Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 icon

Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1
Скачати 44.07 Kb.
НазваРішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1
Дата конвертації22.07.2013
Розмір44.07 Kb.
ТипРішення


ЗАТВЕРДЖЕНО Рішення виконавчого комітету міської ради 09.11. 2011 №____


ПОЛОЖЕННЯ

про проведення конкурсу відбору осіб для

обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку

(далі Положення)1. Загальні положення

1.1. Конкурс відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Конкурс) проводиться для організації та проведення Різдвяного ярмарку в місті Чернівцях в рамках заходів новорічно – різдвяних свят.1.2. Цим Положенням встановлюється порядок підготовки та проведення Конкурсу.


1.3. Положення регулює правові, організаційні та економічні відносини, що виникають при оголошенні, підготовці та проведенні Конкурсу.

1.4. Предметом Конкурсу є право використання 10 павільйонів, які є власністю територіальної громади міста та надаються в користування переможцям Конкурсу на період проведення Різдвяного ярмарку.
1.5. Павільйони призначені для новорічно – різдвяної торгівлі сувенірною продукцією народних промислів, продукцією ресторанного господарства, хлібобулочними і кондитерськими виробами та для надання розважально – відпочинкових послуг з тематики новорічно - різдвяних свят.^ 2. Мета та завдання


2.1. Метою Конкурсу є запровадження європейських традицій індустрії відпочинку та розваг, місцевої туристичної атракції - Різдвяного ярмарку.


2.2. Основним завданням Конкурсу є відбір пропозицій, які спрямовані на якісне обслуговування відвідувачів, створення святкової атмосфери, включаючи внутрішнє облаштування павільйонів та краще відображення національних та європейських традицій відпочинку.

^ 3. Умови проведення Конкурсу


3.1. Ініціатором проведення Конкурсу є Чернівецька міська рада.


3.2. Підставою для оголошення Конкурсу є рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради.


3.3. Конкурс проводиться виконавчим комітетом Чернівецької міської ради. Підготовку та організацію Конкурсу здійснює департамент економіки міської ради.


3.4. Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності та майстри народних промислів, які подали після оголошення Конкурсу комісії з проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі – Конкурсна комісія), заяву відповідної форми та змісту, яка відповідає в повному обсязі умовам та критеріям цього Конкурсу.


3.5. Оплата комунальних послуг та інших витрат, пов’язаних з утриманням павільйонів, здійснюється за рахунок користувачів.


4. Організаційне забезпечення Конкурсу

^

4.1. Організація проведення Конкурсу покладається на Конкурсну комісію, склад якої затверджується рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради.4.2. Конкурсна комісія:

4.2.1. Формує оголошення про проведення Конкурсу та визначає вимоги до його учасників.

4.2.2. Приймає на розгляд заяви від учасників Конкурсу.

4.2.3. На своєму засіданні розглядає подані пропозиції та приймає рішення щодо визначення переможців, пропозиції яких містять кращі умови за критеріями Конкурсу.


4.3. Критеріями визначення переможців Конкурсу є:

4.3.1. Відповідність пропозицій умовам Конкурсу.

4.3.2. Матеріально - технічне оснащення павільйону відповідно до роботи в зимовий період, вимог пожежних і санітарних служб міста.

4.3.3. Створення святкової атмосфери шляхом відповідного зовнішнього оздоблення павільйонів, відображення народних традицій і т.ін.

4.3.4. Наявність в учасника Конкурсу матеріально-технічної бази ресторанного господарства;

4.3.5. Благодійний внесок для здійснення новорічно – різдвяних заходів, належного утримання та святкового оформлення території у фонд соціально-економічного розвитку міста.

4.3.6. Досвід роботи у сфері торгівлі та побутових послуг.


4.4. Конкурсна комісія не розглядає надані пропозиції, які надіслані або подані після закінчення встановленого терміну прийому заяв.


4.5. Вибір переможців у Конкурсі вважається правочинним, якщо на засіданні присутні 2/3 членів Конкурсної комісії, і рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість присутніх. У разі рівного розподілу голосів, перевага надається учасникам Різдвяного ярмарку попереднього року.

^ 5. Процедура проведення Конкурсу


5.1. Офіційне повідомлення про проведення Конкурсу, а також це Положення, публікується в газеті «Чернівці» і оприлюднюється на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.


5.2. Конкурсна комісія приймає заяви на Конкурс упродовж двадцяти календарних днів з дня оголошення Конкурсу за адресою: м.Чернівці, вул.О.Кобилянської,3, каб.6,10 за тел.551746, 526072, 525650. Форма заяви затверджується Конкурсною комісією.

5.3. Рішення, щодо визначення переможців Конкурсу оформлюються протоколом, який підписує голова та секретар Конкурсної комісії.


5.4. Повідомлення про результати Конкурсу публікується в наступному номері газети «Чернівці» та в п’ятиденний термін з дня прийняття рішення Конкурсною комісією розміщується на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.


5.5. У разі порушення процедури проведення Конкурсу, учасники мають право його оскаржити в заяві до голови Конкусної комісії впродовж трьох календарних днів після оголошення результатів Конкурсу. При виявленні порушень, голова Конкурсної комісії може призначити повторний розгляд заяв.


6. Інші умови


6.1. Режим роботи павільйонів щоденно з 9 до 22 годин. В передсвяткові та святкові дні, режим роботи визначається додатково розпорядженням Чернівецького міського голови.


6.2. Учасниками Різдвяного ярмарку продаж алкогольних напоїв проводиться відповідно до вимог чинного законодавства та рішень Чернівецької міської ради.


Секретар Чернівецької міської ради В.Михайлішин
Схожі:

Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconРішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 2011 № склад комісії з проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку Голова комісії
Секретар комісії начальник відділу туризму управління соціально економічного розвитку департаменту економіки міської ради
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconКомісії з проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку

Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconПоложення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів "Різдвяного містечка" (далі Конкурс). Загальні положення
Положення регулює правові, організаційні та економічні відносини, що виникають при підготовці, оголошенні та проведенні Конкурсу
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconРішення виконавчого комітету міської ради 08. 11. 2010 №746/20 склад комісії з проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів Різдвяного ярмарку
Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Шевченківської районної в місті Чернівці ради
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconПоложення про проведення конкурсу з створення логотипу Петрівського ярмарку Загальні положення Це Положення регламентує порядок проведення конкурсу з створення логотипу Петрівського ярмарку (далі Конкурс)
Положення діє до завершення процедури проведення Конкурсу та визначення його переможця
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconКонкурсній комісії з відбору осіб для обслуговування
Конкурсній комісії з відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconРішення 10. 11. 2009 №800/21 м. Чернівці Про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів Різдвяного
Затвердити Положення про проведення конкурсу на участь в обслуговуванні відвідувачів "Різдвяного містечка", (додається )
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconРішення виконавчого комітету міської ради 23. 03. 2011 №187/6 положення про конкурсний комітет з визначення операторів паркування І умови
Положення про конкурсний комітет з визначення операторів паркування і умови проведення конкурсу на надання права з обладнання та...
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconРішення виконавчого комітету міської ради 24. 04. 2012 №264/8 Положення про Центр надання адміністративних послуг в місті Чернівцях (далі цнап) Розділ І. Загальні положення 1
Чернівцях (далі Положення) розроблене на виконання доручення Президента України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26....
Рішення виконавчого комітету міської ради 09. 11. 201 1 № положення про проведення конкурсу відбору осіб для обслуговування відвідувачів Різдвяного ярмарку (далі Положення) Загальні положення 1 iconРішення виконавчого комітету міської ради 27. 12. 2011 №832/22 Положення Про порядок збору інформації щодо стану споживання енергоресурсів бюджетними установами комунальної власності м. Чернівців (далі Положення) І. Загальні положення
Остовірної інформації щодо енергоспоживання в режимі щоденного зчитування відповідної інформації з лічильників обліку енергетичних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи