Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району icon

Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Скачати 220.98 Kb.
НазваРішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Дата конвертації22.02.2013
Розмір220.98 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


18 . 01 . 2012р. № 1/1

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 1 від 10.01.2012р.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


18 . 01 . 2012р. № 2/1


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку та

внесення змін в раніше прийняте рішення

На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 2 від 10.01.2013р. та № 3 від 16.01.2012р.), виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


18 . 01 . 2012р. № 3/1


Про організацію розгляду

звернень в районній у місті

раді протягом 2011 року


Заслухавши інформацію начальника відділу по роботі із зверненнями громадян районної у місті ради Козмек Т.І. про організацію розгляду звернень в районній у місті раді протягом 2011 року, виконком районної у місті ради відзначає, що виконавчими органами районної у місті ради проводиться відповідна робота щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення, їх своєчасного, уважного та об’єктивного розгляду, виконавча дисципліна стосовно розгляду та реагування на звернення громадян посадовими особами виконавчих органів районної у місті ради має належний рівень.

У відповідності до ст.22 Закону України «Про звернення громадян» керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів згідно затвердженого графіку постійно проводились прийоми громадян, у тому числі виїзні та прийом громадян за телефоном «Пряма лінія», через яку отримано 15 звернень.

В ході підготовки проведення урочистих подій до дня Перемоги, дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та до дня Чорнобильської трагедії керівники районної у місті ради та її виконавчих органів, з метою вивчення проблемних питань окремих категорій населення, приймали участь у проведенні «круглих столів» з ветеранами Великої Вітчизняної війни, активами воїнів-інтернаціоналістів, міської організації «Спілка Чорнобиль».

Протягом 2011 року до районної у місті ради надійшло 3350 звернень громадян, з них 179 громадян звернулось на особистий прийом до голови районної у місті ради та його заступників.

Виконавчими органами ради отримано понад 59000 звернень, в тому числі 56917 звернень надійшло до управління праці та соціального захисту населення, 1287 - до управління житлового господарства, понад 800 - до інших відділів та управлінь. За допомогою звертаються соціально незахищені категорії населення та особи похилого віку. У своїх зверненнях громадяни в основному порушують питання надання матеріальної допомоги, оформлення соціальних виплат, ремонту житлового фонду, інженерних мереж, санітарного стану та благоустрою прибудинкової території, своєчасного вивозу твердих побутових відходів тощо.

За результатами розгляду звернень 2141 (63,9%) заява громадян була задоволена, 746 (22,3%) заявникам надані роз’яснення, 62 (1,9%) – відмовлено та 401 (11,9%) заява перебуває на додатковому контролі до остаточного вирішення.

Керуючись Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію начальника відділу по роботі із зверненнями громадян районної у місті ради Козмек Т.І. про організацію розгляду звернень в районній у місті раді протягом 2011 року взяти до відома (додається).


2. Зобов’язати начальників виконавчих органів районної у місті ради забезпечувати постійне і безумовне виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008р. №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».


3. Відділу по роботі із зверненнями громадян районної у місті ради:

3.1. Забезпечити систематичний контроль за дотриманням графіків проведення особистого прийому громадян головою районної ради, його заступниками, начальниками виконавчих органів районної у місті ради.

3.2. Посилити контроль за виконанням доручень керівництва районної у місті ради для вирішення обґрунтованих скарг громадян та чіткого здійснення прийнятих за ними рішень. Відповідно до чинного законодавства вносити пропозиції щодо відповідальності посадових осіб, з вини яких не забезпечується належне виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07 лютого 2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» з цього питання.

3.3. Постійно аналізувати стан роботи із зверненнями громадян в управліннях та відділах районної у місті ради, приватних та комунальних підприємств, які надають послуги з утримання будинків споруд та прибудинкових територій, при необхідності надавати допомогу та вживати заходів щодо усунення виявлених недоліків.


4. Звернути увагу начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К. на недопущення порушення термінів розгляду звернень громадян та налагодити дієвий контроль за остаточним вирішенням піднятих у зверненнях питань.


5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної у місті ради Даведюк І.С.


^ Голова ради М.Пазюк

ІНФОРМАЦІЯ

Про організацію розгляду звернень

в районній у місті раді протягом 2011 року

В Шевченківській районній у місті раді робота із зверненнями громадян проводиться на системній основі, що визначає послідовність розгляду заяв, скарг, пропозицій громадян у відділах та управліннях.

В роботі із зверненнями громадян посадові особи районної у місті ради керуються Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України від 07.02.2008 року №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», іншими нормативно-правовими актами.

Планування роботи із зверненнями громадян організовано за річним планом відділу по роботі із зверненнями громадян, який веде облік заяв, скарг та пропозицій, що надходять до районної у місті ради. Облік ведеться відповідно до класифікатора, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян» та картотеки. На кожне звернення оформляється реєстраційно-контрольна картка, згідно якої відділом контролюються терміни виконання робіт. Прийом, реєстрація та попередній розгляд звернення у відділі по роботі із зверненнями громадян здійснюється протягом 1 дня.

Прийом громадян відбувається в окремих приміщеннях, здебільше обладнаних комп’ютерною технікою та меблями. Для зручності мешканців, що звертаються до районної у місті ради, розміщені стільці, столи для написання заяв, наявний інформаційний стенд з графіками прийому головою районної ради, його заступниками, начальниками відділів та управлінь. Прийом громадян за місцем проживання здійснюється керівництвом районної у місті ради на виїзних прийомах, які теж відбуваються за затвердженим графіком. Протягом 2011 року керівництвом районної у місті ради на особових прийомах прийнято 179 осіб, проведено 6 виїзних прийомів.

Графіки прийому громадян керівництвом районної у місті ради оприлюднені у приватних та комунальних підприємствах, що утримують житловий фонд району.

70 % громадян, що були на особистому прийомі, отримали позитивне вирішення порушених питань, іншим були надані роз’яснення одразу під час прийому або у письмовому вигляді, у встановлені законодавством терміни. Відповідно до ст.20 Закону України «Про звернення громадян» звернення, що потребують додаткового вивчення, були направлені для розгляду та виконання відповідно до резолюцій керівництва.

Всі звернення, що надійшли до районної ради від органів влади вищого рівня, народних депутатів України, депутатів обласної, міської, районної рад та від громадян обов’язково беруться на контроль.

Контроль за виконанням доручень за зверненнями громадян здійснюється особисто головою районної ради та його заступниками.

Протягом 2011 року до районної у місті ради надійшло 3350  звернень громадян, з них 2687 – письмових та 179 – усних.

429 звернень надійшло через органи вищого рівня, в тому числі: 10 від Чернівецької обласної державної адміністрації та обласної ради, 419 - Чернівецької міської ради.

50 запитів надійшло від депутатів Верховної ради, Чернівецької обласної та міської рад, 93 запити отримано від депутатів районної у місті ради, більшість з яких були спрямовані на вирішення питань, пов’язаних з ремонтом будівель та споруд, благоустроєм території, надання суттєвої матеріальної допомоги мешканцям району.

Протягом 2011 року до районної у місті ради надійшло 188 колективних та 488 повторних звернень, в яких мешканці скаржаться на незадовільне тепло-, водопостачання та водовідведення (проспект Незалежності, буд.97,117; вул.Червоноармійська, буд.83) , завищені тарифи на житлово-комунальні послуги, що не відповідають об’ємам виконаних робіт (вул.Головна, 42), неякісну та недобросовісну роботу працівників приватних та комунальних підприємств по наданню послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, (вул.Червоноармійська,буд.83; вул.В.Комарова,буд.31), несвоєчасне проведення ремонтних робіт, внаслідок чого спостерігається подальше руйнування житлового фонду (вул.Б.Хмельницького,буд.59).

Колективні звернення та скарги надходять від жителів району з вимогами прискорити проведення ремонтних робіт та покращити якість їх виконання, відремонтувати міжбудинкові проїзди (вул.В.Комарова,буд.6,14), облаштувати контейнерні майданчики та змінити кількість контейнерів (бульвар Героїв Сталінграду, буд.4а,4б), покращати санітарний стан прилеглої території (вул.Алма-Атинська,буд.5; вул.Стрийська,буд.32). Аналіз повторних звернень свідчить, що заявникам неодноразово надавалися вичерпні обґрунтовані відповіді та роз’яснення, з якими вони не згідні і тому надалі звертаються до вищестоящих органів (Хорошун М.Я., вул.Воробкевича, буд.1А/20 – 35 звернень; Щербакова Н.Г., вул.Фрунзе, буд.32/1 – 15 звернень, Лебедько П.Т., Бережанська, 3/3 – 12 звернень).

Протягом 2011 року громадянами у зверненнях було порушено 3359 питань. Питома вага з них - 1666 (49,6%) становлять питання соціального захисту населення в частині надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, проведення термінових операцій. Загальна сума матеріальної допомоги, яка була виділена за зверненнями громадян становить 221,8 тис.грн.

Не менш актуальними були звернення мешканців з питань житлово-комунального господарства: ремонту покрівель, фасадів, балконів, інженерних мереж, яких надійшло у минулому році 1395 (41,5%). Значна частина цих звернень була розглянута шляхом комісійного виїзду разом з представниками Департаментів міської ради, комунальних підприємств міста та району. За результатами розгляду більшості звернень складено акти комісійних обстежень, заплановано шляхи вирішення проблемних питань відповідно до чинного законодавства, надано відповіді та рекомендації мешканцям щодо можливостей прискорення виконання необхідних ремонтних робіт в разі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, проведення ремонтних робіт за власний рахунок з умовою зарахування понесених витрат в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Як і минулими роками, надалі залишаються важливими питання, пов’язані з виконанням капітального ремонту житлових будинків, покрівель, ремонтом комунікаційних мереж та доріг, вирубкою аварійних дерев, вирішення яких потребує значних коштів. Вирішення питань по 401 зверненню у 2011 році відкладено на довгостроковий контроль і буде розглянуто при формуванні титульного списку по капітальному ремонту житлового фонду на 2012 рік за умови достатнього бюджетного фінансування. Поки житлово-комунальне господарство буде працювати поза законами ринкової економіки, ремонти будинків будуть здебільше косметичними, ніж капітальними.

З метою широкого інформування мешканців щодо роботи районної у місті ради, її виконавчих органів, змін діючого законодавства посадовими особами районної у місті ради використовувались засоби масової інформації: інтернет, телебачення, місцеві газети, в яких надавались матеріали з питань життєдіяльності району, соціального захисту, утримання та експлуатації житлового фонду. Керівники районної у місті ради та її виконавчих органів приймали участь у передачах місцевого та обласного телебачення, обласного радіо, під час яких мешканці отримували відповіді на свої запитання щодо вирішення конкретних проблем.


Для своєчасного реагування на надзвичайні ситуації в районі, оперативного втручання та відповідного усунення недоліків щоденно у районній у місті раді працювала телефонна «Пряма лінія», через яку зареєстровано 15 звернень.

Особлива увага в районній у місті раді приділяється розгляду звернень інвалідів Великої Вітчизняної війни, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей та інших пільгових категорій населення, що першочергово розглядаються головою районної ради та його заступниками, посадовими особами районної в місті ради. Протягом 2011 року до районної у місті ради надійшло 568 таких звернень: 19 від інвалідів Великої Вітчизняної війни, 131 - учасників війни і бойових дій, 405 – дітей війни і ветеранів праці, 13 - багатодітних матерів.

8 звернень отримано від учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи, 906 звернень - від інвалідів.

Частина звернень - 445 щодо ремонту житлових будинків (вул.Київська,буд.7), покрівель (вул.Чапаєва,буд.43; вул.Коперника,буд.2б), мереж водопостачання та водовідведення (вул.Стасюка, буд.19а, кв.58), відновлення асфальтового покриття на прибудинкових територіях (вул.29 Березня,буд.50) та інші задоволена.

Під особливим контролем посадових осіб районної у місті ради перебуває розгляд скарг громадян. Щотижнево, на нарадах з керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів, приватних та комунальних підприємств, які надають послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, розглядалась інформація щодо надходження скарг до районної у місті ради з питань утримання житлового фонду.

Так, протягом 2011 року до районної в місті ради надійшло 285 (8,5%) скарг мешканців району, в яких мешканці нарікають на бездіяльність приватних та комунальних підприємств по наданню послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, обслуговування житлового фонду під час затоплення квартир через атмосферні опади, неякісне проведення ними обстеження технічного стану будинків та виконання поточних ремонтів. Значна кількість скарг стосується незадовільного тепло- та водопостачання квартир, незадовільного прибирання прибудинкових територій та розташування контейнерів для збору твердих побутових відходів, невчасного вивозу сміття, самовільного перепланування та будівництва сусідів.

Найбільше звернень за соціальним статусом надійшло від пенсіонерів – 1917 (57,2%) та інвалідів 1-3 груп - 906 (27,1%), що відповідно перевищує показники минулого року(1349 і 262) і свідчить про погіршення життєвого рівня соціально незахищених верств населення в умовах інфляції, внаслідок чого вони змушені звертатися за додатковою матеріальною підтримкою з боку держави.

У цілому, за результатами розгляду звернень у 2011році 2141 (63,9%) заява громадян була задоволена, по 746 (22,3%) - надані роз’яснення, 62 (1,9 %) - відмовлено, 401 (11,9%) заяв перебувають на додатковому контролі до остаточного вирішення.

Стабільно високим залишається рівень звернень громадян по окремих структурних підрозділах. Так, управлінням праці та соціального захисту населення протягом минулого року зареєстровано 56917 звернень громадян, з них 26994 (47,4%) – надання усних консультацій з питань соціального захисту, а також 21523 (37,8%) - з питань призначення і виплати державних соціальних допомог.

Не зменшилась кількість отриманих звернень до управління житлового господарства. У 2011 році надійшло 1287 заяв, з них роботи виконано по 673 заявах. 380 звернень громадян залишились на додатковому контролі, до остаточного вирішення через обмеженість бюджетних коштів.

Разом з тим, протягом 2011 року були зауваження до управління житлового господарства районної у місті ради щодо дотримання термінів розгляду звернень громадян, неодноразово надавались додаткові нагадування про необхідність вчасного надання відповідей на звернення відповідно до контрольних термінів. До посадових осіб, які допускали порушення термінів розгляду звернень протягом року, застосовувались адміністративні заходи впливу з метою посилення виконавської дисципліни при розгляді звернень громадян.

Відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради у 2011 році розглянуто 806 звернень щодо поліпшення житлових умов. На обліку станом на 01.01.2012р. перебувають 5146 черговиків. За 2011 рік покращено житлові умови чотирьом сім’ям в новобудовах міста та чотирьом сім’ям – шляхом повторного заселення житлового фонду. Тимчасово покращено житлові умови сім’ї учасника бойових дій в Афганістані Спіжавці Г.М., вул.Червоноармійська, буд.77а1, кв.98, який неодноразово звертався до районної у місті ради з цього питання.

Певна робота із зверненнями громадян проведена юридичним відділом. Громадянам та депутатам районної у місті ради систематично надавались консультативні роз’яснення по правових питаннях. Відділом розглянуто 55 звернень, по яких надано обґрунтовані відповіді щодо житлового, цивільного, трудового, адміністративного законодавства.

На 164 звернення, що надійшли до відділу благоустрою та санітарно-екологічного стану районної у місті ради, мешканці отримали відповіді про усунення недоліків та виконання відповідних робіт щодо належного санітарного стану та благоустрою прибудинкової території.

Керівники виконавчих органів, посадові особи районної у місті ради уважно відносяться до всіх звернень громадян, намагаються врахувати критичні зауваження мешканців з метою їх усунення, забезпечення потреб і конституційних прав кожного громадянина.


Начальник відділу по роботі

із зверненнями громадян Т.КозмекУКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада

Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


18.01.2012р. № 4/1


Про хід виконання рішення

виконавчого комітету районної

у місті ради від 26.01.2011р № 4/1

«Про стан проведеної роботи

щодо надання субсидій з оплати

за житлово – комунальні послуги

населенню району».


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Гаєвської В.П. «Про стан проведеної роботи щодо надання субсидій з оплати за житлово – комунальні послуги населенню району», виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що управлінням проводиться відповідна робота щодо забезпечення своєчасного надання субсидій з оплати за житлово – комунальні послуги з дотриманням вимог чинного законодавства.

Зокрема, спеціалістами управління впродовж 2011р. зареєстровано 3940 звернень щодо призначення житлових субсидій. Станом на 01.01.2012р., призначено 3753 субсидій на загальну суму 3039,9 тис.грн., в т.ч. вперше – 121 на загальну суму 14,6 тис.грн,, повторно - 3632, з них – 3595 субсидії призначені виходячи з 10% середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Відмовлено в призначенні житлових субсидій за безпідставністю 82 заявникам.

Враховуючи зміни в оплаті за житлово-комунальні послуги у зв’язку із підвищенням цін і тарифів та переходом з опалювального на неопалювальний період і навпаки, протягом звітного періоду проведено 75614 перерахунків, в результаті яких донараховано субсидій на загальну суму 542,5 тис.грн.

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг окремим малозабезпеченим категоріям населення » від 26.04.2011р. №252/7 впродовж звітного періоду призначено житлові субсидії на пільгових умовах 73 малозабезпеченим сім’ям району за рахунок коштів фонду соціально-економічного розвитку міста на загальну суму 32,1 тис.грн.

Комісією по розгляду спірних питань з призначення та виплати допомог, компенсацій, субсидій, соціальної підтримки громадян при виконавчому комітеті районної у місті ради станом на 01.01.2012р. розглянуто 399 звернень щодо призначення житлових субсидій. По 355 зверненням прийнято рішення на користь заявників, в тому числі по 118 зверненнях щодо призначення субсидії на загальну площу житлового приміщення прийняті безтермінові рішення. 44 заявникам відмовлено в призначенні субсидій за безпідставністю.

З метою забезпечення цільового використання державних коштів за звітний період охоплено перевіркою 100% призначених особових справ отримувачів субсидій. Крім того, на предмет підтвердження правомірності прийнятих рішень по 2623 справам проведено звірку достовірності поданої громадянами інформації про їх доходи та майновий стан з інформацією податкових органів, ОБТІ, ДАІ,тощо. Виявлено 64 випадки надання заявниками недостовірних даних, що призвело до переплат державних коштів, які підлягають поверненню до бюджету, на загальну суму 31,9 тис.грн. Станом на 01.01.2012р. повернуто переплат на загальну суму 26,6 тис.грн. Робота щодо погашення переплат продовжується.

Структуру управління праці та соціального захисту населення приведено у відповідність до вимог Проекту «Удосконалення надання державних соціальних домог»

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради

Вирішив:


1.Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Гаєвської В.П. про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 26.01.2011р № 4/1 «Про стан проведеної роботи щодо надання субсидій з оплати за житлово – комунальні послуги населенню району» прийняти до відома (додається).

2.Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 26.01.2011р № 4/1 «Про стан проведеної роботи щодо надання субсидій з оплати за житлово – комунальні послуги населенню району» з контрольного строку зняти.


Голова ради М. Пазюк


ІНФОРМАЦІЯ

Про стан проведеної роботи щодо надання субсидій з оплати за

житлово – комунальні послуги населенню району.


Управлінням праці та соціального захисту населення проводиться відповідна робота щодо забезпечення своєчасного призначення житлових субсидій населенню району з дотриманням вимог чинного законодавства.

Станом на 01.01.2012р. спеціалістами управління зареєстровано 3940 письмових звернень з питань призначення субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги, з яких призначено 3753 субсидії на загальну суму 3039,9 тис.грн., з них вперше призначених – 121 субсидій, повторних- 3632, в тому числі 3595 субсидій, призначених виходячи з розрахунку 10% середньомісячного сукупного доходу сім’ї за шість попередніх місяців перед зверненням,не враховуючи місяця звернення,тобто 95,8% від загальної кількості отримувачів субсидій складає непрацездатна категорія населення. Відмовлено в призначенні житлових субсидій за безпідставністю 82 заявникам, 105 справ перебувають в стадії опрацювання в зв’язку з відсутністю необхідних документів для прийняття відповідних рішень.

Комісією по розгляду спірних питань з призначення та виплати допомог, компенсацій, субсидій, соціальної підтримки громадян при виконавчому комітеті районної у місті ради станом на 01.01.2012р. розглянуто 399 звернень щодо надання житлових субсидій. По 355 зверненням прийнято рішення на користь заявників, в тому числі по 118 зверненням щодо призначення субсидії на загальну площу житлового приміщення прийняті безтермінові рішення. По 44 зверненням відмовлено в призначенні субсидій за безпідставністю. Причинами відмов є відсутність доходів у заявників та членів їх сімей без поважних причин, наявність у власності двох і більше житлових приміщень, тощо.

Протягом звітного періоду спеціалістами управління проведено 75614 перерахунків та корегувань сум субсидій в зв’язку із підвищенням цін та тарифів з оплати за житлово –комунальні послуги, переходом з опалювального на неопалювальний період і навпаки, змінами в складі сім’ї та іншими обставинами, що впливають на розмір субсидії.

На виконання рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг окремим малозабезпеченим категоріям населення » від 26.04.2011р. №252/7 призначено субсидій на пільгових умовах 73 особам з категорії інвалідів, багатодітних матерів, інших гостропотребуючих сторонньої матеріальної підтримки громадян на загальну суму 32,1 тис.грн.

Загальна сума нарахованих субсидій за звітний період склала 3039,9 тис.грн Заборгованність по відшкодуванню субсидій перед підприємствами-надавачами житлово- комунальних послуг станом на 01.01.2012 р. склала 635,9 тис. грн .

Проведено відповідну роботу щодо здійснення контролю за цільовим використанням бюджетних коштів при наданні житлових субсидій. По 399 зверненням винесених на розгляд комісії з спірних питань з призначення та виплати допомог, компенсацій, субсидій, соціальної підтримки громадян проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників, результати яких враховувались при прийнятті рішень щодо надання житлових субсидій. Проведено перевірки щодо достовірності поданої інформації про майновий та матеріальний стан заявниками з даними податкових органів, ОБТІ, ДАІ,тощо. Впродовж звітного періоду зазначені перевірки проведено по 2623 особовим справам, що складає 69,9% від загальної кількості призначених субсидій. По результатах перевірок виявлено 64 випадки недостовірно поданої інформації про доходи та майновий стан, що призвело до зайво виплачених бюджетних коштів на загальну суму  31,9 тис.грн. Станом на 01.01.2012р. повернуто бюджетних коштів в сумі 26,6 тис.грн. Робота по поверненню переплат продовжується.

На особистому прийомі зареєстровано 17975 звернень з питань призначення житлових субсидій, по яким надана вичерпну та обгрунтовану відповідь з дотриманням вимог чинного законодавства.

З метою упередження черг відвідувачів та забезпечення своєчасного розгляду звернень громадян в управлінні застосовувалось ряд організаційних заходів. Зокрема, впроваджено попередній запис на прийом громадян, в разі необхідності прийом здійснюється з 8.00 год. до 19.00 год. без обідньої перерви, для проведення прийому громадян залучались спеціалісти інших відділів, функції яких пов’язані з наданням житлових субсидій.

На постійній основі проводилась роз’яснювальна робота з питань соціального захисту населення, в тому числі щодо призначення субсидій. Впродовж звітного періоду проведено 38 виїздних прийомів в трудових колективах підприємств, установ, організацій району, надруковано 17 статей в місцевій пресі. Керівництвом управління неодноразово проводились роз’яснення чинного законодавства по радіо та телебаченню.

Разом з тим, відсутність досконалої законодавчої бази з питань надання житлових субсидій, нерідко призводить до неоднозначного тлумачення норм закону, що породжує повторні звернення громадян з вирішення одних і тих же питань як до управління, так і вищестоящі органи.

Крім того, неукомплектованість штатної чисельності управління 2 спеціалістами, функціональні обов’язки яких пов’язані з наданням житлових субсидій, негативно відображається на виробничій діяльності управління в цілому.

Робота щодо надання субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги населенню району продовжується.


Начальник управління В. ГаєвськаУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ

18.01. 2012р. № 5/1


Про визначення технічної

можливості проведення реконструкції,

перепланування квартир, надання

містобудівних умов і обмежень забудови,

внесення змін в раніше прийняте рішення


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009р. № 489 “Про затвердження Порядку надання вихідних даних для проектування об’єктів містобудування”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)

Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


18.01.2012р. №6/1


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№ 5,6,14,17 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку.

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№ 5,6,14,17 (Долгий Є.І., Туник Я.М., Збаранська Є.А., Мельник М.І).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.Пазюк


(інформація у додатку до рішення містить персональні дані фізичних осіб)Схожі:

Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Станом на 01. 04. 2012р на квартирному обліку за місцем проживання перебуває 5115 осіб, з них в списку позачерговиків – 320, в загальній...
Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "22" листопада 2012р. №118/12 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадянку до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи