Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади icon

Розпорядження " 20 " 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Скачати 287.74 Kb.
НазваРозпорядження " 20 " 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Дата конвертації11.07.2013
Розмір287.74 Kb.
ТипРозпорядження
УКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


20 01 2012 р. № 35-рПро вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої владиКеруючись частиною 1 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтею 28 Закону України «Про звернення громадян», на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією України прав на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, прав громадян на участь в управлінні державними справами, а також підвищення ефективності роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування зі зверненнями громадян, ураховуючи необхідність об'єктивного, всебічного і вчасного розгляду звернень громадян відповідно до вимог законодавства України:

 1. Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в обласній державній адміністрації, що додається.

 2. Затвердити склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при обласній державній адміністрації, що додається.

 3. Затвердити графік перевірок додержання законодавства про звернення громадян у районних державних адміністраціях, що додається.

 4. Затвердити графік особистого прийому громадян в обласній державній адміністрації.

 5. Затвердити графік виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації, що додається.

 6. Затвердити графік особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, що додається.

 7. Затвердити графік особистого прийому громадян головами районних державних адміністрацій, що додається.

 8. Затвердити графік особистого звітування голів районних державних адміністрацій перед головою обласної державної адміністрації, що додається.

 9. Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади в області, головам райдержадміністрацій інформувати про виконання цього розпорядження обласну державну адміністрацію щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 10. Відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації інформувати про виконання цього розпорядження голову обласної державної адміністрації щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

 11. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 13.10.2010 №726-р (із внесеними змінами) «Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади».

 12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Бурлаку В.М.^ Голова обласної

державної адміністрації М.ПапієвЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови обласної державної адміністрації


20.01.2012 № 35-р
Порядок

організації та проведення особистого прийому громадян в обласній

державній адміністрації


1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян в обласній державній адміністрації.

2. Особистий прийом громадян головою обласної державної адміністрації, першим заступником голови, заступниками голови, заступником голови- начальником Головного фінансового управління, заступником голови-керівником апарату, заступником керівника апарату облдержадміністрації проводиться у відділі роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації у порядку, встановленому графіком.

Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, інвалідів усіх категорій І групи, постраждалих від аварії на ЧАЕС І категорії, проводиться позачергово.

У разі відсутності голови обласної державної адміністрації, чи його заступників, особистий прийом громадян проводять посадові особи, на яких покладено виконання їх обов’язків.

3. Вхід громадян до відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації вільний і не потребує оформлення перепустки та пред'явлення документів, що засвідчують особу.

4. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян в обласній державній адміністрації публікується в обласних друкованих та електронних засобах масової інформації.

5. Попередній запис на особистий прийом до голови облдерж­адміністрації проводиться працівниками відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, при необхідності – з представниками відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації у день прийому.

За дорученням керівництва облдержадміністрації до участі у попередньому записі громадян на особистий прийом можуть залучатися помічники голови та його заступників.

6. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до керівництва облдержадміністрації з'ясовується прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, місце роботи, соціальний стан, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи органів державної влади він звертався, і яке було прийнято рішення, визначається посадова особа чи орган державної влади, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв, клопотань, скарг або пропозицій і зауважень.


7. Повторний прийом громадянина з питання, яке розглядалося керівництвом облдержадміністрації, проводиться у разі, коли порушене питання у першому обґрунтованому зверненні не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються архівні матеріали з порушеного питання, з'ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз'яснення та можлива допомога.

8. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку та особи, які перебувають у родинних відносинах з цими громадянами.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян не допускається.

9. У разі коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянину може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

10. Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. № 348.

11. Відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, щокварталу інформує Кабінет Міністрів України та керівництво облдержадміністрації, щопівроку – Адміністрацію Президента України.


^ Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови обласної державної адміністрації

20.01.2012 № 35-р
^ Склад

постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

при обласній державній адміністраціїПапієв

Михайло Миколайович


голова облдержадміністрації, голова комісії

Галиць

Георгій Костянтинович


перший заступник голови облдержадміністрації, заступник голови комісії


Вережан

Микола Павлович


начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації, секретар комісії


^ Члени комісії:


Базюк

Юрій Романович

начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації


Чобан

Юрій Іванович

заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації


Запухляк

Алла Степанівна

начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації


Моісей

Аркадій Євгенійович

керуючий справами обласної ради (за згодою)Сеньків

Богдан Климович

начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністраціїБратко

Едуард Петрович

начальник Головного управління МНС України в Чернівецькій області (за згодою)Тимофєєв

Василь Трохимович


заступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (за згодою)


Каручеру

Андрій Миколайович

начальник відділу документального забезпечення та режиму управління МВС України в Чернівецькій області (за згодою)
^ Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови обласної державної адміністрації

20.01.2012 № 35-р
^ Графік

перевірок додержання законодавства про

звернення громадян у районних державних адміністраціях


Вижницька райдержадміністрація


Січень

липень

Герцаївська райдержадміністрація


Лютий

липень

Глибоцька райдержадміністрація


Квітень

грудень

Заставнівська райдержадміністрація


Червень

вересень

Кельменецька райдержадміністрація


Березень

жовтень

Кіцманська райдержадміністрація


Травень

листопад

Новоселицька райдержадміністрація


Лютий

серпень

Путильська райдержадміністрація


Січень

серпень

Сокирянська райдержадміністрація


Квітень

вересень

Сторожинецька райдержадміністрація


Травень

листопад

Хотинська райдержадміністрація


Березень

жовтень^ Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження обласної державної адміністрації

20.01.2012 № 35-р^ Графік

особистого прийому громадян в

обласній державній адміністрації


^ Прийом веде

Посада

Дні і години прийому


^ ПАПІЄВ

Михайло Миколайович


Голова обласної

державної адміністрації

Перша середа місяця

з 15 до 19 год.


^ ГАЛИЦЬ

Георгій КостянтиновичПерший заступник голови обласної державної адміністраціїДруга середа місяця

з 15 до 19 год.


ГАЙНИЧЕРУ

Михайло Іванович
Заступник голови обласної державної адміністраціїЧетверта середа місяця

з 15 до 19 год.


КРИЩЕНКО

Кирило ЄвгеновичЗаступник голови-начальник Головного фінансового управління обласної державної адміністраціїТретя середа місяця

з 10 до 13 год.


^ БУРЛАКА

Василь МихайловичЗаступник голови-керівник апарату обласної державної адміністраціїТретя середа місяця

з 15 до 19 год.


^ РЕВА

Петро ВікторовичЗаступник керівника апарату обласної державної адміністраціїПерша середа місяця

з 10 до 13 год.


^ Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови обласної державної адміністрації

20.01.2012 № 35-р
^ Графік

виїзних прийомів громадян керівництвом обласної державної адміністрації
^ Хто проводить


Термін проведенняРайон


Примітка

Папієв М.М.

голова обласної державної адміністрації

Серпень

жовтень

Новоселицький

Герцаївський
^ Галиць Г.К.

перший заступник голови обласної державної адміністрації

Вересень

грудень

Путильський

Кельменецький
^ Гайничеру М.І.

заступник голови обласної державної адміністрації

Липень

вересень

жовтень

Новоселицький Глибоцький

Герцаївський
^ Крищенко К.Є.

заступник голови – начальник Головного фінансового управління обласної державної адміністрації

Квітень

липень жовтень

листопад

Заставнівський Хотинський Сокирянський

м. Новодністровськ

^ Бурлака В.М.

заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації

Травень серпень

листопад

грудень


Вижницький

Кіцманський

Путильський

Сторожинецький^ Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови обласної державної адміністрації

20.01.2012 № 35-р
^ Графік

особистого прийому громадян керівниками структурних підрозділів

обласної державної адміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади


Посада

Адреса,

телефон

Дні і години прийому

1

2

3

Начальник Головного управління економіки облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел. 55-32-53

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник Головного фінансового управління облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел. 55-30-17

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел. 55-32-17

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник організаційно-контрольного відділу апарату облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-34-60

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник юридичного відділу апарату облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.52-26-40, 52-29-82

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-07-18

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-32-04


Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.52-46-51

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-32-50

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Завідувач сектору запобігання та протидії корупції апарату облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-32-29

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-32-44

Вівторок, четвер

з 9 до 18 год.

Начальник Головного управління освіти і науки облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-29-66

Щовівторка

з 14 до 18 год.

1

2

3

Начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-32-58

Щовівторка

з 14 до 18 год.

Начальник управління культури облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-27-16

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник Головного управління юстиції у Чернівецькій області

вул.Грушевського, 1

тел.55-27-60

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

вул.Головна, 245

тел.4-55-37

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації

вул.Л.Кобилиці, 21-А

тел.55-43-12

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації

вул.Грушевського, 1

тел.55-37-78

Щовівторка

з 9 до 18 год.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

вул.Університетська,50

тел.55-26-00, 52-64-76

Щовівторка

з 14 до 18 год.

Начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації

вул.Червоноармійська, 194-А

тел.4-66-68

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник інспекції державного технічного нагляду облдержадміністрації

вул.І.Франка, 16

тел.51-31-54

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Директор Державного архіву Чернівецької області

вул.Стасюка, 20-А

тел.57-36-77

Понеділок, середа

з 9 до 18 год.

Начальник служби у справах дітей

облдержадміністрації

вул.Універсітетська, 20

тел. 52-24-08

Щовівторка

з 9 до 18 год.

Голова Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області

вул.Червоноармійська, 200-А

тел.54-54-99

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник контрольно-ревізійного управління в Чернівецькій області

вул.Котляревського, 1

тел.55-33-87

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник Головного управління Державного казначейства України у Чернівецькій області

вул.Фрунзе, 2-Є

тел.58-52-83

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України у Чернівецькій області

вул.О.Кобилянської, 5

тел.57-57-12

І, ІІІ понеділок

з 14 до 17 год.

Начальник Головного управління Держкомзему у Чернівецькій області

вул.Червоноармійська, 194-А

тел.58-95-51

І, ІІІ вівторок

з 10 до 18 год.

1

2

3

Заступник начальника управління з контролю за використанням та охороною земель у Чернівецькій області


вул.Червоноармійська, 194-А, каб.37

тел.55-74-19

Щопонеділка

з 10 до 18 год.

Начальник Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області


вул.Сторожинецька,

115

тел.7-34-09

Щовівторка

з 10 до 16 год.

Начальник управління лісового та мисливського господарства в Чернівецькій області


вул.Руська, 203-А

тел.55-07-69

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


вул.Оренбурзька, 7-А

тел.51-69-20

Щовівторка

з 14 до 17 год.

Начальник управління у справах захисту прав споживачів у Чернівецькій області

вул.Червоноармійська, 202

тел.52-72-02, 52-52-68

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник Головного управління статистики у Чернівецькій області


вул.Головна, 249-А

тел.55-09-42

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник державної інспекції з контролю за цінами в Чернівецькій області

вул.Ватутіна, 6

тел.55-14-05

Щовівторка

з 14 до 18 год.

Начальник територіальної державної інспекції праці у Чернівецькій області

вул.Поповича, 2

тел.55-04-08

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області


вул.Маяковського, 35

тел.52-22-23

Щовівторка

з 10 до 17 год.

Начальник Державної екологічної інспекції в Чернівецькій області


вул.Шевченка, 71-А тел.52-63-36

Щопонеділка

з 14 до 18 год.

Голова Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

вул.Маяковського, 33 тел.55-46-80

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області

вул.Л.Кобилиці, 21-А

тел.55-44-26

Щовівторка

з 10 до 18 год.

Директор Чернівецького обласного центру зайнятості

вул.Університетська,31

тел.55-38-49

Щодня

з 10 до 18 год.

Начальник Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів

вул.Червоноармійська, 194-Б

тел.4-73-55

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Начальник служби автомобільних доріг у Чернівецькій області

вул.Головна, 205

тел.4-43-38

Щовівторка

з 10 до 19 год.

Головний державний санітарний лікар Чернівецької обласної санітарно-епідеміологічної станції

вул.Митрополита Гакмана, 7

тел.55-16-17

Щовівторка

з 10 до 19 год.

1

2

3

Начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області

вул.Головна, 24

тел.52-20-64

Щопонеділка

з 10 до 13 год.

Начальник Головного управління МНС України в Чернівецькій області

вул.Комарова, 1-А

тел.4-66-31

ІІ, ІV вівторок

з 14 до 18 год.^ Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови обласної державної адміністрації

20.01.2012 № 35-р
^ Графік

особистого прийому громадян головами районних державних адміністраціях


Прийом веде

Посада

Адреса

Дні та години прийому

ТКАЧУК

Василь Миколайович


Голова

Вижницької райдержадміністрації

м.Вижниця, вул.Українська, 88-А

Щопонеділка

з 9 до 17 год.

КРИШМАРУ Віктор Костянтинович


Голова

Герцаївської райдержадміністрації

м.Герца, вул.Шевченка, 9

Щопонеділка

з 9 до 18 год.

ЗАГАРЮК Микола Георгійович


Голова

Глибоцької райдержадміністрації

смт Глибока,

вул.Піонерська, 2-А

Щопонеділка

з 9 до 18 год.

КОПЧУК

Василь Дмитрович


Голова

Заставнівської райдержадміністрації

м.Заставна, вул.Чорновола, 6

І-й та ІІІ-й понеділки

з 9 до 18 год.

ДОВГАНЬ

Микола ОлександровичГолова Кельменецької райдержадміністрації

смт Кельменці, пл.Центральна, 2

Щопонеділка

з 8 до 17 год.

УНГУРЯН

Олег Миколайович


Голова

Кіцманської райдержадміністрації

м.Кіцмань, вул.Незалежності, 83

Щопонеділка

з 10 до 13 год.

з 16 до 19 год.

НІКІТОВИЧ

Георгій Іванович

Голова Новоселицької райдержадміністрації


м.Новоселиця, вул.Леніна, 37

Щопонеділка

з 10 до 20 год.

САФРОНЯК Василь Танасійович


Голова

Путильської райдержадміністрації

смт Путила, вул.Українська, 180

Щопонеділка

з 10 до 18 год.

КОЗАК

Василь Васильович


Голова

Сокирянської райдержадміністрації

м.Сокиряни, вул.Шевченка, 3

Щопонеділка

з 11 до 20 год.

ФЕДОРОВИЧ

Франц Карлович

Голова Сторожинецької райдержадміністрації

м.Сторожинець, вул.Чернівецька, 6

Щопонеділка

з 10 до 17 год.

ЮЗВА

Юрій Михайлович

Голова

Хотинської райдержадміністрації

м.Хотин, вул.О.Кобилянської,1

Щопонеділка

з 10 до 18 год.^ Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.БурлакаЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови обласної державної адміністрації

20.01.2012 № 35-р
^ Графік

особистого звітування голів районних державних адміністрацій перед головою обласної державної адміністрації


Вижницька райдержадміністрація
Лютий

Герцаївська райдержадміністрація


Глибоцька райдержадміністрація


Заставнівська райдержадміністрація


Кельменецька райдержадміністрація
Вересень

Кіцманська райдержадміністрація


Новоселицька райдержадміністрація


Путильська райдержадміністрація


Сокирянська райдержадміністрація
Листопад

Сторожинецька райдержадміністрація


Хотинська райдержадміністрація
Заступник голови-керівник апарату

обласної державної адміністрації В.Бурлака
Схожі:

Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження 10. 02. 2012 р. №85 Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження 16. 02. 2012 р. 157-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян в районній державній адміністрації, що додається
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconІнформація про роботу із зверненнями громадян в Заставнівській районній державній адміністрації за 2012 рік
Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади”
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження 2012 № р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади
України, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20. 01. 2012 №35-р
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження «18» січня 2013 №7 р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади в 2013 році
Затвердити Порядок організації та проведення особистого прийому громадян у районній державній адміністрації, що додається
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconПро затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади Кабінет Міністрів Українипостановля є
Затвердити Методику оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади, що додається
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconНаказ №42-к Про вдосконалення роботи із зверненням громадян
Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconНаказ №257-к Про затвердження Порядку роботи із зверненнями громадян, що надійшли поштою, організації та проведення особистого прийому громадян у відділі освіти Валківської районної державної адміністрації
Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРішення 20 лютого 2013р. №7/2 м. Чернівці Про результати роботи із зверненнями громадян протягом 2012 року та напрямки поліпшення
Президента України від 07. 02. 08 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного...
Розпорядження \" 20 \" 01 2012 р. №35-р Про вдосконалення організації роботи із зверненнями громадян до органів виконавчої влади iconРозпорядження 28 травня 2013 року смт Близнюки №292 Про вдосконалення роботи із зверненнями громадян Керуючись ст ст. 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
«Про впорядкування структури районної державної адміністрації» та з метою забезпечення реалізації та гарантування закріплених Конституцією...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи