Рішення 21 засідання виконкому міської ради icon

Рішення 21 засідання виконкому міської ради
Скачати 301.45 Kb.
НазваРішення 21 засідання виконкому міської ради
Дата конвертації21.07.2013
Розмір301.45 Kb.
ТипРішення

РІШЕННЯ 21 ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ МІСЬКОЇ

РАДИ ВІД 14 ЖОВТНЯ 2003 РОКУ
№767/21

Про хід виконання рішення виконкому

міської ради від 19.03.2002 р. № 191/7

“Про роботу ДКП “Міськсвітло” щодо

покращання зовнішнього освітлення

вулиць і площ міста”На виконання зазначеного рішення виконкому міської ради, ДКП “Міськсвітло” проведено відповідну роботу.

Продовжуються роботи по реалізації Програми впровадження сучасних енергозберігаючих технологій зовнішнього освітлення м. Чернівців на 2002–2003 роки. Організовано роботу трьох бригад. Завершено роботи по реконструкції освітлення вулиць Ізмайлівської, Калинівської, Чкалова, А.Євдокименка, Герцена, Л.Кобилиці, Чорноморської. З початку року замінено понад 700 світильників. Встановлення світильників з поліпшеними світлотехнічними характеристиками, які укомплектовані натрієвими лампами високого тиску, значно покращило освітлення вулиць та зменшило споживання електроенергії.

Вивільнені в процесі заміни світильники, після ревізії використано на менш завантажених вулицях (Фастівська, 29 Березня, Кишинівська). Але обсяги цієї роботи незначні. Програма реконструкції освітлення міста в частині використання вивільнених світильників на околицях міста не виконується.

Станом на 1.10.2003р. ДКП “Міськсвітло” проведено робіт по утриманню і реконструкції зовнішнього освітлення на 955,6тис.грн. Стан фінансування підприємства за звітний період дещо поліпшився. Профінансовано 1004,8 тис. грн., в т.ч. погашено кредиторської заборгованості за минулі роки 65тис.грн.

Разом з тим, дебіторська заборгованість підприємства складає 1032,0тис.грн., в т.ч. борг департаменту житлово-комунального господарства за виконані роботи – 965,2 тис. грн. Кредиторська заборгованість - 642тис. грн., в т.ч. за електроенергію – 565,7 тис. грн. Проплата за спожиту електроенергію в 2003р. здійснюється стовідсотково.

За 9 місяців 2003р. підприємством надано послуг стороннім організаціям на суму 8781,8 грн., що в 2,3 рази більше за аналогічний період минулого року (3799,5грн.). Але обсяги додаткових надходжень коштів є незначними.

При пошкодженні опор ліній електропередач внаслідок дорожньо-транспортних пригод відпрацьовано взаємозв`язок з міським відділом УМВС України в Чернівецькій області щодо виявлення порушників та відшкодування ними завданих збитків.

Розпочаті роботи по передислокації диспетчерської ДКП “Міськсвітло” з вул.Університетської,3 на вул. Руську, 57 та по придбанню для неї відповідного обладнання.

Враховуючи викладене, виконком міської ради


ВИРІШИВ :


    1. Інформацію директора державного комунального підприємства “Міськсвітло” Шлемка П.Т. про хід виконання рішення виконкому міської ради від 19.03.2002 р. № 191/7 “Про роботу ДКП “Міськсвітло” щодо покращання зовнішнього освітлення вулиць і площ міста” прийняти до відома
    1. Рішення виконкому міської ради від 19.03.2002 р. № 191/7 “Про роботу ДКП “Міськсвітло” щодо покращання зовнішнього освітлення вулиць і площ міста” зняти з контролю.
    1. Директору міського комунального підприємства "Міськсвітло" Шлемку П.Т:

3.1. Продовжити роботу по реалізації Програми впровадження сучасних енергозберігаючих технологій зовнішнього освітлення м. Чернівців на 2002–2003 роки, затвердженої ХХVІІ сесією міської ради ХХІІІ скликання від 21.03.2002р. №513.

3.2. До 01.11.2003 р. вирішити питання щодо передачі електромереж зовнішнього освітлення території парку на баланс Центрального парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.


4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства Бабчука В.Г.


^ Міський голова М.Федорук


Інформація

про хід виконання рішення виконкому міської ради від 19.03.2002 р.

191/7 “Про роботу ДКП “Міськсвітло” щодо покращання

зовнішнього освітлення вулиць і площ міста”


Державним комунальним підприємством "Міськсвітло" продовжуються роботи по реалізації зазначеного рішення та Програми впровадження сучасних енергозберігаючих технологій зовнішнього освітлення м. Чернівців на 2002–2003 роки.

Організовано роботу трьох бригад. Завершено роботи по реконструкції освітлення вулиць Ізмайлівської, Калинівської, Чкалова, Панфілова, Герцена, Л.Кобилиці, Чорноморської. З початку року замінено понад 700 світильників. Встановлення світильників з поліпшеними світлотехнічними характеристиками, які укомплектовані натрієвими лампами високого тиску, значно покращало освітлення вулиць та зменшило споживання електроенергії. За 9 місяців п.р. зекономлено 43 тис. кВт. год. або 9,5 тис. грн.

Вивільнені в процесі заміни світильники після ревізії використано на менш завантажених вулицях (Фастівська, 29 Березня, Кишинівська). Але обсяги цієї роботи незначні. Програма реконструкції освітлення міста в частині використання вивільнених світильників на околицях міста не виконується.

Загальна кількість звернень з питань зовнішнього освітлення в поточному році становить 651, з них повторних 10 відсотків, виконано – 80 відсотків.

Проводиться робота з орендарями та власниками комерційних структур по залученню коштів на реконструкцію освітлення прилеглих територій. Укладено 7 угод з комерційними підприємствами по освітленню їхніх рекламоносіїв.

ДКП "Міськсвітло" постійно в засобах масової інформації подаються оголошення про вільні робочі вакансії на підприємстві. Зараз підприємству потрібні такі спеціалісти: начальник електролабораторії – 1 од., електрик – 4 од., водій – 2 од., механізатор – 1 од., газоелектрозварник – 1 од., автослюсар –1 од.

Станом на 01.10.2003 р. ДКП “Міськсвітло” проведено робіт по утриманню і реконструкції зовнішнього освітлення на 955,6 тис.грн. Стан фінансування підприємства за звітний період дещо поліпшився. Профінансовано 1004,8 тис. грн., в т.ч. погашено кредиторської заборгованості за минулі роки 65 тис.грн.

Разом з тим, дебіторська заборгованість підприємства складає 1032,0 тис. грн., в т.ч. борг департаменту житлово-комунального господарства за виконані роботи минулих років – 965,2 тис. грн. Кредиторська заборгованість - 642тис. грн., в т.ч. за електроенергію – 565,7 тис. грн. Проплата за спожиту електроенергію в 2003р. здійснюється стовідсотково.

За 9 місяців 2003р. підприємством надано послуг стороннім організаціям на суму 8781,8грн., що в 2,3 рази більше за аналогічний період минулого року (3799,5 грн.). Але обсяги додаткових надходжень коштів є незначними. За звітний період підприємством не надавались послуги по освітленню приватних садиб.

Розпочаті роботи по передислокації диспетчерської ДКП “Міськсвітло” з вул.Університетської,3 на вул.Руську,57. Завезено з ВАТ "Укравтоматика" м. Київ першу партію обладнання для телемеханічного комплексу.

При пошкодженні опор ліній електропередач внаслідок дорожньо-транспортних пригод відпрацьовано взаємозв`язок з міським відділом УМВС України в області по виявленню порушників та відшкодування ними завданих збитків. Однак не встановлено жодного зловмисника по продажу дроту, лічильників та світильників.

Не впроваджено в практику погодження з ДКП "Міськсвітло" проектів при проведенні нового будівництва, капремонту будівель і споруд.


^ Директор департаменту житлово-

комунального господарства В.Бабчук


774/21

Про склад ради міського Фонду охорони

навколишнього природного середовища

та визнання таким, що втратило чинність

рішення виконкому міської ради від

21.03.2001 року № 207/7 „Про зміни у складі

ради міського Фонду охорони навколиш-

нього природного середовища"

Керуючись підпунктом 1 пункту „а" частини 1 статті 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України „Про охорону навколишнього природного середовища" для вдосконалення роботи міського Фонду охорони навколишнього природного середовища та в зв'язку з кадровими змінами, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити склад ради міського Фонду охорони навколишнього природного середовища:

Голова ради:

Оленчук Віктор Васильович


директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради

Заступник голови ради:

Рябоконь Олександр Олександрович

заступник директора, начальник управління капітального будівництва департаменту містобудівного
комплексу та земельних відносин міської ради

Секретар ради:

Гальчук Орися Василівна


головний спеціаліст, інженер управління капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та
земельних відносин міської ради

Члени ради:

Баланюк Дмитро Васильович


депутат міської ради, начальник комунального житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №18
Онасенко Лідія Михайлівна

Охрімовський Григорій Васильович

Сандуляк Леонтій Іванович

Чорней Степан Васильович

завідуюча санітарно-гігієнічним відділом міської санітарно-епідеміологічної станції (за згодою)

радник міського голови з фінансово-економічних питань


голова екологічної громадської організації „Зелений світ Буковини" (за згодою)

заступник директора, начальник управління комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства міської ради


2. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому міської ради від 21.03.2001 року № 207/7 „Про зміни у складі ради міського Фонду охорони навколишнього природного середовища".

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Оленчука В.В.


^

Міський голова М.Федорук


775/21

Про затвердження складу та реєстрацію

товариства по будівництву газових

мереж по вулиці Коломийській


Керуючись підпунктом 1 пункту „а” частини 1 статті 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяву мешканців вулиці Коломийської, виконком міської ради


В И Р І Ш И В:


1. Затвердити:

1.1.Склад товариства по будівництву газових мереж по вулиці Коломийській в кількості 8 осіб згідно з додатком.

1.2.Гр. Медвідя І.С. головою товариства по будівництву газових мереж по вулиці Коломийській згідно з протоколом загальних зборів від 11 серпня 2003 року (додається).

2. ВАТ “Чернівцігаз” (Козар І.Т.) видати вказаному товариству технічні умови на проектування та будівництво газових мереж по вулиці Коломийській.

3. Товариству по будівництву газових мереж по вулиці Коломийській (Медвідь І.С.) укласти угоду з проектною організацією на проектування газопроводу та погодити проектно-кошторисну документацію в установленому порядку.

4. Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради (Оленчук В.В.) провести реєстрацію товариства, зазначеного в пункті 1 цього рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Оленчука В.В.
^

Міський голова М. Федорук
Додаток

до рішення виконкому

міської ради

від 14.10.2003 р. №775/21


С К Л А Д

членів товариства по будівництву газової мережі

по вул. Коломийській1.

Орлецька

Марія Михайлівна

м. Чернівці, вул. Коломийська, 27

2.

Олейникові

Алла Миколаївна

м. Чернівці, вул. Коломийська, 28

3.

Григоришин

Георгій Васильович

м. Чернівці, вул. Коломийська, 30

4.

Дороган

Сидір Корнійович

м. Чернівці, вул. Коломийська, 30 „А”

5.

Чермак

Орися Іванівна

м. Чернівці, вул. Коломийська, 32

6.

Медвідь

Іван Степанович

м. Чернівці, вул. Коломийська, 32 „А”

7.

Гафічук

Георгій Степанович

м. Чернівці, вул. Коломийська, 34

8.

Калитчук

Микола Михайлович

м. Чернівці, вул. Коломийська, 352^ Секретар виконавчого

комітету міської ради О. Васильчишин

776/21

Про внесення змін в титульний список

будівництва об`єктів житла і соціальної

сфери на 2003 рік по департаменту

містобудівного комплексу та

земельних відносин


Керуючись статтею 31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи необхідність виконання нагальних робіт по проектуванню та будівництву, виконком міської ради


в и р і ш и в :


 1. Внести зміни в титульний список будівництва об`єктів житла і соціальної сфери на 2003 рік по департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, затверджений рішенням виконкому міської ради від 12.08.2003 року № 603/16, а саме:

  • зменшити річний ліміт асигнувань на 130,0 тис. грн., передбачений пунктом 1.2. “Житловий будинок по вул. О. Кобилянської,19”,;

  • доповнити розділ 4 пунктом 4.5. “Облицювання постаменту пам`ятника О.Кобилянській в м. Гура-Хумор в Румунії” – 25,0 тис. грн. та пунктом 4.6. “Виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію пам`ятки архітектури початку ХХ століття споруди “Критий ринок” – 100,0 тис. грн.

  • збільшити річний ліміт асигнувань на 5,0 тис. грн., передбачених пунктом 1.1. “Придбання житла”.

 2. Пункт 1 цього рішення винести на затвердження чергової сесії міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Оленчука В.В.


^

Міський голова М.Федорук777/21

Про надання допомоги малозабез­печеним громадянам міста

Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та розглянувши звернення громадян, які тимчасово опинились в скрутному матеріальному становищі, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати разову грошову допомогу:

1.1. Єгоровій Людмилі Борисівні (вул. Червоноармійська, 79/48), 1938 року народження, редактору телебачення Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії, важкохворій, на лікування - 200 грн.

1.2. Нижнику Олександру Георгійовичу (вул. Гагаріна, 29/6), 1973 року на­родження, інваліду П групи, на лікування після операції - 150 грн.

1.3. Трачук Ользі Олександрівні (вул. Миколаївська, 16-а/З), 1984 року народження, опікуну неповнолітнього брата, мати якої померла, на часткове погашення боргу за спожитий газ - 150 грн.

1.4. Базь Діні Василівні (проживаючій по просп. Незалежності, 82-В/96, зареєстрованій в Кельменецькому районі), 1975 року народження, спеціалісту І категорії служби по наданню субсидій Першотравневої районної ради, працюючій на даній посаді з 11.10.2002 р., хворій, на лікування - 150 грн.

1.5. Савчук Марії Василівні (вул. Головна, 212-6/61), 1957 року народження, вихователю дитячої установи №10, на лікування важкохворої дочки - 150 грн.

1.6. Рудзік Надії Володимирівні (вул. Головна, 212-6/61), 1965 року народження, прибиральниці групи по транспортно-господарському обслугову­ванню міськрайрад, на лікування хворого сина, 1987 року народження - 150 грн.

1.7. Левчук Марії Павлівні (вул. Челюскінців, 13/9), 1949 року народження, начальнику підвідділу відділу розвитку споживчого ринку управління розвитку споживчого ринку та туризму департаменту економіки міської ради, в зв'язку зі смертю матері - 150 грн.

2. Фінансовому управлінню (Прокопець Є.Д.), управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Круглецька А.Д.) профінансувати та виплатити 1100 грн. на допомогу громадянам, зазначеним в пунктах 1.1-1.7. цього рішення, за рахунок бюджетних коштів, передбачених на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення міської ради (Круглецька А.Д.) кошти, вказані в пункті 1.3 цього рішення, перерахувати Чернівецькій філії ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» на р/р 26037301826908 МФО 356163 Промінвестбанк код 22845873 з приміткою «На часткове погашення боргу гр. Трачук 0.0., вул. Гагаріна, 16-а/З, особовий рахунок №106111».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника фінансового управління Прокопця Є.Д. і начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Круглецьку А.Д.

^ Міський голова М.Федорук

779/21

Про часткове відшкодування вкладів

найбільш малозабезпеченим громадянам,

які постраждали від діяльності АТ ЗУСК

^ Гарант”, скасування та внесення змін в

раніше прийняте рішення з цього питання


Відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи численні звернення вкладників, які постраждали від діяльності АТ ЗУСК “Гарант”, і з метою соціального захисту найбільш малозабезпечених непрацездатних громадян міста, виконком міської ради


В И Р І Ш И В:


1. Провести відшкодування вкладів найбільш малозабезпеченим громадянам, які постраждали від діяльності АТ ЗУСК “Гарант”, згідно з списками, поданими ліквідаційною комісією цього товариства, за рахунок цільового фонду соціально-економічного розвитку міста в сумі 579,80 грн. згідно з додатком.

2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Голік Л.В.) за рахунок коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку міста перерахувати АТ ЗУСК “Гарант” 11,45 грн. за банківське обслуговування операцій та видачу готівки, пов’язаних з частковим відшкодуванням вкладів в АТ ЗУСК “Гарант”.


3. Скасувати пункт 12 додатку до рішення виконкому міської ради від 08.04.03 р. № 237/8 “Про часткове відшкодування вкладів найбільш малозабезпеченим громадянам, які постраждали від діяльності АТ ЗУСК “Гарант” в частині відшкодування вкладниці Долгодворовій Євгенії Василівні поліса на 30 грн. в зв’язку з допущеною помилкою в прізвищі вкладника в полісі.

4. Суму, вказану в пункті 3 цього рішення, виплатити малозабезпеченій вкладниці АТ ЗУСК “Гарант” Козак Марії Андріївні, вул. Кармелюка, 67/22, пенсіонерці, 1941 року народження, пенсія 150 грн.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сологуб Г.Ф.


Міський голова М.Федорук

^
Додаток до рішення виконкому міської ради від 14.10.2003 р. №779/21


Список

вкладників АТ ЗУСК “Гарант” для проведення відшкодування вкладів
п/п

Прізвище,

ім’я та по батькові

Адреса

Рік

народжен-ня

Пенсія,

грн.

Серія, номер паспорта

Підстава для

відшкодування

Сума,

грн.

1

2

3

4

5

6

7

8Долгодворов Владис-лав Миколайович

вул. Сергіївська, 12/1

1944

240,00

КР 216154

пенсіонер по

списку № 1

77,20

2.

Квасніца

Марія Семенівна

вул. Л.Кобилиці, 56/19

1941

150,00

КР 367503

пенсіонерка

60,00

3.

Кухлі

Марія Миколаївна

вул. Маковея, 55

1933

150,00

КР 399426

пенсіонерка

80,00

4.

Кутирєв Олександр

Георгійович

вул. Ентузіастів, 7/160

1935

150,00

КР 160431

пенсіонер

80,00

5.

Мунтян

Олена Григорівна

вул. Стрийська, 78/1

1935

150,00

КР 350672

пенсіонерка

10,00

6.

Паньків

Микола Миколайович

вул. Стрийська, 75

1925

184,00

КР 398179

інвалід ІІ групи ВВв

80,00

7.

Потапенко

Лариса Анатоліївна

просп. Незалеж-ності, 90/38

1952

135,00

КР 134121

пенсіонерка

46,00

8.

Сусол

Анатолій Васильович

просп. Незалеж-ності, 60/71

1926

170,00

КР 732143

учасник бойових дій ВВв

80,00
9.

Філатова

Валентина Іванівна

вул. Стасюка, 8-а/4

1935

163,00

КР 293583

пенсіонерка

66,60

Всього:


579,80


780/21

Про внесення змін в рішення виконкому

міської ради від 22.09.2003 р. № 725/19

Про створення Координаційної ради

громадських благодійних організацій

при виконавчому комітеті міської ради”


Керуючись ст. ст. 3, 4, 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України “Про об’єднання громадян”, “Про благодійництво та благодійні організації” та з метою зміцнення взаємодії з громадськими благодійними організаціями, діяльність яких спрямована на соціальний захист малозабезпечених чернівчан, виконком міської ради


В И Р І Ш И В:


1. Внести зміни в пункт 1 рішення виконкому міської ради від 22.09.2003р. № 725/19 “Про створення Координаційної ради громадських благодійних організацій при виконавчому комітеті міської ради”, а саме:

1.1. Ввести до складу Координаційної ради громадських благодійних організацій при виконавчому комітеті міської ради:

- Бережну Тетяну Миколаївну, президента Чернівецького міського благодійного фонду “Нова сім’я” (за згодою);

- Фукса Леоніда Шаєвича, директора Чернівецького обласного благодійного фонду “Хесед-Шушана” (за згодою).


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сологуб Г.Ф.


^ Міський голова М.Федору


786/21

Про надання згоди на передачу

нежилих приміщень будівель, в

яких розміщуються Шевченківсь-

кий та Першотравневий районні

суди, на баланс територіального

управління державної судової

адміністрації в Чернівецькій області


Керуючись статтями 29, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України від 12.02.1996р. №197 «Про затвердження Положення про порядок передачі судам службових приміщень», на виконання пункту 3.1.2. Регіональної програми організаційного забезпечення діяльності судів Чернівецької області на 2003-2005роки, затвердженої рішенням 7-ї сесії Чернівецької обласної ради ХХІV скликання від 11.03.2003р. №41-7/03, враховуючи наказ Міністерства юстиції України та Державної судової адміністрації України від 10.09.2003р. №398, розглянувши звернення територіального управління державної судової адміністрації в Чернівецькій області від 23.07.2003р. № 01-03-908, в зв’язку з перепідпорядкуванням місцевих судів від Міністерства юстиції України до державної судової адміністрації України з 01.01.2003р., виконком міської ради


В И Р І Ш И В:


1. Надати згоду на передачу з балансу Чернівецького обласного управління юстиції на баланс територіального управління державної судової адміністрації в Чернівецькій області (без права власності) нежилі приміщення будівель, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернівців, а саме:


1.1.По вул. Кафедральній, 4, в яких розміщується Шевченківський районний суд, загальною площею 1271,60 кв. м, відновлювальною вартістю 420958 (чотириста двадцять тисяч дев’ятсот п’ятдесят вісім) грн., сума зносу станом на 01.09.2003р. нарахована повністю.


1.2.По вул. Головній, 105, в яких розміщується Першотравневий районний суд, загальною площею 957,0 кв. м, відновлювальною вартістю 295958 (двісті дев’яносто п’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят вісім) грн., балансовою вартістю 57819 (п’ятдесят сім тисяч вісімсот дев’ятнадцять) грн., сума зносу станом на 01.09.2003р. складає 238139 (двісті тридцять вісім тисяч сто тридцять дев’ять) грн.


2.Рекомендувати Чернівецькому обласному управлінню юстиції спільно з територіальним управлінням державної судової адміністрації в Чернівецькій області при створенні комісії по прийманню – передачі об’єктів нерухомості, вказаних у пункті 1 цього рішення, включити до її складу представника від департаменту економіки міської ради, як органу управління майном, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Чернівців.


3.Комісії по прийманню – передачі нежилих приміщень будівель по вул.Головній,105 та вул. Кафедральній, 4 надати акти приймання-передачі департаменту економіки міської ради.


4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту економіки міської ради Бойка І.В.


^

Міський голова М. Федорук
790/21

Про створення громадської ради

з питань реформування житлово-

комунального господарства


Керуючись статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указом Президента України від 19.10.1999р. № 1351 "Про прискорення реформування житлово-комунального господарства", постановою Кабінету Міністрів України від 14.02.02р. № 139 "Про схвалення Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2002-2005 роки та на період до 2010 року", з метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства, поліпшення якості послуг по обслуговуванню будинків і прибудинкових територій з одночасним зниженням нераціональних витрат, виконком міської ради


В И Р І Ш И В:

1. Створити при міській раді громадську раду з питань реформування житлово-комунального господарства, як дорадчий орган, згідно з додатком.


2. Затвердити Положення про громадську раду з питань реформування житлово-комунального господарства (додається).


3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Попадюка М.П.


Міський голова М. Федорук


Додаток

до рішення виконкому міської ради

від 14.10.2003р. № 790/21


^ Склад

громадської ради з питань реформування житлово-комунального господарства


Голова ради:


Попадюк.

Микола Петрович - перший заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів міської ради

^ Заступник голови ради:


Бабчук

Володимир Георгійович - директор департаменту житлово-комунального

господарства міської ради;


Секретар громадської ради;


Мітченко

Олена Григорівна - начальник виробничо -технічного відділу

управління житлового господарства департаменту

житлово-комунального господарства міської ради

^ Члени ради:


Баланюк

Дмитро Васильович - депутат міської ради по виборчому округу № 28,

начальник КЖРЕП № 18

Беккер

Михайло Львович - депутат міської ради по виборчому округу № 37

(за згодою)


Брияк

Роман Францович - голова комісії по житлово-комунальному господарству міського відділення "Громадський контроль"


Горбатюк

Алла Зіновіївна - заступник голови Садгірської районної ради

з питань діяльності виконавчих органів ради

депутат міської ради по виборчому округу № 57

Ветров

Семен Миколайович - заступник голови ради ветеранів Великої

Вітчизняної війни


Горда

Євген Львович - голова обласної організації партії промисловців та підприємців (за згодою)


Горбатюк

Володимир Олександрович - голова об’єднання співвласників

багатоквартирного будинку "Вісник"

Гуліка

Отілія Григорівна - голова міської громадської організації "Гільфе"

(за згодою)

Долгов

Василь Михайлович.- заступник директора департаменту економіки

міської ради

Ісєва

Тетяна Василівна. - головний спеціаліст юридичного відділу

міської ради Лисак

Никодим Матвійович - голова міського комітету ВГО "Громадський

контроль" (за згодою)

Манчуленко

Василь Іванович - заступник голови Шевченківської районної ради

з питань діяльності виконавчих органів ради Мартинюк

Василь Михайлович - начальник відділу транспорту, зв’язку та

енергетики департаменту житлово-комунального

господарства міської ради

Меленчук

Олександр Васильович - директор приватного підприємства "Житлосервіс" (за згодою)


Мельник

Анатолій Павлович - начальник відділу міжнародних відносин

та зв’язків з громадськістю міської ради

Мельницький

Василь Дмитрович - голова правління житлово - будівельного

кооперативу № 46, голова ради кооперативів

(за згодою)

Присяжнюк

Лариса Петрівна - заступник начальника виробничо- технічного

відділу комунального обслуговування та благоус-

трою управління комунального господарства

департаменту житлово-комунального господарства міської ради

Рига

Іван Васильович - почесний громадянин м.Чернівців (за згодою)


Сіцінський

Олег Семенович - депутат міської ради по в/о № 40, начальник

КЖРЕП №9


Штефуник

Юрій Степанович - заступник голови Першотравневої районної ради

з питань діяльності виконавчих органів ради


Юрчак

Анатолій Петрович - перший заступник директора, начальник управління житлового господарства департаменту житлово - комунального господарства


^

Секретар виконавчого


комітету міської ради О. Васильчишин


Затверджено

рішенням виконкому міської ради

від 14.10.2003р. № 790/21


Положення

про громадську раду з питань реформування житлово-комунального господарства


1. Громадська рада з питань реформування житлово-комунального господарства (надалі-Рада) є добровільним об’єднанням, що працює при міській раді на дорадчих засадах і спрямовує свою діяльність на зміцнення місцевого самоврядування, соціально-економічної ситуації в м. Чернівцях, сприяє прозорості в діяльності міської Ради, її виконавчих органів, моніторингу громадської думки з питань реформування житлово-комунального господарства.

2. У своїй діяльності Рада керується Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", цим Положенням та іншими нормативними актами.

3. До складу Ради входять представники міських організацій, підприємств та установ, органів місцевого самоврядування. Участь в роботі засідань ради для її членів є добровільною і здійснюється на громадських засадах.

4. Основними напрямками діяльності Ради є:

- аналіз соціально-економічної ситуації в місті, прогнозування розвитку житлово-комунального господарства, вироблення на цій основі пропозицій та рекомендацій для органів місцевого самоврядування;

- сприяння поліпшенню зв’язків та координації діяльності органів місцевого самоврядування з громадськістю м. Чернівців;

- об’єднання спільних зусиль органів місцевого самоврядування та громадськості з метою більш повного і ефективного вирішення проблем житлово-комунального господарства міста.

Основними завданнями Ради є:

- аналіз найбільш актуальних питань по реформуванню житлово-комунального господарства, підготовка пропозицій щодо шляхів їх розв’язання;

- формування громадської думки щодо подальшого розвитку житлово-комунального господарства;

- захист конституційних прав громадян;

- відображення громадської підтримки рішень органів місцевого самоврядування з питань реформування житлово-комунального господарства, програм розвитку міста.

5. Члени Ради мають право:

- залучати в установленому порядку до участі в роботі громадської ради керівників та спеціалістів підприємств, організацій та установ, представників громадських організацій, які не увійшли до складу Ради (за погодженнями з їх керівниками);

- одержувати в установленому порядку необхідні для діяльності Ради інформацію, документи і матеріали.

6. Головою Ради є перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. Заступником голови є директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради.

7 Основною оргнізаційною формою роботи Ради є засідання, які проводяться в міру потреби, але не менше одного разу на квартал.

8. Інформація про порядок денний засідань Ради подається її членам не пізніше, ніж за один тиждень до засідання Ради.

9. Організаційне та інформаційне забезпечення діяльності Ради здійснює відділ міської ради, який відповідає за зв’язки з громадськістю.

10 Громадська Рада з питань реформування житлово-комунального господарства працює гласно, на її засідання можуть запрошуватися представники засобів масової інформації.


^

Секретар виконавчого


комітету міської ради О. Васильчишин


795/21

Про проект міської Програми вдосконалення функціонування ринків і мікроринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів на 2003-2006 роки


Керуючись п. 2 ст. 52 і п. 8 ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення 12 сесії міської ради ХХІV скликання від 26.06.2003 року № 243 “Про хід виконання рішення ХХ сесії міської ради ХХІІІ скликання від 27.04.2001 р. № 406 “Про удосконалення функціонування ринків і мікроринків міста”, розглянувши проект міської Програми вдосконалення функціонування ринків і мікроринків з продажу продовольчих товарів на 2003-2006 роки, виконавчий комітет міської ради


ВИРІШИВ:


 1. Доручити департаменту економіки міської ради (Бойко І.В.) внести на розгляд 15 сесії міської ради ХХІV скликання розроблений Радою по координації роботи ринків і мікроринків в м. Чернівцях проект міської Програми вдосконалення функціонування ринків і мікроринків з продажу продовольчих та непродовольчих товарів на 2003-2006 роки (додається).
 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Оленюка М.І.^ Міський голова М.Федорук


812/21

Про тариф на перевезення учнів загальноосвітніх шкіл Садгірського району мікроавтобусами ВАТ "Денисівка"


Керуючись п.2 ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядженням голови облдержадміністрації від 07.06.2000 року №278-р "Про використання сільськими, селищними, міськими радами повноважень у галузі ціноутворення", та враховуючи пропозицію ВАТ "Денисівка", виконком міської ради


ВИРІШИВ:


1. Погодити тариф на 2003-2004 навчальний рік на перевезення учнів загальноосвітніх шкіл Садгірського району мікроавтобусами маршрутів №13, 15, 16, 17, 18, 36, 37 ВАТ "Денисівка" у розмірі 0,45 грн. за одну поїздку.


2. Це рішення чинне з 20.10.2003р. до 01.06.2004р. та діє на території Садгірського району м. Чернівців.


3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Бабчука В.Г.


Міський голова М.Федорук


813/21

Про затвердження складу комісії

з питань організації роботи гро-

мадського транспорту в м. Чер-

нівцях та визнання таким,

що втратив чинність додаток

до рішення виконкому міської

ради від 05.11.2002року

492/13 з цього питання

(делеговані повноваження)


Керуючись статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та в зв'язку з кадровими змінами в структурних підрозділах міської ради, виконком міської ради


ВИРІШИВ:


1.Затвердити склад комісії з питань організації роботи громадського транспорту в м. Чернівцях згідно з додатком.


2.Визнати таким, що втратив чинність додаток до рішення виконкому міської ради від 05.11.2001р. №492/13 "Про затвердження складу комісії з питань організації роботи громадського транспорту в м. Чернівцях та визнання таким, що втратив чинність додаток до рішення виконкому міської ради від 06.08.2002р. №249/7 з цього питання".


3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства Бабчука В.Г.


^

Міський голова М.ФедорукДодаток

до рішення виконкому міської ради

від 14.10.2003 р. №813/21


Склад

комісії з питань організації роботи

громадського транспорту в м. Чернівцях.

^
Голова комісії
Бабчук

Володимир Георгійович- директор департаменту житлово-комунального господарства
Заступник голови комісіїЧорней

Степан Васильович

- заступник директора, начальник управління кому-нального господарства департаменту житлово-кому-нального господарства
^
Секретар комісії Мартинюк

Василь Михайлович


- начальник відділу транспорту, зв'язку та енергетики департаменту житлово-комунального господарства

^ Члени комісії:
Альбота

Микола Тарасович

- директор державного комунального автобусно-тролейбусного підприємства
Бейчук

Леонід Володимирович

-начальник ВДАІ УМВС України в Чернівецькій області (за згодою)Ваньчицький

Юліан Антонович

- голова Першотравневої районної радиВоротняк

Домніка Тодорівна

-заступник начальника фінансового управління, начальник бюджетного відділуГнатюк

Василь Іванович

- начальник відділення ДАІ міського відділу управління МВС України в області (за згодою)Гуліка
Отілія Григорівна

- заступник голови громадської екологічної організації "Зелений світ Буковини" (за згодою)Іванічек

Іван Антонович


- начальник Чернівецького тролейбусного управлінняКарнась
Олександр Вікторович


-заступник генерального директора КП МТК "Калинівський ринок"
Маліна

Ігор Васильович

-директор ТОВ "Діліжанс" (за згодою)


Митковський

Борис Юхимович


- директор ТОВ ТП "Чернівці" (за згодою)

Олексюк

Михайло Георгійович

 • начальник МКП "МіськШЕП"


Пазюк

Михайло Дмитрович

- голова Шевченківської районної ради


Расєвич

Василь Станіславович

-директор МКП "Тарас" (за згодою)
Рошило
^

Іван Георгійович


- голова Садгірської районної радиСоломко

Олександр Іванович

- начальник обласного управління автотранспорту (за згодою)Сулятицький

Святослав Васильович

-голова правління ВАТ "Чернівецьке АТП –17701"

(за згодою)Харабара

Віктор Михайлович

- голова правління ВАТ "Денисівка" (за згодою)Шиба

Олександр Михайлович

-начальник юридичного відділу міської ради^
Секретар виконавчого комітету
міської ради О.Васильчишин815/21^ Про внесення зміни в Правила забудови і благоустрою м. Чернівці.Керуючись пп. 9 п. „а” ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Правилами забудови та благоустрою міста Чернівці", затвердженими рішенням ХХ сесії міської ради ХХШ скликання від 27.04.2001 року № 405, розглянувши пропозиції департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, виконком міської ради


В И Р І Ш И В :


1. Внести зміни в „Правила забудови та благоустрою міста Чернівці” затверджені рішенням ХХ сесії міської ради ХХІІІ скликання від 27.04.2001р. №405, а саме :

1.1. Доповнити пункт 12.12. розділу 12 „Порядок переобладнання (реконструкції) житлових та нежитлових приміщень.” такими словами :

„ Заборонити переобладнання приміщень під бари, кафе, ресторани, перукарні, зубопротезні кабінети в багатоквартирних житлових будинках.”


2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Оленчука В.В.


Міський голова М. ФедорукСхожі:

Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 24 засідання виконкому міської ради
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 06. 02. 2007р. №59/2 “Про заключення угод на вивезення і утилізацію...
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 17 засідання виконкому міської ради
Про затвердження титульного списку будівництва об'єктів комунального господарства по департаменту житлово–комунального господарства...
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 4 засідання виконкому міської ради
«Про ефективність діяльності виконавчих органів міської ради щодо виконання плану основних організаційних напрямів підготовки та...
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 8 засідання виконкому міської ради
Чернівці останнім часом посіла чільне місце. План основних організаційних напрямів підготовки та відзначення 600-річного ювілею міста...
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 1 засідання виконкому міської ради
Відповідно до ст. 29 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання рішення 23 сесії міської ради V скликання...
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 2 засідання виконкому міської ради
Керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення виконкому міської ради від № План роботи виконавчого комітету Кремінської міської ради на І півріччя 2013 року № з/п Місяць проведення засідання
Про результати проведення щорічної інвентаризації матеріальних цінностей міської ради
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 10 засідання виконкому міської ради
Про конкурсний комітет та умови з визначення перевізників на автобусних маршрутах загального користування в м. Чернівцях, визнання...
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 6 засідання виконкому міської ради
України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 19 сесії міської ради V скликання від 30. 08. 2007 року №398 «Про ліквідацію...
Рішення 21 засідання виконкому міської ради iconРішення 15 засідання виконкому міської ради
Про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 18. 01. 2005р. №18/1 "Про розвиток світлофорного господарства в м....
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи