Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років icon

Розпорядження " 27 " 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
НазваРозпорядження " 27 " 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Дата конвертації11.07.2013
Розмір94.5 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ


27 04 2012 р. № 281-р


Про заходи з відзначення в Чернівецькій

області 67- ї річниці Перемоги у

Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років


Керуючись ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», на виконання Указу Президента України від 22.03.2012 № 207/2012 «Про заходи у зв'язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», з метою увічнення безсмертного подвигу народу у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, посилення державної турботи про ветеранів Великої Вітчизняної війни, збереження традицій шанобливого ставлення до людей старшого покоління:

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в області 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 у складі, що додається.


2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в області 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, що додаються.


3. Зобов’язати районні державні адміністрації, рекомендувати Чернівецькій та Новодністровській міським радам:


3.1. Забезпечити належну підготовку і проведення заходів, пов’язаних з відзначенням свята.


3.2. Виконавцям про проведені заходи інформувати управління з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю обласної державної адміністрації до 15 травня 2012 року.


3.3. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв`язків з


2

громадськістю обласної державної адмініс­трації про виконання цього розпорядження інформу­вати обласну державну адміністрацію до 22 травня 2012 року.


4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.Перший заступник голови

обласної державної адміністрації


Г.ГалицьЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження обласної

державної адміністрації

27.04.2012 № 281-р


^ СКЛАД

Організаційного комітету з підготовки та відзначення в області

67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років


ГАЛИЦЬ

Георгій Костянтинович
перший заступник голови обласної державної адміністрації, голова Організаційного комітетуМАЛЬОНА

Ганна Василівна
начальник управління з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю обласної державної адміністрації, секретар Організаційного комітету


^ Члени Організаційного комітету:

БАУЕР

Михайло Йозефович

начальник Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації

БУЛІЧ

Юрій Васильович

начальник Чернівецького військового гарнізону (за згодою)


ВИНОГРАДНИК

Володимир Олександрович
начальник відділу кадрової роботи та нагород апарату обласної державної адміністрації


ГОДНЮК

Любов Олексіївна

генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії (за згодою)

ЗАВЕРУХА

Наталія Михайлівна

-


начальник відділу господарського забезпечення апарату обласної державної адміністрації


ЗАПУХЛЯК

Алла Степанівна
начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації


МОІСЕЙ

Аркадій Євгенович

керуючий справами обласної ради (за згодою)ПАЗЯК

Іван Васильович

2

Продовження додатка


начальник організаційно-контрольного відділу апарату обласної державної адміністрації


ПАСКАР

Олександр Євгенович
заступник Чернівецького міського голови (за згодою)


ПЕТРУСЯК

Іван Васильович

начальник управління культури обласної державної адміністрації


УНГУРЯНУ

Валерій Михайлович

начальник інформаційно-аналітичного

відділу виконавчого апарату обласної ради (за згодою)


ЧОБАН

Юрій Іванович
заступник начальника Головного фінансового управління обласної державної адміністраціїХАРАБАРА

Микола Дмитрович
начальник управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області (за згодою)


ЮРІЙЧУК

Василь Остапович
голова обласної ради Організації ветеранів України (за згодою)

^ Заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації
В.Бурлака

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження обласної

державної адміністрації

27.04.2012 № 281-р


ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення в області 67-ї річниці Перемоги

у Великій Вітчизняній війні


1. Організувати у містах Чернівці, Новодністровськ, районних центрах, населених пунктах області урочистості з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації, управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю, управління культури, Головне управління освіти і науки, управління у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, організаційно-контрольний відділ, відділ кадрової роботи та нагород, відділ фінансово - господарського забезпечення апарату обласної державної адміністрації.

^ До 9 травня 2012 року


2. Організувати урочисте покладання вінків і квітів до пам’ятників, меморіальних комплексів, обелісків, пам’ятних знаків і місць поховання полеглих за Вітчизну в населених пунктах області, містах Чернівці та Новодністровськ.

Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації, управління з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю, управління культури, Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації, відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, організаційно-контрольний відділ, відділ фінансово-господарського забезпечення апарату обласної державної адміністрації.

^ 9 травня 2012 року


3. Провести зустрічі керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з ветеранами війни, жертвами нацистських переслідувань, членами сімей загиблих. Організувати відвідування інвалідів війни, хворих учасників бойових дій у госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної


2

Продовження додатка


війни, лікарнях, інтернатних установах системи органів праці та соціального захисту населення, за місцем проживання.

Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації, Головне управління охорони здоров`я, Головне фінансове управління, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

^ Травень 2012 року


4. Упорядкувати території біля пам’ятників, меморіальних комплексів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховання захисників Вітчизни, могил воїнів іноземних держав, які загинули на території області у 1941-1945 роках, інші споруди і об’єкти, що увічнюють пам’ять про Перемогу.

Чернівецька та Новодністровська міські ради,

районні державні адміністрації, управління

житлово-комунального господарства,

управління культури обласної державної

адміністрації.

^ До 8 травня 2012 року


5. Провести обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання ветеранів війни з метою надання за рахунок місцевих бюджетів адресної допомоги ветеранам та сім`ям загиблих воїнів.

Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації, Головне фінансове управління, Головне управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарст­ва обласної державної адміністрації.

Постійно


6. Забезпечити проведення відповідно до законодавства щорічного медичного обстеження і диспансеризацію ветеранів, безоплатне одержання ними ліків, лікарських засобів та виробів медичного призначення за рецептами.

Головне управління охорони здоров’я, Головне управління праці та соціального захисту населення обласної державної адміністрації, Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації.

Постійно


3

Продовження додатка

7. Сприяти організації оздоровлення ветеранів Великої Вітчизняної війни в пансіонаті «Зелені пагорби».

Головне управління праці та соціального

захисту населення, Головне фінансове управління, районні державні адміністрації.

^ Серпень-вересень 2012 р.

8. Провести напередодні Дня Перемоги у військових частинах за участю представників органів державної влади та місцевого самоврядування, ветеранів військової служби та праці, громадських організацій та молоді призовного віку заходи за участю учасників Великої Вітчизняної війни з метою поліпшення військово-патріотичного виховання молоді на славних бойових традиціях українського народу.

Відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи обласної державної адміністрації, обласний військовий комісаріат, Чернівецький прикордонний загін, Чернівецький військовий гарнізон, обласна рада ветеранів, Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації.

^ Травень 2012 року

9. У навчальних закладах провести науково-практичні конференції, тематичні лекції, бесіди, уроки пам’яті «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», «Славній Перемозі жити у віках», на які запросити ветеранів війни, військовослужбовців.

Головне управління освіти і науки, управління культури обласної державної адміністрації, Чернівецький військовий гарнізон, Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації.

^ Травень 2012 року


10. Активізувати волонтерську роботу та залучення молоді до відвідування ветеранів Великої Вітчизняної війни за місцем проживання, надання допомоги у прибиранні осель, упорядкуванню присадибних ділянок, привітання з Днем Перемоги.

Головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації, обласна рада Організації ветеранів України

^ Травень 2012 року


4

Продовження додатка


11. Організувати у закладах культури мистецькі акції, присвячені 67-й річниці Перемоги: творчі зустрічі, концертні програми, виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів, мемуарної та історичної літератури «Буковина у роки Великої Вітчизняної», «Вони захищали Батьківщину», «Збережемо пам’ять про подвиг».

Управління культури обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, Новодністровська та Чернівецька міські ради.

^ Травень 2012 року

12. Забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації ходу підготовки і відзначення Дня Перемоги. Рекомендувати засобам масової інформації широко висвітлювати сторінки історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, публікувати спогади ветеранів, матеріали дослідників історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, організувати показ художніх та документальних творів, присвячених Дню Перемоги.

Управління з питань внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю обласної державної адміністрації, обласна державна телерадіо­компанія.

^ Травень 2012 року


13. Забезпечити святкове оформлення населених пунктів області напередодні та під час проведення заходів, присвячених Дню Перемоги.

Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації.

^ Травень 2012 року


14. Забезпечити дотримання громадського порядку, особистої та майнової безпеки громадян, безпеки дорожнього руху під час проведення заходів з нагоди Дня Перемоги, медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд.

УМВС України в Чернівецькій області, Головне управління охорони здоров`я облдержадміністрації, Чернівецька та Новодністровська міські ради, районні державні адміністрації.

Травень 2012 рокуЗаступник голови - керівник апарату обласної державної адміністраціїВ.БурлакаСхожі:

Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconРозпорядження 18 квітня 2012 року смт Близнюки №475 Про відзначення у 2012 році 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Кабінету Міністрів України від 28 березня 2012 року №154-р «Про заходи з підготовки та відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconРозпорядження 21 квітня 2011 року №218 Про відзначення у 2011 році 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Кабінету Міністрів України від 30 березня 2003 року №241-р «Про заходи щодо підготовки і відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconПро відзначення у районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
«Про заходи у зв’язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», з метою належного відзначення...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconНаказ №290 Про заходи з відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та з метою належної організації...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconПлан заходи Кам’яногребельського нвк з підготовки та відзначення 68-річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років
З підготовки та відзначення 68-річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconНаказ №221 Про відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
«Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconРозпорядження від 05 квітня 2012 р. №63 м. Знам`янка Про відзначення 67-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Враховуючи велике історичне значення Перемоги над фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років та з метою...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconРозпорядження від 13 квітня 2012 року №147 Про відзначення в районі 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Великій Вітчизняній війні 1941 1945 років, вшанування пам'яті полеглих у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, посилення...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconРозпорядження 21. 02. 2013 Валки №31 Про підготовку до святкування 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 1945 років у Валківському районі
Членам оргкомітету забезпечити неухильне виконання Плану заходів з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських...
Розпорядження \" 27 \" 04 2012 р. №281-р Про заходи з відзначення в Чернівецькій області 67- ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років iconРозпорядження 15 січня 2013 року смт Близнюки №55 Про організацію роботи з підготовки І відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Про організацію роботи з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи