Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району icon

Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Скачати 226.83 Kb.
НазваРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Дата конвертації22.02.2013
Розмір226.83 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22 . 06 . 2011р. № 67/6

Про відкриття особових

рахунків на житлову площу

громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання відкриття особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 23 від 07.06.2011), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Відкрити особовий рахунок:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22.06.2011р. № 68/6

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 24 від 07.06.2011.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Переоформити особовий рахунок:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22 . 06 . 2011р. № 69/6


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку та

внесення змін в раніше прийняте рішення


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку та внесення змін в раніше прийняте рішення, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 25 від 07.06.2011., №27 від 16.06.2011, № 29 від 21.06.2011), виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22 . 06 . 2011р. № 70/6

Про включення громадян до списку

осіб, які перебувають на квартирному

обліку та мають право на доступне


житло

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9, 15 Житлового кодексу України, ст. 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання державної підтримки для забезпечення громадян доступним житлом» від 11.02.2009р. № 140 та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради щодо включення громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 26 від 07.06.2011р., № 28 від 16.06.2011), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22.06.2011 №71/6


Про реалізацію чинного законодавства

з питань призначення та виплати

державних соціальних допомог сім'ям з дітьми,

малозабезпеченим сім’ям та хід виконання

рішення виконавчого комітету районної у місті ради

від 16.07.2010 р. № 88\8 «Про стан призначення та

виплати державних соціальних допомог сім’ям з дітьми»


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради В.Гаєвської « Про реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям з дітьми» та хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 16.07.2010 р. № 88\8 «Про стан призначення та виплати державних соціальних допомог сім’ям з дітьми» виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що управлінням проводиться відповідна робота, спрямована на реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог, посилення соціального захисту малозабезпечених сімей з дітьми.

Зокрема, на виконання Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про допомогу малозабезпеченим сім'ям» протягом ІІ півріччя 2010 р. та впродовж 2011р. розглянуто 5373 звернення громадян з приводу призначення державних соціальних допомог. По результатах розгляду документів станом на 20.05.2011 р. призначено 4971 допомог сім'ям з дітьми, 247 допомог малозабезпеченим сім'ям.

Загальна сума виплати допомог сім”ям з дітьми за звітний період склала 21710,6 тис. грн., в тому числі малозабезпеченим сім’ям 416,6 тис. грн.

З метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням термінів призначення державних соціальних виплат на постійній основі здійснюється щотижневий моніторинг строків розгляду звернень громадян з питань призначення соціальних допомог.

Налагоджено постійний контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів спрямованих на виплату державних соціальних допомог. Забезпечено 100-відсоткову перевірку особових справ на предмет правомірності прийнятих рішень щодо призначення та продовження виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми.

Для упередження фактів нецільового використання державних коштів, державними соціальними інспекторами впродовж звітного періоду проведено 1043 зустрічних перевірки на підприємствах, організаціях міста щодо підтвердження достовірності поданої інформації про доходи заявників. За результатами перевірок, внаслідок скриття громадянами доходів, виявлено 48 переплат державних соціальних допомог на суму 29,8 тис.грн. Попереджено переплат державних коштів на загальну суму 43,2 тис. грн.

Забезпечено своєчасний обмін інформацією про доходи, майновий стан громадян-претендентів на призначення чи продовження виплати допомог сім'ям з дітьми з державною податковою адміністрацією, ОБТІ, ДАІ в Чернівецькій області.

За результатами перевірок, в наслідок скриття, громадянами доходів, виявлено 90 переплат державних допомог на суму 59 тис.грн. Попереджено 9 випадків переплат державних коштів на загальну суму 3,7 тис. грн..

Проводиться робота по інформуванню населення з питань призначення та виплати державних соціальних виплат шляхом проведення виїзних прийомів в трудових колективах підприємств, установ та організацій району та через місцеві засоби масової інформації.

Разом з тим, відсутність єдиного програмного забезпечення з призначення усіх видів державних соціальних допомог не дозволяє оперативно опрацьовувати документи.

Недосконалим залишається чинне законодавство щодо надання державних соціальних виплат. Зокрема, неврегульованість розмірів допомог по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, призвела до масових звернень отримувачів за захистом своїх прав щодо проведення доплат розмірів допомог в судові органи.

Потребує суттєвих змін на законодавчому рівні збільшення межі малозабезпеченості при визначенні права на призначення соціальних виплат, яка на даний час залишається низькою.

Виходячи з вищевказаного, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради В.Гаєвської «Про реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям з дітьми» та хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 16.07.2010 р. № 88\8 «Про стан призначення та виплати державних соціальних допомог сім’ям з дітьми» прийняти до відома (додається).

2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 16.07.2010 р. № 88\8 «Про стан призначення та виплати державних соціальних допомог сім’ям з дітьми» зняти з контрольного строку.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення (В.Гаєвській).

3.1. Продовжити роботу щодо своєчасної реалізації чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми.

3.2. Забезпечити контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів спрямованих на виплату державних соціальних допомог.

3.3. Продовжити проведення спільних перевірок соціально-побутових умов проживання сімей з дітьми з управліннями освіти та охорони здоров’я міської ради, відділом у справах сім’ї та молоді міської ради, службою у справах дітей, громадськими організаціями, діяльність яких пов’язана з соціальним захистом населення щодо вирішення питань призначення та виплати державних соціальних допомог.

3.4. Забезпечити своєчасне інформування населення щодо змін та доповнень чинного законодавства з питань соціального захисту, в тому числі права на отримання державних соціальних виплат.

4. Фінансовому управлінню районної у місті ради (І.Адамко) забезпечити своєчасне фінансування державних соціальних допомог сім'ям з дітьми.

5. Контроль за виконанням данного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради І.Адамка.

6. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає розміщенню на офіційному веб-сайті районної у місті ради в мережі Інтернет.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


22.06.2011р. № 72/6


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради від 22.07.2009р.

94/8 «Про організацію роботи КЖРЕП-14 по

впровадженню нових тарифів на послуги

з утримання будинків, споруд та прибудинкових

територій, обслуговуванню житлового фонду,

дотриманню належного санітарного стану на

території мікрорайону, цільовому і ефективному

використанню коштів»


Заслухавши інформацію начальника КЖРЕП-14 Збаранської Є.А. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 22.07.2009р. №94/8 «Про організацію роботи КЖРЕП-14 по впровадженню нових тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговуванню житлового фонду, дотриманню належного санітарного стану на території мікрорайону, цільовому і ефективному використанню коштів», виконавчий комітет районної у місті ради відзначає, що підприємством велась робота по вищевказаних напрямах на належному рівні.

Впродовж останніх років робота підприємства була спрямована на надання населенню якісних послуг. З метою належного утримання житлового фонду, в межах заходів по підготовці житлового фонду до експлуатації в зимовий період 2010-2011рр. було відремонтовано 5 електрощитових у 4 будинках, замінено 155м/п електромереж в 3 будинках, замінено 469,1 м.п. труб різного діаметру в 81 будинках, відремонтовано 1282 м2 покрівлі в 40 будинках, 5 оголовків димовентиляційних каналів, 19 дверей в 13 будинках, 9 вікон в 5 будинках. Проведено заміну водостічних 171м/п труб в 20 будинках, ремонт фасадів в 7 будинках . Відремонтовано 52 козирки до входу у під’їзди в 18 будинках. Проведено влаштування 60,5м.кв відмостки в 4 будинках. Виконано робіт поточного ремонту власними силами підприємства в квартирах інвалідів ВВВ на суму 1615 грн.

Загальна сума доходів за І квартал 2011 року склала 1411 тис.грн.

За результатами діяльності підприємство отримало прибуток в сумі 11,0 тис.грн. Фактичний рівень рентабельності склав 1,1% .

З 2009 року на підприємстві запроваджений побудинковий автоматизований облік нарахувань, надходжень і витрат, пов’язаних з утриманням житлового фонду, що дало змогу контролювати стан надання послуг мешканцям з утримання житла та своєчасно зменшувати суму нарахувань у випадку неякісного надання послуг.

В 2009 році відповідно до рішень виконавчого комітету Чернівецької міської ради зроблено перерахунки мешканцям за ненадані послуги на суму – 462,0тис.грн., а за 2010 рік – на 157,5 тис.грн.

Кредиторська заборгованість станом на 01.01.2011р. складала 618,1 тис.грн., на 01.04.2011р. –601,3 тис.грн. Зменшення порівняно з початком року склало 16,8 тис.грн.

Дебіторська заборгованість станом на 01.04.2011р. – 1283,1 тис.грн., в т.ч. заборгованість населення 1006,2 тис.грн.. Проти заборгованості на початок 2011р. заборгованість в загальній сумі зменшилась на 90,2 тис.грн, а по оплаті населенням послуг збільшилась на 13,9 тис.грн.

Впродовж 2010 року передано до суду 23 справи щодо примусового стягнення заборгованості за надані послуги по утриманню будинків на суму 43,3 тис.грн., з них задоволено 20 позовних заяв на суму 37,6 тис.грн.

Укладання договорів з мешканцями про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій знаходиться під постійним контролем працівників підприємства і на даний час укладено 4065 угоди, що становить 60,1 %.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 22.07.2009р. №52/4 «Про організацію роботи КЖРЕП-14 по впровадженню нових тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговуванню житлового фонду, дотриманню належного санітарного стану на території мікрорайону, цільовому і ефективному використанню коштів» взяти до уваги.

2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 29.04.2010р. №52/4 «Про організацію роботи КЖРЕП-14 по впровадженню нових тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговуванню житлового фонду, дотриманню належного санітарного стану на території мікрорайону, цільовому і ефективному використанню коштів» з контрольного терміну зняти.

Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


22.06.2011р. № 73/6


Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 29.04.2010р. № 52/4 «Про організацію роботи КЖРЕП-5 по впровадженню нових тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговуванню житлового фонду, дотриманню належного санітарного стану на території мікрорайону, цільовому і ефективному використанню коштів»


Заслухавши інформацію начальника КЖРЕП-5 Долгого Є.І. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 29.04.2010р. №52/4 «Про організацію роботи КЖРЕП-5 по впровадженню нових тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговуванню житлового фонду, дотриманню належного санітарного стану на території мікрорайону, цільовому і ефективному використанню коштів», виконавчий комітет районної у місті ради відзначає, що підприємством велась робота по вищевказаних напрямах на належному рівні.

Загальна сума доходів за І квартал 2011 року склала 710,0 тис.грн.

За результатами діяльності підприємство отримало прибуток в сумі 1,0тис.грн.

Кредиторська заборгованість станом на 01.01.2011р. складала 127,0 тис.грн., на 01.04.2011р. -198,0 тис.грн.

Дебіторська заборгованість станом на 01.04.2011р. складає 675,0 тис.грн., в т.ч. заборгованість населення 522,0 тис.грн.. Проти заборгованості на початок 2011 року заборгованість в загальній сумі збільшилась на 12,0 тис.грн, а по оплаті населенням за надані послуги збільшилась на 22,0 тис.грн.

З 2009 року на підприємстві запроваджений побудинковий автоматизований облік нарахувань, надходжень і витрат, пов’язаних з утриманням житлового фонду, що дало змогу контролювати стан надання послуг мешканцям по утриманню житла та своєчасно зменшувати суму нарахувань у випадку неякісного надання послуг.

В 2010 році відповідно до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 28.04.2009року № 276/8 зроблено перерахунки мешканцям за ненадані послуги – на 129,7 тис.грн., з початку 2011 року – на 42,0 тис.грн.

Впродовж 2010р. та І кварталу поточного року передано до суду 67 справ щодо примусового стягнення заборгованості за надані послуги з утримання будинків на суму 106,3 тис.грн., з них задоволено 60 позовних заяв на суму 89,4 тис.грн. За кожним інженерно-технічним працівником підприємства закріплені будинки де є боржники, з мешканцями ведеться постійна роз'яснювальна робота.

Постійно контролюється укладання договорів з мешканцями на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і на даний час укладено 2162 угоди, що становить 70 %.


Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради


ВИРІШИВ :

  1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 29.04.2010р. №52/4 «Про організацію роботи КЖРЕП-5 по впровадженню нових тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговуванню житлового фонду, дотриманню належного санітарного стану на території мікрорайону, цільовому і ефективному використанню коштів» взяти до уваги.

  2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 29.04.2010р. №52/4 «Про організацію роботи КЖРЕП-5 по впровадженню нових тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговуванню житлового фонду, дотриманню належного санітарного стану на території мікрорайону, цільовому і ефективному використанню коштів» з контрольного терміну зняти.Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ

22.06.2011р. № 74/6


Про визначення технічної

можливості проведення реконструкції,

перепланування квартир, надання

містобудівних умов і обмежень забудови

земельних ділянок та визнання такими,

що втратили чинність окремих рішень

виконавчого комітету районної у місті ради


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. № 489 “Про затвердження Порядку надання вихідних даних для проектування об’єктів містобудування”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)

Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради Баланюка Д.В. та начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22.06.2011р № 75/6


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№4,5,17 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку.

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№4,5,17 (Годжаєв Т.Ш., Долгий Є.І., Мельник. М.І.).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


^ Голова ради М.Пазюк


Додаток до рішення містить персональні дані фізичних осібУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22.06. 2011р. № 76/6

^

Про проведення безоплатного капітального ремонту у квартирах інвалідів війни.Керуючись Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» і «Порядком проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009р. №565 та враховуючи звернення громадян, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

  1. Надати дозвіл на проведення безоплатного капітального ремонту квартир інвалідам війни, які користуються такими пільгами згідно додатку.

  2. Затвердити кошториси на виконання безоплатного капітального ремонту у квартирах зазначених в додатку (додаються).

  3. Управлінню житлового господарства районної у місті ради (Бурак О.К.) прийняти виконані ремонтні роботи та провести оплату згідно актів виконаних робіт ф.КБ-2В.

  4. Фінансовому управлінню районної у місті ради (Адамко І.І.) профінансувати виконання цих робіт за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради Баланюка Д.В.

^

Голова ради М.ПазюкІнформація у додатку містить персональні дані фізичних осіб.УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


22.06.2011 р. № 77/6


Про план роботи виконавчого

комітету Шевченківської районної

у місті Чернівці ради на ІІ півріччя 2011 року


Розглянувши пропозиції відділів, управлінь та інших виконавчих органів районної у місті ради та враховуючи актуальність окремих питань щодо забезпечення життєдіяльності територіальної громади району, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В :


1. Затвердити план роботи виконавчого комітету районної у місті ради на друге півріччя 2011 року, згідно додатків 1, 2 (додаються).


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної у місті ради Даведюк І.С..


^

Голова ради М. Пазюк


Додаток 1

до рішення виконкому №77/6

від "22"06.2011


П Л А Н

роботи виконавчого комітету районної у місті ради

на П півріччя 2011року


п/п


Назва питання


Місяць розгляду

Відповідальні за підготовку


Доповідачі

1

Про забезпечення виконання де-легованих повноважень щодо організації благоустрою та здійснення контролю за сані-тарно-екологічним станом тери-торії району

липень

Баланюк Д.В., галузева

постійна

комісія

Марчак М.І.

2

Про хід виконання заходів щодо підготовки житлового фонду району до експлуатації в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.

серпень

Баланюк Д.В.,

галузева

постійна

комісія

Бурак О.К.


3

Про організацію роботи ПП «Регіон-Центр» щодо надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових тери-торій, обслуговування житлового фонду, ведення побудинкового обліку надходження та витрат квартирної плати та плати за експлуатаційні витрати,дотриман-ня належного санітарного стану на території мікрорайону, цільо-вого і ефективного використання коштів.

вересень

Баланюк Д.В.,

Бурак О.К.

галузева постійна комісія

Читайло В.Б.

4

Про ефективність функціонування єдиної сучасної приймальної громадян щодо удосконалення системи соціальної допомоги громадянам району

жовтень

Адамко І.І., галузева

постійна

комісія


Гаєвська В.П.

5

Про дотримання вимог Закону України «Про охорону праці» на підприємствах, установах та організаціях району

листопад

Адамко І.І., галузева постійна

комісія

Гаєвська В.П.

6

Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради .

грудень

Даведюк І.С.,

галузева

постійна

комісія

Липка О.Г.
Заступник голови районної у місті ради І.Даведюк

Додаток 2

до рішення виконкому № 77/6

від 22.06. 2011.


ПЕРЕЛІК

питань, хід виконання яких розглядається

в порядку контролю


п/п

Назва рішення

Дата, номер документу

^ Термін розгляду

Відповідальні

за підготовкуПро співпрацю управління житлового господарства з ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ щодо утримання підвідомчого їм житла

Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 19.05.2010р.

№ 61/5


липень

Бурак О.К.Про організацію роботи КЖРЕП-6 щодо надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслу-говування житлового фонду, ведення побудинкового обліку надходження та витрат квар-тирної плати та плати за експлуатаційні витрати, дотри-мання належного санітарного стану на території мікрорайону, цільового і ефективного викори-стання коштів

Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 23.09.2010р.

№ 110/10

серпень

Бурак О.К.Про роботу підприємств, установ та організацій району щодо утримання захисних споруд цивільної оборони та проведення інвентаризації захисних споруд у 2009 та 2010 роках

Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 23.09.2010р.

№ 110/10

вересень

Капша В.Р.Про діяльність ТОВ «Формаркет» ТОВ «Ринок Новий» по забезпе-ченню дотримання правил торгівлі, справляння ринкового збору та виконання заходів щодо розвитку та вдосконалення ринків

Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 20.10.2010р.

№ 135/11

жовтень

Адамко І.І.Про стан створення мате-ріального резерву для виконання заходів, спрямованих на запобі-гання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного та при-родного характеру підприєм-ствами житлового господарства району

Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 18.11.2010р.

№ 149/12

листопад

Капша В.Р.Про стан дотримання чинного законодавства щодо соціального захисту малозабезпечених верств населення району

Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 22.12.2010р.

№ 171/13

грудень

Гаєвська В.П.


Заступник голови районної у місті ради І.ДаведюкСхожі:

Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 17. 08. 2011р. №91/8 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадянку до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 16. 11. 2011р. №134/11 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Гаєвської В. П. про дотримання вимог Закону України “Про охорону праці” на підприємствах, в установах та організаціях району, виконавчий...
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних...
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення "22" листопада 2012р. №118/12 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення "17" жовтня 2012р. №109/11 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи