Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення icon

Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів "Різдвяного містечка" (далі Конкурс). Загальні положення
Скачати 45.43 Kb.
НазваПоложення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів "Різдвяного містечка" (далі Конкурс). Загальні положення
Дата конвертації09.07.2013
Розмір45.43 Kb.
ТипПоложення


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконавчого комітету міської ради

10.11.2009р. № 800/21
ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів "Різдвяного містечка" (далі Конкурс).1. Загальні положення.

1.1.Даний Конкурс проводиться в рамках реалізації проекту Чернівецької міської ради “Підвищення конкурентоспроможності Чернівців на туристичному ринку України через утвердження його ідентичності та впровадження європейських традицій відпочинку - Різдвяного ярмарку ”.

1.2.Цим Положенням встановлюється порядок підготовки та проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів "Різдвяного містечка", яке розміститься на період проведення Різдвяного ярмарку з 19 грудня 2009р. до 20 січня 2010р. на площі Соборній в Чернівцях (надалі - Конкурс).


1.3. Положення регулює правові, організаційні та економічні відносини, що виникають при підготовці, оголошенні та проведенні Конкурсу.

1.4. Предметом Конкурсу є павільйони, виготовлені в рамках та за кошти проекту міської ради “Підвищення конкурентоспроможності Чернівців на туристичному ринку України через утвердження його ідентичності та впровадження європейських традицій відпочинку - Різдвяного ярмарку ”, є власністю територіальної громади міста та надаються в користування переможцям Конкурсу на період проведення Різдвяного ярмарку.
1.5. Павільйони призначені для продажу сувенірів, виробів народних промислів, продукції харчування та напоїв, проведення конкурсів, інших новорічних атракцій та розваг.^ 2. Мета та завдання Конкурсу.

2.1. Метою Конкурсу є запровадження європейських традицій індустрії відпочинку та розваг – Різдвяного ярмарку.


2.2. Основним завданням Конкурсу є відбір пропозицій, які спрямовані на якісне обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку, включаючи внутрішнє облаштування павільйону та території "Різдвяного містечка" відповідно до Ескізного проекту, кращих національних та європейських традицій відпочинку.

^ 3. Умови та вимоги проведення Конкурсу.

3.1. Ініціатором проведення Конкурсу є Чернівецька міська рада.

3.2. Учасниками Конкурсу можуть бути фізичні та юридичні особи, які подали робочій групі з реалізації проекту документи, що відповідають в повному обсязі умовам і вимогам цього Конкурсу.

3.3. На конкурс виставляються 10 павільйонів, з яких:

5 - для торгівлі продуктами харчування, гарячими напоями, солодощами.

3 - для торгівлі сувенірною та художньою продукцією, виробами народних промислів;

2- для надання розважально-відпочинкових та інших послуг з тематики Різдвяного ярмарку

3.4. Оплата комунальних послуг (електроенергія, вода) та витрати на утримання павільйонів здійснюється за рахунок користувачів.


^ 4. Організаційне забезпечення Конкурсу.

4.1 Організація проведення Конкурсу покладається на робочу групу з реалізації проекту Чернівецької міської ради “Підвищення конкурентоспроможності Чернівців на туристичному ринку України через утвердження його ідентичності та впровадження європейських традицій відпочинку - Різдвяного ярмарку”, склад якої затверджено розпорядженням Чернівецького міського голови від 10.06.09р. № 131 –р.

4.2. Робоча група:

 • Приймає на розгляд заяви щодо участі у Конкурсі, проводить їх реєстрацію, здійснює їх перевірку на відповідність умовам і вимогам Конкурсу.

 • На своєму засіданні розглядає подані заяви та оцінює їх згідно з затвердженими критеріями.

 • Рішення робочої групи приймаються простою більшістю голосів її членів і оформлюється протоколом.


^ 5. Процедура проведення Конкурсу

5.1. Підставою для оголошення Конкурсу є рішення виконавчого комітету міської ради.

5.2.Офіційне повідомлення про проведення Конкурсу, вимоги до претендентів та критерії оцінки їх пропозицій, публікуються в газеті “Чернівці”, розміщуються на веб-сайті Чернівецької міської ради із визначенням кінцевого строку подання заяв на участь у ньому.

5.3. У ході проведення Конкурсу, учасники мають право звертатися до організатора Конкурсу для одержання додаткової інформації (Відділ економічного розвитку громади, вул. О. Кобилянської, 20. Тел. 58-51-57. E-mail: cеrm@ukr.net).

5.4. Робоча група приймає заяви з пропозиціями на участь у Конкурсі з дня опублікування офіційного повідомлення впродовж 20 календарних днів.

5.5. Форма заяви є довільною, але з обов'язковим обґрунтуванням таких пропозицій:

5.5.1. Функціональне призначення павільйону (послуги харчування, торгівлі, розваг, з конкретною назвою послуги, групи товарів, т.п.).

5.5.2. Пропозиції щодо внутрішнього обладнання павільйонів (перелік обладнання, яке буде встановлено для надання вибраної послуги).

5.5.3. Грошовий внесок для здійснення благоустрою, утримання та святкового оформлення території "Різдвяного містечка", проведення культурних заходів, концертної програми, різноманітних вікторин, конкурсів та інших святкових атракцій на період Різдвяного ярмарку.


5.6. Розгляд наданих пропозицій проводиться робочою групою впродовж 3 календарних днів за такими критеріями:

   1. Відповідність пропозицій умовам і вимогам Конкурсу.

   2. Відповідність пропозицій ескізному проекту та тематиці заходу.

5.6.3.Матеріально-технічне оснащення внутрішнього приміщення павільйону.

   1. Створення святкового середовища шляхом відповідного зовнішнього оздоблення павільйонів, дотримання народних традицій, т. і.

   2. Розмір грошового внеску для здійснення святкових заходів, благоустрою, належного утримання та святкового оформлення території "Різдвяного містечка".


5.7. Підставою для визначення переможців Конкурсу є протокол робочої групи з підбиття підсумків її засідання.


5.8. Повідомлення про результати Конкурсу публікується в газеті “Чернівці” і розміщується на веб-сайті Чернівецької міської ради.

5.9. У разі порушення процедури проведення Конкурсу, учасники мають право його оскаржити в заяві до голови робочої групи впродовж 3 календарних днів після оголошення результатів Конкурсу. При виявленні порушень, голова робочої групи може призначити повторний розгляд заяв.


5.10. Договір про обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку на площі Соборній відповідно до умов цього Положення та законодавства України укладає з переможцями Конкурсу Центральний парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка.

5.11. Спірні питання, що виникають під час проведення Конкурсу, вирішуються виключно шляхом переговорів.


Секретар виконавчого комітету

міської ради О. Васильчишин
Схожі:

Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconРішення 10. 11. 2009 №800/21 м. Чернівці Про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів Різдвяного
Затвердити Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів "Різдвяного містечка", (додається )
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconРішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1
Положення регулює правові, організаційні та економічні відносини, що виникають при оголошенні, підготовці та проведенні Конкурсу
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconРішення виконавчого комітету міської ради 08. 11. 2010 №746/20 склад комісії з проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів Різдвяного ярмарку
Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Шевченківської районної в місті Чернівці ради
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconПоложення про проведення міського дитячого творчого конкурсу «Юний казкар» Загальні положення
Положення про міський дитячий творчий Конкурс «Юний казкар» (далі Конкурс) визначає умови, порядок проведення Конкурсу, функції оргкомітету...
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconПоложення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс "колосок" І. Загальні положення
...
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconПоложення про проведення конкурсу з створення логотипу Петрівського ярмарку Загальні положення Це Положення регламентує порядок проведення конкурсу з створення логотипу Петрівського ярмарку (далі Конкурс)
Положення діє до завершення процедури проведення Конкурсу та визначення його переможця
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconПоложення про шкільний конкурс «краща сім'я року» I. Загальні положення
Це положення регламентує порядок проведення шкільного конкурсу «Краща сім'я року» (далі Конкурс) та присудження відповідного звання....
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconПоложення про проведення Конкурсу на кращі матеріали шкільної пнмк вчителів початкових класів Загальні положення
Положення про міський Конкурс на кращі матеріали шкільної пнмк вчителів початкових класів (далі Конкурс) визначає умови, порядок...
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconПоложення про обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер і генетик" Загальні положення
Це Положення визначає порядок організації та проведення Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “ Юний селекціонер І генетик ” (далі...
Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів \"Різдвяного містечка\" (далі Конкурс). Загальні положення iconПоложення про проведення конкурсу на створення оригінал-малюнків поштових марок «з різдвом Христовим!» та «Історія національного зв’язку» (далі Положення) Загальні положення
Організатор проведення конкурсу є Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи