Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району icon

Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Скачати 176.46 Kb.
НазваРішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Дата конвертації22.02.2013
Розмір176.46 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07. 2011р. № 81/7


Про відкриття особових рахунків

на житлову площу громадянам

району
На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15 Житлового кодексу України, матеріалів щодо відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району, поданих відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради та рекомендацій громадської комісії з житлових питань (протокол № 30 від 12.07.2011р.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Відкрити особовий рахунок:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07 . 2011р. № 82/7

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 31 від 12.07.2011р.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Переоформити особовий рахунок:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07 . 2011р. № 83/7


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 32 від 12.07.2011р.), виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :


 1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов та внести


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07 . 2011р. № 84/7

Про включення громадян до списку

осіб, які перебувають на квартирному

обліку та мають право на доступне


житло

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9, 15 Житлового кодексу України, ст. 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом» від 11.02.2009р. № 140 та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради щодо включення громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 33 від 12.07.2011р.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Включити громадянку до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07 . 2011р. № 85/7


Про забезпечення виконання

делегованих повноважень щодо

організації благоустрою та здійснення

контролю за санітарного-екологічним

станом території району


Заслухавши інформацію начальника відділу з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану при районній у місті раді Марчака М.І., виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що в районі проводиться певна робота із забезпечення виконання делегованих повноважень, визначених рішенням 7 сесії міської ради VI скликання від 14.04.2011 р. №153 «Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста» щодо організації благоустрою та здійснення контролю за санітарно-екологічним станом території району.

Відділ постійно спрямовує свої зусилля на організацію благоустрою та озеленення території району, щоденно здійснює контроль за роботою КЖРЕП-4, 5, 6, 14, 17, ПП «Регіон-Центр», «Ремжитлосервіс», «Санітарія», підприємствами, організаціями, установами, ринками, мікроринками, суб’єктами підприємницької діяльності із забезпечення належного санітарного стану території району, дотриманням фірмою «Альтфатер-Чернівці» графіка спорожнення контейнерів, збором та вивезенням твердо-побутових відходів (ТПВ) у спец-пакетах з території приватної забудови, розширенням зони із здійснення роздільного збору та вивезення ТПВ з території району, прибиранням контейнерних майданчиків для збору ТПВ і прилеглих до них територій.

Протягом поточного року на порушників санітарного стану «Тимчасових правил благоустрою м.Чернівці», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» складено 232 протоколи, 118 актів, винесено 269 попереджень. До адміністративної відповідальності притягнуто 167 осіб, за проведення земляних робіт без належно оформлених документів, розташування виносної реклами на прилеглій до установ та закладів території без належного оформлення дозволу, паркування автомобілів у невизначених для цього місцях, порушення графіку спорожнення контейнерів від ТПВ, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях. Сума штрафів складає 74,3 тис. грн.

Постійно здійснюється перевірка 19 будівельних майданчиків, під час яких складаються акти до яких додається фотофіксація наявного стану облаштування під’їздних доріг та наявність і проведення мийки коліс при виїзді з будівельного майданчика. За допущене забруднення асфальтного покриття вулиць при виїзді з будівельного майданчика на 18 посадових осіб складені протоколи про притягнення їх до адміністративної відповідальності. Сума отриманих коштів від адміністративних штрафів складає 10 тис. грн.

Протягом поточного року на проведення земляних робіт видано 273 ордери. Сума отриманих коштів за видані ордери складає 26,350 тис. грн.

Висвітлено 70-й випуск санітарно-екологічного фотооб’єктиву районної у місті ради.

Протягом місячника санітарної очистки та благоустрою виявлено і ліквідовано 112 смітників та 6 сміттєзвалищ, прибрано 685 дворів, територію 4-х парків, 10 скверів, береги і русло р. Клокучка, територію 3-х кладовищ, приведено в належний санітарно-технічний стан 82 дитячих, дитячо-спортивних та спортивний майданчики, 86 зупинок очікування громадського транспорту. На території району посаджено 690 дерев та 2010 кущів.

Разом з тим, ще є окремі недоліки в організації благоустрою та здійсненні контролю за санітарно-екологічним станом території району.

Недостатньо проводиться роз’яснювально-виховна робота серед мешканців району, особливо підростаючого покоління, студентської та учнівської молоді щодо бережливого відношення до елементів благоустрою, забезпечення санітарного стану, збереження довкілля.

Допускаються фірмою «Альтфатер-Чернівці» порушення графіку спорожнення контейнерів, збору та вивезення ТПВ у спец-пакетах, внаслідок чого на території району виникають стихійні смітники.

Враховуючи вищевикладене та для забезпечення виконання п. 1.2.7, 1.16, визначених рішенням 7 сесії міської ради VI скликання від 14.04.2011 р. №153 обсягів і меж повноважень щодо організації благоустрою та здійснення контролю за санітарно-екологічним станом території району, виконавчий комітет районної у місті ради.


В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію начальника відділу з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану при районної у місті ради Марчака М.І. про забезпечення виконання делегованих повноважень щодо організації благоустрою та здійснення контролю за санітарно-екологічним станом території району прийняти до відома.

 2. Відділу з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану при районній у місті раді (Марчак М.І.) :

  1. . Активізувати роботу працівників відділу щодо забезпечення контролю за санітарно-екологічним станом території району, виявлення порушників чинного законодавства про благоустрій та притягнення їх до адміністративної відповідальності.

  2. . Посилити вимогливість до керівників підприємств, установ і організацій всіх форм власності, мешканців приватної забудови території району щодо забезпечення належного санітарно-екологічного стану і благоустрою на закріплених та прилеглих до них територіях.

  3. . Забезпечити дієвий контроль за своєчасним збором та вивезенням ТПВ фірмою «Альтфатер-Чернівці», прибиранням контейнерних майданчиків та прилеглої до них території.

  4. .Вжити заходів по недопущенню утворення смітників та звалищ. Забезпечити належний контроль за санітарним станом околиць території району.

  5. .Завершити до 01.01.2012 року роботу по заключенню угод з мешканцями приватного сектору на вивіз твердо-побутових відходів.

  6. . До 01.08.2011 року підготувати та направити в ДМБК та ЗВ міської ради звернення щодо необхідності збільшення розміщення на біг-бордах та сіті-лайтах реклами здорового способу життя.

  7. . Спільно з керівництвом фірми « Альтфатер-Чернівці » вивчити питання щодо продовження експерименту роздільного сміття в загально-освітніх школах району.

  8. . Постійно проводити роз’яснювально-виховну роботу через засоби масової інформації серед мешканців району, підростаючого покоління, студентської та учнівської молоді щодо дотримання ними належного санітарного стану та благоустрою території району, збереження та збагачення навколишнього природного середовища.

 3. Керівникам КЖРЕП-4, 5, 6, 14, 17 (Годжаєв Т.Ш., Долгий Є.І., Туник Я.М., Збаранська Є.А., Мельник М.І.), ПП «Регіон-Центр», «Ремжитлосервіс», «Санітарія» (Читайло В.Б., БаланюкД.В., Парферюк А.І.) до 30.09.2011 р. завершити огородження контейнерних майданчиків, контейнерів для збору ТПВ та забезпечити їх належне утримання.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінуправління Адамка І.І.Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


20 . 07. 2011р. № 86/7


Про хід виконання рішення виконавчого комітету

районної у місті ради від 17.03.2010р. № 35/3


Про взаємодію відділу ведення Державного реєстру

виборців із органами, закладами, установами та

організаціями щодо забезпечення своєчасного

поновлення персональних даних реєстру виборців “


Заслухавши інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців районної у місті Липки О.Г. про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 17.03.2010р. № 35/3 “ Про взаємодію відділу ведення Державного реєстру виборців із органами, закладами, установами та організаціями щодо забезпечення своєчасного поновлення персональних даних реєстру виборців“, виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що відділом ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради проводиться відповідна робота в даному напрямку.

З метою забезпечення реалізації, захисту виборчих прав громадян України, дотримання передбачених Конституцією та законами України принципів і засад виборчого процесу відділом ведення Державного реєстру виборців здійснювався візуальний та автоматизований контроль відомостей, завантажених до електронних форм АІТС Реєстру. Проводилася їх перевірка щодо повноти даних, виявлення граматичних або інших помилок, дотримання Правил внесення відомостей про виборців до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців“.


На виконання ст. 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців“ відділ ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної у м. Чернівці ради здійснює щомісячне поновлення бази даних Реєстру відповідно до наданих суб’єктами подання відомостей за попередній місяць.


Документи періодичного поновлення суб’єктами надавалися без порушення термінів.

Вжиті заходи щодо модернізації комп’ютерної техніки та покращення матеріально-технічної бази працівників, що проводять реєстрацію фізичних осіб.


Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради


ВИРІШИВ: 1. Інформацію про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті

ради від 17.03.2010р. № 35/3 “Про взаємодію відділу ведення Державного реєст-

ру виборців із органами, закладами, установами та організаціями щодо забезпечен

ня своєчасного поновлення персональних даних реєстру виборців “ взяти до відо-

ма.


2. Рішення виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради № 35/3 від 17.03.2010р. з контролю зняти .


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07. 2011р. № 87/7


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради від 19.05.2010 р.

61/5 «Про співпрацю управління житлового

господарства з ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ

щодо утримання підвідомчого їм житла»


На виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 19.05.2010 р. №61/5 «Про співпрацю управління житлового господарства з ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ щодо утримання підвідомчого їм житла» управлінням житлового господарства районної у місті ради проводилась відповідна робота в даному напрямку.

На території Шевченківського району станом на 01.06.2011 р. створено і функціонує 106 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), 50 житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), 3 житлово-будівельних товариства (ЖБТ), 4 товариства колективних забудовників (ТКЗ). У 2010-2011 рр. утворено 11 нових ОСББ.

При формуванні титульних списків по капітальному ремонту житлового фонду району перевага надається будинкам, де створені, або створюватимуться об’єднання співвласників багатоквартирних будинків при прийнятті ними дольової участі у співфінансуванні ремонтних робіт в межах виділених коштів.

Протягом 2010 року працівниками районної у місті ради спільно з приватними та комунальними підприємствами району, які обслуговують житловий фонд, проведено збори з мешканцями 336 багатоквартирних будинків із створення ОСББ та прийнятті дольової участі у співфінансуванні робіт щодо ущільнення димовентканалів.

ОСББ, ЖБК, ЖБТ постійно беруть участь в загальноміських конкурсах «Район найкращого благоустрою та санітарно-екологічного стану», «Кращий під’їзд», «Краща покрівля», «Кращий фасад будинку», «Кращий благоустрій прибудинкової території».

Номінантами щорічного конкурсу в 2010 році стали мешканці ОСББ будинку № 216-Б на вул. Головній та будинку №11 на вул. І. Богуна. Працівниками управління житлового господарства районної у місті ради спільно з приватними та комунальними підприємствами району, які обслуговують житловий фонд, постійно надається методично-консультативна допомога мешканцям в підготовці та проведенні установчих зборів із створення ОСББ, оформленні актів готовності будинків до опалювального сезону.

У відповідності до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись повноваженнями, визначеними рішенням 3 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011 р. №153, а також враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 19.05.2010р. № 61/5 «Про співпрацю управління житлового господарства з ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ щодо утримання підвідомчого їм житла» взяти до уваги.

2. Продовжити термін виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 19.05.2010 р. №61/5 «Про співпрацю управління житлового господарства з ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ щодо утримання підвідомчого їм житла» до 01.11.2011р.

3. Співпрацювати з ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ з приводу утримання та підготовки житлового фонду району до експлуатації в осінньо-зимовий період 2011-2012 рр.

4. Активізувати роботу по створенню ОСББ на території району.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради, начальника фінуправління Адамка І.І.


Голова ради М. ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ

20.07.2011р. № 88/7


Про визначення технічної

можливості проведення реконструкції,

перепланування квартир, надання

містобудівних умов і обмежень забудови

земельних ділянок та визнання такими,

що втратили чинність окремих рішень

виконавчого комітету районної у місті ради


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. № 489 “Про затвердження Порядку надання вихідних даних для проектування об’єктів містобудування”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)

Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів районної у місті ради Баланюка Д.В. та начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20.07.2011р № 89/7


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№4,5,17 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку.

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№4,5,17 (Годжаєв Т.Ш., Долгий Є.І., Мельник. М.І.).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


^ Голова ради М.Пазюк


Додаток до рішення містить персональні дані фізичних осіб
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07. 2011р. № 90/7


Про внесення змін до титульного списку

по капітальному ремонту з реконструкцією

житлового фонду району на 2011 рік,

затвердженого рішенням виконавчого

комітету районної у місті ради

від 26.01.2011р. №7/1


У відповідності до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 1.9. рішення VІІ сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р. №153 «Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста» та розглянувши матеріали, надані управлінням житлового господарства районної у місті ради, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1.Внести зміни до рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 26.01.2011 року №7/1 «Про затвердження титульного списку по капітальному ремонту з реконструкцією житлового фонду району на 2011 рік» затвердивши в новій редакції додаток 1 (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І. та начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


^ Голова ради М.Пазюк

Додаток до рішенняУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 07. 2011р. № 91/7

^

Про нагородження Грамотою виконавчого


комітету Шевченківської районної у місті

Чернівці ради та грошовою винагородою

Шапко Л.О.


Керуючись пунктом 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про Грамоту виконавчого комітету Шевченківської районної у місті Чернівці ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету № 81/6 від 21.05.2008р., виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :


1. Нагородити Грамотою виконавчого комітету Шевченківської районної у місті Чернівці ради та грошовою винагородою в розмірі 117 гривень 65 коп. (сто сімнадцять грн. 65 коп.) ШАПКО Людмилу Олександрівну, солістку -інструменталістку обласної філармонії, Заслужену артистку України за особистий внесок у популяризацію класичної музики серед населення Буковини та з нагоди 60 – річчя від Дня народження.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Козмін С.В.) виділити кошти в розмірі 117 гривень 65 коп. (сто сімнадцять грн. 65 коп.) з цільового фонду соціального розвитку та благоустрою району для виплати грошової винагороди.


Голова ради М.ПазюкСхожі:

Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 17. 08. 2011р. №91/8 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 16. 11. 2011р. №134/11 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Гаєвської В. П. про дотримання вимог Закону України “Про охорону праці” на підприємствах, в установах та організаціях району, виконавчий...
Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних...
Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення "22" листопада 2012р. №118/12 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення "17" жовтня 2012р. №109/11 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи