Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович icon

Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович
Скачати 75.69 Kb.
НазваПро затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович
Дата конвертації13.02.2013
Розмір75.69 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

Чернівецький міський голова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


08.09.2011269-р м. ЧернівціПро скликання 13 сесії

Чернівецької міської ради

VІ скликання

Відповідно до статей 42, 46 та 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


І. Скликати 13 сесію Чернівецької міської ради VІ скликання
29 вересня 2011 року о 10.00 годині в сесійній залі міської ради.ІІ. На розгляд 13 сесії міської ради VІ скликання внести такі питання:


1. Про внесення змін до рішення 2 сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 29.12.2010 року № 9 «Про міський бюджет на 2011 рік», спрямування вільного залишку загального фонду міського бюджету, який утворився станом на 01.01.2011 р., затвердження рішень виконавчого комітету міської ради та розпоряджень Чернівецького міського голови.

Доповідає: Бамбуляк Лівія Флорівна – начальник фінансового управління міської ради.


2. Про затвердження концепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях.

Доповідає:^ Пулинець Володимир Олександрови – заступник директора, начальник управління соціально-економічного розвитку департаменту економіки міської ради.


3. Про затвердження об’єкта інвестування «Реконструкція будівель, споруд та стадіону дитячо-юнацької спортивної школи № 1 на вул. Ю. Федьковича, 13» та підготовку інвестиційного проекту.

Доповідає: ^ Хімійчук Світлана Миколаївна – директор департаменту економіки міської ради.


4. Про доповнення до переліку об’єктів комунальної власності міста Чернівців, які підлягають приватизації в 2011 році.

Доповідає: ^ Волкова Людмила Вячеславівна – перший заступник директора, начальник управління обліку, використання та приватизації майна департаменту економіки міської ради.


^ 5. Про затвердження окремих пунктів рішення виконавчого комітету міської ради.

Доповідає: Волкова Л.В.


6. Про затвердження Комплексної Програми ”Запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків в м. Чернівцях на 2011 – 2015 роки”.

Доповідає: ^ Самолюк Володимир Ярославович – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.


7. Про хід виконання рішення 35 сесії Чернівецької міської ради V скликання від 24.12.2008 року № 796 про хід виконання Комплексної Програми збереження історичної забудови м. Чернівців на 2009-2015 роки та інших рішень міської ради з цього питання.

Доповідає: Пушкова Олена Дмитрівна – начальник відділу охорони культурної спадщини міської ради.


8. Про надання департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради дозволу на виготовлення землевпорядної документації по визначенню охоронних зон пам’ятників і монументів на території м. Чернівців.

Доповідає: ^ Пушкова О.Д.


9. Про надання юридичним особам та приватним підприємцям земельних ділянок в оренду та внесення змін в рішення міської ради з цих питань.

Доповідає: Чинчик Віталій Васильович – заступник директора, начальник управління земельних ресурсів департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.


10. Про надання юридичним особам в постійне користування земельних ділянок та внесення змін в рішення міської ради з цих питань.

Доповідає: Чинчик В.В.


11. Про надання громадянам земельних ділянок в оренду та внесення змін в рішення міської ради з цих питань.

Доповідає: Чинчик В.В.


12. Про зміну цільового призначення земельних ділянок та внесення змін в рішення міської ради з цих питань.

Доповідає: Чинчик В.В.


13. Про передачу безоплатно у власність і надання в оренду земельних ділянок та внесення змін в рішення міської ради з цих питань.

Доповідає: Чинчик В.В.


14. Про передачу земельних ділянок безоплатно у власність членам садівничих товариств для ведення садівництва та внесення змін в рішення міської ради з цих питань.

Доповідає: Чинчик В.В.


15. Про припинення суб’єктам господарювання права оренди земельних ділянок.

Доповідає: Чинчик В.В.


16. Про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку під розміщення малої архітектурної форми.

Доповідає: Чинчик В.В.


17. Про надання в оренду суб’єктам підприємницької діяльності земельних ділянок для влаштування літніх майданчиків та внесення змін в рішення міської ради з цих питань.

Доповідає: Чинчик В.В.


18. Про заборону оформлення документів на право власності на земельні ділянки власниками будинків, що знаходяться в масиві забудови, обмеженого вулицями Червоноармійською, Рівненською, Сторожинецькою, проспектом Незалежності в м. Чернівцях.

Доповідає: Чинчик В.В.


19. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу, проведення експертних грошових оцінок земельних ділянок, які продаються власникам об’єктів нерухомого майна, що розташоване на них, надання дозволу на складання проекту відведення та внесення змін в окреме рішення міської ради.

Доповідає: Чинчик В.В.


20. Про затвердження матеріалів вибору земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких підлягає продажу на аукціоні та надання дозволу на розробку проектів відведення.

Доповідає: Чинчик В.В.


21. Про затвердження проектів відведення, технічних паспортів, стартової ціни, умов продажу на аукціоні земельних ділянок несільськогосподарського призначення та прав оренди на них, надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, внесення змін та відміну окремих рішень.

Доповідає: Чинчик В.В.


22. Про надання юридичним особам дозволів на складання проектів відведення земельних ділянок на умовах договору встановлення земельного сервітуту та внесення змін в деякі рішення.

Доповідає: ^ Гомонович Сергій Степанович – заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста.


23. Про надання приватним підприємцям дозволу на складання проектів відведення, зміну цільового призначення земельних ділянок та містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок для розміщення об’єктів містобудування, внесення змін в окремі рішення.

Доповідає: ^ Гомонович С.С.


24. Про надання громадянам містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, дозволу на складання проектів відведення, зміну цільового призначення земельних ділянок на умовах договору встановлення земельного сервітуту, присвоєння поштових адрес та внесення змін в деякі рішення.

Доповідає: ^ Гомонович С.С.


25. Про реорганізацію юридичної особи – Чернівецького міського комунального підприємства «Проектний інститут «Містопроект» шляхом приєднання до комунального підприємства «Містобуд».

Доповідає: Гомонович С.С.


26. Про доповнення до переліку дитячих майданчиків у місті Чернівцях, затвердженого рішенням 14 сесії міської ради ІV скликання від 25.09.2003 р. № 297 “Про перелік дитячих майданчиків у місті Чернівцях”.

Доповідає: Гомонович С.С.


27. Про хід виконання рішення 26 сесії міської ради V скликання від 27.03.2008 р. № 551 «Про пропозиції громадських слухань на тему «Один рік з новими тарифами: проблеми водопостачання та водовідведення в місті Чернівцях. Перспективи здійснення тарифної політики» та інших рішень міської ради з цього питання.

Доповідає: ^ Кушнірик Ярослав Денисович – заступник директора, начальник управління комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства міської ради.


28. Про хід виконання рішення 35 сесії міської ради скликання від 24.12.2008р. №808 «Про затвердження програми охорони і збереження малих річок та озер в м. Чернівцях на 2009-2015 роки» та інших рішень міської ради з цього питання.

Доповідає: Кушнірик Я.Д.


29. Про затвердження Статуту комунального дошкільного навчального закладу – загальноосвітнього навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Любисток» Чернівецької міської ради.

Доповідає: Малишевська Василина Семенівна – начальник управління освіти міської ради.


30. Про внесення змін в додаток до рішення 6 сесії Чернівецької міської ради VI скликання від 31.03.2011 року № 95 «Про склад міської топонімічної комісії».

Доповідає: Михайлішин Віталій Михайлович – секретар міської ради.


31. Про протест прокурора м. Чернівців від 02.08.2011 р. № 87/2270 вих.11 на пункти 29, 29.1 рішення 20 сесії міської ради V скликання від 29.09.2007 р. № 404 «Про надання в оренду та користування земельними ділянками, відміну та внесення змін в раніше прийняті рішення».

Доповідає: Шиба Олександр Михайлович – начальник юридичного управління міської ради.


32. Про протест прокурора м. Чернівців від 02.08.2011 р. № 87/2269 вих.11 на пункти 68, 68.1 та 68.2 рішення 54 сесії міської ради V скликання від 28.02.2008 р. № 521 «Про надання в оренду та користування земельних ділянок, припинення права користування земельними ділянками, відміну та внесення змін в раніше прийнятті рішення».

Доповідає: Шиба О. М.


33. Про протест прокурора м. Чернівців від 01.08.2011 р. № 87/2249 вих.11 на пункт 10 додатку 4 рішення 34 сесії міської ради V скликання від 27.11.2008 р. № 738 «Про надання юридичним особам та приватним підприємцям земельних ділянок в оренду та внесення змін в раніше прийняті рішення».

Доповідає: Шиба О. М.


34. Про протест прокурора м. Чернівців від 02.08.2011р. № 179-11 на пункт 2.1 рішення 54 сесії міської ради V скликання від 24.06.2010 р. № 1378 «Про надання приватним підприємцям дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки на умовах договору встановлення земельного сервітуту та містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок для розміщення об’єктів містобудування, внесення змін в окремі рішення міської ради».

Доповідає: Шиба О. М.


35. Різне.


ІІІ. На 13 сесію міської ради VІ скликання запросити: заступників міського голови, членів виконавчого комітету, керівників окремих виконавчих органів міської ради, голів районних у місті рад, прокурора міста, голову обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, заступника начальника УМВС України в Чернівецькій області, начальників: державної податкової інспекції м. Чернівцях, міського контрольно-ревізійного управління та управління Державного казначейства у м. Чернівцях та міського управління земельних ресурсів Держкомзему, голову міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, депутатів Чернівецької обласної ради, обраних від м. Чернівців,представників засобів масової інформації, голів студентського парламенту та учнівської ради.


ІУ. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Секретар Чернівецької міської ради В. МихайлішинСхожі:

Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconВикладач: Солодуха О. В. Питання для підготовки до екзамену
Поняття інноваційного розвитку системи менеджменту. Трансформаційна динаміка базових елементів системи менеджменту
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconВикладач: Солодуха О. В. Питання для підготовки до атестації
Поняття інноваційного розвитку системи менеджменту. Трансформаційна динаміка базових елементів системи менеджменту
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconПро затвердження Програми запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади { Із змінами, внесеними згідно з Постановою км n 548 ( ) від 18. 06. 2008 } Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є
Затвердити Програму запровадження системи управління якістю в органах виконавчої влади, що додається
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconТема: „Вказівки повторення”
Автор: вчитель інформатики вищої категорії Славутицького ліцею Шаповал Володимир Олександрович
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconКласифікація процесів енергетичного забезпечення промислового підприємства
Енергетичні ресурси фізично присутні в усіх процесах і знаходяться у сфері функцій планування, обліку, контролю, аналізу, регулювання,...
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconРозпорядження від 17 липня 2003 р. N 417-р Київ Про розрахунки з погашення заборгованості між підприємствами установ кримінально-виконавчої системи та підприємствами паливно-енергетичного комплексу
Про розрахунки з погашення заборгованості між підприємствами установ кримінально-виконавчої системи та підприємствами паливно-енергетичного...
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconПроценко Володимир Олександрович Будинок культури піб матері, місце роботи, посада Проценко Марія Анатоліївна «Скайн-лайн» фармацевт III. Результати участі в олімпіадах, конкурс

Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconЗвіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2012 року. Доповідає: Нізельковський І. О., заступник міського голови Про коригування спеціального фонду бюджету
Доповідає: Жигилій З. В., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії міської ради
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович icon«Запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення – потужний імпульс для розвитку вітчизняної економіки та збереження українського села» та «Запровадження автоматизованої системи державного земельного кадастру – рішучий крок до завершення земельної реформи в країні»
Про забезпечення належного рівня інформаційно – роз’яснювальної роботи стосовно запровадження ринку земель сільськогосподарського...
Про затвердження к онцепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Чернівцях. Доповідає: Пулинець Володимир Олександрович iconРозв´язування задач на рух системи зв´язаних тіл на основі енергетичного підходу в процесі вивчення теми „Закони збереження в механіці”
З другої сторони, це сприяє більш глибокому розумінню школярами ролі динамічного й енергетичного підходів до вивчення механічних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи