Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" icon

Рішення виконкому Чернівецької міської ради " Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання"
НазваРішення виконкому Чернівецької міської ради " Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання"
Дата конвертації13.02.2013
Розмір69.6 Kb.
ТипРішення


АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ


до проекту рішення виконкому Чернівецької міської ради

" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м.Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання".


 1. Проблема, яку передбачається розв’язати

Постановою КМУ від 3 грудня 2008 року із внесеними змінами було затверджено Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування. Даною постановою затверджено бальну систему визначення перевізника на підставі якої розроблено нові умови проведення конкурсу.

Автобусна маршрутна мережа міського пасажирського транспорту складається з 48 автобусних маршрутів загального користування. Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування здійснюються автобусами великого, середнього та малого класів.

Одним із основних недоліків, який заважає встановленню об’єктивної оцінки пасажирської транспортної системи м.Чернівців, є відсутність формалізованої та документованої моделі пасажирських перевезень автобусним транспортом. В умовах істотного збільшення кількості перевізників і децентралізації перевезень особливу роль мають відіграти документи, які регламентують технологію та організацію перевезень, вимоги до транспортних засобів, забезпечувані перевізниками умови перевезень пасажирів, а також обґрунтовують відповідний рівень оплати проїзду. Такі документи мають готуватись і прийматися саме на рівні міськвиконкому, відповідати державним законам і нормативним документам, забезпечувати стандартизацію та уніфікацію процесу пасажирських перевезень у місті. Пакет таких документів формує опис моделі пасажирських перевезень. Цей опис має бути розроблений, оформлений, прийнятий і затверджений у вигляді єдиного документа, переданого перевізникам для організації

перевезень на його основі ( на відміну від маси окремих розрізнених нормативних документів, розпоряджень, постанов, які іноді не узгоджені між собою і часто не доходять до адресата).

 1. Цілі регулювання

 1. Підвищення прозорості дій органів місцевого самоврядування шляхом встановлення чітких умов проведення конкурсу.

 2. Надання суб’єктам підприємницької діяльності рівних прав та можливостей для участі в конкурсі.

 3. Підвищення рівня якості послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Чернівцях.

 4. Підвищення рівня безпеки при перевезенні пасажирів.

 5. Розвиток конкуренції на ринку автомобільних перевезень.


3.Альтернативні способи досягнення цілей

В якості альтернативи до запропонованого регулювання розглянемо ситуацію, при якій залишимо усе без змін. Це буде лише заглиблювати існуючу ситуацію і жодним шляхом не сприятиме її покращенню.

Перевагами обраного способу є:

 • Забезпечити укладання договорів перевізників, які не мають власної виробничої бази із визначними та затвердженими підприємствами. Це дасть можливість підвищити рівень диспетчеризації перевезень за рахунок концентрації транспортних засобів в одного об’єкта господарювання, забезпечення наявності резерву транспортних засобів, підвищення рентабельності перевезень. Це також частково вирішить питання проїзду пільгових категорій громадян, згідно з вимогами чинного законодавства;

 • чітке формування переваг, що будуть надаватися на конкурсі претендентам, які мають сертифікат якості послуг;

 • підвищення рівня безпеки перевезень за рахунок забезпечення таких умов як зберігання транспортних засобів на стоянках під охороною, відповідальності водіїв за якість та безпеку перевезень, більш жорсткі підстави для припинення договірних зобов’язань замовника в разі невиконання перевізником умов укладеного договору тощо;

 • надання однаково прозорих можливостей для участі у конкурсі всім суб’єктам підприємницької діяльності, які відповідатимуть умовам конкурсу.


^ 4.Механізм розв’язання проблем

Розв’язання вищевикладених проблем можна досягти завдяки зміні умов проведення конкурсу та перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Чернівцях. Для цього необхідно:

  • визначити чіткі зрозумілі умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів відповідно до вимог Закону України "Про автомобільний транспорт" та постанови КМУ №1081 від 03.12.2008 року;

  • забезпечити систематичний розгляд результативності прийнятих рішень на засіданнях комісій з питань роботи громадського транспорту;

  • забезпечити рівність умов участі у конкурсі всім претендентам;

  • забезпечити проведення обговорення питань стану пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування у м. Чернівцях;

  • прийняти регуляторний акт "Про умови проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Чернівцях" в порядку, передбаченому Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності";

  • оприлюднити у засобах масової інформації затверджений регуляторний акт;

  • здійснювати відстеження результативності регуляторного акта.

Запропонований спосіб відповідає принципам державної регуляторної політики, а саме: доцільності, адекватності, ефективності, збалансованості, передбачуваності, принципу прозорості та врахування громадської думки.


^ 5.Можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття

регуляторного акту

Проект пропонує чіткі та прозорі механізми визначення переможців конкурсу. Особливістю проекту є те, що всі рішення стосовно претендентів приймаються колегіально. Можливості для здійснення неофіційних платежів за гарантовану перемогу в конкурсі певною мірою нівелюються чітким визначенням критеріїв, що застосовуються конкурсним комітетом та при визначенні переможців.

Проект не містить дискримінаційних або таких , що обмежують конкуренцію, норм. В той же час, прийняття аналізованого регуляторного акту дозволить сформувати прозорі та зрозумілі

правила поведінки на ринку пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях.

Надання на конкурсних засадах права здійснення пасажирських перевезень на автобусному маршруті одному суб’єкту господарювання призведе до підвищення відповідальності та рівня

якості послуг, що надаються, організації роботи на маршруті. Проведення конкурсу на кожен автобусний маршрут дозволяє органам місцевої влади встановлювати перед перевізниками вимоги громади щодо кількості транспортних засобів, їх типу, вікового цензу, підвищення рівня безпеки та якості перевезень пасажирів.

Досягнення суб’єктами господарювання встановлених цілей шляхом виконання регуляторного акту приносить вигоди, які виправдовують необхідні для його виконання витрати. Так, суб’єкти господарювання отримують право на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м. Чернівців.

Завдяки даному регуляторному акту підвищується інформованість суб’єктів підприємницької діяльності, встановлюються чіткі умови, підвищується прогнозованість (передбачуваність бізнесу). Споживачі зможуть отримувати більш якісні, комфортні, безпечні послуги.

 1. ^ Аналіз вигод та витрат

Витрати

Вигоди

Органи місцевого самоврядування

 1. Часові витрати спеціалістів.

 2. Бюджетне фінансування витрат за перевезення пільгових категорій громадян.

1. Зменшення кількості скарг та нарікань від мешканців міста на неякісне обслуговування.

2. Підвищення прозорості дій місцевої влади, шляхом надання суб’єктам господарської діяльності рівних можливостей для участі у конкурсі.

3. Вирішення питання з перевезення пільгових категорій громадян.

4. Оновлення рухомого складу

Суб’єкти господарської діяльності

1. Внесення коштів за участь у конкурсі.

2. Витрати на підготовку до участі у конкурсі.

1. Отримання рівних прав для участі у конкурсі всіма СГД, що здійснюють пасажирські перевезення автобусними маршрутами м. Чернівців.

2.Підвищення прогнозованості, передбачуваності бізнесу.

Споживачі
1. Підвищення рівня якості обслуговування.

2. Підвищення рівня безпеки при отриманні послуг з перевезення пасажирів автобусними маршрутами м. Чернівців.

3. Максимальне задоволення споживчого попиту.^ 7.Запропонований строк дії акта

Запропонований термін чинності даного регуляторного акту розрахований на проведення конкурсів на право перевезення пасажирів на автобусних маршрутах м.Чернівців до моменту проведення повторного відстеження його результативності.


^ 8.Оцінка результативності регуляторного акта

Показники результативності

 1. Динаміка кількості транспортних засобів, що працюють на автобусних маршрутах загального користування.

 2. Динаміка надходжень до бюджетів всіх рівнів.

 3. Динаміка кількості споживачів, які користуються послугами пасажирського міського транспорту.

 4. Динаміка кількості скарг та нарікань від споживачів міста на роботу перевізників.

 5. Динаміка кількості робочих місць та укладених трудових договорів між СГД та найманими працівниками (водіями).

 6. Динаміка кількості дорожньо-транспортних пригод за участю транспорту загального користування.


^ 9. Відстеження результативності регуляторного акта

Базове відстеження результативності регуляторного акта проведено на етапі його підготовки. Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснено через рік після набрання їм чинності. Періодичне відстеження результативності регуляторного акта буде проводитись один раз на три роки, починаючи з дня виконання заходів повторного відстеження.

У разі виявлення неврегульованих та проблемних моментів шляхом проведення аналізу результатів дії цього акту, ці моменти буде виправлено шляхом внесення відповідних змін.

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж місяця з дня опублікування за адресою: м.Чернівці, вул. Вірменська,17-А, департамент житлово-комунального господарства міської ради. Довідки за тел. 55-37-40, 55-14-04, email: tze3@mail.ru.


Директор департаменту житлово-

комунального господарства міської ради Д.Сірман


Мартинюк 553740
Схожі:

Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення виконкому Чернівецької міської ради " Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання"
Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення 08. 05. 2012 №305/10 м. Чернівці Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання
Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення № м. Чернівці Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання
Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення виконавчого комітету міської ради від 26. 04. 2011 року №288/7 «Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання»
Чернівці від 08. 11. 2011 року №87/3465 на пункт 3 рішення виконавчого комітету міської ради від 26. 04. 2011 року №288/7 «Про організацію...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення 10 засідання виконкому міської ради
Про конкурсний комітет та умови з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях, визнання...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради «Про коригування тарифів на перевезення пасажирів в міському пасажирському транспорті та визнання такими, що втратили чинність, рішення виконкому міської ради з цього питання»
На сьогоднішній день у сфері надання послуг з перевезення пасажирів на міських тролейбусних і автобусних маршрутах загального користування...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення виконкому Чернівецької міської ради " Про затвердження умов проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях". Проблема, яку передбачається розв’язати
Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 07. 12. 2005 року №924/21 були затверджені Умови проведення конкурсу...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconПро затвердження складу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно транспортної інфраструктури міста при виконавчому комітеті Чернівецької міської ради,
...
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження переліку місць паркування автотранспорту, визначення підприємств з їх утримання і експлуатації та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питанння»
Проблема паркування транспортних засобів в м. Чернівцях є актуальною у зв’язку із
Рішення виконкому Чернівецької міської ради \" Про організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання\" iconРішення 27. 03. 2012 №201/6 м. Чернівці Про оформлення права комунальної власності на об’єкти нерухомості, що належать територіальній громаді м. Чернівців, визнання такими, що втратили чинність окремі пункти рішень
Чернівців, визнання такими, що втратили чинність окремі пункти рішень виконавчого комітету Чернівецької міської ради та внесення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи