Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу icon

Розпорядження " 17 " 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу
Скачати 62.71 Kb.
НазваРозпорядження " 17 " 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу
Дата конвертації11.07.2013
Розмір62.71 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


17 01 2012 р. № 26-р


Про організацію проведення

призову громадян України

на строкову військову службу

Керуючись статтею 6, пунктом 4 статті 27, частиною 1 статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, пунктами 2 та 4 статті 8, статтями 15, 16, 43 Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”, на виконання Указу Президента України від 31.10.2011 № 1009/2011 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2012 році”, доручення Кабінету Міністрів України від 09.10.2011 № 52505/1/1-11 з цього питання, з метою організації і проведення у 2012 році призовів та відправки на строкову військову службу до лав Збройних Сил України, внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, Державної спеціальної служби транспорту громадян України чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилось 18 років і які не мають права на відстрочку та громадян старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу:

1. Утворити обласну призовну комісію та затвердити її посадовий склад, що додається.

2. Покласти на обласну призовну комісію:


2.1. Організацію контрольно-медичного огляду призваних на строкову військову службу до відправлення їх у військові частини, а також осіб, які заявили про незгоду з результатами медичного огляду і рішенням Чернівецької та Новодністровської міських призовних комісій, районних призовних комісій.

2.2. Перевірку підстав надання відстрочок від призову або звільнення від служби в Збройних Силах України.

2.3. Надання відстрочок від призову на строкову військову службу у випадках, які не передбачені Законом України “Про військовий обов'язок і військову службу”, за поданням Чернівецької та Новодністровської міських призовних комісій, районних призовних комісій.


2

2.4. Контроль за обґрунтуванням військово-професійного призначення призовників з врахуванням їх досвіду, здібностей, інтересів та особистих можливостей.

2.5. Розгляд скарг громадян на дії Чернівецької і Новодністровської міських та районних призовних комісій.


3. Районним державним адміністраціям, Чернівецькій та Ново-дністровській міським радам, військовим комісаріатам області:


  1. До 1 березня та до 1 вересня 2012 року утворити Чернівецьку та Новодністровську міські призовні комісії, районні призовні комісії та групи розшуку і доставки на призовні пункти громадян, які ухиляються від виконання загального військового обов'язку.

  2. Роботу призовних комісій спланувати і розпочати з 12 березня та з 10 вересня 2012 року. Підготовчі заходи, пов'язані з медичним обстеженням, лікуванням та вивченням призовників, провести у березні і вересні 2012 року.

  3. У межах місцевих бюджетів виділити кошти для ремонту призовних дільниць та їх обладнання згідно з кошторисами, представленими Чернівецьким міським і районними військовими комісаріатами.

3.4. Проявити турботу про сім'ї призовників і здійснювати контроль за суворим дотриманням чинного законодавства про пільги для них.

3.5. Організувати урочисті проводи призовників на строкову військову службу та забезпечити своєчасне прибуття призовників на Чернівецьку і Новодністровську міські призовні комісії, районні призовні комісії та обласний збірний пункт.  1. Головному управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації:


4.1. Забезпечити обласну контрольно-медичну комісію, Чернівецьку та Новодністровську міські призовнi комiсiї, районні призовні комісії досвідченими лікарями, середнім медичним персоналом, медичним майном та інструментами згідно з Положенням про військово-лікарську експертизу та медичний огляд у Збройних Силах України, затвердженим наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402 “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України”, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2008 № 1109/15800.

4.2. Проконтролювати наявність у центральних районних лікарнях необхідного запасу рентгенологічних та кардіологічних плівок, організувати при обласних лікувальних закладах консультативні пункти з усіх видів захворювань і виділити належну кількість місць для стаціонарного обстеження призовників.

4.3. Забезпечити з числа медичних працівників Кіцманської центральної районної лікарні для роботи на обласному збірному пункті чотирьох медичних сестер на період роботи обласного збірного пункту із збереженням заробітку за основним місцем роботи.


3

5. Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області забезпечити:


5.1. Додержання громадського порядку в дні відправки призовників у військові частини на обласному збірному пункті та залізничній станції у м. Кіцмані Чернівецької області.

5.2. Перевірку призовників за поданням Чернівецького міського та районних військових комісарів через відділ інформаційних технологій УМВС України в Чернівецькій області на предмет притягнення до кримінальної відповідальності.


6. Обласному військовому комісаріату:


6.1. Розробити заходи щодо підготовки та проведення призовів з визначенням строків відправки призовників.

6.2. Організувати перевезення лікарів контрольно-медичної комісії на збірний пункт у м. Кіцмань та їх повернення у м. Чернівці з 29 березня до 31 травня та з 27 вересня до 30 листопада 2012 року.

6.3. Спільно з Головним управлінням охорони здоров’я обласної державної адміністрації, відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації в першій декаді березня та вересня 2012 року провести інструктивно-методичні заняття з членами обласної призовної комісії, головами Чернівецької і Новодністровської міських призовних комісій, районних призовних комісій, районними військовими комісарами, медичним персоналом щодо організації призовів громадян України на військову строкову службу навесні та восени 2012 року.


7. Виконкомам Чернівецької та Новодністровської міських рад, районним державним адміністраціям про виконання цього розпорядження інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації до 11 червня та 10 грудня 2012 року.


8. Відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації про виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 25 червня та 25 грудня 2012 року.


9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.


Голова обласної

державної адміністрації М.Папієв


ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

обласної державної адміністрації

17.01.2012 № 26-р


^

ПОСАДОВИЙ СКЛАД


обласної призовної комісіїПерший заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії

Обласний військовий комісар, заступник голови комісії (за згодою)


Медична сестра Кіцманської центральної районної лікарні, секретар комісії (за згодою)^

Члени комісії:

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації


Голова обласного фонду “Право матері” (за згодою)


Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації


Начальник відділу дошкільної, загальної-середньої та позашкільної освіти Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації


Заступник начальника управління МВС України в Чернівецькій області (за згодою)


Начальник відділу обліково-призовної роботи - заступник обласного військового комісара (з призову) (за згодою)

Начальник відділу медицини катастроф, мобілізаційної роботи та контролю за документообігом Головного управління охорони здоров`я обласної державної адміністрації.
Заступник голови - керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаСхожі:

Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 липня 2012 року №188/2012-р "Про організацію в області чергового призову громадян України на строкову військову службу"
Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 лютого 2012 року №38/2012-р "Про організацію в області чергового призову громадян України на строкову військову службу"
Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 липня 2011 року №277/2011-р "Про організацію в області чергового призову громадян України на строкову військову службу"
Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження 23. 01. 2012 №64 Про проведення призову громадян на строкову військову службу весною 2012 року
Відповідно до ст ст. 15, 16 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 31. 11. 2011...
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження 21. 02. 2013 Валки №29 Про проведення призову громадян на строкову військову службу весною 2013 року Відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 09 листопада 2012 №635/2011 „Про строки...
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження 01. 08. 2012 Валки №469 Про проведення призову громадян на строкову військову службу восени 2012 року Відповідно до ст ст. 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 31 листопада 2011 року №1009/2011 „Про...
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconШевченківська районна у місті Чернівці рада
«Про організацію проведення осіннього призову на строкову військову службу громадян 1986-1993 років народження» Вам необхідно забезпечити...
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРішення від 11 лютого 2011р. №60 м. Знам’янка Про підготовку і проведення призову громадян України 1986-1993 років народження на строкову військову
Постановою Кабінету Міністрів України №352 від 21. 03. 2002 року „Про затвердження положення про підготовку і проведення призову...
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження 24 лютого 2012 року №168 Про проведення чергового призову громадян 1994 року народження, громадян старшого віку, які втратили право на відстрочку від призову на
Міністра Оборони України від 01 листопада 2001 року №115/1/0370 «Про реформування Близнюківського райвійськкомату», з метою організації...
Розпорядження \" 17 \" 01 2012 р. №26-р Про організацію проведення призову громадян України на строкову військову службу iconРозпорядження 27 серпня 2012 року смт Близнюки №995 Про проведення чергового призову громадян 1994 року народження, громадян старшого віку, які втратили право на відстрочку від призову на
Міністра Оборони України від 01 листопада 2001 року №115/1/0370 «Про реформування Близнюківського райвійськкомату», з метою організації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи