Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району icon

Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Скачати 200.26 Kb.
НазваРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Дата конвертації22.02.2013
Розмір200.26 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 06 . 2012р. № 56/7

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протоколи № 18 від 12.06.2012р.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 06 . 2012р. № 57/7


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протоколи № 19 від 12.06.2012р. та № 21 від 19.06.2012р.), виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В :


  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 . 06. 2012р. № 58/7

Про включення громадян до списку

осіб, які перебувають на квартирному

обліку та мають право на доступне

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9, 15 Житлового кодексу України, ст. 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом» від 11.02.2009р. № 140 та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради щодо включення громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 20 від 12.06.2012р.), виконавчий комітет районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


^ Голова ради М.Пазюк


УКРАЇНА


Шевченківська районна у місті Чернівці рада

Чернівецької області


Виконавчий комітет


РІШЕННЯ

20 червня 2012 р. № 59/7


Про виконання делегованих повноважень щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на території району


На виконання підпункту 6 пункту «б» статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 1.18, 1.19, рішення №153 від 14.04.2011 року 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради «Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста» районній у місті ради визначені делеговані повноваження, які стосуються організації роботи щодо запобігання та ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій, а також організації та участі у виконанні заходів, пов’язаних з цивільною обороною на території району.

На виконання вимог Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», інших нормативних документів у сфері цивільного захисту, з метою реалiзацiї державної політики у сфері запобігання i реагування на надзвичайні ситуації, захисту населення i довкілля, зменшення матеріальних втрат на території району здійснено ряд організаційних заходів, направлених на створення системи органів управління, сил i засобів реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення.

На території району систематизований збір iнформацiї про аварійні ситуації, її обмін між структурними підрозділами територіального управління МНС України в Чернівецькій області, підрозділами з питань цивільного захисту, аварійно - диспетчерською службою та об’єктами районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту.

За допомогою створеної на базі КЖРЕП - 4, 5, 6, 14, 17, ПП «Регіон-центр», ПП «Ремжитлосервіс», ПП «Санітарія» районної мережі навчально-консультаційних пунктів проводиться просвітницько-інформаційна робота, спрямована на забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також проведення пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях з населенням за місцем проживання.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на воді, водні об’єкти, які розташовані на території району, за територіальною належністю закріплені за підприємствами, установами і організаціями, керівників яких зобов’язано вживати заходів з недопущення виникнення на них нещасних випадків.

З метою підвищення готовності підприємств, установ та організацій Шевченківської районної територіальної підсистеми цивільного захисту до реагування на аварійні ситуації, рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 21.09.2007 № 150/9 затверджені порядок створення, номенклатура та обсяги матеріального резерву для виконання заходів з ліквідації аварій та наслідків надзвичайних ситуацій.

Для вчасного реагування на ускладнення погодних умов, стихійні та метеорологічні явища, а також порушення нормальних умов життєдіяльності населення в зимовий період, в районній у місті раді організовується цілодобове чергування посадових осіб районної у місті ради.

Вищезазначені заходи, які проведені в комплексі із іншими напрямками роботи щодо здійснення моніторингу прогнозів можливого перебігу подій дозволили суттєво скоротити терміни ліквідації аварій на інженерних мережах житлового фонду району у складний зимовий період, пом’якшити їх негативні наслідки, а також не допустити їх переростання у надзвичайні ситуації.

Разом з тим, проведеним аналізом аварій та інших подій, що виникли на території району у минулі роки за ознаками і характеристиками, відповідно до вимог «Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», який затверджений постановою КМУ від 24.03.2004р. № 368 та, переважна їх більшість відносяться до об’єктового рівня та техногенного характеру. Згідно вимог ст.18 Закону України «Про аварійно-рятувальні служби», ліквідація надзвичайних ситуацій об’єктового рівня покладається на керівництво підприємства, установи та організації.

Для удосконалення органiзацiї роботи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, реагуванню на них, ліквідації їх наслідків, захисту та життєзабезпечення населення району та беручи до уваги вищевикладене, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію «Про виконання делегованих повноважень щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на території району взяти до уваги (додається).

2. З метою здійснення контролю за покращанням організації робіт на об’єктах, що належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста, щодо запобігання і ліквідація аварійних ситуацій протягом ІІІ кварталу 2012 року:

2.1 Начальнику управління житлового господарства районної у місті ради Бураку О.К. з працівниками управління, підприємств (ОСББ, ЖБК, ЖБТ), що надають послуги з утримання та експлуатації житлового фонду, провести навчання щодо організації виконання вимог «Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», затверджених наказом Державного Комітету України з питань житлово – комунального господарства від 17.05.2005 року № 76.

2.2 Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради Капші В.Р. з керівниками підприємств (ОСББ, ЖБК, ЖБТ), що надають послуги з утримання та експлуатації житлового фонду провести навчання щодо вивчення «Порядку підготовки матеріалів, на підставі яких надається експертний висновок щодо рівня надзвичайної ситуації» затверджених наказом МНС України від 23.11.2005 року № 352.


2.3 Начальникам управління житлового господарства районної у місті ради Бураку О.К, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради Капші В.Р. спільно з депутатами районної у місті ради перевірити наявність матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру підприємств, що надають послуги з утримання та експлуатації житлового фонду району.


2.4 Начальникам управління житлового господарства районної у місті ради Бураку О.К, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради Капші В.Р. звернутись до Чернівецької міської ради з клопотанням, щодо вирішення питань проведення берегоукріплюючих робіт, проведення протизсувних робіт та відновлення існуючих підпірних стінок на території району.


3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М. ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ

20.06.2012 р. № 60/7


Про визначення технічної

можливості проведення реконструкції,

перепланування квартир,

внесення змін в раніше прийняте

рішення.


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)

Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20.06.2012 р. № 61/7


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№ 4,5 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку.

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№ 4,5 (Годжаєв Т.Ш., Долгий Є.І.).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


^ Голова ради М.Пазюк


(інформація у додатку містить персональні дані фізичних осіб)УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


20.06. 012р. №62/7

Про проведення безоплатного капітального ремонту у квартирах інвалідів війни.Керуючись Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» і «Порядком проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009р. №565 та враховуючи звернення громадян, виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:


  1. Надати дозвіл на проведення безоплатного капітального ремонту квартир інвалідів війни, які користуються такими пільгами та затвердити кошториси на виконання безоплатного капітального ремонту згідно додатку.

  2. Управлінню житлового господарства районної у місті ради (Бурак О.К.) прийняти виконані ремонтні роботи та провести оплату згідно актів виконаних робіт ф.КБ-2В.

  3. Фінансовому управлінню районної у місті ради (Адамко І.І.) профінансувати виконання цих робіт за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамко І.І.
^

Голова ради М.Пазюк


(інформація у додатку містить персональні дані фізичних осіб)УКРАЇНА


ШЕВЧЕНКІВСЬКА РАЙОННА У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
^

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т


РІШЕННЯ


20.06.2012р. №63/7


Про затвердження Заходів щодо підготовки

систем теплопостачання житлового фонду

району до експлуатації в осінньо-зимовий

період 2012-2013 р.р.


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р. № 153 “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, розглянувши матеріали МКП «Чернівцітеплокомуненерго" та управління житлового господарства районної у місті ради, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1 Затвердити Заходи щодо підготовки систем теплопостачання житлового фонду району до експлуатації в осінньо-зимовий період 2012-2013 р.р. (додатки 1, 2 додаються).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І. та начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20.06.2012р. № 64/7


Про затвердження висновків

комісії по визначенню технічного

стану житлових приміщень та будинків


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011року №153 ”Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Регламентом роботи виконавчого комітету районної у місті ради, статтею 15 Житлового кодексу України, Правилами визначення фізичного зносу житлових будинків затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.02.2009 року №21 та розглянувши акт обстеження і пропозиції комісії виконавчого комітету по визначенню технічного стану житлових приміщень та будинків, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:

  1. Затвердити список квартир, які не відповідають санітарно-технічним вимогам згідно додатку.

  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.Голова ради М.Пазюк


Додаток до рішення виконкому № 64/7

від 20.06.2012р.


С П И С О К

квартир, які не відповідають санітарно-технічним вимогам

з/п

КЖРЕП

Адреса

Площа (м2)

^ Належність будинку

1Примітка


Загальна

Житлова

1
КЖРЕП-5

Вул.Шухевича Романа 61/4

31,8

31,8

Комунальна власність
2
КЖРЕП-5

вул.Кордуби Мироона 11/2а

21,81

21,81

Комунальна власність


Заступник голови районної у місті ради І.Даведюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20.06.2012 р. № 65\7


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради

від 22.06.2011 р. № 71\6 «Про реалізацію

чинного законодавства з питань призначення

та виплати державних соціальних допомог

сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям»


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради В.Гаєвської «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 22.06.2011 р. № 71\6 «Про реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям»

виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що управлінням проводиться відповідна робота, спрямована на реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог, посилення соціального захисту малозабезпечених сімей з дітьми.

На виконання Законів України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про допомогу малозабезпеченим сім'ям» впродовж звітного періоду розглянуто 6735 звернень громадян з приводу призначення державних соціальних допомог, з яких по 6595 призначено державні соціальні виплати, в тому числі 284 інвалідам з дитинства та дітям інвалідам.

Загальна сума виплати допомог сім”ям з дітьми за звітний період склала 69002,0 тис. грн., в тому числі малозабезпеченим сім’ям 1256 тис. грн.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2010 р. № 624 «Про організацію роботи з надання населенню житлових субсидій за спрощеною системою» призначено житлових субсидій 3214 сім’ям на загальну суму 2782,4 тис.грн.

З метою забезпечення дієвого контролю за дотриманням термінів призначення державних соціальних виплат на постійній основі здійснюється щотижневий моніторинг строків розгляду звернень громадян з питань призначення соціальних допомог.

Налагоджено постійний контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів спрямованих на виплату державних соціальних допомог. Забезпечено 100-відсоткову перевірку особових справ на предмет правомірності прийнятих рішень щодо призначення та продовження виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми.

Для упередження фактів переплат державних коштів, державними соціальними інспекторами впродовж звітного періоду проведено 4941 зустрічних перевірки на підприємствах, організаціях міста щодо підтвердження достовірності поданої інформації про доходи заявників.

Забезпечено своєчасний обмін інформацією про доходи, майновий стан громадян-претендентів на предмет призначення чи продовження виплати допомог сім'ям з дітьми з ДПІ, ОБТІ, ДАІ в Чернівецькій області.

З метою вдосконалення процесу надання усіх видів державних соціальних допомог, за рахунок коштів Світового банку управлінню виділено комп’ютерну техніку та офісне обладнання на загальну суму 475,1 тис. грн.

Проведено роботи по модернізації комп’ютерної мережі, розширенню функцій міні-АТС та обладнання приміщення протипожежною сигналізацією за рахунок коштів виділених з районного бюджету на загальну суму 34,3 грн.

Разом з тим, потребує суттєвих змін програмне забезпечення з призначення державних соціальних допомог яке не відповідає вимогам Проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги». Комп’ютерна техніка впродовж року з часу отримання управлінням праці та соцзахисту населення не використовується із-за відсутності єдиного програмного забезпечення щодо призначення державних соціальних допомог всіх видів.

Виходячи з вищевказаного, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:

1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради В.Гаєвської «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 22.06.2011 р. № 71\6 «Про реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям» прийняти до відома (додається).

2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 22.06.2011 р. № 71\6 «Про реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям» зняти з контрольного строку.


3. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає розміщенню на офіційному веб-сайті районної у місті ради в мережі Інтернет.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20.06.2012р. № 66/7


Про нагородження Грамотою виконавчого

комітету Шевченківської районної у місті

Чернівці ради та грошовою винагородою

з нагоди відзначення Дня дільничного

інспектора міліції


Керуючись пунктом 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про Грамоту виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету №81/6 від 21.05.2008р., виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:

1. Нагородити Грамотою виконавчого комітету Шевченківської районної у місті Чернівці ради та грошовою винагородою в розмірі 117 гривень 65 коп. (сто сімнадцять грн. 65 коп.) наступних працівників Шевченківського районного відділу міліції за сумлінну працю, високу фахову майстерність, вагомі особисті досягнення в професійній діяльності та з нагоди відзначення Дня дільничного інспектора міліції:

Марковича

Ярослава Ярославовича

-

старшого дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, старшого лейтенанта міліції

Івануца

Віктора Васильовича

-

дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, майора міліції

Подурару

Петра Петровича

-

дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, капітана міліції

^ Коржоса

Олександра Володимировича

-

дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, лейтенанта міліції


^ Фуштея

Олександра Вікторовича

-

дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, старшого лейтенанта міліції

Марциняка

Олександра Михайловича

-

дільничного інспектора міліції сектору дільничних інспекторів міліції Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області, молодшого лейтенанта міліції


2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Козмін С.В.) виділити кошти в сумі 705 грн. 90 коп. (сімсот п’ять грн. 90 коп.) з цільового фонду соціального розвитку та благоустрою району для виплати грошової винагороди.


Голова ради М. Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


20.06.2012р. №67/7


Про нагородження Грамотою виконавчого

комітету районної у місті Чернівці ради

та грошовою винагородою Чубенко О.Ф.,

^ Гнатюк М.В. та Долгого Є.І.


Керуючись пунктом 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про Грамоту виконавчого комітету Шевченківської районної у місті Чернівці ради, затвердженим рішенням виконавчого комітету №81/6 від 21.05.2008р., виконавчий комітет районної у місті ради

В И Р І Ш И В:


1. Нагородити Грамотою виконавчого комітету районної у місті Чернівці ради та грошовою винагородою за багаторічну сумлінну працю, високі особисті досягнення у професійній діяльності та з нагоди відзначення ювілейних дат наступних осіб:

^ Чубенко Ольгу Федорівну – начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та планування управління житлового господарства районної у місті ради, у розмірі 117 гривень 65 коп. (сто сімнадцять грн. 65 коп.);

Гнатюк Марію Василівну – начальника групи по транспортно-господарському обслуговуванню районної у місті ради, у розмірі 166 гривень 34 коп. (сто шістдесят шість грн. 34 коп.);

Долгого Євгена Івановича – начальника КЖРЕП-5, у розмірі 117 гривень 65 коп. (сто сімнадцять грн. 65 коп.).

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Козмін С.В.) виділити кошти в сумі 401 гривні 64 коп. (чотириста однієї грн. 64 коп.) з цільового фонду соціального розвитку та благоустрою району для виплати грошової винагороди.

Голова ради М. Пазюк
Схожі:

Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Станом на 01. 04. 2012р на квартирному обліку за місцем проживання перебуває 5115 осіб, з них в списку позачерговиків – 320, в загальній...
Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
У відповідності до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів згідно...
Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "22" листопада 2012р. №118/12 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадянку до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи