Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району icon

Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
НазваРішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Сторінка1/3
Дата конвертації22.02.2013
Розмір0.54 Mb.
ТипРішення
  1   2   3УКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


25 . 04 . 2012р. № 31/5

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 12 від 10.04.2012р.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


25 . 04 . 2012р. № 32/5


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протоколи № 13 від 10.04.2012р., № 10 від 21.03.2012), виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


25 . 04 . 2012р. № 33/5

Про відкриття особових рахунків

на житлову площу громадянам

району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15 Житлового кодексу України, матеріалів щодо відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району, поданих відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради та рекомендацій громадської комісії з житлових питань (протокол № 11 від 10.04.2012), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Відкрити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


25 . 04 . 2012р. № 34/5


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради від 25.05.2011р.

60/5 «Про роботу відділу по обліку та

розподілу житлової площі районної у місті

ради по виконанню делегованих повноважень

щодо ведення квартирного обліку громадян»


Заслухавши і обговоривши інформацію начальника відділу по обліку та розподілу житлової площі Швець А.П. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 25.05.2011р. № 60/5 «Про роботу відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради по виконанню делегованих повноважень щодо ведення квартирного обліку громадян», виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що відділом проводиться певна робота щодо ведення квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку та виконання вищезазначеного рішення виконавчого комітету районної у місті ради.

Станом на 01.04.2012р. на квартирному обліку за місцем проживання перебуває 5115 осіб, з них в списку позачерговиків – 320, в загальній черзі – 4795 черговиків. Право першочергового отримання житла за місцем проживання має 1390 сімей.

В списку позачерговиків за місцем проживання – 320 осіб, із них 115 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Протягом 2011 року та трьох місяців 2012 року прийнято на квартирний облік за місцем проживання 124 сім’ї, з них в загальну чергу – 112, в позачергу – 12, в першу чергу – 52 сім’ї черговиків.

Проведено 21 засідання громадської комісії з житлових питань, по результатах яких підготовлено проекти 62 рішень на засідання виконавчого комітету.

Відкрито 22 особових рахунки мешканцям району на житло в гуртожитках, яким надано статус житлових будинків. Переоформлено 44 особових рахунки громадянам району на житлову площу.

Відділом приділялася велика увага щорічному проведенню перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході чого перевірялися їх облікові дані.

Результатом роботи є внесення змін в облікові справи черговиків, прийняття рішення щодо подальшого перебування їх на квартирному обліку. Так, протягом вищевказаного періоду, в 136 облікових справ були внесені зміни, 481 особа була знята з квартирного обліку як така, що втратила право подальшого перебування на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

З питань надання та покращення житлових умов працівниками відділу розглянуто 1027 звернень громадян, яким надано роз’яснення з приводу піднятих питань у відповідності до вимог чинного законодавства.

Надано 43 відповіді на запити депутатів, адвокатів та юридичних осіб.

За вищевказаний період покращено житлові умови шляхом отримання повноцінного житла дев’яти черговикам району.

Затверджено три протоколи загальних зборів трудових колективів приватних та комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств та видано три ордери на житлову площу в гуртожитках управління житлового господарства районної у місті ради.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.02. 2009 року № 140 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом» відділом проводилася робота щодо формування списків осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло.

Станом на 01.04.2012 року 95 громадян включено в списки осіб, які мають право на доступне житло.

Робота відділу висвітлювалася у засобах масової інформації, зокрема у травні 2011 року по радіо в програмі «Зустрічі» були надані роз’яснення щодо забезпечення громадян доступним житлом. У вересні 2011р. по телебаченню було детально висвітлено питання щодо Порядку ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, в газеті «Доба» надано роз’яснення щодо включення громадян до списку осіб, які мають право на доступне житло та щодо порядку включення черговиків району до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Періодично відділ інформує жителів району про стан ведення квартирного обліку на WEB-сторінці районної у місті ради.

Відділом постійно проводиться робота по вдосконаленню автоматизованої електронної бази черговиків, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання та контроль щодо черговиків, які покращили житлові умови.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В :


1. Інформацію начальника відділу по обліку та розподілу житлової площі Швець А.П. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 25.05.2011р. № 60/5 «Про роботу відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради по виконанню делегованих повноважень щодо ведення квартирного обліку громадян» прийняти до відому.


2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 25.05.2011р. № 60/5 «Про роботу відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради по виконанню делегованих повноважень щодо ведення квартирного обліку громадян» зняти з контрольного строку.


Голова ради М.Пазюк


І Н Ф О Р М А Ц І Я


про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 25.05.2011р. № 60/5 «Про роботу відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради по виконанню делегованих повноважень щодо ведення квартирного обліку громадян

Відділ по обліку та розподілу житлової площі, виконуючи делеговані Чернівецькою міською радою повноваження, веде облік громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, а також здійснює контроль за веденням квартирного обліку за місцем роботи на підприємствах, в установах та організаціях, що знаходяться на території району. У своїй роботі відділ керується Конституцією України, Житловим кодексом України, „Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні” та іншими нормативно-правовими актами.

Всі заяви з відповідними документами (матеріалами), які надходять від громадян району з приводу взяття на квартирний облік, відкриття та переоформлення особових рахунків на житлову площу, вивчаються та опрацьовуються працівниками відділу з послідуючим їх винесенням на розгляд громадської комісії з житлових питань, яка вносить пропозиції виконавчому комітету щодо прийняття відповідних рішень. Так, за 2011 рік та три місяці поточного року проведено 21 засідання громадської комісії з житлових питань, на яких розглянуто 62 питання.

Питання щодо постановки на квартирний облік за місцем роботи розглядаються на спільних засіданнях адміністрації та профспілкового комітету, після чого протоколи засідань подаються на затвердження виконавчому комітету районної у місті ради. Так, на сьогоднішній день в районі сім організацій ведуть квартирний облік за місцем роботи, де перебуває на обліку 425 осіб.

Станом на 01.04.2012 року на квартирному обліку за місцем проживання у виконкомі Шевченківської районної у місті Чернівці ради перебуває 5115 осіб, з них в списку позачерговиків – 320 осіб, в загальній черзі 4795 осіб.

Відділом приділяється велика увага особам, які користуються правом пільгового забезпечення житлом. На сьогоднішній день право першочергового отримання житла за місцем проживання має 1390 сімей, із них:

- ветерани Великої Вітчизняної війни - 44

- учасники бойових дій в Афганістані та

воєнних конфліктів - 63

- військовослужбовці, звільнені в запас - 62

- багатодітні сім’ї - 245

- одинокі матері - 115

- мешканці ветхих та аварійних будинків - 187

- хворі на туберкульоз та інші хвороби

(за встановленим переліком) - 227


- інші категорії громадян - 447

Із списку позачерговиків за місцем проживання (320 осіб) - 115 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Черговики даної категорії перебувають на постійному контролі, зокрема ведуться окремі списки постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи:

- категорії 1 - 22 особи

- категорії 2 - 60 осіб

- переселенці із зони гарантованого

добровільного відселення - 33 особи


На особливому контролі перебувають сім’ї (21), що потребують відселення з будинків, які загрожують обвалом. У зв’язку з відсутністю житла квартири не виділяються і тому їм пропонується тимчасово відселитися в маневровий фонд міської ради.

На території району 166 сімей потребують покращення житлових умов, так як проживають в аварійних будинках та в будинках, віднесених до категорії ветхих.

Восьми сім’ям продовжено термін проживання в маневровому фонді міської ради на вул. Ф.Полетаєва, 10 та вул. Луковецькій, 29, які були поселені на час проведення капітального ремонту будинків, де вони мешкають (вул. Б.Хмельницького, 8), а також відселені з будинків, які постраждали внаслідок пожежі (вул. Балашівська, 28, вул. М.Драгоманова, 18, вул. І.Франка, 14/9).

В 2012 році сім сімей, житлові приміщення яких постраждали від наслідків пожежі (вул. І.Нечуя-Левицького, 22, вул. Б.Хмельницького, 58), поселені у маневровий фонд міської ради на вул. Ф.Полетаєва, 10.

Незважаючи на те, що в місті надзвичайно гострою залишається житлова проблема, а також те, що державне будівництво майже не ведеться, громадяни продовжують ставати на квартирний облік за місцем проживання. Деякі з метою отримання земельної ділянки під індивідуальне будівництво власних будинків, деякі – для отримання державного пільгового кредиту в банках на придбання житла (це молоді сім’ї, віком до 35 років), інші – з метою скористатися правом надання державної підтримки за програмою доступне житло, але більшість – у зв’язку з незабезпеченістю житлом та з метою поліпшити житлові умови за рахунок будівництва житла за державні кошти.

За 2011 рік та три місяці поточного року покращено житлові умови шляхом отримання повноцінного житла дев’яти черговикам району, зокрема:

- в новобудовах міста – чотирьом сім’ям (в тому числі двом багатодітним сім’ям – Семенко Ш.Г., Урсуляк М.Й.);

- повторного заселення житлового фонду – п’яти сім’ям.

Також тимчасово покращено житлові умови сім’ї учасника бойових дій в Афганістані гр. Спіжавки Г.М.

У виконкомі районної у місті ради на квартирному обліку за місцем проживання перебувають черговики з 1974 року, у зв’язку з чим збільшується кількість звернень та скарг від черговиків, особливо від пільгової категорії населення (військовослужбовці, звільнені у запас або відставку, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, учасники бойових дій в Афганістані, багатодітні сім’ї).

Протягом звітного періоду працівниками відділу розглянуто 1027 звернень громадян з питань покращення житлових умов.

Затверджено три протоколи загальних зборів трудових колективів приватних та комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств і видано ордери на житлову площу в гуртожитках управління житлового господарства районної у місті ради трьом працівникам зазначених підприємств.

Відділом приділяється велика увага щорічному проведенню перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході чого перевіряються їх облікові дані. Так, протягом вищевказаного періоду в 136 облікових справах були внесені зміни, 481 особа була знята з квартирного обліку, у зв’язку із втратою права подальшого перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

Відкрито 22 особових рахунки мешканцям району на житло в гуртожитках, яким надано статус житлових будинків. Переоформлено 44 особових рахунки громадянам району на житлову площу.

Відділом постійно надається практична допомога та консультації з питань ведення квартирного обліку та дотримання вимог Житлового законодавства організаціям, підприємствам та установам району, які самостійно ведуть квартирний облік громадян за місцем роботи.

Відділом проводиться робота щодо формування списків осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло. На сьогоднішній день прийняти участь в Програмі виявили бажання 95 черговиків, які рішеннями виконкому районної у місті ради включені до списків осіб, що мають право на доступнее житло.

Періодично відділ інформує жителів району про стан ведення квартирного обліку на WEB-сторінці районної у місті ради.

Відділом постійно проводиться робота по вдосконаленню автоматизованої електронної бази черговиків, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання та контроль щодо черговиків, які покращили житлові умови.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» відділом розпочата робота по заповненню форм подання інформації до Єдиного державного реєстру. Дана робота продовжується.


Начальник відділу по обліку

та розподілу житлової площі

районної у місті ради А. Швець
УКРАЇНА


Шевченківська районна у місті Чернівці рада

Чернівецької області


Виконавчий комітет


РІШЕННЯ

25.04.2012 р. №35/5


Про стан забезпечення пожежної

безпеки на території району


Заслухавши і обговоривши інформацію про стан забезпечення пожежної безпеки в районі, виконавчий комітет районної у місті ради відзначає, що в районі за допомогою мережі навчально-консультаційних пунктів проводиться просвітницько - інформаційна робота, спрямована на забезпечення пожежної безпеки та інформування населення про основні причини виникнення пожеж.

На об’єктах та місцях масового перебування людей періодично розміщувались інформаційні листівки, в яких були висвітлені останні події щодо виникнення пожеж на території району, а також витяги з нормативних документів про обов’язки громадян і їх відповідальність у сфері протипожежної безпеки.

Стан пожежної безпеки постійно розглядається на засіданнях комісії з питань безпечної життєдіяльності населення району.

Міським відділом управління Держтехногенбезпеки України в Чернівецькій області проводяться перевірки щодо дотримання Закону України «Про пожежну безпеку» на підприємствах, установах та організаціях району, за наслідками яких до адміністративної відповідальності притягуються посадові особи.

Періодично здійснюються перевірки будинків з питань безпечного користування природним газом і опалювальними приладами фахівцями ПАТ «Чернівцігаз» та ВСТ «Житловик».

Комунальними і приватними підприємствами району, що надають послуги з утримання будинків періодично проводяться огляди горищ, технічних і підвальних приміщень житлових будинків на предмет виявлення легкозаймистих та вибухонебезпечних речовин, але з даного питання мають місце окремі упущення і неврегульованість.

Разом з тим, кількість пожеж на території району збільшується. За останні два роки встановлено, що у 2010 році в районі зареєстровано 92 пожежі, а в 2011році – 100, що становить збільшення на 8,0 %.

На виконання вимог Закону України «Про пожежну безпеку», Правил пожежної безпеки в Україні та беручи до уваги вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію «Про стан забезпечення пожежної безпеки в районі» прийняти до відома (додається).

2. Начальнику управління житлового господарства районної в місті ради Бураку О.К. забезпечити здійснення контролю за додержанням нормативно-правових актів з питань експлуатації і утримання житлового фонду району, особливу увагу при цьому приділити питанню пожежної безпеки.


3. Керівникам КЖРЕП - 4 Годжаєву Т.Ш., КЖРЕП - 5 Долгому Є.І,. КЖРЕП - 6 Тунику Я.М., КЖРЕП - 14 Збаранській Є.А., КЖРЕП - 17 Мельнику М.І., ПП«Регіон-Центр» Читайлу В.Б., ПП «Ремжитлосервіс» Баланюку Д.В., ПП «Санітарія» Бацановському В.О.:

3.1. Протягом другого кварталу 2012 року, створеним на підприємствах пожежно-технічним комісіям, спланувати та організувати проведення обстежень протипожежного стану житлових будинків, при цьому особливу увагу приділити помешканням соціально - незахищених верств населення.

3.2 При підготовці житлового фонду до роботи у осінньо-зимовий період 2012-2013 років вжити заходів щодо обмеження доступу сторонніх осіб на горища, технічні поверхи і підвали житлових будинків та у випадках виявлення порушень правил утримання житлових будинків, притягувати винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства.


4. Голові районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заступнику голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальнику фінансового управління районної у місті ради Адамку І.І:

4.1 У другому кварталі 2012 року розглянути питання дотримання правил пожежної безпеки на території садівничих товариств, які розташовані на території району.

4.2 Звернутись з ініціативою до комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради щодо створення робочої групи та залучення необхідних фахівців для координації і комплексного вирішення неврегульованих питань у сфері пожежної безпеки на рівні міста.

5. Рекомендувати Чернівецькому міському відділу управління Держтехногенбезпеки України в Чернівецькій області (Власюк П.В.), міському відділу УМНС в Чернівецькій області (Бабюк В.І.) посилити контроль за забезпеченням пожежної безпеки і додержанням вимог чинного законодавства з питань пожежної безпеки керівниками та посадовими особами підприємств, установ та організацій, головами садівничих товариств і громадянами району.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


^ Голова районної у місті ради М. Пазюк
УКРАЇНА
  1   2   3Схожі:

Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
У відповідності до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів згідно...
Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "22" листопада 2012р. №118/12 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадянку до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи