернівці, затверджених рішенням 34 сесії міської ради IV скликання від 07.
«Про внесення змін та доповнень до Правил використання та забудови територій міста Чернівці, затверджених рішенням 34 сесії міської...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення 08. 06. 2010 №378/10 м. Чернівці Про внесення змін в окремі рішення виконавчого комітету міської ради щодо тов «Ізіда» та кквп «ліна»
Правил використання та забудови території міста Чернівців, затверджених рішенням 34 сесії міської ради ІV скликання від 07. 07. 2005року...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення XLIV сесія VІ скликання від 19 квітня 2013 року №895 Про внесення доповнень до Правил благоустрою території міста Валки, затверджених рішенням XXVIІ сесії Валківської міської ради VI скликання від 05. 04. 2012 року №569
Внести зміни та доповнення до Правил благоустрою території міста Валки, затверджених рішенням XXVIІ сесії Валківської міської ради...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення 41 сесії міської ради V скликання 25. 06. 2009 №985
Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради у скликання від 12. 07. 2007 р. №364, рішення 39 сесії міської...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення 08. 06. 2010 №379/10 м. Чернівці надання приватним підприємцям містобудівних умов І обмежень забудови земельних ділянок та внесення змін в окремі рішення
Чернівців, затверджених рішенням 34 сесії міської ради ІV скликання від 07. 07. 2005року №763, розглянувши звернення приватних підприємців...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення 28. 08. 2012 №533/17 м. Чернівці Про внесення змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 25. 06. 2007р. №470/11 про надання громадянам
Чернівців, затвердженого рішенням 18 сесії міської ради VІ скликання від 29. 12. 2011. №385, розглянувши звернення громадян та пропозиції...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення Чернівецької міської ради "Про доповнення до Правил торгівлі на ринках міста Чернівці, затверджених рішенням 15 сесії міської ради IV скликання від 30. 10. 2003 року №316" Опис проблеми
Чернівецької міської ради “Про доповнення до Правил торгівлі на ринках міста Чернівці, затверджених рішенням 15 сесії міської ради...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconІнформація про хід виконання заходів щодо визначення додаткових джерел надходжень до бюджету м. Чернівців, оптимізації його доходів та видатків, затверджених рішенням 56 сесії Чернівецької міської ради IV скликання від 26. 08. 2010 року №1432
Чернівців, оптимізації його доходів та видатків, затверджених рішенням 56 сесії Чернівецької міської ради IV скликання від 26. 08....
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення 26. 08. 2010№1423 м. Чернівці Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку детальних планів територій житлової забудови
Сії міської ради IV скликання від 04. 11. 2004р. №562, Правил використання та забудови території міста Чернівців, затверджених рішенням...
Рішення 29. 04. 2010 №1319 м. Чернівці Про внесення змін та доповнень до Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців, затверджених рішенням 18 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 12 липня 2007р. №364 iconРішення 29. 12. 2011 р. №364 м. Чернівці Про внесення змін до Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, затвердженого рішенням 47 сесії міської ради V скликання від 24. 12. 2009 року №1180
Про внесення змін до Положення про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, затвердженого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи