Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району icon

Рішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Скачати 277.48 Kb.
НазваРішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Дата конвертації19.10.2013
Розмір277.48 Kb.
ТипРішення
УКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"17" квітня 2013р. № 34/5 м м.Чернівці

Про переоформлення та розділ

особових рахунків на житлову

площу окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 8 від 09.04.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"17" квітня 2013р. № 35/5 м м.Чернівці


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 9 від 09.04.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В :  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов та внести

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Внести зміни в кількісний склад черговиків:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Розділити чергу по квартирному обліку:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


4. Затвердити протоколи підприємств, установ, організацій

про прийняття на квартирний облік за місцем роботи:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


5. Зняти з квартирного обліку::

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"17" квітня 2013р. № 36/5 м м.Чернівці


Про роботу відділу по обліку та розподілу

житлової площі районної у місті ради по

виконанню делегованих повноважень щодо

ведення квартирного обліку громадян


Заслухавши інформацію начальника відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради Швець А.П. „Про роботу відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради по виконанню делегованих повноважень щодо ведення квартирного обліку громадян”, виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що відділом при здійсненні делегованих повноважень проводиться відповідна робота по виконанню законодавчих і нормативних актів України з питань обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання та надання їм житлових приміщень.

У своїй роботі відділ керується Конституцією України, Житловим кодексом України, „Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні” та іншими нормативно-правовими актами України.

Основним напрямком роботи відділу є ведення обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, та здійснення контролю за веденням квартирного обліку громадян на підприємствах, в організаціях та установах району за місцем роботи.

Станом на 01.04.2013 року на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Шевченківської районної у місті Чернівці ради перебуває 4900 осіб, із них в загальній черзі – 4594 особи в списку позачерговиків – 306 осіб. Право першочергового отримання житла за місцем проживання мають 1392 особи.

Протягом 2012 року та трьох місяців 2013 року прийнято на квартирний облік за місцем проживання 146 осіб, з них у загальну чергу – 130 осіб, в позачергу – 16 осіб, в першу – 82 особи.

На квартирному обліку за місцем роботи на восьми підприємствах, організаціях та установах району, які самостійно ведуть квартирний облік станом на 01.04.2013 року перебуває 447 чоловік.

У звітному періоді відділом приділялася велика увага проведенню щорічної перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході чого перевірялися їх облікові дані.

Результатом роботи є внесення змін в облікові квартирні справи черговиків, прийняття рішень щодо подальшого їх перебування на квартирному обліку. Так, протягом вищевказаного періоду, в 136 облікових справах були внесені зміни, 405 осіб було знято з квартирного обліку як таких, що втратили право подальшого перебування на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

Проведено 27 засідань громадської комісії з житлових питань, за результатами яких підготовлено 44 проекти рішень на засідання виконавчого комітету районної у місті ради.

Відділом проводилася робота щодо переоформлення та відкриття особових рахунків громадянам району на житлову площу. Так, впродовж вказаного періоду переоформлено 41 особовий рахунок на житлову площу громадянам району. Відкрито 27 особових рахунків на житло в гуртожитках, яким надано статус житлових будинків.

З питань виділення житла та поліпшення житлових умов протягом звітного періоду працівниками відділу розглянуто 1032 звернення громадян, яким надані роз’яснення щодо піднятих питань у відповідності до вимог чинного законодавства.

Надано 44 відповіді на запити депутатів, адвокатів, інших юридичних та фізичних осіб.

За 2012 рік та три місяці поточного року покращено житлові умови шляхом отримання повноцінного житла 17 черговикам району (в тому числі сім’ї ветерана ВВВ, інваліда першої групи ВВВ; трьом сім’ям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1; двом сім’ям учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів, інвалідів війни та іншим).

Також тимчасово покращено житлові умови сім’ї одинокої матері.

Особлива увага приділялася реалізації державних житлових програм, зокрема, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2009 року № 140 «Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом» відділом проводилася робота щодо формування списків осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло.

Станом на 01.04.2013 року виявили бажання прийняти участь в Програмі доступне житло 102 черговики району, які рішеннями виконкому районної у місті ради включені до списків осіб, які мають право на доступне житло.

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича щодо програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом у звітному періоді відділом проведена велика робота щодо інформування громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання про можливість отримання часткової компенсації процентів для здешевлення вартості іпотечних кредитів. Так, в засобах масової інформації, зокрема в газетах «Чернівці», «Погляд», на WEB-сторінці районної у місті ради було розміщено інформацію щодо можливості отримання зазначеної компенсації процентів.

В серпні 2012 року на базі Шевченківського району відбулася розширена нарада за участю представників Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецького регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», представників банківських установ, компаній-забудовників, а також черговиків Шевченківського району, на якій було висвітлено питання щодо можливості отримання іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» відділом проведена певна робота по заповненню форм подання інформації до Єдиного реєстру.

Станом на сьогодні заповнено форми стосовно 198 черговиків району, із яких 100 форм передано представнику адміністратора Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (Чернівецькому регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»).

Відділом проводиться робота по вдосконаленню автоматизованої електронної бази черговиків, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання та контроль щодо черговиків, які покращили житлові умови.

Постійно відділ інформує жителів району про стан ведення квартирного обліку на WEB-сторінці районної у місті ради.

Робота відділу періодично висвітлювалася у засобах масової інформації, зокрема, у червні - липні 2012 року в газетах «Чернівці», «Погляд», «Доба», також по радіо в програмі «Зустрічі» були надані роз’яснення щодо можливості отримання іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом та роз’яснено порядок включення черговиків району до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Разом з тим потребує покращення робота щодо виявлення осіб, які втратили право подальшого перебування на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, а також робота по заповненню та передачі форм подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В :


1. Роботу відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради по виконанню делегованих повноважень щодо ведення квартирного обліку громадян визнати задовільною.


2. Відділу по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради (Швець А.П.):


2.1. Забезпечити роботу по проведенню щорічної перереєстрації облікових справ черговиків, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, з метою виявлення черговиків району, які поліпшили житлові умови та втратили право подальшого перебування на квартирному обліку.


2.2. Продовжити роботу щодо інформування громадян району, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання про можливість отримання часткової компенсації процентів для здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом.


2.3. Постійно здійснювати контроль за звільненим житлом у районі та повторним його заселенням.


2.4. Проводити роботу по заповненню форм подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов на черговиків району.


2.5. Періодично висвітлювати роботу відділу про стан ведення квартирного обліку у засобах масової інформації та на WEB-сторінці районної у місті ради.


3. Зобов’язати керівників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств № 4, 5, 6, 14, 17 (Годжаєв Т.Ш., Долгий Є.І., Туник Я.М., Збаранська Є.А., Мельник М.І.) та приватних підприємств «Регіон-Центр», «Ремжитлосервіс», «Санітарія» (Читайло В.Б., Баланюк Д.В., Бацановський В.О.):


3.1. Постійно здійснювати контроль за звільненим житлом та щомісячно надавати інформацію про звільнені житлові приміщення у відділ по обліку та розподілу житлової площі.

3.2. Невідкладно вживати заходів щодо фактів самовільного зайняття житлових приміщень.


3.3. своєчасно надавати необхідну інформацію, в тому числі довідки-виписки з домової книги про склад сім’ї та реєстрацію черговиків при проведенні перереєстрації громадян району, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання.


4. Організацію роботи по виконанню цього рішення покласти на начальника відділу по обліку та розподілу житлової площі Швець А.П.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


^ Голова ради М.Пазюк


І Н Ф О Р М А Ц І Я


про роботу відділу по обліку та розподілу житлової площі районної

у місті ради по виконанню делегованих повноважень щодо ведення квартирного обліку громадян

Відділ по обліку та розподілу житлової площі є виконавчим органом районної у місті ради, основним завданням якого є ведення квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання, та здійснення контролю за веденням квартирного обліку громадян на підприємствах, в організаціях та установах району за місцем роботи.

У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, Житловим кодексом України, „Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні” та іншими нормативно-правовими актами України.

Всі заяви з відповідними матеріалами, які надходять від громадян району стосовно взяття на квартирний облік, переоформлення та відкриття особових рахунків на житлову площу, вивчаються та опрацьовуються працівниками відділу з послідуючим їх винесенням на розгляд громадської комісії з житлових питань, яка вносить пропозиції виконавчому комітету районної у місті ради щодо прийняття відповідних рішень. Так, за 2012 рік та три місяці поточного року підготовлено 55 протоколів на засідання громадської комісії з житлових питань, на яких розглянуто 98 питань.

Питання щодо взяття на квартирний облік за місцем роботи розглядаються на спільних засіданнях адміністрації та профспілкового комітету, після чого протоколи засідань подаються на затвердження виконавчому комітету районної у місті ради. Так, на сьогоднішній день в районі вісім організацій (Чернівецька обласна державна адміністрація; головне фінансове управління Чернівецької обласної державної адміністрації; УМВС України в Чернівецькій області; територіальне управління МНС України в Чернівецькій області; управління Держтехногенбезпеки у Чернівецькій області; управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Чернівецькій області; ТДВ «Завод «Кварц»; УВО «УТОС») ведуть самостійно квартирний облік за місцем роботи, де на обліку перебуває 447 осіб.

Станом на 01.04.2013р. на квартирному обліку за місцем проживання у виконкомі Шевченківської районної у місті Чернівці ради перебуває 4900 черговиків, з них в списку позачерговиків - 306, в загальній черзі - 4594 особи.

Відділом приділяється велика увага черговикам, які користуються правом пільгового забезпечення житлом. На сьогоднішній день право першочергового отримання житла за місцем проживання має 1392 сім’ї, із них:

- ветерани Великої Вітчизняної війни - 43

- учасники бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів - 64

- військовослужбовці, звільнені в запас - 62

- багатодітні сім’ї - 253

- одинокі матері - 105

- мешканці ветхих та аварійних будинків - 185

- хворі на туберкульоз та інші хвороби (за встановленим переліком) - 227

- інші категорії громадян - 453

Із списку позачерговиків за місцем проживання (306 осіб) - 108 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

- І категорії - 19

- ІІ категорії - 55

- переселенці із зони гарантованого добровільного відселення - 34

На території району 166 сімей потребують покращення житлових умов, так як проживають в аварійних будинках та в будинках, віднесених до категорії ветхих, але у зв’язку з відсутністю вільного житла в місті квартири не виділяються, і тому їм пропонується тимчасово переселитися в маневровий фонд міської ради на вул. Полетаєва Федора, 10 та на вул. Луковецьку, 29б.

На особливому контролі перебувають 19 сімей, які потребують відселення з будинків, загрожуючих обвалом, зокрема на вул. Пирогова Миколи, № 4 та № 27, Корсунській, № 36а, Степового Якова, № 99, Ялтинській, № 2а та інші.

В списку гостропотребуючих житла перебуває 33 сім’ї, які постійно з року в рік звертаються із зверненнями в різні інстанції міста, в тому числі і до районної у місті ради щодо виділення житла, зокрема гр. Валко Д.О., гр. Кухарчук Л.М., гр. Паламарюк М.М., гр. Темнікова Л.І., гр. Свинарчук С.І., гр. Джура С.В., гр. Киф’як М.М., Тунь Г.І. та інші.

На сьогоднішній день у місті надзвичайно гострою залишається житлова проблема. На квартирному обліку у виконавчому комітеті районної у місті ради за місцем проживання перебувають черговики з 1974 року. За цей період у них створилися нові сім’ї, в яких кожен дорослий член сім’ї має право самостійно реалізувати право на житло.

Незважаючи на те, що державне будівництво майже не ведеться, громадяни продовжують ставати на облік для поліпшення житлових умов за місцем проживання. Деякі з метою отримання земельної ділянки під індивідуальне будівництво власних будинків, інші – для отримання державного пільгового кредиту в банках на придбання житла з надією отримати доступне житло, але більшість, звичайно, у зв’язку з відсутністю належних умов проживання та з бажанням покращити житлові умови за рахунок будівництва житла за державні кошти.

За 2012 рік та три місяці поточного року покращено житлові умови шляхом отримання повноцінного житла сімнадцяти черговикам району (в тому числі сім’ї ветерана ВВВ, інваліда першої групи ВВВ; трьом сім’ям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1; двом сім’ям учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів, інвалідів війни та інші).

До підходу черги покращено житлові умови сім’ї одинокої матері.

Затверджено протокол спільного засідання адміністрації і профспілкового комітету ПП «Регіон-Центр» та видано ордер на житлову площу в гуртожитку управління житлового господарства районної у місті ради працівнику вказаного підприємства.

Відділом постійно проводиться робота щодо перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання шляхом направлення запрошень громадянам з проханням поновити документи; запитів в підрозділ Управління ДМС України в Чернівецькій області - щодо отримання інформації про місце реєстрації громадян; в бюро технічної інвентаризації - щодо уточнення житлової площі в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві власності; в приватні, комунальні житлові ремонтно-експлуатаційні підприємства, житлово-будівельні кооперативи та об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – щодо отримання довідок про фактичне місце проживання громадян. Виявлені зміни вносяться в облікові справи. Громадяни, які втратили право перебування на квартирному обліку з різних причин, знімаються з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Так, за вказаний період в 136 облікових справах черговиків були внесені зміни щодо складу сім’ї, наявності пільги, зміни місця проживання і т.і. та знято з квартирного обліку 405 черговиків, які втратили право подальшого перебування на квартирному обліку.

Відповідно до чинного законодавства щороку станом на 1 січня оновлюються як загальні списки черговиків, так і окремі списки осіб, які користуються правом першочергового та позачергового одержання жилих приміщень.

Протягом звітного періоду відділом розглянуто 1032 звернення громадян району щодо поліпшення житлових умов, в тому числі 528, які особисто звернулися у відділ по обліку та розподілу житла.

На особистому прийомі громадян працівниками відділу прийнято 926 чоловік, яким надано відповідні роз’яснення з приводу піднятих питань.

Забезпечено проведення контролю за веденням квартирного обліку на восьми підприємствах, організаціях, установах району, які самостійно ведуть квартирний облік за місцем роботи. Так, протягом 2012 року та трьох місяців поточного року затверджено 17 протоколів підприємств, установ, організацій щодо прийняття 30 чоловік на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов за місцем роботи. Опрацьовані списки та звіти вказаних організацій.

На квартирному обліку за місцем роботи станом на 01.04.2013р. перебуває 447 осіб.

Проводилася робота щодо переоформлення та відкриття особових рахунків громадянам району на житлову площу. Зокрема, протягом звітного періоду переоформлено 41 особовий рахунок на житлову площу громадянам району та відкрито 27 особових рахунків на житло в гуртожитках, яким надано статус житлових будинків.

Постійно надається практична допомога та консультації з питань ведення квартирного обліку та дотримання вимог Житлового кодексу України та «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень в Україні» організаціям, підприємствам та установам району, які самостійно ведуть квартирний облік громадян за місцем роботи.

Особлива увага приділялася реалізації державних житлових програм, зокрема, проводилася робота по формуванню списків осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло. Станом на сьогодні виявили бажання взяти участь в Програмі доступне житло 102 черговика району, всі вони рішеннями виконкому районної у місті ради включені до списків осіб, які мають право на доступне житло.

З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом у звітному періоді відділом проведена велика робота по інформуванню громадян, які перебувають на квартирному обліку з приводу можливості отримання часткової компенсації процентів для здешевлення вартості іпотечних кредитів. Так, в засобах масової інформації, зокрема в газетах «Чернівці», «Погляд», на WEB-сторінці районної у місті ради неодноразово було розміщено інформацію щодо можливості отримання зазначеної компенсації процентів.

Письмово направлено 274 листи-пам’ятки. Під час особистого прийому громадян вручено письмові пам’ятки 537 черговикам з інформацією щодо отримання іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом.

Неодноразово проводилися наради щодо реалізації державних житлових програм, зокрема, в серпні 2012 року на базі Шевченківського району відбулася розширена нарада за участю представників Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецького регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву», представників банківських установ АТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», компаній-забудовників, а також за участю черговиків Шевченківського району (56 чоловік), на якій було детально висвітлено питання щодо можливості отримання іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Дана робота відділом продовжується.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов» відділом проведена певна робота по заповненню форм подання інформації до Єдиного державного реєстру на черговиків району. Станом на сьогодні заповнено форми стосовно 198 черговиків району, із яких 100 форм уже передано представнику адміністратора Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов (Чернівецькому регіональному управлінню Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»).

При здійсненні повноважень щодо взяття на квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов відділом перевіряються дані щодо наявності (відсутності) у громадян власності на житло. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» відділом оформлено та надано до реєстраційної служби міського управління юстиції 77 запитів стосовно громадян, що бажають стати на облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов за місцем проживання.

Періодично робота відділу висвітлюється у засобах масової інформації та на WEB-сторінці районної у місті ради.

Разом з тим, у відділі по обліку та розподілу житлової площі є ще питання над якими необхідно працювати. Так, потребує покращення робота щодо виявлення черговиків, які втратили право подальшого перебування на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов згідно чинного законодавства України, а також робота по заповненню та передачі форм подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов.


Начальник відділу по обліку

та розподілу житлової площі А.ШвецьУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"17" квітня 2013р. № 37/5 м м.Чернівці


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради від 25.04.2012р.

^ 35/5 «Про стан забезпечення пожежної

безпеки на території району»


Заслухавши і обговоривши інформацію про стан забезпечення пожежної безпеки в районі, виконавчий комітет районної у місті ради відзначає, що в районі за допомогою мережі навчально-консультаційних пунктів проводиться просвітницька робота, спрямована на забезпечення пожежної безпеки та інформування населення про основні причини виникнення пожеж.

На об’єктах та місцях масового перебування людей періодично розміщувались інформаційні листівки, в яких висвітлювалась інформація щодо виникнення пожеж на території району, а також витяги з нормативних документів про обов’язки громадян і їх відповідальність у сфері протипожежної безпеки.

Питання стану пожежної безпеки розглядались на засіданнях комісій з питань безпечної життєдіяльності населення.

Протягом року міським відділом управління Держтехногенбезпеки України в Чернівецькій області проводились перевірки підприємств, установ та організацій району щодо дотримання Закону України «Про пожежну безпеку», за наслідками яких до винних осіб вживались заходи адміністративного впливу.

Одночасно було організовано перевірку 1216 приватних помешкань, під час яких проводились інструктажі та бесіди на протипожежну тематику з їх власниками.

Під час перевірок було виявлено та усунено 176 порушень експлуатації електричних мереж, пічного і газового опалення, які могли стати причинами виникнення пожеж та загибелі людей.

За допомогою радіовузлів закладів з масовим перебуванням людей на 22 об’єктах району проводилась інформаційно-агітаційна робота з питань пожежної безпеки.

Розміщено біля тисячі листівок, пам’яток, плакатів, стендів з питань пожежної безпеки. На місцевих каналах засобів масової інформації вийшло в ефір 6 передач, 45 виступів на радіо і надруковано 20 статей в газетах на протипожежну тематику.

Фахівцями ПАТ «Чернівцігаз» та ВСТ «Житловик» періодично здійснювались перевірки будинків з питань безпечного користування природним газом і опалювальними приладами.

Протягом 2012 року на території району працівниками КП «Чернівціводоканал» відремонтовано 22 пожежні гідранти.

Пожежно-технічними комісіями, створених на приватних та комунальних підприємствах, які надають послуги з утримання житлових будинків, проводились обстеження протипожежного стану житлових будинків.

Питання стану пожежної безпеки виносились на розгляд районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення і комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На території району, протягом 2012 року у порівнянні з минулим роком, загальна кількість пожеж знизилась: виникла - 91 пожежа за 2012 рік проти 99 за аналогічний період 2011 року (зниження на 8 %).

За І квартал 2013року на території району виникла 21 пожежа проти 39 за аналогічний період 2012 року (зниження на 18 випадків).

На виконання вимог Закону України «Про пожежну безпеку», Правил пожежної безпеки в Україні та беручи до уваги вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території району» прийняти до відома (додається).


2. Керівникам КЖРЕП-4 Годжаєву Т.Ш., КЖРЕП-5 Долгому Є.І,. КЖРЕП - 6 Тунику Я.М., КЖРЕП - 14 Збаранській Є.А., КЖРЕП - 17 Мельнику М.І., ПП«Регіон-Центр» Читайлу В.Б., ПП «Ремжитлосервіс» Баланюку Д.В., ПП «Санітарія» Бацановському В.О., при експлуатації і утриманні житлового фонду району дотримуватись вимог нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки.


3. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 25.04.2012 року № 35/5 «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території району» з контролю зняти.


Голова ради М. Пазюк

Інформація

про хід виконання рішення виконавчого комітету

районної у місті ради від 25.04.2012р. № 35/5 «Про стан забезпечення

пожежної безпеки на території району»
На виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 25.04.2012р.№ 35/5 «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території району», у межах компетенції та повноважень районної у місті ради на території району проведена наступна робота.


Розпорядженням голови районної у місті ради від 11.01.2012р. №06-р були затверджені плануючі документи цивільного захисту району на поточний рік. За вищезазначеним розпорядженням в минулому році до навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області було направлено та підготовлено з підприємств установ та організацій району :

- 157 осіб керівників об’єктів, що складає 147 % від плану;

- 352 фахівця, (з них 37 командирів протипожежних ланок), що складає

96 % від плану.


Відповідно до вимог Наказу МНС України від 23 квітня 2001 року № 97 «Про затвердження порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» на базі КЖРЕП-4, 5, 6, 14, 17, ПП «Регіон-центр», ПП «Ремжитлосервіс», ПП «Санітарія» створено районну мережу навчально-консультаційних пунктів цивільного захисту, за допомогою якої громадяни, які не зайняті у сферах виробництва та обслуговування, можуть отримати необхідну консультацію в тому числі і з питань пожежної безпеки.


З метою зниження ризиків виникнення пожеж на електричних мережах багатоповерхових житлових будинків при підготовці житлового фонду до роботи в зимовий період 2012-2013 років у 59 будинках проведена заміна 1631м/п кабелю на суму 26,3 тис.грн., а також відремонтовано 65 електрощитових на суму 45,4 тис.грн.


У 2012 році проведено профілактичну роботу стосовно дотримання правил пожежної безпеки в житловому секторі. Розпорядженням від 14.04.2012р № 39-р в комунальних і приватних підприємствах району були створені пожежно - технічні комісії, які провели роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки у житлових будинках та склали відповідні акти.


Проводилась і просвітницька робота у сфері пожежної безпеки серед населення. Працівниками відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради були виготовлені інформаційні листівки, в яких висвітлені події з виникнення пожеж на території району, а також витяги з нормативних документів про обов’язки громадян і їх відповідальність у сфері протипожежної безпеки.

На початку поточного року вищевказана інформація була розміщена в місцях масового перебування людей, а також на більшості підприємств, установ та організацій району.

Проведеним за останні два роки аналізом виникнення пожеж на території району встановлено, що протягом 2012 року, у порівнянні з минулим роком, загальна кількість пожеж знизилась: виникла - 91 пожежа за 2012 рік проти 99 за аналогічний період 2011 року (зниження на 8 %).


Зокрема, за 3 місяці 2013року на території району виникла 21 пожежа проти 39 за аналогічний період 2012 року (зниження на 18 випадків), а саме:

- пожежі в будинках комунальної власності територіальної громади міста - 4 випадки ;

- пожежі в приватних будинках та квартирах - 5 випадків ;

- пожежі в приватних квартирах будинків комунальної власності територіальної громади 4 випадки;

- загорання ( підпал) приватних автомобілів - 6 випадків;

- пожежі на об’єктах приватної форми власності – 2 випадки;

- на відкритій місцевості пожеж не виникало.


Враховуючи вищевикладене пропоную:


Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 25.04.2012р. №35/5 «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території району» з контролю зняти.

Керівникам КЖРЕП - 4 Годжаєву Т.Ш., КЖРЕП - 5 Долгому Є.І,. КЖРЕП - 6 Тунику Я.М., КЖРЕП - 14 Збаранській Є.А., КЖРЕП - 17 Мельнику М.І., ПП«Регіон-Центр» Читайлу В.Б., ПП «Ремжитлосервіс» Баланюку Д.В., ПП «Санітарія» Бацановському В.О. постійно дотримуватись вимог нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки при експлуатації і утриманні житлового фонду району.


Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення районної у місті ради В. Капша
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


"17" квітня 2013р. № 38/5 м м.Чернівці


Про надання дозволу на перепланування,

переобладнання (визначення технічної

можливості), погодження (збереження)

самочинно виконаного перепланування,

переобладнання квартир, будинків


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, “Положення про порядок надання дозволу на перепланування, переобладнання (визначення технічної можливості) квартир, будинків і допоміжних приміщень в м.Чернівці”, затвердженого рішенням 30 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 29.11.2012р. № 659, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Надати дозвіл на перепланування (визначити технічну можливість) квартир:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Погодити (зберегти) самовільно виконане перепланування, переобладнання квартир, будинків:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Громадянам, зазначеним в пункті 2 цього рішення звернутися в Чернівецьке комунальне бюро технічної інвентаризації для внесення відповідних даних до технічного паспорту та оформлення, у разі необхідності, свідоцтва про право власності.


4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


5. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"17" квітня 2013р. № 39/5 м м.Чернівці


Про затвердження висновків

комісії по визначенню технічного

стану житлових приміщень та будинків


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011року №153 ”Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Регламентом роботи виконавчого комітету районної у місті ради, статтею 15 Житлового кодексу України, Правилами визначення фізичного зносу житлових будинків затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.02.2009 року №21 та розглянувши акти обстеження і пропозиції комісії виконавчого комітету по визначенню технічного стану житлових приміщень та будинків, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Затвердити висновок комісії виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради по визначенню технічного стану житлових приміщень та будинків, визнавши будинок № 8 на вул. Тбіліській, таким, який після виконання робіт перебуває у доброму стані.

2. Затвердити перелік будинків (квартир), які відносяться до категорії ветхих, згідно додатку

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.Пазюк

Додаток

до рішення виконкому №39/5 від “ 17 04 2013р.


^
С П И С О К

будинків (квартир), які відносяться до категорії ветхих
з/п

КЖРЕП

Адреса

Площа (м2)

^ Належність будинку

Загальна

Житлова

1
КЖРЕП-5

Вул.Гастелло Миколи, 1/8

39,3

16,0

Комунальна власність

2
КЖРЕП-14

Вул. Мініна Кузьми, 5

125,7

72,7

Комунальна власністьЗаступник голови

районної у місті ради І.Даведюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


"17" квітня 2013р. № 40/5 м м.Чернівці


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№ 5, 14 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку (додаток містить персональні дані фізичних осіб).

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№ 5, 14 (Долгий Є.І., Збаранська Є.А.).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.ПазюкСхожі:

Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Станом на 01. 04. 2012р на квартирному обліку за місцем проживання перебуває 5115 осіб, з них в списку позачерговиків – 320, в загальній...
Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
У відповідності до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів згідно...
Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних...
Рішення \"17\" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи