Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району icon

Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Скачати 255.59 Kb.
НазваРішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Дата конвертації19.10.2013
Розмір255.59 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 66/8 м м.Чернівці

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 15 від 09.07.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 67/8 м.Чернівці


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання і за місцем

роботи, зняття з квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № 16 від 09.07.2013р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В :

В И Р І Ш И В :  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов та внести

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Розділити чергу по квартирному обліку:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3.Включити в чергу на отримання житла, у зав'язку

з передачею облікових справ :

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


4. Затвердити протоколи підприємств, установ, організацій

про прийняття на квартирний облік за місцем роботи:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


5. Зняти з квартирного обліку::

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 68/8 м.Чернівці


Про стан дотримання вимог чинного

законодавства щодо соціального захисту

сімей з дітьми в районі


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради Гаєвської В.П. «Про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо соціального захисту сімей з дітьми в районі», виконком районної у місті ради відмічає, що управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради проводиться відповідна робота спрямована на своєчасну реалізацію чинного законодавства з питань призначення та виплати державних соціальних допомог, здійсненню контролю за цільовим використанням державних коштів.

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення районної у місті ради станом на 01.07.2013р. перебуває 8161 сім’я з дітьми, з них 143 – отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечені сім’ї. Протягом 2013 року спеціалістами управління розглянуто 3558 звернень громадян стосовно надання державних соціальних виплат. По результатам розгляду документів призначено державні соціальні допомоги 3310 заявникам, в тому числі 181 малозабезпеченій сім’ї з дітьми, 105 одиноким матерям. Загальна сума виплати допомог сім'ям з дітьми за перше півріччя 2013р. склала 47218,5тис. грн., в тому числі малозабезпеченим сім’ям – 1763,1 тис. грн. Заборгованість з виплати державних соціальних допомог станом на 01.07.2013р. відсутня.

На виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам», своєчасно виплачуються державні соціальні допомоги 1145 інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам. Загальна сума видатків на фінансування зазначених виплат склала 7895,1 тис.грн. 53 дітей-інвалідів протягом 2013р. забезпечено технічними засобами реабілітації з 69 потребуючих, 41 дитину-інваліда направлено на лікування на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей та інвалідів «Особлива дитина».

На постійній основі надається соціальна підтримка 52 дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Загальна сума видатків на виплату допомоги склала 922,0 тис. грн.

Забезпечено 100-відсоткову перевірку щодо правомірності прийнятих рішень по призначенню та продовженню виплати державних соціальних допомог, по результатах яких попереджено 39 випадків переплат державних коштів на загальну суму 31,6 тис.грн. та 12 недоплат на 12,0 тис. грн.

Станом на 01.07.2013 р. на обліку в управлінні перебуває 171 дитина, потерпіла від наслідків Чорнобильської катастрофи. На виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та реалізацію бюджетних програм, забезпечено щомісячну виплату компенсації на придбання продуктів харчування 104 дітям, потерпілим від аварії на ЧАЕС. Загальна сума видатків на вищезазначені цілі склала 46,4 тис. грн.(з урахуванням заборгованості станом на 01.01.2013р.)

На постійній основі проводиться робота щодо надання допомоги у вирішенні нагальних соціальних проблем вразливих верств населення за рахунок благодійних надходжень.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


ВИРІШИВ:


1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради Гаєвської В.П. «Про стан дотримання вимог чинного законодавства щодо соціального захисту сімей з дітьми в районі» прийняти до відома (додається).

2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної у місті ради (Гаєвська В.П.):

2.1. Продовжити роботу, спрямовану на своєчасну реалізацію чинного законодавства з питань соціального захисту сімей з дітьми та впровадженню соціальних ініціатив Президента України В.Януковича.

2.2. Активізувати співпрацю з правоохоронними органами, міськими соціальними службами у справах дітей та іншими установами щодо забезпечення дієвого контролю за виконанням батьківських обов’язків отримувачами соціальних допомог в частині створення умов для належного розвитку та виховання дітей.

2.3. Продовжити роботу з підприємствами, установами, організаціями з різною формою власності по наданню різнобічної адресної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми та дітям-інвалідам в рамках проведення благодійної акції «Милосердя».

3. Фінансовому управлінню районної у місті ради (Адамко І.І.) забезпечити в повному обсязі фінансування видатків, передбачених на відшкодування державних соціальних допомог та посилити контроль за цільовим використанням коштів.

^ 4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


^ Голова ради М.Пазюк


Інформація

«Про стан дотримання вимог чинного

законодавства щодо соціального захисту сімей з дітьми в районі»


На обліку в управлінні праці та соцзахисту населення районної у місті ради станом на 01.07.2013р. перебуває 8161 сімей з дітьми, з них 143 отримувачі державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям. Протягом 2013р. спеціалістами управління розглянуто 3558 звернень громадян стосовно надання державних соціальних виплат. По результатах розгляду документів станом на 01.07.2013р. призначено державні соціальні допомоги 3310 заявникам, в тому числі 181 малозабезпеченій сім’ї з дітьми, 105 одиноким матерям. Отримувачами допомог по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку являються 2689 осіб, яким виплачується допомога на рівні мінімального гарантованого державою розміру 130 грн. Разом з тим, кожна сім’я, яка потребує додаткової допомоги, може подати декларацію про свої доходи і залежно від сукупного доходу родини отримати більше – до 100% прожиткового мінімуму, встановленого для дітей віком до 6 років. На сьогодні таким правом скористалось 1033 сім’ї. Загальна сума виплати допомог сім»ям з дітьми за звітний період склала 47218,5 тис. грн., в тому числі малозабезпеченим сім’ям 1763,1 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» з 1 січня 2013 року у зв’язку з підвищенням розміру прожиткового мінімуму своєчасно проведено перерахунки розмірів державних допомог сім’ям з дітьми.

Особлива увага управління зосереджена на впровадженні нових соціальних ініціатив Президента "Діти - майбутнє України", а саме: підтримці малозабезпечених сімей з дітьми, сімей в яких виховуються діти-інваліди, діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки. На обліку в управлінні перебуває 52 дітей–сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Крім того, одній прийомній сім’ї, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 106 від 06.02.2006 р. проводяться щомісячні виплати на двох дітей, взятих на виховання. Загальна сума видатків станом на 01.07.2013р. склала 42,6 тис. грн. За рахунок коштів місцевого бюджету щомісячно на кожну дитину проводиться виплата в розмірі 250 грн. Згідно рішення Чернівецької міської ради від 25.06.2013р. № 348/10 в прийомною сім’єю гр. Кушнір В.В. взято на виховання та спільне проживання ще одну малолітню дитину (2008 р.н.), позбавлену батьківського піклування.

Протягом поточного року державними соціальними інспекторами проведено спільно з Службою у справах дітей Чернівецької міської ради обстеження 2 сімей, які усиновили дітей на предмет створення належних умов для виховання дітей та цільового використання коштів одноразової виплати при народженні дитини. Порушень прав дітей та нецільового використання державних коштів за результатами обстежень не виявлено.

З метою недопущення фактів нецільового використання державних коштів спрямованих на виплату державних соціальних допомог проведено 7 зустрічні перевірки на підприємствах, організаціях, установах на предмет підтвердження достовірності поданої інформації заявниками про їхні доходи та членів їх сімей. Порушень не виявлено. Забезпечено своєчасний обмін інформацією про доходи, майновий стан громадян - претендентів на призначення державних соціальних виплат з органами державної податкової адміністрації, ОБТІ, ДАІ та інші. За результатами перевірок, внаслідок недостовірно поданої заявниками інформації про доходи, майновий стан виявлено 228 випадків переплат державних соціальних допомог на загальну суму 135,2 тис. грн. та 3 випадки недоплат на 0,7тис.грн. Забезпечено 100-відсоткову перевірку на предмет правомірності прийнятих рішень щодо призначення та продовження виплати державних соціальних допомог. За результатами перевірок попереджено 39 випадків переплат на загальну суму 31,6 тис.грн. та 12 недоплат на 12,0 тис. грн.

Проведена своєчасна виплата державних соціальних допомог 1145 інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам з дотриманням вимог Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам». Загальна сума видатків на фінансування зазначених виплат склала 7895,1 тис.грн. 53 дітей- інвалідів забезпечено технічними засобами реабілітації з 69 потребуючих, 41 дитина-інвалід пройшла лікування на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей та інвалідів «Особлива дитина».

Певна робота проведена щодо соціального захисту дітей потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи. На виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та реалізацію бюджетних програм щомісячно проводиться виплата компенсації на придбання продуктів харчування 104 дітям, потерпілим від аварії на ЧАЕС. За 2013 рік загальна сума зазначених виплат склала 46,4 тис. грн. .(з врахуванням заборгованності станом на 01.01.2013р.).

57 дітей, потерпілих внаслідок аварії на ЧАЄС перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортним оздоровленням з них 15 дітей будуть оздоровлені в другій половині липня 2013р. в санаторіях м. Євпаторія.

Недосконалим залишається чинне законодавство щодо надання державних соціальних виплат. Зокрема, неврегульованість розмірів допомог по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку, призвела до непоодиноких звернень в судові органи отримувачів за захистом своїх прав щодо проведення доплат розмірів допомог.


Начальник управління В.ГаєвськаУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 69/8 м.Чернівці


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради

від 18.07. 2012р. № 75/8 «Про впровадження

в районі соціальних ініціатив Президента

України В.Ф.Януковича»


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Шевченківської районної у місті ради Гаєвської В.П. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 18.07. 2012р.№ 75/8 «Про впровадження в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича», виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що управлінням праці та соціального захисту населення проводиться цілеспрямована робота щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України.

Зокрема, впродовж періоду з 01.07.2012р. по 01.07.2013р. забезпечено своєчасне призначення державних соціальних допомог, компенсаційних виплат, надання пільг, продовжено здійснення дієвого контролю за дотриманням роботодавцями вимог законодавства про працю, охорони праці тощо.

Так, на виконання норм чинного законодавства розглянуто 8383 звернення громадян з питань призначення державних соціальних допомог, по результатам яких призначено соціальні виплати 8102 заявникам, відмовлено в призначенні за безпідставністю 109 особам. Загальна сума видатків на фінансування зазначених виплат склала 91552,2 тис. грн., заборгованість з виплати відсутня.

З метою надання адресної підтримки малозабезпечених верств населення продовжується робота щодо надання житлових субсидій, які призначено 3054 заявникам на загальну суму 2407,1 тис. грн., з них вперше звернулось 66 осіб. Відмовлено в призначенні субсидії 44 заявникам. Враховуючи майновий стан та обставини, що склались в конкретній сім'ї, рішеннями районної комісії з розгляду спірних питань щодо призначення та виплати допомог, компенсацій, субсидій, як виняток, призначено субсидії 144 заявникам .

На постійному контролі перебуває питання першочерговості виплати заробітної плати роботодавцями району. Станом на 01.07.2013 р. заборгованість із виплати заробітної плати по економічно-активним підприємствам, що звітують по великому колу, відсутня.

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України "Діти – майбутнє України", у 2013 році особлива увага приділяється соціальній підтримці малозабезпечених сімей з дітьми, сімей, в яких виховуються діти-інваліди, діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки.

Відповідно до норм Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», 334 інвалідів забезпечено 403 технічними засобами реабілітації серійного виробництва, 63 дітей-інвалідів охоплено медичним лікуванням на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей та інвалідів «Особлива дитина», 14 інвалідів пройшли професійну, медичну та трудову реабілітацію в Буковинському Міжрегіональну центрі реабілітації, Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів та Міжрегіональному центрі трудової та медико-соціальної і професійної реабілітації інвалідів.

За результатами обстежень житлово-побутових умов проживання 1197 малозабезпеченим пенсіонерам та інвалідам надано грошову допомогу на загальну суму 142,7 тис. грн. Проведено капітальний та поточний ремонт 44 помешкань громадян, що потребують соціальної підтримки на загальну суму 261,2 тис. грн.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


ВИРІШИВ :


  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Гаєвської В.П. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 18.07.2012р. № 75/8 «Про впровадження в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича», прийняти до відома.

  2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 18.07.2012р. № 75/8 « Про впровадження в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича» з контрольного строку зняти.

  3. Управлінню праці та соціального захисту населення районної у місті ради (Гаєвська В.П.) продовжити роботу щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича.

4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамко І.І.


Голова ради М.Пазюк

Інформація

«Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 18.07. 2012р.№ 75/8 «Про впровадження в районі соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича»


Управлінням праці та соціального захисту населення проведена відповідна робота щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України спрямованих на посилення соціальної захищеності найбільш вразливих категорій населення району.

Зокрема, на виконання норм законів України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про допомогу малозабезпеченим сім’ям» та інших нормативно-правових актів протягом звітного періоду розглянуто 8383 звернення громадян щодо призначення державних соціальних виплат. По результатах розгляду документів станом на 01.07.2013р. призначені державні соціальні допомоги 8102 заявникам, відмовлено в призначенні за безпідставністю 109 заявникам. Загальна сума видатків на фінансування зазначених виплат склала 91552,2 тис. грн. Заборгованість по виплаті державних соціальних допомог відсутня.

З метою надання адресної підтримки малозабезпечених верств населення продовжується робота щодо призначення житлових субсидій, які надано 3054 заявникам на загальну суму 2407,1 тис. грн., з них звернулось вперше 66 сімей. Відмовлено в призначенні за безпідставністю 44 заявникам. Враховуючи майновий стан та обставини, що склались в конкретній сім'ї, рішеннями районної комісії з розгляду спірних питань щодо призначення та виплати допомог, компенсацій, субсидій, як виняток, призначено субсидії 144 заявникам .

В зв’язку з несвоєчасним фінансуванням управління праці та соціального захисту населення для проведення відшкодування наданих субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги населенню борг перед підприємствами –надавачами послуг станом на 01.07.2013р. склав понад 428 тис.грн.

З метою забезпечення дієвого контролю за своєчасним призначенням державних соціальних допомог на постійній основі проводиться щотижневий моніторинг строків розгляду звернень громадян з вищезазначених питань.

Певна робота проведена щодо дотримання норм трудового законодавства. За звітний період управлінням праці та соціального захисту населення охоплено перевірками 72 підприємства, установ, організації району (в т.ч. фізичних осіб – підприємців), по результатах яких виявлені факти несвоєчасної виплати заробітної плати в КП «Містобуд», КВКП «Буковина», ТОВ «Вест-Меблі», ЧФ «НДІ проектреконструкція». Особлива увага при проведенні перевірок зверталась на дотримання рівня мінімальної заробітної плати, умов оплати праці, передбачених колективними договорами.

Під час реєстрації колективних договорів приділялась увага питанням соціального захисту ветеранів війни та праці, інших пільгових категорій населення, які працюють або працювали в трудових колективах підприємств. За звітний період зареєстровано 157 колективних договорів, в т.ч.50 змін та доповнень до них, 27 новоукладених, пролонговано 85 діючих договорів. Всього укладено або пролонговано 568 колективних договорів.

Проводився щотижневий моніторинг стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати та вживались відповідні заходи щодо ліквідації боргів підприємствами – боржниками. Питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати щомісячно розглядаються на засіданнях Комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, внесків до Пенсійного фонду, інших обов’язкових платежів та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з прийняттям конкретних рішень, спрямованих на ліквідацію боргів. Станом на 01.07.2013 р. на економічно – активних підприємствах району великого кола звітуючих суб’єктів заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Забезпечено соціальною підтримкою 52 дитини-сироти та дітей позбавлених батьківського піклування. Загальна сума фінансування за звітний період на соціальні виплати даній категорії осіб склала 1767,8 тис. грн. Крім того, одній прийомній сім’ї, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 106 від 06.02.2006 р. проводяться щомісячні виплати на двох дітей, взятих на виховання. Сума видатків станом на 01.07.2013 р. склала 76,7 тис. грн. Одночасно, з коштів місцевого бюджету на кожну дитину проводиться щомісячна виплата в розмірі 250 грн. Згідно рішення Чернівецької міської ради від 25.06.2013р. № 348/10 прийомною сім’єю гр. Кушнір В.В. взято на виховання та спільне проживання ще одну малолітню дитину (2008 р.н.), позбавлену батьківського піклування.

З метою забезпечення цільового використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини проведено обстеження матеріально - побутових умов проживання 464 сімей, в т. ч. 38 перевірок спільно зі службою у справах дітей та відділом у справах сім`ї та молоді Чернівецької міської ради. За результатами перевірок 5 сім’ям призупинено виплату державної допомоги в зв’язку із нецільовим використанням державних коштів.

Забезпечено постійний контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів при фінансуванні пільг, державних соціальних допомог, в т.ч. субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги. Продовжено співпрацю з Державною податковою інспекцією, ДАІ УМВС України в Чернівецькій області, Держкомземом, щодо надання інформації про фактичні доходи та перебування у власності автотранспорту, земельних ділянок у заявників та членів їх сімей, що звернулись за призначенням державних соціальних допомог. За звітний період опрацьовано інформацію з ДПІ, ОБТІ, УДАІ УМВС на 9519 отримувачів державних соціальних допомог. За результатами проведених перевірок внаслідок скриття громадянами доходів (майнового стану) виявлено переплати державних коштів по 540 особовим справам на загальну суму 261,1 тис. грн. Станом на 01.07.2013 р. повернуто в державний бюджет переплат на загальну суму 229,25 тис.грн.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.01.2010 № 34 «Про внесення змін до Порядку надання пільг на придбання твердого палива за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам і Порядку надання компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках з центральним опаленням» забезпечено своєчасну виплату компенсації ­­­­­ гірникам, які мають право на придбання палива на безоплатній основі на побутові потреби на загальну суму 7,4 тис. грн.

Продовжувалась відповідна робота щодо реалізації чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни, яких на обліку перебуває 3755 осіб. Впродовж звітного періоду відшкодовано пільг підприємствам-надавачам з оплати за житлово-комунальні послуги вищезазначеній категорії осіб на загальну суму 12457,6 тис. грн. Своєчасно виплачено одноразову грошову допомогу до Дня Перемоги 3571 ветерану війни на загальну суму 2314,4 тис. грн.

На виконання норм Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та п.6 „ Порядку взаємодії органів праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості, відділень Фонду соціального захисту інвалідів , центрів професійної реабілітації інвалідів і навчальних закладів системи Мінпраці щодо працевлаштування інвалідів”, затвердженого Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 03.05.2007 р. № 201 в актуальному стані підтримується Централізований банк даних з проблем інвалідності, який налічує необхідну інформацію на 6756 інвалідів, що дає можливість оперативно отримувати персональну інформацію стосовно кожного інваліда про термін обслуговування та вартість наданих послуг і отриманих виробів, а також здійснювати контроль щодо цільового використання коштів, спрямованих на соціальний захист інвалідів. Впродовж звітного періоду 334 інвалідів забезпечено 403 технічними засобами реабілітації серійного виробництва, 63 дітей-інвалідів охоплено медичним лікуванням на базі Буковинського обласного центру соціальної реабілітації дітей та інвалідів «Особлива дитина», 14 інвалідів пройшли професійну, медичну та трудову реабілітацію в Буковинському Міжрегіональну центрі реабілітації, Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів та Міжрегіональному центрі трудової та медико-соціальної і професійної реабілітації інвалідів.

Управлінням праці та соціального захисту населення налагоджено співпрацю з Міським Центром зайнятості населення з питань щодо працевлаштування інвалідів. Як показує практика через низьку конкурентну спроможність на ринку праці, особи з обмеженими фізичними можливостями не можуть реалізувати конституційне право на працю За звітний період Міським центром зайнятості населення з 14 осіб, що пройшли професійну реабілітацію, не працевлаштовано жодну. За інформацією органів Фонду соціального захисту інвалідів впродовж 2012-2013р.р. через недотримання квоти створення робочих місць для інвалідів притягнуто до адміністративної відповідальності 48 роботодавців шляхом застосування штрафних санкцій на загальну суму 260,5 тис. грн.

На виконання заходів комплексної соціальної програми району «Соціальний захист» за результатами обстежень житлово-побутових умов проживання малозабезпечених пенсіонерів та інвалідів 1197 особам надано грошову допомогу на загальну суму 142,7 тис. грн. Забезпечено послугами лазень на пільгових умовах - 326 осіб на загальну суму 88,6 тис. грн. Проведено капітальний та поточний ремонт 44 помешкань громадян, що потребують соціальної підтримки на загальну суму 261,2 тис. грн. На виконання рішення 9 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 16.06.2011р. № 200 «Про встановлення щомісячних доплат до пенсії інвалідам Великої Вітчизняної війни I групи» 111 інвалідам щомісячно проводиться виплата в розмірі 75 грн. кожному. Проведено часткове відшкодування витрат на проїзд у міському транспорті 36 Почесним донорам України на загальну суму 24,2 тис. грн. 8 сімей воїнів, загиблих в Афганістані впродовж звітного періоду отримали щомісячну допомогу на загальну суму 56,5 тис. грн.

На виконання рішень 31 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 27.12.2012р. № 731 «Про щомісячну адресну допомогу сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців в мирний час» та № 733 «Про щомісячну адресну допомогу вдовам учасників бойових дій в Афганістані, які вдруге не вийшли заміж» проводяться щомісячні виплати. Загальна сума видатків на вищезазначені виплати за звітний період склала 13,4 тис. грн.

З метою забезпечення своєчасного інформування населення щодо впровадження соціальних ініціатив Президента України управлінням проведено 54 виїзних прийомів в трудових колективах підприємств, установ та організацій, підготовлено та надруковано в місцевих засобах масової інформації 17 статей з питань соціального захисту. Неодноразово керівництвом управління проводились виступи по радіо та телебаченню з зазначених питань. Забезпечено оперативне інформування громадськості щодо проведених заходів з реалізації соціальних ініціатив Президента України через веб-сайт районної у місті ради.

Разом з тим, у зв'язку з обмеженим фінансуванням залишається незадовільним стан медичного забезпечення ветеранів війни та інвалідів, забезпечення їх спецавтотранспортом, санаторно-курортним оздоровленням, тощо.

Потребує вдосконалення законодавча база, поскільки невідповідність розмірів соціальних виплат, передбачених рішеннями Уряду з розмірами, зазначених в законах, призводить до скарг громадян у вищестоящі органи та масових звернень в судові органи за захистом своїх соціальних прав.

Робота щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Януковича продовжується.


Начальник управління В.ГаєвськаУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 70/8 м.Чернівці


Про надання дозволу на перепланування,

переобладнання (визначення технічної

можливості), погодження (збереження)

самочинно виконаного перепланування,

переобладнання квартир


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, “Положення про порядок надання дозволу на перепланування, переобладнання (визначення технічної можливості) квартир, будинків і допоміжних приміщень в м.Чернівці”, затвердженого рішенням 30 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 29.11.2012р. № 659, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Надати дозвіл на перепланування (визначити технічну можливість) квартир:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


2. Погодити (зберегти) самовільно виконане перепланування, переобладнання квартир, будинків:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


3. Громадянам, зазначеним в пункті 2 цього рішення звернутися в Чернівецьке комунальне бюро технічної інвентаризації для внесення відповідних даних до технічного паспорту та оформлення, у разі необхідності, свідоцтва про право власності.

4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних даних громадян.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.

6. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.Пазюк
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 71/8 м.Чернівці


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№ 14, 17 провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку (додаток містить персональні дані фізичних осіб).

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№ 14, 17 (Збаранська Є.А., Мельник М.І.).

4. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних даних громадян.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 72/8 м.Чернівці


Про внесення змін до титульного списку

по капітальному ремонту з реконструкцією

житлового фонду Шевченківського району

на 2013 рік, затвердженого рішенням

виконавчого комітету районної

у місті ради від 03.04.2013 р. № 33/4


У відповідності до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1.9. рішення VІІ сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р. №153 «Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста» та розглянувши матеріали, надані управлінням житлового господарства районної у місті ради, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Внести зміни до титульного списку по капітальному ремонту з реконструкцією житлового фонду Шевченківського району на 2013 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету районної у місті ради від 03.04.2013 року № 33/4, затвердивши його в такій редакції (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І. та начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« 17 » липня 2013р. № 73/8 м.Чернівці

Про надання одноразової

грошової допомоги окремим

громадянам району


Відповідно до ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п.1.6 рішення 7 сесії міської ради VI скликання від 14.04.2011 р. № 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівці ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста , районної комплексної програми "Соціальний захист" на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 14 сесії районної у місті ради VI скликання від 21.03.2013 р. № 137/14-VI, "Положенням про комісію з питань надання матеріальної допомоги", затвердженого рішенням виконкому районної у місті ради від 20.02.2008 р. № 35/3, розглянувши звернення громадян району та на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов проживання, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті Чернівці ради


В И Р І Ш И В:


1. Надати одноразову одноразову грошову допомогу громадянам району, які опинилися у скрутному матеріальному становищі, зокрема

(інформація містить персональні дані фізичних осіб ).

2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної у місті ради (Гаєвська В.П.) виплатити грошову допомогу, зазначену в пункті 1 цього рішення за рахунок коштів загального фонду районного бюджету по КТКВК 090412 КЕКВ 2730.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І.


Голова ради М.ПазюкСхожі:

Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення «19» червня 2013р. №56/7 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення "17" квітня 2013р. №34/5 м м. Чернівці Про переоформлення та розділ особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 25. 04. 2012р. №31/5 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Станом на 01. 04. 2012р на квартирному обліку за місцем проживання перебуває 5115 осіб, з них в списку позачерговиків – 320, в загальній...
Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 18. 01. 2012р. №1/1 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
У відповідності до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» керівниками районної у місті ради та її виконавчих органів згідно...
Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних...
Рішення «17» липня 2013р. №66/8 м м. Чернівці Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи