Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради icon

Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради
Скачати 76.35 Kb.
НазваРішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради
Дата конвертації21.07.2013
Розмір76.35 Kb.
ТипРішення

Рішення №911/24


Про хід виконання рішення виконкому

міської ради від 28.05.2002 року № 55/2

Про роботу міського комунального

підприємства “Чернівецький виробничий

трест зеленого господарства та протизсув-

них робіт” щодо озеленення та впорядку-

вання насаджень в місті як цілісної

ландшафтно – рекреаційної території”


Заслухавши інформацію в. о. керуючого МКП „Чернівецький виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт” Самойленка А.П. про хід виконання рішення виконкому міської ради від 28.05.2002 року № 55/2 “Про роботу міського комунального підприємства “Чернівецький виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт”, виконком міської ради відмічає, що трестом проводиться певна робота по озелененню та впорядкуванню зелених насаджень в місті Чернівцях.

В 2002-2003 роках розроблені програми реконструкції зелених газонів міста. Із запланованих об`єктів, що підлягали реконструкції, виконано роботи по розворотному кільцю по вул.Комарова, по вул. Червоноармійській-Південно-Кільцевій, рабатці по вул.Червоноармійській (біля онкологічної лікарні), розподільчій рабатці під шляхопроводом по вул. Хотинській, а також газонів по вул. Комарова (від вул. Головної до вул. Івасюка), Головній (від вул. О.Гузар до проспекту Незалежності), Садовій (від вул. Головної до вул. Червоноармійської), Червоноармійській (від Соборної площі до вул. Чапаєва), у сквері на Театральній площі.

Трестом проводиться робота щодо розширення асортименту посадкового матеріалу квіткових культур. У 2002-2003 роках закуплено в ТзОВ “Агро-маркет”, ТОВ “Біонт” та приватного підприємця Кунісовської О.І. 22 тис. штук цибулин тюльпанів, нарцисів і крокусів та 940 кущів троянд, з них 550 кущів троянд, що плетуться, на суму 21,1 тис. грн., які висаджено на клумбах та центральних рабатках міста. У ТОВ “Квінт-ЛТД” закуплено насіння квітів віоли та маргаритки гібридної, титонії, годеції, цинії, алімуса скального, космеї, кніфофії, маку східного, діморфотеки, гацанії, ешольції, хейрантуса і насіння газонних трав “Робустіка” Голандської селекції на суму 2,9 тис. грн., які висаджено на клумбах міста в 2003 році.

В роботі тресту враховувалися пропозиції громадських та екологічних організацій. Так, до Дня довкілля в квітні 2003 року проводилася висадка дерев та кущів на звалищі по вул.Путильській, на зсувній ділянці по вул.Руській в районі заводу “Гравітон” та припрутській зоні, по вул. Південно-Кільцевій, на яких висаджено 756 молодих саджанців дерев, з них 300 дубів на території припрутської зони, а також 26 горіхів по вул. Південно-Кільцевій з врахуванням пропозицій ініціативних громадян міста.

Проводиться висадка молодих саджанців дерев за рахунок коштів, які надійшли від юридичних і фізичних осіб за отримання дозволів на знесення дерев. Передано організаціям, підприємствам і громадянам для проведення благоустрою територій шкіл, житлових масивів 949 дерев, 175 кущів посадкового матеріалу за рахунок відновлювальної вартості на суму 3 462 грн. А також висаджено на центральних вулицях міста 170 саджанців дерев, замість знесених, згідно з укладеними угодами за рахунок коштів, які надійшли від підприємств та громадян міста за отримання дозволів на знесення сухостійних та аварійних дерев.

Трест був учасником різних заходів, які проводилися в місті, а саме: виставках-ярмарках “Букагро-2002”, „Букагро-2003” та “Буковинська весна”, на яких виставлялася продукція посадкового матеріалу, вирощеного на розсаднику декоративних рослин, запропонована для озеленення міста.

Постійно збільшується асортимент по виготовленню сучасних малих архітектурних форм для благоустрою парків, скверів і вулиць міста.

В 2002-2003 роках розроблені ескізи та налагоджено виготовлення лавок зі спинками та лавок на чавунних опорах, що продовжить термін їх експлуатації, які встановлено на Соборній та Центральній площах, а також по вул. Головній, біля стадіону „Буковина”. З 2002 року розпочато виготовлення декоративних дерев`яних квіткових ваз, дизайн яких відповідає сучасним вимогам.

В 2003 році працівники підприємства пройшли навчання з підвищення кваліфікації.

За рахунок власних коштів трестом в 2002-2003 роках придбано 3 газонокосарки, 1 бензопилу та 1 кущоріз на суму 10 тис. грн., а також проведено переобладнання трактора ЮМЗ на екскаватор, вартість якого склала 35 тис. грн. Проведена попередня оплата в розмірі 50 відсотків вартості автовишки АГП – 22, яка буде придбана в ІY кварталі поточного року. Її вартість - 99 тис. грн.

Планом фінансування на 2003 рік із загального фонду бюджету виділено тресту кошти в сумі 485,3 тис.грн. (при потребі 1,3 млн.грн.) на озеленення, благоустрій, протизсувні та берегоукріплюючі роботи, що в порівнянні з 2002 роком складає 100,9 відсотка.

Крім того, бюджетом розвитку міста на 2003 рік виділено 20 тис.грн. для придбання трестом необхідної техніки, інструменту, обладнання. За рахунок цих коштів закуплено висоторіз, кущоріз, бензоножниці, газонокосарку, мотоблок з навісним обладнанням та культиватор.

Внесено зміни щодо складу комісії по проведенню обстежень зелених насаджень, які підлягають знесенню (пересаджуванню).

Під час проведення місячників по благоустрою міста учнями шкіл висаджено більше тисячі молодих саджанців дерев на територях парку “Жовтневий”, сміттєзвалищах у мікрорайоні “Ленківці” та шкіл. На щотижневих уроках природознавства обговорюються питання екології, санітарії та збереження зелених насаджень в м. Чернівцях.

ТзОВ „Квітковий ринок „Орхідея” та приватними підприємцями міста Сойком О.М., Кунісовським В.Т. і Кунісовською О.І. надавався безкоштовно посадковий матеріал для озеленення та оквітнення балконів міста.

МДНВП „Фонд відродження флори Карпат – Стародуб” (Гиндрич О.В.) передано тресту на дорощування на розсаднику декоративних рослин 20 штук саджанців лавра благородного, які в подальшому будуть використані для озеленення міста. Трестом укладена угода з фондом „Стародуб” на 2004-2008 роки щодо вирощування цінних і рідкісних порід рослин.

Міською інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю в експлуатацію об`єкти приймаються з проведенням робіт по озелененню та благоустрою, згідно з розробленою та погодженою проектною документацією.

Міському комунальному бюро технічної інвентаризації запропоновано виконати роботи з паспортизації зелених насаджень в місті.

В штатні розписи комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств введені посади садівників, окрім Першотравневого району.

Після завершення робіт по коригуванню генерального плану міста будуть поетапно розроблятися проекти та виконуватися роботи з озеленення та благоустрою міста.

Враховуючи вищевикладене, виконком міської ради


В И Р І Ш И В:


  1. Інформацію про хід виконання рішення виконкому міської ради від 28.05.2002 року № 55/2 “Про роботу міського комунального підприємства “Чернівецький виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт” прийняти до уваги.

  2. Рішення виконкому міської ради від 28.05.2002 року № 55/2 “Про роботу міського комунального підприємства “Чернівецький виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт” зняти з контролю.

  3. Міському комунальному підприємству „Чернівецький виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт” продовжити роботи по озелененню та впорядкуванню насаджень як цілісної ландшафтно – рекреаційної території з урахуванням затвердженого відкоригованого генерального плану міста.

  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Оленчука В.В.^

Міський голова М.Федорук
Довідка

про роботу Чернівецького виробничого тресту зеленого

господарства та протизсувних робіт щодо озеленення та

впорядкування насаджень в місті як цілісної

ландшафтно-рекреаційної території


Трестом зеленого господарства та протизсувних робіт за період з травня по жовтень місяць поточного року освоєно коштів на суму 568,7 тис. грн., в тому числі на озеленення та благоустрій - 295, 7 тис. грн.

Згідно розробленої програми реконструкції зелених газонів на 2003 рік трестом проведена робота по ремонту газонів у сквері на Театральній площі, по вул. Червоноармійській (від Соборної площі до вул. Чапаєва), вул. Садовій (від вул. Головної до вул. Червоноармійської), вул. Головній (від вул. О.Гузар до проспекту Незалежності), вул. Комарова (від вул. Головної до вул. Івасюка), вул. Стасюка (вздовж будинку № 21 по вул. Стасюка), вул. Хотинській (розподільча рабатка під шляхопроводом). Всього реконструйовано газонів на площі 17,4 тис. кв. м., вартість цих робіт склала 87,1 тис. грн.

На клумбах площ, скверів та центральних вулицях міста висаджено 938 кущів троянд, з них 550 штук троянд, що плетуться, на центральній рабатці по проспекту Незалежності, 10100 штук цибулин тюльпанів, нарцисів, крокусів та 98,3 тис. штук розсади квітів.

Трестом проведена робота по висаджуванню 652 саджанців дерев, з них 170 дерев, замість знесених, згідно укладених угод за рахунок коштів, які надійшли від підприємств та громадян міста за отримання дозволів на знесення сухостійних та аварійних дерев і 4 230 чагарників.

На розсаднику декоративних рослин по вул. Річній, 1 вирощуються для потреб міста листяно-декоративні, вічнозелені та красиво квітучі саджанці дерев та кущів. За поточний період реалізовано продукції на 96,9 тис. грн., що в порівнянні з відповідним періодом 2002 року складає 213 відсотків.

Трест був учасником виставки-ярмарки „Букагро – 2003”, на якій виставлялася продукція посадкового матеріалу, вирощеного на розсаднику декоративних рослин, запропонована для озеленення міста.

Всього по місту трестом встановлено 63 паркових лавки. В поточному році розпочато роботи по виготовленню лавок на чавунних опорах, на сьогоднішній день 10 лавок встановлено на Центральній площі.

Продовжується виготовлення дерев`яних та бетонних декоративних квіткових ваз, з яких встановлено 41 вазу на площах та вулицях міста.

За рахунок власних оборотних коштів трестом закуплено 1 газонокосарку. В ІІІ кварталі переобладнано трактор ЮМЗ на екскаватор, вартість якого склала 35 тис. грн. Проведена попередня оплата в розмірі 50 відсотків вартості автовишки АГП – 22, яка буде придбана в ІY кварталі поточного року, вартість автовишки становить 99 тис. грн.

За рахунок коштів бюджету розвитку міста придбано техніку малої механізації (висоторіз, кущоріз, бензоножниці, газонокосарку, мотоблок з навісним обладнанням та культиватор) вартість якої становить 20 тис. грн.

ТзОВ „Квітковий ринок „Орхідея” та приватними підприємцями міста надавався тресту безкоштовно посадковий матеріал для озеленення міста, а саме: Сойком О.М. та Кунісовською О.І.

МДНВП „Фонд відродження флори Карпат – Стародуб” (Гиндрич О.В.) передано тресту на дорощування на розсаднику декоративних рослин 20 штук саджанців лавра благородного, які в подальшому будуть використані для озеленення міста. Трестом укладена угода з фондом „Стародуб” на 2004-2008 роки для вирощування цінних і рідкісних порід рослин.

Трестом спільно з ДКП „Чернівціводоканал” розроблені технічні умови для виготовлення проектної документації на стаціонарний полив квітників та газонів в центральних скверах та площах міста.

Трестом передано міському комунальному бюро технічної інвентаризації перелік об`єктів для проведення інвентаризації зелених насаджень.


Заступник директора, начальник

управління капітального будівництва

департаменту містобудівного комплексу

та земельних відносин міської ради О.РябоконьСхожі:

Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення 24 засідання виконкому міської ради
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 06. 02. 2007р. №59/2 “Про заключення угод на вивезення і утилізацію...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення від 17. 10. 2012 р. №73/10 м. Чернівці Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 15. 08. 2012 року №54/8
Гордієнко О. Ю. “Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 15. 08. 2012 року №54/8 “Про хід виконання рішення виконкому...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення 15 засідання виконкому міської ради
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18. 01. 2005р. №18/1 "Про розвиток світлофорного господарства в м....
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення від 19. 10. 2011№78/10 м. Чернівці Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 29. 03. 2011 року №24/3
Гордієнко О. Ю. „Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 29. 03. 2011 року №24/3 „Про підготовку житлового фонду та...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення від 17. 08. 2011 №61/8 м. Чернівці Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 29. 03. 2011 року №24/3
Гордієнко О. Ю. „Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 29. 03. 2011 року №24/3 „Про підготовку житлового фонду та...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення 2 засідання виконкому міської ради
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 23. 03. 2004р. №247/6 „Про затвердження Концепції тарифної політики...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення від 15. 08. 2012 року №54/8 м. Чернівці Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 05. 04. 2012 року №31/4
Гордієнко О. Ю. „Про хід виконання рішення виконкому районної ради від 05. 04. 2012 року №31/4 „Про підготовку житлового фонду та...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення 10 засідання виконкому міської ради
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 27. 06. 2006р. №148/5 „Про роботу управління містобудування та архітектури...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення 23. 02. 2012 №417 м. Чернівці Про хід виконання рішення 7 сесії Чернівецької міської ради
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію заступника міського голови з питань діяльності...
Рішення №911/24 Про хід виконання рішення виконкому міської ради iconРішення 18 засідання виконкому міської ради
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 10. 05. 2007р. №375/8 „Про затвердження заходів з підготовки міського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи