Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району icon

Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Скачати 300.8 Kb.
НазваРішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Дата конвертації19.10.2013
Розмір300.8 Kb.
ТипРішення
УКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 19 » червня 2013р. № 56/7 м м.Чернівці

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 13 від 11.06.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 19 » червня 2013р. № 57/7 м.Чернівці


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 14 від 11.06.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В :

В И Р І Ш И В :  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов та внести

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Внести зміни в кількісний склад черговиків:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3.Включити в чергу на отримання житла, у зав'язку

з передачею облікових справ :

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


4. Затвердити протоколи підприємств, установ, організацій

про прийняття на квартирний облік за місцем роботи:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


5. Зняти з квартирного обліку::

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 58/7 м м.Чернівці


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради від 20.06.2012р.

^ 59/7 « Про виконання делегованих

повноважень щодо запобігання та ліквідації

надзвичайних ситуацій на території району»


На виконання вимог Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», інших нормативних документів у сфері цивільного захисту, з метою реалiзацiї державної політики у сфері запобігання i реагування на надзвичайні ситуації, захисту населення i довкілля, зменшення матеріальних втрат на території району здійснено ряд організаційних заходів, направлених на створення системи органів управління, сил i засобів реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення.

На території району систематизовано збір iнформацiї про аварійні ситуації, її обмін між структурними підрозділами територіального управління МНС України в Чернівецькій області, підрозділами з питань цивільного захисту, аварійно - диспетчерською службою та об’єктами районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту.

За допомогою створеної на базі КЖРЕП - 4, 5, 6, 14, 17, ПП «Регіон-центр», ПП «Ремжитлосервіс», ПП «Санітарія» районної мережі навчально-консультаційних пунктів проводиться просвітницько-інформаційна робота, спрямована на забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також проведення пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях з населенням за місцем проживання.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій на воді на території району, відповідальними особами, які утримують водні об’єкти, виготовлені попереджувальні показчики та інформаційні стенди з питань недопущення виникнення нещасних випадків на воді.

На об’єктах щорічно уточнюється обсяги матеріального резерву для виконання заходів з ліквідації аварій та наслідків надзвичайних ситуацій.

В управлінні житлового господарства районної у місті ради з працівниками управління, підприємств (ОСББ, ЖБК, ЖБТ), що надають послуги з утримання та експлуатації житлового фонду, проведено заняття щодо термінів профілактичного обслуговування і ліквідації несправностей при утриманні жилих будинків та оформлення матеріалів для надання експертного висновку щодо рівня надзвичайної ситуації .

Вищезазначені заходи, які проведені в комплексі із іншими напрямками роботи щодо здійснення моніторингу прогнозів можливого перебігу подій дозволили суттєво скоротити терміни ліквідації аварій на інженерних мережах житлового фонду району у складний зимовий період, пом’якшити їх негативні наслідки.

Позитивних зрушень в районі набули і питання пожежної безпеки. Так, протягом 2012 року у порівнянні з 2011 роком, загальна кількість пожеж знизилась на 8 %.

Слід зазначити, що згідно вимог «Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями», затвердженого Постановою КМУ від 24.03.2004 р. № 368, за звітний період 2012 року випадків виникнення надзвичайних ситуацій на території району зафіксовано не було.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Інформацію «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 20.06.2012р. № 59/7 «Про виконання делегованих повноважень щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на території району» взяти до уваги (додається).


2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 20.06.2012р. № 59/7 « Про виконання делегованих повноважень щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на території району» з контролю зняти.


3.Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевчеківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернет.


Голова ради М. Пазюк


Інформація

Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 20.06.2012р. № 59/7 « Про виконання делегованих повноважень щодо запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій на території району»


На виконання підпункту 6 пункту «б» статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 1.18, 1.19, рішення №153 від 14.04.2011 року 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради «Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста» районній у місті раді делеговані повноваження, які стосуються організації роботи щодо запобігання та ліквідації аварій та надзвичайних ситуацій, а також організації та участі у виконанні заходів, пов’язаних з цивільною обороною на території району.

На виконання вимог Закону України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», інших нормативних документів у сфері цивільного захисту за минулі роки в районі здійснено ряд організаційних заходів, направлених на створення системи органів управління, сил i засобів реагування на надзвичайні ситуації та забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення.

На території району організовано збір iнформацiї про аварійні ситуації та події, її обмін між структурними підрозділами територіального управління МНС України в Чернівецькій області, підрозділами з питань цивільного захисту, аварійно - диспетчерською службою та об’єктами районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту.

За допомогою створеної на базі КЖРЕП-4, 5, 6, 14, 17, ПП «Регіон-центр», ПП «Ремжитлосервіс», ПП «Санітарія» районної мережі навчально-консультаційних пунктів проводиться просвітницько-інформаційна робота, спрямована на забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також проведення з населенням за місцем проживання пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

Велика увага приділяється питанням запобігання виникнення пожеж та випадків загибелі людей на водних об’єктах. Так в квітні поточного року проведено нараду з керівника садових товариств розташованих на території району з залученням посадових осіб управління держтехногенбезпеки України в Чернівецькій області та ДП «Чернівецький лісгосп» з питань недопущення випадків спалювання сухої рослиності на садових ділянках.

В травні проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району з залученням власників та орендарів водних об’єктів з недопущення випадків загибелі людей на воді за наслідками якого по периметру водойм встановлено покажчики «Купатися заборонено».

На виконання вимог протоколів міської та районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення розроблено інформаційні листівки «збережи житло від пожежі», «пожежа в екосистемах», «відпочинок на воді», які розповсюджені серед організацій району для їх розміщення в місцях з масовим перебуванням людей, всього розповсюджено інформаційні матеріали серед 180 об’єктів району.

З метою підвищення готовності підприємств, установ та організацій Шевченківської районної територіальної підсистеми цивільного захисту до реагування на аварійні ситуації, рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 21.09.2007 № 150/9 затверджені порядок створення, номенклатура та обсяги матеріального резерву для виконання заходів з ліквідації аварій та наслідків надзвичайних ситуацій (додається).

Вищезазначені заходи, які проведені в комплексі з іншими напрямками роботи щодо здійснення моніторингу прогнозів можливого перебігу подій, дозволили суттєво скоротити терміни ліквідації аварій на інженерних мережах житлового фонду району у складний зимовий період, пом’якшити їх негативні наслідки, а також не допустити їх переростання у надзвичайні ситуації.

За 5 місяців поточного року на території району виникло 38 пожеж на яких загинуло 2 особи проти 53 випадків за аналогічний період 2012 року на яких загинуло 2 особи (зменшення на 28%).

Разом з тим, відповідно Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями, затвердженого постановою КМУ від 24.03.2004 р. № 368 в районі зафіксовано та проконтрольовано виконання 169 випадків виникнення аварій на мережах життєзабезпечення району.


ВО начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення районної у місті ради І.Ярунов
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 59/7 м м.Чернівці


Про проведення в районі вибіркової

перевірки дотримання вимог чинного

законодавства з питань пожежної безпеки

у житлових будинках комунальної

власності територіальної громади міста


На виконання вимог ст. 5 Закону України «Про пожежну безпеку», п.4 наказу МНС України від 19.10.2004 р. № 126 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні», п.3 наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. №76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», п. 2.2.9 «Положення про управління житлового господарства Шевченківської районної у місті Чернівці ради» затвердженого рішенням 4 сесії Шевченківської районної у місті Чернівці ради VІ скликання від 30 березня 2011р. №27/4-VI, а також доручення голови Шевченківської районної у місті Чернівці ради від 17.04.2013року щодо проведення вибіркової перевірки дотримання вимог чинного законодавства з питань пожежної безпеки у житлових будинках комунальної власності району проведена наступна робота.

Розпорядженням голови районної у місті ради від 20.03.2013 року № 52-р «Про проведення в районі вибіркової перевірки з питань дотримання правил пожежної безпеки в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста», затверджено склад робочих груп для здійснення перевірки.

Вищезазначеним розпорядженням керівникам груп доручено до 07.06.2013 року організувати проведення відповідної перевірки з оформленням актів, які подати до управління житлового господарства районної у місті ради і відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної у місті ради та поінформувати виконавчий комітет районної у місті ради про проведену роботу.

Заслухавши і обговоривши інформацію про проведення перевірки з питань пожежної безпеки у житлових будинках, виконавчий комітет районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


  1. Інформацію «Про хід виконання протокольного доручення виконавчого комітету районної у місті ради від 17.04.2013року щодо проведення в районі вибіркової перевірки дотримання вимог чинного законодавства з питань пожежної безпеки у житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста» прийняти до відома.
  1. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевчеківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернет.^ Голова ради М. Пазюк


ІНФОРМАЦІЯ

Про проведення в районі вибіркової перевірки дотримання вимог чинного законодавства з питань пожежної безпеки у житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста


На виконання вимог ст. 5 Закону України «Про пожежну безпеку», п.4 наказу МНС України від 19.10.2004 р. № 126 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні», п.3 наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005р. №76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», п. 2.2.9 «Положення про управління житлового господарства Шевченківської районної у місті Чернівці ради» затвердженого рішенням 4 сесії Шевченківської районної у місті Чернівці ради VІ скликання від 30 березня 2011р. №27/4-VI, а також доручення голови Шевченківської районної у місті Чернівці ради від 17.04.2013року щодо проведення вибіркової перевірки дотримання вимог чинного законодавства з питань пожежної безпеки у житлових будинках комунальної власності району проведена наступна робота.

Розпорядженням голови районної у місті ради від 20.03.2013 року № 52-р «Про проведення в районі вибіркової перевірки з питань дотримання правил пожежної безпеки в житлових будинках комунальної власності територіальної громади міста», створено 8 робочих груп для здійснення перевірки та затверджено їх склад..

За час проведення вибіркової перевірки протипожежного стану перевірено 81 будинок комунальної форми власності.

Під час проведення перевірок виявлено 20 випадків зберігання речей в місцях загального користування (сходові клітини, входи в підвальні приміщення) та на технічних поверхах, 8 випадків вільного доступу до електричних щитових (які усунуті в ході перевірки), складено 1 протокол про адміністративне правопорушення.

Мешканців будинків, де виявлено випадки зберігання речей в місцях загального користування попереджено щодо їх звільнення у 10 денний термін. Керівників підприємств, що надають послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території зобов’язано проконтролювати виконання пропозиції комісії щодо усунення виявлених недоліків та, у разі їх не виконання мешканцями, притягнути їх до адміністративної відповідальності.

В цілому по Шевченківському районну м.Чернівці керівниками КЖРЕП та ПП району вжитті заходи, щодо підтримання належного протипожежного стану в житлових будинках, обмеження доступу до технічних приміщень та електричних щитових.

За 5 місяців поточного року на території району виникло 38 пожеж, на яких загинуло 2 особи, проти 53 випадків за аналогічний період 2012 року, на яких загинуло 2 особи (зменшення на 28%):


Загальним недоліком виявленим під час перевірки є відсутність інформації на дверях електричних щитових щодо місця знаходження ключів та недостатня робота інженерно-технічного персоналу з мешканцями будинків щодо заборони зберігання речей в місцях загального користування.


ВО начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення районної у місті ради І.Ярунов
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 60/7 м м.Чернівці


Про якість надання послуг КЖРЕП № 14

з утримання будинків, споруд та прибу-

динкових територій, та економічне

обґрунтування витрат на забезпечення

їх надання

Заслухавши інформацію «Про якість надання послуг КЖРЕП-14 з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій та економічне обґрунтування витрат на забезпечення їх надання», районна у місті рада відзначає, що підприємством постійно проводиться робота з зазначеного напрямку.

Протягом 2012року та І кварталу 2013року КЖРЕП-14 замінено 439,3м/п в 53 будинках мереж холодного водопостачання, 401,4м/п мереж каналізації в 53 будинках; відремонтовано 1348м.кв. покрівлі в 57 будинках , 488,5м/п водовідвідних елементів в 52 будинках, виконано скління 27м.кв. вікон і вхідних дверей, проведено ремонт 6-ти електрощитових в 5-ти будинках, замінено 122м електромереж в 4-ох будинках, забезпечено запуск централізованого опалення, проведені роботи по благоустрою 18–ти дитячих та спортивних майданчиків. Проводились роботи по ремонту 6шт. оголовків димовентиляційних каналів в 2-ох будинках.

Загальна сума доходів за 2012 рік склала 5358,3 тис.грн., в т.ч. власні доходи 5262,5 тис.грн., прибуток склав 12,0 тис.грн. , рентабельність – 0,2 %.

Основним джерелом доходів і надходжень є оплата населенням послуг щодо утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. За 2012 рік нараховано 3678,2 тис.грн., сплачено населенням - 3604,2 тис.грн., що становить 98 %. Протягом 2012 року КЖРЕП-14 була надана фінансова підтримка в сумі 95,8 тис.грн., в т.ч. на проведення місячника благоустрою території 24,6 тис.грн., на зрізку дерев 24,4 тис.грн., придбання матеріалів 18,3 тис.грн, покіс та прибирання газонів 20,9 тис грн.. ремонт майданчиків 1,6 тис.грн., хлорування та ремонт криниць 6,0 тис.грн.

Витрати виробництва, що відносяться на собівартість (прибирання прибудинкової території, поточний ремонт, обслуговування інженерних мереж, тощо) склали за 2012 рік 5346,3 тис.грн.

Слід зазначити, що в 2012 році витрачено на заробітну плату та нарахування на неї 2837,1 тис.грн., сплачено за роботи та послуги 1737,9тис., податки 3,2 тис.грн. За 2012 рік середня заробітна плата по підприємству складає 2045,0 грн., в т.ч. ІТП 2235,5 грн.

Станом на 01.01.2013року при затвердженій штатній чисельності 115,5 осіб на підприємстві фактично працювало 81 особа, в т.ч. адмінуправлінський персонал становив – 20 осіб (штат-21,5), молодший обслуговуючий персонал – 32 особи (штат - 52), робітники поточного ремонту – осіб (штат - 42). Укомплектованість кадрами становить 70 %, в т.ч. укомплектованість кадрами молодшого обслуговуючого персоналу - 62%, працівників поточного ремонту – 69,0 %, адміністративно-управлінського персоналу – 97,6 %. На даний час на підприємстві 34,5 вакансії: ІТП – 0,5 одиниці, двірників – 20 одиниць, робітники поточного ремонту – 13 осіб.

Загальна сума доходів за 1 квартал поточного року склала 1341,4 тис.грн., в т.ч. власні доходи – 1325,0 тис.грн., прибуток 2,2 тис.грн., рентабельність – 0,1 %. Відсоток оплати послуг населенням склав 93 %.

Витрати виробництва за 1 квартал 2013 року склали 1339,2 тис.грн.

У І кварталі 2013 року витрачено на заробітну плату та нарахування на неї 565,3 тис.грн., сплачено за роботи та послуги - 207,8тис. грн.,

З початку року середня заробітна плата по підприємству склала 2045,0 грн., в т.ч. ІТП – 2235,5 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 01.04.2013р. склала 606 тис.грн. Дебіторська заборгованість станом на 01.04.2013р. становила 1675,8 тис.грн., в т.ч. заборгованість населення 1248,2 тис.грн.

З метою погашення заборгованості за надані послуги по утриманню житлового фонду з початку 2012 року передано до суду 27 позовних заяв на суму 52,3 тис.грн., всі розглянуто в суді та були подані у Державну виконавчу службу Шевченківського району. Укладено 111 договорів по реструктуризації заборгованості по оплаті послуг з утримання будинків і споруд та при- будинкових територій за 2012рік на суму 125,3 тис. грн., за І квартал 2013року – 23 договори на суму 32,5 тис. грн. Наказом від 18.03.2013р. № 66 на підприємстві створена комісія з працівників КЖРЕП – 14 по персональній роботі з злісними боржниками по квартирній платі, та внесено до колективного договору додатковий показник по преміюванню ІТП за роботу по зменшенню заборгованості.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті рада


В И Р І Ш И В :


1. Роботу КЖРЕП-14 по наданню послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій визнати задовільною.

2. Начальнику КЖРЕП-14 Збаранській Є.А.:

2.1. Покращати роботу щодо якості надання населенню послуг з утримання та обслуговування житлового фонду, забезпечувати постійно належний санітарний стану прибудинкових територій.

2.2. Проводити надалі постійний контроль за веденням побудинкового обліку нарахувань, надходжень та витрат за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території, виконанням перерахунків за послуги які не надавались

2.3. З метою зменшення заборгованості мешканців за надані послуги, активізувати претензійно-позовну роботу щодо її стягнення.

2.4. Забезпечити виконання заходів щодо підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2013-2014р.р.

3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


^ Голова ради М.Пазюк

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про якість надання послуг КЖРЕП-14 з утримання будинків і споруд та при будинкових територій, та економічне обґрунтування витрат на забезпечення їх надання

Загальна сума доходів за 2012 рік по КЖРЕП-14 склала 5358,3 тис.грн., в т.ч. власні доходи – 5262,5 тис.грн., прибуток 12 тис.грн., рентабельність – 0,2 %. Основним джерелом доходів і надходжень є оплата населенням послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій, яка за 2012 рік нарахована в сумі 3678,2 тис.грн., сплачена населенням 3604,2 тис.грн., відсоток оплати склав 98 %. Протягом 2012 року КЖРЕП-14 була надана фінансова підтримка в сумі 95,8 тис.грн., в т.ч. на проведення місячника благоустрою території 24,6 тис.грн., на зрізку дерев 24,4 тис.грн., матеріали 18,3 тис.грн, покіс та прибирання газонів 20,9 тис грн. ремонт майданчиків 1,6 тис.грн. криниці 6 тис.грн.

Витрати виробництва, що відносяться на собівартість (прибирання прибудинкової території, поточний ремонт, обслуговування інженерних мереж, тощо) склали за 2012 рік 5346,3 тис.грн.

Слід зазначити, що в 2012 році витрачено на заробітну плату та нарахування на неї 2837,1 тис.грн., сплачено за роботи та послуги 1737,9тис., податки 3,2 тис.грн. За 2012 рік середня заробітна плата по підприємству складає 2045,0 грн., в т.ч. ІТП 2235,5 грн.

Станом на 01.01.2013 року при затвердженій штатній чисельності 115,5 чол. на підприємстві фактично працювало 81 чол., в т.ч. адмінуправлінський персонал становив – 20 чол.(штат-21,5), молодший обслуговуючий персонал – 32чол. (штат - 52), робітники поточного ремонту – 29 чол. (штат - 42). Укомплектованість кадрами становить 70 %, в т.ч. укомплектованість кадрами молодшого обслуговуючого персоналу- 62%, працівників поточного ремонту – 69,0 %, адміністративно-управлінського персоналу – 97,6 %. На даний час на підприємстві 34,5 вакансії: ІТП – 0,5 одиниці, двірників – 20 одиниць, робітники поточного ремонту – 13чол.

За звітний період премія двірникам виплачувалась в розмірі від 10 до 30%, АУП –від 5 до 30% , робітникам поточного ремонту - від 5 до 30%

Кредиторська заборгованість станом на 01.01.2013р. складала 671грн.

Дебіторська заборгованість станом на 01.01.2013р. становить 1587,0 тис.грн., в т.ч. заборгованість населення 1175,0 тис.грн.

Загальна сума доходів за 1 квартал 2013 року склала 1341,4 тис.грн., в т.ч. власні доходи – 1325,0 тис.грн., прибуток 2,2 тис.грн., рентабельність – 0,1 %. Оплата населенням послуг по утриманню будинків і споруд та прибудинкових територій у І кварталі 2013 року нарахована в сумі 933,47 тис.грн., сплачено - 872,3 тис.грн., відсоток оплати склав 93 %.

Витрати виробництва, що відносяться на собівартість (прибирання прибудинкової території, поточний ремонт, обслуговування інженерних мереж, тощо) склали за 1 квартал поточного року 1339,2 тис.грн.

За І квартал 2013 року середня заробітна плата по підприємству склала 2045,0 грн., в т.ч. ІТП – 2235,5 грн.

Кредиторська заборгованість станом на 01.04.2013р. склала 606 тис.грн. і зменшилась порівняно з початком року на 65,0 тис.грн.

Дебіторська заборгованість станом на 01.04.2013р. збільшилась на 88,8 тис.грн. порівняно з початком року і становить 1675,8 тис.грн., в т.ч. заборгованість населення 1248,2 тис.грн. (збільшення становить 73,2 тис.грн.)

Працівниками підприємства проводиться певна робота по зменшенню заборгованості населення за надані послуги з утримання житла. Боржникам, у яких заборгованість становить більше 200,00 грн., щомісячно надсилаються попередження. За 2012 рік передано до суду 27 позовних заяв на суму 52,3 тис.грн., всі розглянуто в суді та були подані у ДВС Шевченківського району. На даний момент готуються для повторної подачі судові накази, що були повернені виконавчою службою (згідно актів службового виконавця та по яких стягнення непроводилось). По повторно поданим зверненням планується спільний вихід з судовим виконавцем для виявлення майна, на яке може бути звернено стягнення. 389 попереджень на суму 523 тис.грн. вручено мешканцям для подальшої передачі до суду. За кожним адмінпрацівником закріплені будинки де є боржники, ведеться постійна роз’яснювальна робота. Щоденно здійснюється автопрозвон боржників. Укладено договорів по реструктуризації за 2012рік–111 на суму 125,3 тис. грн., за 1 квартал 2013рік–23 на суму 32,5 тис. грн. Наказом від 18.03.2013р. № 66 на підприємстві створена комісія з працівників КЖРЕП – 14 по персональній роботі з злісними боржниками по квартирній платі, 21 березня 2013 року рішенням загальних зборів колективу внесено до колективного договору додатковий показник по преміюванню ІТП за роботу по зменшенню заборгованості.


^ Начальник управління

житлового господарства О.Бурак


Депутат районної

у м.Чернівці ради А.ПопадюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 61/7 м м.Чернівці


Про надання дозволу на перепланування,

переобладнання (визначення технічної

можливості), погодження (збереження)

самочинно виконаного перепланування,

переобладнання квартир, будинків


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, “Положення про порядок надання дозволу на перепланування, переобладнання (визначення технічної можливості) квартир, будинків і допоміжних приміщень в м.Чернівці”, затвердженого рішенням 30 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 29.11.2012р. № 659, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Надати дозвіл на перепланування (визначити технічну можливість) квартир:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Погодити (зберегти) самовільно виконане перепланування, переобладнання квартир:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Громадянам, зазначеним в пункті 2 цього рішення звернутися в Чернівецьке комунальне бюро технічної інвентаризації для внесення відповідних даних до технічного паспорту та оформлення, у разі необхідності, свідоцтва про право власності.


4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернет, за винятком персональних даних громадян.


5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


6. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 62/7 м м.Чернівці


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№ 5, 14, 17 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку (додаток містить персональні дані фізичних осіб).

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№ 5, 14, 17 (Долгий Є.І., Збаранська Є.А., мельник М.І.).

5. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернент, за винятком персональних даних громадян.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 63/7 м м.Чернівці


Про затвердження висновків

комісії по визначенню технічного

стану житлових приміщень та будинків


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011року №153 ”Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Регламентом роботи виконавчого комітету районної у місті ради, статтею 15 Житлового кодексу України, Правилами визначення фізичного зносу житлових будинків затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.02.2009 року №21 та розглянувши акти обстеження і пропозиції комісії виконавчого комітету по визначенню технічного стану житлових приміщень та будинків, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Затвердити висновок комісії виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради по визначенню технічного стану житлових приміщень та будинків, визнавши будинок № 103 на вул. Вижницькій таким, який за технічним станом конструктивних елементів відноситься до категорії – непридатний.

2. Затвердити висновок комісії виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради по визначенню технічного стану житлових приміщень та будинків, визнавши квартиру № 16 будинку № 6 на вул. Суворова такою, що не відповідає санітарно-технічним вимогам.

3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернент.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 64/7 м м.Чернівці


Про проведення безоплатного

капітального ремонту у

квартирі інваліда війни


Керуючись Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні" і "Порядком проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу", затвердженим постановою Кабінету міністрів України від 20 травня 2009 р. № 565 та враховуючи звернення громадян, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Надати дозвіл на проведення безоплатного капітального ремонту в квартирі інваліда війни, який користується такими пільгами та затвердити кошторис на виконання безоплатного капітального ремонту згідно додатком.

2. Управлінню житлового господарства районної у місті ради (Бурак О.К.) прийняти виконані ремонтні роботи та провести оплату згідно актів виконаних робіт ф.КБ-2В.

3. Фінансовому управлінню районної у місті ради (Адамко І.І.) профінансувати виконання цих робті за рахунок субвенції з Державного бюджету.

4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернент, за винятком персональних даних громадян.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


"19" червня 2013р. № 65/7 м м.Чернівці


Про план роботи виконавчого

комітету Шевченківської районної

у місті ради на ІІ півріччя 2013 року


Розглянувши пропозиції виконавчих органів районної у місті ради та враховуючи актуальність окремих питань життєдіяльності територіальної громади Шевченківського району, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В:


1. Затвердити план роботи виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради на друге півріччя 2013 року, згідно додатків 1, 2 (додаються).

2. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті Чернівці ради в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Шевченківської районної у місті Чернівці ради Даведюк І.С.


^

Голова ради М. Пазюк


Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

районної у місті ради

від "19" червня 2013р. № 65/7

П Л А Н

роботи виконавчого комітету Шевченківської районної

у місті ради на ІІ півріччя 2013 рокуз/п


Назва питання


Місяць розгляду

Відповідальні за підготовку

Доповідачі

1

Про дотримання вимог чинного законодавства щодо соціального захисту сімей з дітьми в районі управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради.

липень

Адамко І.І.

Гаєвська В.П.

галузева

постійна

комісія

Гаєвська В.П.

2

Про здійснення контролю управлінням житлового господарства за виконанням заходів щодо підготовки житлового фонду району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014рр.

серпень

Адамко І.І.

Бурак О.К.

галузева

постійна

комісія

Бурак О.К.


3

Про роботу юридичного відділу районної у місті ради щодо представництва інтере-сів районної у місті ради та її виконавчих органів у судах.

вересень

Даведюк І.С.

Остафійчук Я.В.

галузева

постійна

комісія

Остафійчук Я.В.


4

Про організацію надання послуг ПП „Санітарія” з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій і економічне обґрунтування витрат на забезпечення їх надання.

жовтень

Адамко І.І.,

Бурак О.К.

галузева постійна комісія

Бацановський В.О.

5

Про дотримання вимог Зако-ну України „Про охорону праці” на підприємствах, в установах та організаціях району.

листопад

Адамко І.І.

Гаєвська В.П.

галузева

постійна

комісія

Гаєвська В.П.


6

Про виконання визначених повноважень щодо забезпечення ведення Державного реєстру виборців.

грудень

Даведюк І.С.

Липка Д.Г.

галузева

постійна

комісія

Липка Д.Г.^ Заступник голови

районної у місті ради І.Даведюк


Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

районної у місті ради

від "^ 19" червня 2013р. № 65/7


ПЕРЕЛІК

питань, хід виконання яких розглядатиметься в порядку контролю


з/п

Назва рішення

Дата, номер документу

Термін розгляду

Відповідальні

за підготовку

1

Про впровадження в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Рішення

виконавчого комітету

районної у місті ради від

18.07.2012р.

№75/8

липень

Гаєвська В.П.

2

Про роботу підприємств, установ та організацій району щодо утри-мання захисних споруд цивільної оборони та проведення технічної інвентаризації захисних споруд у 2009-2010рр.

Рішення

виконавчого комітету

районної у місті ради від

23.09.2010р.

№124/10,

28.09.2011р.

№116/9 та

27.09.2012 р.

№92/10

вересень

Капша В.Р.

3

Про дотримання в районі Поло-ження про порядок розміщення та встановлення технічних елемен-тів /пристроїв/ на будівлях та спорудах в м.Чернівцях.

Рішення

виконавчого

комітету

районної у місті ради від

17.10.2012 р.

№113/11

жовтень

Бурак О.К.

4

Про організацію надання послуг ПП „Ремжитлосервіс” з утриман-ня будинків, споруд та прибудин-кових територій та економічне обґрунтування витрат на забезпе-чення їх надання.

Рішення

виконавчого комітету

районної у місті ради від 22.112012 р.

№121/12


листопад

Бурак О.К.

Баланюк Д.В.

5

Про підсумки роботи щодо надання допомоги соціально вразливим верствам населення за рахунок благодійних надходжень.

Рішення

виконавчого комітету

районної у місті ради від

26.12.2012 р.

№141/13

грудень

Гаєвська В.П.Заступник голови

районної у місті ради І.Даведюк
Схожі:

Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Станом на 01. 04. 2012р на квартирному обліку за місцем проживання перебуває 5115 осіб, з них в списку позачерговиків – 320, в загальній...
Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
У відповідності до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів згідно...
Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних...
Рішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи