Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу icon

Рішення "23" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу
Скачати 146.35 Kb.
НазваРішення "23" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу
Дата конвертації19.10.2013
Розмір146.35 Kb.
ТипРішення
УКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"23" січня 2013р. № 1/1 м.Чернівці

Про відкриття особового рахунку

на житлову площу

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15 Житлового кодексу України, матеріалів щодо відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району, поданих відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради та з рекомендацій громадської комісії з житлових питань (протокол № 1 від 15.01.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Відкрити особовий рахунок:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 23 » січня 2012р. № 2/1 мм.Чернівці
^

Про переоформлення особового

рахунку на житлову площу

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 3 від 16.01.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особовий рахунок:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 23 » січня 2013р. № 3/1 м.Чернівці


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку та

внесення змін в раніше прийняте рішення


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 2 від 15.01.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В :  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов та внести


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 23 » січня 2013р. № 4/1 м.Чернівці


Про стан реалізації соціальних

гарантій, передбачених чинним

законодавством, малозабезпеченим

верствам населення району


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради Гаєвської В.П. "Про стан реалізації соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством, малозабезпеченим верствам населення району", виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що управлінням праці та соціального захисту населення проводиться відповідна робота, спрямована на реалізацію чинного законодавства щодо соціального захисту малозабезпечених верств населення.

Зокрема, забезпечено своєчасну реалізацію нормативних актів в частині надання державних соціальних допомог, пільг, компенсацій, соціальних гарантій ветеранам війни, інвалідам та сім’ям з дітьми, тощо.

Так, впродовж 2012 р. 7224 особам призначено допомоги сім’ям з дітьми, в т.ч. 350 як малозабезпеченим сім’ям, 309- на дітей одиноким матерям, з них 150 з врахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. 277 особам призначено допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам». На виконання постанови КМУ від 27 грудня 2001 р. N 1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» призначено та виплачено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку 2649 особам, з них 1766 з урахуванням доходів сім'ї. Загальна сума видатків на фінансування соціальних виплат за звітний період склала 83142,7 тис. грн.

Продовжувалась робота щодо надання адресної підтримки малозабезпеченим верствам населення, шляхом нарахування житлових субсидій. Впродовж 2012 р. призначено субсидій 3453 заявникам на загальну суму 2729,6 тис. грн., з них призначено вперше 86 сім’ям на загальну суму 12,1 тис. грн. Відмовлено в призначенні за безпідставністю 60 заявникам. Враховуючи матеріальний рівень забезпечення та обставини, що склались в конкретній сім'ї, рішеннями районної комісії з розгляду спірних питань щодо призначення та виплати допомог, компенсацій, субсидій, призначено субсидії 183 заявникам.

Відповідно до вимог Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" забезпечено засобами реабілітації та протезно-ортопедичними виробами 712 осіб з обмеженими фізичними можливостями, що складає 92% від загальної потреби.

Забезпечено виконання заходів регіональних комплексних програм спрямованих на поліпшення соціального захисту малозабезпечених пенсіонерів, інвалідів. Зокрема, надано грошову допомогу 1164 громадянам на загальну суму 267,3 тис. грн., 32 – гуманітарну допомогу. Безкоштовним харчуванням забезпечено 73 особи на загальну суму 26,9 тис. грн., послугами лазень на пільгових умовах скористалось 120 осіб на загальну суму 81,3 тис. грн.

Продовжено практику надання різнобічної допомоги соціально незахищеним верствам населення через спонсорські пожертвування.

Разом з тим, у зв'язку з недостатнім фінансуванням потребує суттєвого покращання медичне забезпечення ветеранів війни та інвалідів, забезпечення їх спецавтотранспортом, санаторно-курортним оздоровленням, тощо.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради Гаєвської В.П. "Про стан реалізації соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством, малозабезпеченим верствам населення району" прийняти до відома.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради (Гаєвська В.П.):

2.1. Продовжити роботу щодо реалізації чинного законодавства з питань надання громадянам державних соціальних допомог, житлових субсидій, пільг, тощо.

2.2. Активізувати роботу з громадськими організаціями, правоохоронними органами, релігійними конфесіями, тощо, спрямовану на виявлення осіб, потребуючих сторонньої соціальної підтримки.

2.3. Продовжити обстеження матеріально-побутових умов проживання пенсіонерів, інвалідів, сімей з дітьми з метою сприяння у разі необхідності у вирішенні їхніх нагальних потреб.

2.4. Підтримувати в актуальному стані анкетну базу даних на малозабезпечених громадян району.

2.5. Продовжити практику проведення благодійної акції "Милосердя" з метою надання адресної допомоги громадянам, що опинились в складних життєвих ситуаціях та потребують сторонньої підтримки.

3. Управлінню житлового господарства Шевченківської районної у місті ради (Бурак О.К ):

3.1.Сприяти в проведенні ремонту житла, заміни сантехнічного та газового обладнання в помешканнях малозабезпечених одиноких пенсіонерів та інвалідів.

4. Фінансовому управлінню Шевченківської районної у місті ради (Адамко І.І.) забезпечити своєчасне фінансування соціальних виплат та пільг, передбачених чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління Шевченківської районної у місті ради Адамка І.І.

6. Рішення набирає чинності з дати його прийняття та підлягає розміщенню на офіційному веб-сайті районної у місті ради в мережі Інтернет.


^ Голова ради М.Пазюк


Інформація

«Про стан реалізації соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством малозабезпеченим верствам населення району»


Управлінням праці та соціального захисту населення проводиться відповідна робота спрямована на забезпечення своєчасної реалізації чинного законодавства в частині надання державних соціальних допомог, пільг, компенсацій, соціальних гарантій ветеранам війни, інвалідам та сім’ям з дітьми.

Впродовж 2012 року на реалізацію норм Законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про допомогу малозабезпеченим сім’ям», розглянуто 7407 звернень громадян стосовно призначення державних соціальних допомог. По результатам розгляду документів станом на 01.01.2013р. призначено 7224 допомоги сім’ям з дітьми, в т.ч. 350 допомог малозабезпеченим сім’ям, 309-одиноким матерям, з них 150 з врахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. 277 особам призначено допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам». На виконання постанови КМУ від 27 грудня 2001 р. N 1751 « Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми» призначено та виплачено допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку 2649 особам, з них 1766 з урахуванням доходів сім'ї. Загальна сума видатків на фінансування вищезазначених державних соціальних допомог в 2012 р. склала 83142,7 тис. грн.

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення числиться 52 дитини–сироти, які перебувають під опікою (піклуванням) . Загальна сума фінансування станом на 01.01.2013 р. склала 1640,9 тис. грн. Крім того, на обліку перебуває одна прийомна сім’я, якій відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 106 від 06.02.2006 р. проводяться щомісячні виплати на двох дітей, взятих на виховання. Загальна сума видатків станом на 01.01.2013 р. склала 73,8 тис. грн. З коштів місцевого бюджету щомісячно проводиться виплата в розмірі 250 грн. на кожну дитину.

Забезпечено права дітей щодо реалізації пільг передбачених Законом України «Про охорону дитинства». На обліку згідно даних Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків перебуває 427 багатодітних сімей, в яких виховуються 1371 дітей. Впродовж 2012 року відшкодовано пільг підприємствам-надавачам житлово-комунальних послуг вищезазначеній категорії осіб на загальну суму 841,5 тис. грн.

З метою надання адресної підтримки малозабезпеченим верствам населення продовжується робота щодо призначення житлових субсидій. Впродовж 2012 р. призначено субсидій 3453 заявникам на загальну суму 415,3 тис. грн., з них призначено вперше 86 сім’ям на загальну суму 12,1 тис. грн. Відмовлено в призначенні за безпідставністю 60 заявникам. Враховуючи матеріальний рівень забезпечення та обставини, що склались в конкретній сім'ї, рішеннями районної комісії з розгляду спірних питань щодо призначення та виплати допомог, компенсацій, субсидій, призначено субсидії 183 заявникам, з них 50 одиноким малозабезпеченим пенсіонерам на загальну площу житлового приміщення.

На виконання Закону України «Про внесення змін до ст.5 Закону України «Про психіатричну допомогу» проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо підвищення соціальних гарантій особам, які здійснюють догляд за інвалідами І-ІІ групи внаслідок психічного розладу, що потребують постійного стороннього догляду. Протягом 2012 р. 91 особі призначено вищезазначену допомогу.

У відповідності до вимог Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» проводиться робота спрямована на поліпшення соціально-побутового обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями. Наявність в Централізованому банку даних інформації на 6687 інвалідів дає можливість оперативно отримувати персональну інформацію стосовно кожного інваліда про термін обслуговування та вартість наданих послуг і отриманих виробів, а також проводити контроль щодо цільового використання коштів Державного бюджету, спрямованих на соціальний захист інвалідів.

Впродовж 2012 р. відповідно до вимог Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» протезно-ортопедичними виробами та засобами реабілітації забезпечено 712 інвалідів, з них: 87- інвалідними візками (при потребі- 119), 343- іншими засобами реабілітації серійного виробництва, 469- різноманітними протезно-ортопедичними виробами (протезами, ортезами, ортопедичним взуттям, тощо ).

На базі Буковинського Міжрегіонального центру реабілітації пройшли професійну, медичну та трудову реабілітацію 15 інвалідів із 18 потребуючих. 57 дітей-інвалідів (100% від потреби), забезпечено лікуванням в Буковинському обласному центрі соціальної реабілітації «Особлива дитина».

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 104 громадян, що здійснюють опіку (піклування) над особами визнаними судом недієздатними (обмежено дієздатними). Впродовж звітного періоду спеціалістами управління проводились періодичні обстеження соціально-побутових умов проживання з метою здійснення контролю щодо створення належних умов життєдіяльності підопічних опікунами (піклувальниками).

На постійній основі проводилась робота щодо реалізації заходів регіональних комплексних програм «Турбота», «Захист», «Соціальний захист», спрямованих на розв’язання проблем соціально-незахищених малозабезпечених, одиноких громадян похилого віку та інвалідів. По результатах обстеження умов проживання даної категорії осіб надано грошову допомогу 1164 заявникам на загальну суму 267,3 тис. грн, гуманітарну допомогу 32 особам. Безкоштовним харчуванням забезпечено 73 пенсіонери та інваліди на загальну суму 26,9 тис. грн., послугами лазень на пільгових умовах - 120 осіб на загальну суму 81,3 тис. грн. Проведено капітальний та поточний ремонти 49 помешкань громадян, що потребують соціальної підтримки на загальну суму 246,2 тис. грн.

Низкою соціальних та побутових послуг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2009р. №14/17 користуються малозабезпечені одинокі інваліди району на базі міського центру соціального обслуговування «Турбота», зокрема це забезпечення надомним обслуговуванням, надання транспортних, медичних послуг, продуктів харчування, медикаментів. Станом на 01.01.2013 р. даною установою обслуговується 421 громадянин, з них 28 зі статусом «лежача особа».

На виконання рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 22.05.2012 №336/11 «Про організацію перевезень малозабезпечених категорій громадян» соціальними проїзними квитками станом на 01.01.2013р. забезпечено 11059 соціально незахищених та малозабезпечених осіб, розмір пенсій яких не перевищує півтора прожиткового мінімуму встановленого для непрацездатної категорії населення.

На постійній основі проводиться робота щодо надання допомоги у вирішенні нагальних соціальних проблем вразливих верств населення за рахунок благодійних надходжень. Так, підприємствами, установами, організаціями району за звітний період надано різнобічну допомогу гостропотребуючим громадянам на загальну суму понад 40 тис. грн.. За рахунок благодійних коштів на загальну суму понад 16 тис. грн. в рамках проведення районного благодійного заходу «Милосердя» надано допомогу онкохворим дітям, дітям-інвалідам з малозабезпечених сімей.

Разом з тим, у зв'язку з недостатнім фінансуванням потребує суттєвого покращання медичне забезпечення ветеранів війни та інвалідів, забезпечення їх спецавтотранспортом, санаторно-курортним оздоровленням, тощо.

Потребує змін законодавча база, поскільки невідповідність розмірів соціальних виплат, що передбачені рішеннями Уряду з розмірами, визначеними безпосередньо в законодавчих актах, призводить до скарг громадян у вищестоящі органи та масових звернень в судові органи за захистом своїх соціальних прав.

Робота по реалізації соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством малозабезпеченим верствам населення продовжується.


Начальник управління Гаєвська В.УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 23 » січня 2013р. № 5/1 м.Чернівці


Про надання дозволу на перепланування,

переобладнання (визначення технічної

можливості), погодження (збереження)

самочинно виконаного перепланування,

переобладнання квартир, будинків


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, “Положення про порядок надання дозволу на перепланування, переобладнання (визначення технічної можливості) квартир, будинків і допоміжних приміщень в м.Чернівці”, затвердженого рішенням 30 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 29.11.2012р. № 659, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Надати дозвіл на перепланування (визначити технічну можливість) квартир:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Погодити (зберегти) самовільно виконане перепланування, переобладнання квартир, будинків:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Громадянам, зазначеним в пункті 2 цього рішення звернутися в Чернівецьке комунальне бюро технічної інвентаризації для внесення відповідних даних до технічного паспорту та оформлення, у разі необхідності, свідоцтва про право власності.


4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


5. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 23 » січня 2013р. № 6/1 м.Чернівці


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№ 4, 5, 17 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку.

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№ 4, 5, 17 (Годжаєв Т.Ш., Долгий Є.І., Мельник М.І.).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.ПазюкСхожі:

Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення "20" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення від 19. 10. 2011 року №81/10 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення від 18. 04. 2012 року №33/4 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення від 15. 02. 2012 року №18/2 м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення від 15. 08. 2012 року №57/8 м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення від № проект м. Чернівці Про відкриття та переоформлення особових рахунків (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення 25. 06. 2013 № м. Чернівці Про виконання постанови Шевченківського районного суду м. Чернівців від 10. 01. 2013р щодо розгляду питання про видачу ордера на житлову площу … (делеговані повноваження)
Про виконання постанови Шевченківського районного суду м. Чернівців від 10. 01. 2013р щодо розгляду питання про видачу ордера на...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення від 19. 09. 2012 року №65/9 м. Чернівці Про відкриття та переоформлення особових рахунків (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"23\" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу iconРішення від 21. 03. 2012 року №27/3 м. Чернівці Про відкриття та переоформлення особових рахунків (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи