Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу icon

Рішення "20" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу
Скачати 370.83 Kb.
НазваРішення "20" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу
Сторінка1/3
Дата конвертації19.10.2013
Розмір370.83 Kb.
ТипРішення
  1   2   3
УКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"20" березня 2013р. № 19/3 м м.Чернівці

Про переоформлення особового

рахунку на житлову площу

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 6 від 12.03.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"20" березня 2013р. № 20/3 м м.Чернівці


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 7 від 14.03.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В : 1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов та внести

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Внести зміни в кількісний склад черговиків:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Включити в чергу на отримання житла, у зв'язку

з передачею облікових справ:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


4. Затвердити протоколи підприємств, установ, організацій

про прийняття на квартирний облік за місцем роботи:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


5. Зняти з квартирного обліку::

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"20" березня 2013р. № 21/3 м м.Чернівці


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради від 21.03.2012 р.

28/4 "Про хід реалізації в районі Закону

^ України "Про реабілітацію інвалідів в Україні"


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради Гаєвської В.П. про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 21.03.2012 р. № 28/4 "Про хід реалізації в районі Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні", виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що управлінням проводиться відповідна робота щодо забезпечення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Зокрема, своєчасно реалізуються вимоги нормативних актів в частині надання державних соціальних виплат, пільг, компенсацій, соціальних гарантій інвалідам.

Станом на 01.03.2013 р. на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення перебуває 8370 інвалідів, з них 709 інвалідів з дитинства, 432 дитини-інваліда. Загальна сума видатків на фінансування соціальних виплат даній категорії осіб за період з березня 2012р. по березень 2013р. склала 14674,2 тис.грн.

Підтримується в актуальному стані Єдиний Централізований банк даних з проблем інвалідності. Наявність в ньому даних на 6687 інвалідів району дає можливість отримання персональної інформації стосовно кожного інваліда щодо терміну обслуговування, забезпечення реабілітаційними та технічними засобами, а також здійснення належного контролю щодо цільового використання державних коштів, спрямованих на зазначені цілі.

Впродовж періоду звітного періоду протезно-ортопедичними виробами та засобами реабілітації забезпечено 614 інвалідів, що становить 74,4 % від потреби.

19 інвалідів пройшли професійну, медичну та трудову реабілітацію в Буковинському Міжрегіональну центрі реабілітації, Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів та Міжрегіональному центрі трудової та медико-соціальної і професійної реабілітації інвалідів, 60 дітей-інвалідів забезпечено лікуванням на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей та інвалідів «Особлива дитина».

Виділено санаторно-курортні путівки 75 інвалідам з 769 черговиків. Виплачено компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування 114 інвалідам війни та від загального захворювання на загальну суму понад 31 тис. грн.

Забезпечено спецавтотранспортом 9 інвалідів із 223 черговиків. Своєчасно проведено виплату компенсації на бензин та транспортне обслуговування 232 інвалідам на загальну суму 40,9 тис. грн.

На постійній основі проводиться робота щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури міста та житлових будинків, в яких вони проживають.

Разом з тим, потребує покращання стан медичного забезпечення та транспортного обслуговування інвалідів, низьким залишається рівень працевлаштування даної категорії осіб.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В :


1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради Гаєвської В.П. "Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 21.03.2012 р. № 28/4 "Про хід реалізації в районі Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" прийняти до відома.

2. Рішення виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради від 21.03.2012 р. № 28/4 "Про хід реалізації в районі Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні" з контрольного строку зняти.


Голова ради М. Пазюк


Інформація

« Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної

у місті ради від 21.03.2012 р. № 28/4 «Про хід реалізації в районі Закону

^ України «Про реабілітацію інвалідів в Україні»


На виконання Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» управлінням праці та соціального захисту населення, в межах наділених повноважень, проведено відповідну роботу щодо забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів, виходячи з їхніх потреб та відповідно до наданих рекомендацій медико-соціальних експертних комісій (лікарсько-консультативних комісій лікувально-профілактичних закладів), технічними та іншими засобами реабілітації, спеціальним автотранспортом, санаторно-курортним оздоровленням , сприянню в працевлаштуванні, тощо.

Станом на 01.03.2013р.на обліку перебуває 8370 інвалідів, з них 709 інвалідів з дитинства, 432 дитини-інваліда. Загальна сума видатків на проведення виплат державних соціальних допомог передбачених чинним законодавством для даної категорії осіб за період з березня 2012р. по березень 2013р. склала 14674,2 тис.грн.

На постійній основі проводиться робота щодо підтримки в актуальному стані Єдиного Централізованого банку даних з проблем інвалідності. Наявність в банку інформації на 6687 інвалідів району дає можливість оперативно отримувати персональну інформацію стосовно кожного інваліда про термін обслуговування та забезпечення протезно- ортопедичними виробами, а також здійснювати контроль щодо здійснення належного контролю за цільовим використанням державних коштів.

Протягом звітного періоду 305 інвалідів забезпечено технічними засобами реабілітації серійного виробництва з 516 потребуючих, 30 дітям- інвалідам з 39 потребуючих видано технічні засоби реабілітації серійного виробництва. 309 інвалідам видано направлення на протезно- ортопедичні підприємства в т.ч. 73 дітям-інвалідам для виготовлення 275 технічних засобів реабілітації за індивідуальним замовленням. 60 дітей-інвалідів забезпечено лікуванням на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей та інвалідів «Особлива дитина», 19 інвалідів пройшли професійну, медичну та трудову реабілітацію в Буковинському Міжрегіональному центрі реабілітації, Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів та Міжрегіональному центрі трудової та медико-соціальної і професійної реабілітації інвалідів.

На постійній основі проводиться робота щодо забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури міста та до житлових будинків, в яких проживають інваліди. На даний час потребують встановлення пандусів 15 будинків. Зазначені роботи будуть виконані при виділенні фінансування.

Для підвищення рівня комфортності пересування громадян – осіб похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями пішохідні переходи пристосовано шляхом вирівнювання висоти бордюрів. В зонах паркування і стоянках зарезервовано місця для паркування автомобілів інвалідів, з позначенням їх відповідними знаками. На території району функціонують спеціально пристосовані світлофори для незрячих громадян.

На виконання п.6 „ Порядку взаємодії органів праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості, відділень Фонду соціального захисту інвалідів , центрів професійної реабілітації інвалідів і навчальних закладів системи Мінпраці щодо працевлаштування інвалідів”, затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 03.05.2007 р. № 201 управлінням праці та соціального захисту населення налагоджено співпрацю з Міським Центром зайнятості населення в частині працевлаштування інвалідів. Зокрема, надається щомісячно інформація щодо інвалідів, які виявили бажання працевлаштуватись. Однак рівень працевлаштування залишається досить низьким. За звітний період Міським центром зайнятості населення не працевлаштовано жодного інваліда з 19 бажаючих працювати .

Не краща ситуація щодо забезпечення спецавтотранспортом. Впродовж звітного періоду з 223 інвалідів забезпечено спецавтотранспортом лише 9, що складає 4,03% від потреби. Своєчасно проведено виплату компенсації на бензин та транспортне обслуговування 232 інвалідам на загальну суму 40,9тис. грн.

Певна робота проводиться щодо забезпечення санаторно-курортним оздоровленням інвалідів. Станом на 01.03.2013р.на обліку для забезпечення санаторно-курортним оздоровленням перебуває 769 інвалідів, з них забезпечено санаторно-курортним лікуванням 75 осіб. Виплачено компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування 114 інвалідам війни та загального захворювання на загальну суму понад 31 тис. грн.

Низкою соціально- побутових послуг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.12.2009р. №14/17 користуються інваліди району на базі міського центру соціального обслуговування «Турбота», зокрема це забезпечення надомним обслуговуванням, транспортними, медичними послугами та продуктами харчування, медикаментами. Станом на 01.03.2013 р. даною установою обслуговується 414 осіб, з них 25 зі статусом «лежачої особи».

Певна робота проводиться в частині забезпечення соціального захисту 106 недієздатних громадян, над якими встановлено опіку (піклування).

Зокрема відповідно до вимог «Правил опіки та піклування» спеціалістами управління протягом звітного періоду проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання 19 підопічних, які потребують призначення опіки та 106 підопічних щодо належного догляду за ними . Випадків невиконання своїх обов’язків опікунами не виявлено.

За рахунок коштів місцевих бюджетів забезпечено послугами лазень на пільгових умовах 120 інвалідів, безкоштовним харчуванням 73 інвалідів. Надано грошову допомогу 1225 інвалідам на загальну суму 208929,00 грн.

На виконання рішення 9 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 16.06.2011р. № 200 «Про встановлення щомісячних доплат до пенсії інвалідам Великої Вітчизняної війни I групи» 121 інваліду проводяться щомісячні виплати в розмірі 75 грн.

Забезпечено соціальними проїзними квитками 2517 інвалідів, що дало можливість реалізувати право на безкоштовний проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування відповідно до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 22.05.2012 №336/11 «Про організацію перевезень малозабезпечених категорій громадян» .

Робота щодо реалізації норм Закону України « Про реабілітацію інвалідів в Україні» управлінням праці та соціального захисту населення продовжується.


Начальник управління В.ГаєвськаУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"20" березня 2013р. № 22/3 м м.Чернівці


Про внесення змін в рішення

виконавчого комітету районної

у місті ради від 27.04.2011 р.

52\4 та від 21.06.2006 р. № 88\6


Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та беручи до уваги передачу функцій здійснення нагляду за додержанням вимог пенсійного законодавства в зв’язку із змінами структури управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях до управління праці та соціального захисту населення міської ради виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В


1. Внести зміни в додаток № 1 рішення виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради № 52\4 від 27.04.2011 р. «Про затвердження складу комісій виконавчого комітету районної у місті ради та відміну раніше прийнятих рішень», виклавши його в такій редакції (додаток1).

2. Внести зміни в Положення про комісію з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, затвердженого рішенням виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради від 21.06.2006 р. № 88\6, виклавши його в такій редакції. (додаток 2).

3. Контроль за виконанням цьго рішення покласти на заступника голови Шевченківської районної у місті Чернівці ради Даведюк І.С.


Голова ради М.Пазюк

Додаток 1

до рішення виконавчого

комітету Шевченківської

районної у місті ради

від "20" березня 2013р. № 22/3

Склад комісії

з питань забезпечення

погашення заборгованості з виплати заробітної плати


Голова комісії:

Пазюк Михайло Дмитрович

голова районної у місті ради
^

Заступники голови комісії:


Даведюк Ірина Степанівна

заступник голови районної у місті радиАдамко Іван Іванович

заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник фінансового управління районної у місті ради

Секретар комісії:

Стратійчук Маргарита Петрівна

начальник відділу праці управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради

Члени комісії:

Гаєвська Валентина Петрівна

начальник управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради


Костащук Сергій Іванович

заступник начальника відділу погашення податкового боргу ДПІ міста (за згодою)

Марчак Микола Гнатович

начальник відділу з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану районної у місті ради


Остафійчук Ян В’ячеславович

начальник юридичного відділу районної у місті ради


Шпак Ігор Олексійович

начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області (за згодою)Заступник голови Шевченківської

районної у місті ради І.Даведюк

Додаток 1

до рішення виконавчого

комітету Шевченківської

районної у місті ради

від "20" березня 2013р. № 22/3


Положення

про районну комісію з питань забезпечення

погашення заборгованості з виплати заробітної плати


 1. Загальні положення

1.1.Районна комісія з питань забезпечення погашення заборгованості з виплати заробітної плати (далі – Комісія) є тимчасово – діючим дорадчим органом виконавчого комітету районної у місті ради з виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району незалежно від їх форми власності і господарювання, діяльність якої спрямована на забезпечення своєчасної реалізації прав працівника стосовно отримання гарантованої винагороди за виконану ним роботу, в розмірі не нижчому встановленого чинним законодавством.

1.2. Комісія утворюється та припиняє свою діяльність за рішенням виконавчого комітету районної у місті ради.

Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, що регулюють відносини у сфері оплати праці, Указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, рішеннями та розпорядженнями районної у місті, міської та обласної рад та їх виконавчих органів, цим Положенням.

1.3. До складу Комісії входять фахівці органів праці та соціального захисту населення, керівники структурних підрозділів районної у місті ради, та інших органів виконавчої влади (за згодою).

Персональний склад комісії, її голова, заступники та секретар затверджуються рішенням виконавчого комітету районної у місті ради.


 1. ^ Завдання та функції комісії.
  1. Вивчає причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, стан дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, передбачених чинним законодавством.

  2. Надає рекомендації та пропозиції підприємствам, організаціям та установам, спрямовані на погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

  3. Вимагає від керівників та інших посадових осіб підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб підприємців усунення виявлених порушень чинного законодавства з питань оплати праці.

  4. Порушує в установленому порядку перед органами прокуратури питання щодо притягнення до відповідальності осіб, винних у недотриманні вимог чинного законодавства з питань оплати праці.
 1. Права комісії

Комісія має право:

  1. Одержувати в установленому порядку від підприємств, установ та організацій інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань.

  2. Заслуховувати на своїх засіданнях інформацію посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій та інших відповідальних осіб ( за погодженням з їх керівником) з питань, що належать до її компетенції.

  3. Утворювати, в разі необхідності, тимчасові робочі групи для виконання покладених на неї завдань.

  4. Надавати органам прокуратури для відповідного реагування інформацію про роботодавців, які допустили порушення строків виплати заробітної плати найманим працівникам та не дотримуються мінімальних гарантій в оплаті праці.
 1. ^ Організаційні засади комісії.

  1. Формою роботи Комісії є засідання, які проводяться в міру необхідності, але не рідше ніж один раз на місяць. Рішення про проведення засідання Комісії приймає голова, а в разі його відсутності – заступник голови.

  2. Підготовку матеріалів для розгляду на засіданні Комісії забезпечує її секретар.

  3. Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні більш як половина її членів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос головуючого на засіданні.

  4. Пропозиції та рекомендації фіксуються у протоколі засідання, який підписується головуючим на засіданні та секретарем. Член Комісії, який не підтримує пропозиції та рекомендації Комісії, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що заноситься до протоколу засідання.

  5. Рішення Комісії, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання керівниками підприємств, установ та організацій, які мають заборгованість з виплати заробітної плати та для органів місцевого самоврядування.

  6. Про виконання рішення Комісії керівники суб’єктів господарювання інформують Комісію в установлені терміни.

  7. У разі виникнення спірних питань Комісія зобов’язана подати матеріали з пропозиціями та відповідними рекомендаціями для розгляду до обласної Комісії у 10-денний термін з дня прийняття рішення.Заступник голови Шевченківської

районної у місті ради І.ДаведюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"20" березня 2013р. № 23/3 м м.Чернівці
  1   2   3Схожі:

Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення "23" січня 2013р. №1/1 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку на житлову площу
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення від 15. 02. 2012 року №18/2 м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення від 15. 08. 2012 року №57/8 м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення 25. 06. 2013 № м. Чернівці Про виконання постанови Шевченківського районного суду м. Чернівців від 10. 01. 2013р щодо розгляду питання про видачу ордера на житлову площу … (делеговані повноваження)
Про виконання постанови Шевченківського районного суду м. Чернівців від 10. 01. 2013р щодо розгляду питання про видачу ордера на...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення 25. 06. 2013 №341/10 м. Чернівці Про виконання постанови Шевченківського районного суду м. Чернівців від 10. 01. 2013р щодо розгляду питання про видачу ордера на житлову площу на вул. Стасюка Івана, 8-б кв. 3 (делеговані повноваження)
Про виконання постанови Шевченківського районного суду м. Чернівців від 10. 01. 2013р щодо розгляду питання про видачу ордера на...
Рішення \"20\" березня 2013р. №19/3 м м. Чернівці Про переоформлення особового рахунку на житлову площу iconРішення від 18. 04. 2012 року №33/4 м. Чернівці Про відкриття особового рахунку (делеговані повноваження)
Керуючись ст. 30, 41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяви громадян та інші документи щодо відкриття...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи