Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року icon

Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року
НазваРішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року
Сторінка1/4
Дата конвертації22.02.2013
Розмір0.61 Mb.
ТипРішення
  1   2   3   4
УКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада

Чернівецької області

12 сесія VІ скликання

ІІ пленарне засідання

РІШЕННЯ


06.11.2012р. №95/12-VI м.Чернівці

Про внесення змін до рішення

8 сесії районної у місті ради

VІ скликання від 30.12.2011 року

№68/8 – VІ „Про районний бюджет

на 2012 рік”Керуючись п.2 ст.41 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 20, 72 та 78 Бюджетного кодексу України, розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 14.09.2002 № 538-р “Про схвалення Концепції застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі” та від 23.05.2007 №308-р “Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”, наказом Міністерства фінансів України “Про затвердження Основних підходів до запровадження про­грамно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів” від 02.08.2010 р. № 805, а також рішеннями виконавчого комітету міської ради від 22.05.2012р. №337/11, 26.06.2012р. №410/13, рішенням 26 сесії міської ради VІ скликання від 26.07.2012р. №553, районна у місті рада
^

В И Р І Ш И Л А :1. Внести зміни в обсяг доходів і видатків районного бюджету на 2012 рік, згідно з додатками 1,2 та 3.1

2. Збільшити профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 142356,00 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

^ 3. Збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 142356,00 грн. джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду).

^ 4. Направити вільний залишок коштів загального фонду районного бюджету в сумі 13793,00 грн. на збільшення видатків загального фонду районного бюджету управлінню праці та соціального захисту населення районної у місті ради по КФК 090412 «Інші видатки на соціальний захист» КЕКВ 1343 (КПКВК 1513550 “Забезпечення виконання окремих заходів районної програми “Соціальний захист””).

5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління Адамка І.І.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економічної політики, інвестування, бюджету та фінансів.


Голова ради М. ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

12 сесія VІ скликання

ІІ пленарне засідання

РІШЕННЯ


^ 06.11.2012р. №96/12-VI м.Чернівці


Про стан громадської безпеки

та охорони громадського порядку

на території району


Заслухавши інформацію заступника начальника Шевченківського районного відділу УМВС України в Чернівецькій області майора міліції Антонюка С.Б. „Про стан громадської безпеки та охорони громадського порядку на території району”, районна у місті рада зазначає, що співробітниками Шевченківського РВ УМВС постійно вживаються заходи щодо боротьби зі злочинними проявами, які мали місце на території Шевченківського району м.Чернівці та охороні громадського порядку.

Одним з основних завдань правоохоронних органів є забезпечення громадського порядку та безпеки громадян, тому службово-оперативна діяльність райвідділу міліції спрямовується на захист життя, здоров’я, честі й гідності громадян, їх майна від злочинних посягань, на протидію організованій злочинності та корупції, мінімізації злочинного впливу на молодь, запобігання поширенню наркоманії та алкоголізму.

З метою оздоровлення криміногенної обстановки в громадських місцях та на вулицях району впродовж 2012 року блоком міліції громадської безпеки Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області вжито ряд організаційних і практичних заходів, спрямованих на забезпечення належного громадського порядку, розкриття злочинів, організації роботи нарядів за принципом комплексного використання сил і засобів, задіяних до охорони громадського порядку на території району у відповідності до вимог наказу МВС України від 30.09.2008 №505, розпорядження МВС України від 16.01.2009 №24 та інших нормативних документів з цих питань, що дозволило дещо стабілізувати криміногенну обстановку.

Проте, аналізуючи оперативну обстановку на території району, слід зазначити, що вона залишається складною. За перше півріччя на території району виявлено 881 злочин загально-кримінальної спрямованості, за аналогічний період минулого року – 869 злочинів, збільшення складає – 1,4%. Із вказаної кількості злочинів – 37 скоєно в громадських місцях (за минулий рік – 81), зменшення складає 54,3%, у тому числі в умовах вулиці скоєно 15 злочинів проти 59, зменшення складає 74,6%.

У той же час зменшилась кількість безпосередньо скоєних у громадських місцях таких видів злочинів як: крадіжка (15 проти 55) та незаконне заволодіння транспортними засобами (1 проти 3). У зазначених місцях за вказаний період часу не допущено скоєння умисних вбивств та зґвалтувань.

Неналежним чином проводиться профілактична робота серед мешканців району дільничними інспекторами міліції щодо попередження злочинів, потребує посилення виховна та профілактична робота з неповнолітніми та особами, схильними до вчинення правопорушень.

Враховуючи вищенаведене, районна у місті рада


В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію заступника начальника Шевченківського районного відділу УМВС України в Чернівецькій області майора міліції Антонюка С.Б. „Про стан громадської безпеки та охорони громадського порядку на території району” прийняти до відома (додається).

2. Шевченківському районному відділу УМВС України в Чернівецькій області рекомендувати:

2.1. Продовжити роботу щодо забезпечення охорони громадського порядку та попередження злочинності на території району відповідно до вимог чинного законодавства.

2.2. Продовжувати роботу із заборони несанкціонованої вуличної торгівлі.

2.3. Посилити роботу із викриття злочинів, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів і особливо небезпечних отруйних медичних препаратів та активізувати проведення оперативно-профілактичних заходів у навчальних, розважальних закладах та місцях відпочинку молоді з метою викриття осіб, які розповсюджують наркотичні засоби та психотропні речовини в молодіжному середовищі. Особливу увагу приділяти профілактиці злочинів, що скоюються в побуті та у громадських місцях.

2.4. Впроваджувати у практику нові форми та методи несення служби щодо охорони громадського порядку.

2.5. З метою профілактики протиправних дій посилити роз’яснювальну роботу серед населення та в засобах масової інформації з питань дотримання громадського порядку. Ширше висвітлювати діяльність відділу, спрямовану на громадську безпеку на території району та забезпечення конституційних прав і свобод громадян в засобах масової інформації.

2.6. Посилити співпрацю з громадськими формуваннями щодо охорони громадського порядку на території району.

3. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області Юрку Г.В.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, свободи совісті та гласності.


^ Голова ради М.Пазюк

Інформація

про стан громадської безпеки та охорони громадського порядку на території району


У відповідності до Конституції України, законів України „Про міліцію”, „Про оперативно-розшукову діяльність” Указу Президента України №143 від 18.02.2002 року та наказів і вказівок Міністерства внутрішніх справ України співробітниками Шевченківського РВ УМВС протягом звітного періоду проводились заходи по боротьбі зі злочинними проявами, які мали місце на території Шевченківського району м.Чернівці та охороні громадського порядку.

Шевченківський район – один із найбільших районів м.Чернівці по території, а по чисельності населення найбільший в області – близько 150,0 тис. населення. На території обслуговування знаходяться чотири площі, чотири парки культури та відпочинку, стадіон. Усі ці місця є місцями проведення культурно-масових, спортивних, політичних та релігійних заходів.

Населення району експлуатує близько ^ 35 тис. одиниць приватного автотранспорту та обслуговується 33 медичними закладами різної направленості. Окрім цього, на території розташована велика кількість підприємств, установ, організацій, ринків, закладів відпочинку, дачних товариств тощо, які так чи інакше впливають на стан оперативної обстановки на території району.

Протягом 6-ти місяців 2012 року блоком міліції громадської безпеки Шевченківського РВ УМВС України в Чернівецькій області вжито ряд організаційних і практичних заходів, спрямованих на забезпечення належного громадського порядку, розкриття злочинів, організації роботи нарядів за принципом комплексного використання сил і засобів, задіяних до охорони громадського порядку на території району у відповідності до вимог наказу МВС України від 30.09.2008 №505, розпорядження МВС України від 16.01.2009 №24 та інших нормативних документів з цих питань.

Особлива увага приділялась покращенню взаємодії з підрозділами патрульної служби та РМОП „Беркут” по боротьбі зі злочинністю на вулицях та інших громадських місцях на території Шевченківського району.

З метою оздоровлення криміногенної обстановки в громадських місцях та на вулицях протягом звітного періоду поточного року Шевченківським РВ УМВС проводився комплекс організаційних і практичних заходів, що дозволили дещо стабілізувати криміногенну обстановку.

У середньому за добу були задіяні на службу з охорони громадського порядку на території району ^ 158 працівників міліції, у тому числі: - Патрульна служба – 45; - РМОП «Беркут» – 22; Державна служба охорони – 17; - СМ “Грифон” – 3; військослужбовці внутрішніх військ – 8, Державна автомобільна інспекція – 6; - служби РВ – 27 (за рахунок особистого часу); придані сили УМВС - 30 ( за рахунок особистого часу).

Проте, аналізуючи оперативну обстановку на території району, слід зазначити, що вона залишається складною. За перше півріччя на території району виявлено 881 злочин загально-кримінальної спрямованості, за аналогічний період минулого року – 869 злочинів, збільшення складає – 1,4%. Із вказаної кількості злочинів – 37 скоєно в громадських місцях (за минулий рік – 81), зменшення складає 54,3%, у тому числі в умовах вулиці скоєно 15 злочинів проти 59, зменшення складає 74,6%.

У той же час зменшилась кількість безпосередньо скоєних у громадських місцях таких видів злочинів як: крадіжка (15 проти 55) та незаконне заволодіння транспортними засобами (1 проти 3). У зазначених місцях за вказаний період часу не допущено скоєння умисних вбивств та зґвалтувань.


^ Структура злочинності в громадських місцях (по видах злочинів)
Відповідно до діаграми, найпоширенішими видами злочинів в громадських місцях є, насамперед крадіжки, хуліганства та грабежі, що мають частку відповідно у 40, 22, 21 відсотків від загальної кількості скоєних злочинів.

Як вказувалось вище, на території району в громадських місцях зареєстровано 37 злочинів, у тому числі:

15 крадіжок індивідуального майна громадян;

8 грабежів;

 • 6 хуліганств;

 • 1 розбій;

 • 3 заволодіння ТЗ;

4 інші злочини.


Структура злочинності на вулицях (по видах злочинів)

За даними діаграми, найпоширенішими видами злочинів на вулицях залишаються хуліганство та грабіж, що мають частку відповідно у 33, та 33% від загальної кількості скоєних злочинів.

Як зазначалось вище, на території району в умовах вулиці зареєстровано 15 злочинів, у тому числі:

2 крадіжки індивідуального майна громадян;

5 грабежів;

 • 3 хуліганства;

 • 1 розбій;

 • 1 заволодіння ТЗ;

1 інший злочин.


Стан розкриття злочинів Шевченківським РВз/п

Найменування ОВС

Зареєстровано злочинів

^ Розкрито злочинів

% розкриття

2011 р.

2012 р.

2011 р.

2012 р.

2011 р.

2012 р.

1.

Шевченківський РВ

869

881

664

796

75,0

85,1


Вивчення матеріалів по фактах вчинення пограбувань показує, що найбільше злочинів цієї категорії скоєно в період з 2000 до 0300, в умовах вулиці, об’єктом посягання здебільшого були мобільні телефони, грошові кошти та інші цінності потерпілих. Потерпілими від пограбувань в основному є молоді чоловіки та жінки.


Загальна структура скоєння грабежів у громадських місцях:січень – ^ 0 грабежів,

лютий – 1 грабіж,

березень – 0 грабежів,

квітень – 2 грабежа,

травень – 3 грабежа,

червень – 2 грабежа.


Проаналізувавши можливі причини скоєння пограбувань напрошується висновок, що понад 60% грабежів, що скоєні з метою заволодіння мобільними телефонами, скоюються з ціллю послідуючого матеріального збагачення шляхом отримання коштів під час їх незаконної реалізації суб’єктам підприємницької діяльності та громадянам, зокрема через заклади торгівлі, ремонту та сервісу мобільних телефонів, а також приватних підприємців, які здійснюють їх реалізацію на ринках.

Аналіз свідчить, що більша частина пограбувань скоюються у вечірній та нічний час доби, як правило, на неосвітлених ділянках вулиць та в під’їздах багатоповерхових житлових будинків. Значну частину цих грабунків можна було б попередити за умови належного освітлення вулиць, прибудинкових та міжбудинкових територій, чергування в під’їздах “консьєржів”.

До одного з видів профілактики скоєння пограбувань слід віднести також належне інформування населення через засоби масової інформації щодо методів захисту від грабіжників та своєчасного інформування ОВС.

Розроблено спеціальну брошуру під назвою “Як не стати об’єктом злочину ”, яка за допомогою дільничних інспекторів міліції розповсюджується серед населення під час відвідання помешкань громадян.

Позитивний вплив на попередження і розкриття грабежів та хуліганств має відповідна розстановка сил і засобів міліції по системі єдиної дислокації, яка здійснюється з поглибленим аналізом стану правопорядку за часом та місцем скоєння злочинів.

З метою оздоровлення оперативної обстановки на вулицях та в інших громадських місцях, у постійному режимі, проводяться заходи щодо профілактики та корегування поведінки осіб, які перебувають на профілактичних обліках ОВС, як в рамках спеціальних операцій так і в повсякденній службовій діяльності кожного працівника міліції. До зазначених заходів активно залучаються працівники оперативних та інших зацікавлених служб.

Всього на профілактичному обліку в Шевченківському РВ перебуває 1387 осіб.

В процесі проведення оперативно-профілактичного відпрацювання території району основна увага працівників міліції звертається на виконання превентивної функції міліції. За результатами вжитих заходів 42 особи взято під адміністративний нагляд за ініціативою міліції, виявлено та задокументовано 130 порушень правил адміністративного нагляду: порушено 5 кримінальних справ за ст.395 КК України та направлено до суду 130 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.187 КУпАП.

Вживаються максимальні заходи профілактичного впливу відносно осіб, які систематично вчиняють насильство в сім’ях. Так, з початку року до адміністративної відповідальності за ст.173-2 КУпАП притягнуто 358 осіб, яких взято на профілактичний облік.

З метою профілактики пияцтва та наркоманії щоденно проводяться заходи щодо виявлення осіб, які зловживають спиртними напоями та причетні до незаконного обігу наркотичних речовин. Протягом 2012 року тільки дільничними інспекторами міліції за порушення антиалкогольного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 1514 осіб, а також 24 особи, які причетні до незаконного обігу наркотиків.

Поряд з цим дільничних інспекторів міліції націлено на виявлення осіб, які виношують намір скоїти злочини проти осіб та їх майна. Особливу увагу звернуто на помешкання, в яких проживають особи похилого віку та одинокі громадяни.

Впроваджуються у практику нові форми та методи несення служби по охороні громадського порядку.

Так, на території району, завдяки налагодженню належної співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, у громадських місцях та на вулицях Шевченківського району встановлено 15 систем відео спостереження.

Поряд з цим, налагоджено тісну співпрацю з Територіальним управлінням судової адміністрації Чернівецької області, завдяки якій у приміщеннях судових установ було встановлено 9 систем відео спостереження, зокрема: 6 – Апеляційний суд, 1 – Адміністративний суд, 2 – місцевий суд Шевченківського району м. Чернівці.

На сьогоднішній день, з метою протидії та профілактики актів вандалізму, які скоюються на підґрунті хуліганських, корисливих мотивів, релігійної та міжнаціональної ворожнечі, захисту культових споруд, активно проводиться відповідна роз’яснювальна робота серед духовенства щодо можливості впровадження систем відео контролю на територіях культових споруд, що дислокуються на території Шевченківського району. З цією метою направлено відповідні листи-клопотання на адресу Шевченківської районної ради.

На завершення хотілося б відзначити, що поряд з усіма успіхами та досягненнями в роботі Шевченківського РВ УМВС існують певні недоліки й недоопрацювання, однак підрозділ укомплектовано психологічно та фізично здоровими кадрами, які розуміють і усвідомлюють всю відповідальність за стан правопорядку в районі. Постійно проводиться їх навчання, вишукуються та знаходяться шляхи покращення роботи. У Шевченківському райвідділі є достатній потенціал, щоб досягти високих показників у боротьбі зі злочинністю та охороні громадського порядку на території Шевченківського району та

м. Чернівці в цілому.


^ Начальник Шевченківського РВ УМВС

України в Чернівецькій області

полковник міліції Юрку Г.В.
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

12 сесія VІ скликання

ІІ пленарне засідання

РІШЕННЯ


^ 06.11.2012р. №97/12-VI м.Чернівці


Про якість надання послуг

ПП «Ремжитлосервіс» з утримання

будинків, споруд та прибудинкових

територій, та економічне обґрунтування

витрат на забезпечення їх надання.


Заслухавши інформацію директора ПП «Ремжитлосервіс» Баланюка Д.В. «Про якість надання послуг ПП «Ремжитлосервіс» з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, та економічне обґрунтування витрат на забезпечення їх надання» районна у місті рада відмічає, що підприємством проводиться по вищезазначених напрямах робота на належному рівні.

Основним завданням підприємства є дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм і правил щодо кількості та якості послуг, що надаються з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. З метою належного утримання житлового фонду, в межах заходів щодо підготовки житлового фонду до експлуатації в зимовий період 2012-2013років було відремонтовано 1175 м.кв. покрівель на 22 будинках, замінено 197м.п. мереж ХВП в 9 будинках, 130 м.п. каналізаційних мереж в 6 будинках, відремонтовано 7 електрощитових в 5 будинках, 9 оголовків на 6 будинках, 29 вікон у 15 будинках та 24 дверей у 18 будинках. На зазначені заходи витрачено 114,8тис.грн..

За результатами діяльності підприємством в 2011році отримано доходів в загальній сумі 4641,0тис.грн. із яких 3426,0тис.грн. за надані послуги з утримання будинків, витрати склали 4616,0тис.грн. отримано 25,0тис.грн. прибутку, рентабельність склала 0,5%.

За перше півріччя поточного року отримано доходів 2185,0тис.грн. із яких 1883тис.грн. складає плата з утримання будинків і споруд, витрати склали 2088,0тис.грн., отримано 97,0тис.грн. прибутку, рентабельність становить 4,6%. З 1 квітня поточного року підприємство працює за спрощеною системою оподаткування, тому значно збільшились прибутки підприємства.

Кредиторська заборгованість станом на 01.01.2012 складала 679,8тис.грн., а станом на 01.07.2012р.-651,9тис.грн., тобто зменшилась на 27,9тис.грн., в тому числі на 16,9тис.грн. фірмі «Альтфатер-Чернівці» за вивіз ТПВ.

Дебіторська заборгованість станом на 01.01.2012р. складала-1412,0тис.грн. із неї заборгованість мешканців 734,2тис.грн., на 01.07.2012р.- 1449,0тис.грн., тобто збільшилась на 37,0тис.грн.. Заборгованість мешканців складає 766,1тис.грн., збільшення становить 31,9тис.грн.. За липень місяць надійшло плати за надані послуги з утримання будинків і споруд на 105,1% і зменшено заборгованість мешканців на 16,3тис.грн., а на 01.08.2012р. складає - 749,8тис.грн.

Впродовж 2011року передано до суду 115 справ щодо примусового стягнення заборгованості за надані послуги мешканцям

на суму 189,9тис.грн. з яких задоволено 115, а по 10 погашено аборгованість повністю на суму 15,0тис.грн.. За 2012рік подано 4 позови на суму 10,1тис.грн..

Відповідно до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 27.09.2011р. № 582/16 зроблено перерахунки мешканцям за ненадані в повному обсязі послуги за 2011рік на загальну суму 107,9тис.грн., за перше півріччя 2012р.- 89,2тис.грн.

В зв’язку із значним збільшенням з лютого 2011р. тарифу на електроенергію, витрати на електроенергію для освітлення місць загального користування та роботу ліфтів не покриваються затвердженим тарифом з утримання будинків і споруд. Так за 2011рік зазначені витрати перевищили суму передбачених в тарифі на 91,97тис.грн., а за перше півріччя поточного року-56,7 тис.грн.. Зазначені вище витрати погашаються за рахунок господарської діяльності підприємства і негативно позначаються на його фінансовому стані та якості надання послуг. Для недопущення заборгованості із виплати заробітної плати та вчасної сплати бюджетних платежів підприємство змушене щомісячно запозичати кошти у формі овердрафту.

На неодноразові звернення підприємства до міської ради щодо відшкодування з місцевого бюджету різниці між затвердженим розміром цін/тарифів нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, що передбачено ст. 31 п.8 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та п.36 Постанови КМУ від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» відшкодування не проводились.


Враховуючи вищевикладене, районна у місті рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Інформацію директора ПП «Ремжитлосервіс» Баланюка Д.В. « Про якість надання послуг ПП «Ремжитлосервіс» з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, та економічне обґрунтування витрат на забезпечення їх надання»” взяти до відома (додається).

2. Директору ПП «Ремжитлосервіс» Баланюку Д.В.

2.1. Покращати роботу щодо якості надання населенню послуг з утримання та обслуговування житлового фонду та забезпечення належного санітарного стану прибудинкової території.

2.2. Забезпечити належний контроль за веденням побудинкового обліку нарахувань, надходжень та витрат за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкової території, виконанням перерахунків за послуги які не надавались

2.3. Активізувати претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованості мешканців за надані послуги.

2.4. Забезпечити виконання заходів щодо підготовки житлового фонду до експлуатації в осінньо-зимовий період 2012-2013роки.

2.5. Продовжити роботу по розробці економічно обґрунтованих тарифів з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та подання розрахунків на затвердження комісії з питань тарифної політики в житлово-комунальній сфері м. Чернівців до 01.12.2012р.

3. Рішення підлягає розміщенню на офіційному веб-порталі районної у місті ради в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, санітарного стану та благоустрою, екології районної у місті ради.


^ Голова ради М.Пазюк


ІНФОРМАЦІЯ

про якість надання послуг ПП «Ремжитлосервіс»

з утримання будинків і споруд та прибудинкових

територій, та економічне обґрунтування витрат

на забезпечення їх надання.


Основним завданням підприємства є дотримання встановлених стандартів, нормативів, норм і правил щодо кількості та якості послуг, що надаються з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. З метою належного утримання житлового фонду, в межах заходів щодо підготовки житлового фонду до експлуатації в зимовий період 2012-2013років було відремонтовано 1175 м.кв. покрівель на 22 будинках, замінено 197м.п. мереж ХВП в 9 будинках, 130 м.п. каналізаційних мереж в 6 будинках, відремонтовано 7 електрощитових в 5 будинках, 9 оголовків на 6 будинках, 29 вікон у 15 будинках та 24 дверей у 18 будинках. На зазначені заходи витрачено 114,8тис.грн.

За результатами діяльності підприємством в 2011році отримано доходи в загальній сумі 4641,0тис.грн. із яких 3426,0тис.грн. за надані послуги з утримання будинків, витрати склали 4616,0тис.грн. отримано 25,0тис.грн. прибутку, рентабельність становить 0,5%.

За перше півріччя поточного року отримано доходи в сумі 2185,0тис.грн. із яких 1883тис.грн. складає плата з утримання будинків і споруд, витрати склали 2088,0тис.грн., отримано 97,0тис.грн. прибутку, рентабельність становить 4,6%. З 1 квітня поточного року підприємство працює за спрощеною системою оподаткування, тому значно збільшились прибутки підприємства.

Кредиторська заборгованість станом на 01.01.2012 складала 679,8тис.грн., а станом на 01.07.2012р.-651,9тис.грн., тобто зменшилась на 27,9тис.грн., в тому числі на 16,9тис.грн. фірмі «Альтфатер-Чернівці» за вивіз ТПВ, КП «Чернівціміськліфт» -6,9тис.грн., ДКП «Чернівціводоканал»-3,7тис.грн. та інше.

Дебіторська заборгованість станом на 01.01.2012р. складала-1412,0тис.грн. із неї заборгованість мешканців 734,2тис.грн.. На 01.07.2012р. дебіторська заборгованість складає 1449,0тис.грн. і збільшилась на 37,0тис.грн., із них збільшилась на суму 56,7тис. невідшкодованих пільг і субсидій, 35,6тис.грн. зросла заборгованість мешканців, 17,5тис.грн. не відшкодовані лікарняні фондом соціального страхування з втрати працездатності, зросла заборгованість орендарів на 2,7тис.грн. і зменшилась заборгованість перед ДКП «Чернівціводоканал» на 44,0тис.грн.

Заборгованість мешканців на 01.07.2012р. складає 766,1тис.грн., збільшення становить 31,9тис.грн.. За липень місяць надійшло плати за надані послуги з утримання будинків і споруд на 105,1%, заборгованість мешканців зменшилась на 16,3тис.грн., на 01.08.2012р. складає - 749,8тис.грн.


Впродовж 2011року передано до суду 115 справ щодо примусового стягнення заборгованості за надані послуги мешканцям на суму 189,9тис.грн. з яких задоволено 115, а по 10 погашено аборгованість повністю на суму 15,0тис.грн.. За 2012рік подано 4 позови на суму 10,1тис.грн..

Відповідно до рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 27.09.2011р. № 582/16 зроблено перерахунки мешканцям за ненадані в повному обсязі послуги за 2011рік на загальну суму 107,9тис.грн., за перше півріччя 2012р.- 89,2тис.грн.

В зв’язку із значним збільшенням з лютого 2011р. тарифу на електроенергію, витрати на електроенергію для освітлення місць загального користування та роботу ліфтів не покриваються затвердженим тарифом з утримання будинків і споруд. Так за 2011рік при нарахованих 188,73тис.грн по тарифу, фактичні витрати склали 280,7тис.грн., тобто перевищення склало 91,97тис.грн., а за перше півріччя поточного року нараховано 99,9тис.грн., фактичні витрати склали 157,5тис.грн., різниця складає 57,6тис.грн. Зазначені вище витрати погашаються за рахунок господарської діяльності підприємства і негативно позначаються на його фінансовому стані та якості надання послуг. Також зазначені кошти могли б бути витрачені на проведення поточного ремонту будинків, мереж та вирішення інших невідкладних справ. Для недопущення заборгованості із виплати заробітної плати та вчасної сплати бюджетних платежів підприємство змушене щомісячно запозичати кошти у формі овердрафту.

На неодноразові звернення підприємства до міської ради щодо відшкодування з місцевого бюджету різниці між затвердженим розміром цін/тарифів нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, що передбачено ст. 31 п.8 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та п.36 Постанови КМУ від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» відшкодування не проводились.


Начальник управління

житлового господарства районної О.Бурак

у місті ради


Голова постійної комісії з питань

житлово-комунального господарства, Л.Шербул

санітарного стану та благоустрою, екології
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

12 сесія VI скликання

ІІ пленарне засідання

РІШЕННЯ


^ 06.11.2012р. №98/12-VI м.Чернівці


Про хід виконання рішення 33 сесії

районної у місті ради V скликання

від 19.08.2010р. № 204/33 «Про стан

дотримання чинного законодавства

щодо соціального захисту ветеранів

війни.»


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Гаєвської В.П. «Про хід виконання рішення 33 сесії районної у місті ради V скликання від 19.08.2010р. № 204/33 «Про стан дотримання чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни», районна у місті рада відмічає, що управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради продовжувалась відповідна робота щодо реалізації чинного законодавства з питань соціального захисту ветеранів війни.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 року «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» в районі створено та підтримується в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків, який містить інформацію на 29305 пільговиків.

Станом на 01.11.2012 р. на обліку в управлінні перебуває 4005 ветеранів війни, в тому числі 550 інвалідів війни, 675 учасників бойових дій, 1817 учасників війни, 963 члена сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

На виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та інших нормативних актів за звітний період ( вересень 2010 р. - вересень 2012р.) ветеранам війни надано пільг на загальну суму 24731,5 тис. грн., а саме: 23662,1 тис. грн. на житлово-комунальні послуги, 1069,4 тис. грн. – пільгове користування телефоном. Профінансовано пільг з врахуванням заборгованості на початок звітного періоду на загальну суму 25199,9 тис. грн. Заборгованість станом на 01.10.2012 р. складає 760,1 тис. грн.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 5.04.2012 року внесено зміни до Постанови КМУ від 28.12.2011 року № 1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення» на підставі яких проведено виплату разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни на загальну суму 2109,0 тис. грн.

Здійснено перевірку 7142 пенсійних справ, в тому числі на предмет своєчасного проведення підвищення до пенсій ветеранам війни, членам сімей померлих інвалідів війни відповідно до соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. Порушень щодо призначення зазначених виплат не виявлено.

Проводилась робота щодо санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни. Із 326 перебуваючих на обліку оздоровлено 151 особа. Виплачено компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування 212 інвалідам війни на загальну суму 63,6 тис. грн.

15 інвалідів війни забезпечено інвалідними візками, 108-технічними засобами реабілітації, що складає 61,4% від потреби.

Виплачено компенсацію на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, а також на транспортне обслуговування
51 інваліду війни на суму 13,3 тис. грн.

Проведено капітальний та поточний ремонти помешкань 122 ветеранів війни на загальну суму 547,8 тис. грн ., в т.ч. заміну газового обладнання в 58 квартирах на суму 225,0 тис. грн.

Здійснено виплату компенсації щодо відшкодування вартості твердого палива 20 ветеранам війни на загальну суму 21,3 тис.грн.

З врахуванням матеріального рівня забезпечення 340 ветеранам війни надано матеріальну допомогу на загальну суму 39,0 тис.грн.

На виконання рішення 9 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 16.06.2011р. № 200 «Про встановлення щомісячних доплат до пенсії інвалідам Великої Вітчизняної війни I групи» 111 інвалідам (станом на 01.11.2012р.) проводиться щомісячна виплата, розмір якої з 01.01.2012р складає 75 грн. кожному.

Враховуючи вищезазначене, Шевченківська районна у місті Чернівці рада

В И Р І Ш И ЛА :

1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради В.Гаєвської «Про хід виконання рішення 33 сесії районної у місті ради V скликання від 19.08.2010р. № 204/33 «Про стан дотримання чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни» прийняти до відома (додається) .

2. Рішення 33 сесії районної у місті ради V скликання від 19.08.2010р. №204/33 «Про стан дотримання чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни» зняти з контрольного строку.

Голова ради М. Пазюк

Інформація

« Про хід виконання рішення 33 сесії районної у місті ради V скликання від 19.08.2010р. № 204/33 «Про стан дотримання чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни»


На виконання рішення 33 сесії районної у місті ради V скликання від 19.08.2010р. № 204/33 «Про стан дотримання чинного законодавства щодо соціального захисту ветеранів війни» управлінням праці та соціального захисту населення районної у місті ради проводиться відповідна робота щодо реалізації чинного законодавства з питань соціального захисту ветеранів війни, створення належних умов для їх життєзабезпечення, захист їх інтересів та прав.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 року «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» в районі створено та підтримується в актуальному стані Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків, який містить необхідну інформацію на 29305 пільговиків, в тому числі ветеранів війни.

Станом на 01.11.2012 р. на обліку в управлінні перебуває 4005 ветеранів війни, в тому числі 550 інвалідів війни, 675 учасників бойових дій, 1817 учасників війни, 963 члена сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

На виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та інших нормативних актів за звітний період ( вересень 2010 р. - вересень 2012р.) ветеранам війни надано пільг на загальну суму 24731,5 тис. грн., а саме: 23662,1 тис. грн. на житлово-комунальні послуги, 1069,4 тис. грн. – пільгове користування телефоном. Профінансовано пільг з врахуванням заборгованості на початок звітного періоду на загальну суму 25199,9 тис. грн. Станом на 01.10.2012 р. заборгованість складає 760,1 тис. грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 5.04.2012 року внесено зміни до Постанови КМУ від 28.12.2011 року № 1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення», якими збільшено розміри щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. З 01.01.2012р. функції проведення вищезазначеної виплати покладено на управління. В поточному році одноразову допомогу до Дня Перемоги виплачено на загальну суму 2109, 0 тис. грн.

На постійній основі здійснюється ряд заходів щодо сприяння у встановленні статусу учасника війни громадянам району, які народились до 31.12.1932р. та в період війни працювали в тилу, однак документи про факт роботи не збереглися. Рішенням районної комісії з питань надання статусу ветерана війни визнано учасниками війни 16 осіб.

Статус інваліда війни з наданням відповідних пільг надано 30 учасникам бойових дій, визнаним інвалідами від загального захворювання, вдови померлого ветерана війни - 90.

Здійснюється робота щодо соціально-побутового обслуговування ветеранів війни Станом на 01.11.2012р. кріслами колісними забезпечено 15 інвалідів війни, засобами реабілітації забезпечено 108 ветеранів війни, що становить 61,4% від потреби.

Проводилась робота щодо санаторно-курортного оздоровлення ветеранів війни. Із 326 перебуваючих на обліку оздоровлено, в тому числі за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету: інвалідів війни - 48 , учасників бойових дій - 33, учасників війни – 70. Виплачено компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування 212 інвалідам війни на загальну суму 63,6 тис. грн, компенсацію на бензин та транспортне обслуговування 51 інваліду війни на загальну суму 13,3 тис. грн. Послугами лазень на пільгових умовах скористалось 319 ветеранів війни на загальну суму 14,5 тис. грн. Забезпечено гарячим харчуванням 8 ветеранів війни на загальну суму 3,0 тис. грн.

По результатах обстежень житлово-побутових умов надано грошову допомогу 340 ветеранам війни на загальну суму 39,0 тис. грн. Проведено капітальний та поточний ремонти помешкань 122 ветеранів війни на загальну суму 547,8 тис. грн., в т.ч. заміну газового обладнання в 58 квартирах на суму 225,0 тис. грн. Здійснено виплату компенсації на придбання твердого палива 20 ветеранам війни на загальну суму 21,3 тис. грн. Проведено телефонний зв’язок в помешканнях 15 осіб вищезазначеної категорії.

На виконання рішення 9 сесії VI скликання Чернівецької міської ради від 16.06.2011р. № 200 «Про встановлення щомісячних доплат до пенсії інвалідам Великої Вітчизняної війни I групи» 111 інвалідам (станом на 01.09.2012р.) щомісячно проводиться виплата розмір якої з 01.01.2012р складає 75 грн. кожному.

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» територіальним центром «Турбота» обслуговуються та надаються різного виду соціальні послуги 515 ветеранам війни .

Проводиться певна робота щодо адресної підтримки ветеранів шляхом надання субсидій з оплати за житлово-комунальні послуги. Так, впродовж звітного періоду призначено житлових субсидій на загальну суму 32,2 тис. грн. 127 ветеранам війни.

На постійній основі здійснюється контроль щодо правомірності та своєчасності призначення, перерахунків та виплати пенсій ветеранам війни управлінням Пенсійного Фонду України м. Чернівці. На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня соціального захисту населення з травня 2012р. здійснено осучаснення заробітної плати для обчислення пенсій, призначених до 2008 року та підвищено виплати до пенсій учасникам війни та членам сімей померлих інвалідів війни. За результатами перевірок порушень не виявлено.

Відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» прийнято документи на призначення пенсій за особливі заслуги, та призначено надбавку до пенсій 199 особам.

Підтримується розвиток волонтерського руху. В районі на громадських засадах діє Рада ветеранів війни. Ветеранський актив постійно залучається до проведення заходів, присвячених Дню Перемоги, Міжнародному Дню інвалідів та людей похилого віку. Щорічно проводяться зустрічі з активом ветеранських організацій при КЖРЕПах району, в ході яких розглядаються питання щодо удосконалення існуючої системи надання соціальної підтримки найбільш незахищених громадян, створення сприятливих умов для їх життєдіяльності, стан взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями ветеранів.

На виконання Указу Президента України „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” від 06.02.08р. №102\2008 особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни. Забезпечено дотримання ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» щодо першочергового розгляду їх звернень. На всі звернення своєчасно надано відповідь згідно з вимогами чинного законодавства.

З метою забезпечення висвітлення та вирішення проблем життєдіяльності ветеранів, шляхів їх розв’язання, управлінням проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота. Зокрема, надруковано 44 статті з питань соціального захисту в місцевій пресі, організовано круглі столи, виступи по радіо за участю керівництва управління, а також проведено 137 виїзних прийомів в трудових колективах підприємств, установ та організацій району.

Разом з тим, гострою залишається проблема забезпечення ветеранів ліками на пільгових умовах. Частково задовольняються потреби ветеранів та інвалідів війни щодо забезпечення безоплатним зубопротезуванням та виробами медичного призначення.

В умовах економічної кризи немає фінансової спроможності держави збільшити розміри грошових компенсацій інвалідам війни на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування, компенсаційних виплат за невикористане санаторно-курортне оздоровлення, як це передбачено законодавством.

На обліку для забезпечення спецавтотранспортом перебуває 43 інваліда Великої Вітчизняної війни, більшість з яких стоять на черзі з 1996 року. Однак, впродовж звітного періоду забезпечено автомобілями лише 9 інвалідів війни.

Виплата одноразової допомоги до Дня Перемоги не проводиться у розмірах передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту та «Про жертви нацистських переслідувань».

Робота по реалізації чинного законодавства щодо надання пільг та соціальних гарантій ветеранам війни продовжується.


Начальник управління В.Гаєвська


УКРАЇНА

^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

12 сесія VІ скликання

ІІ пленарне засідання

РІШЕННЯ


^ 06.11.2012р. №99/12-VI м.Чернівці


Про хід виконання Комплексної програми

з енергозбереження Шевченківського

району на 2010-2014рр.


Заслухавши інформацію начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К. “Про хід виконання Комплексної програми з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014рр.” (далі – Програма) районна у місті рада відмічає, що управлінням житлового господарства проводиться робота з виконання зазначеної програми в межах виділених коштів районного та місцевого бюджетів.

Так, згідно затвердженої Програми, яка спрямована на ефективне (раціональне) використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення їх споживання та втрат в житлово-комунальному господарстві міста, на зниження енергоємності виробництва одиниці продукції виконаних робіт та наданих послуг підприємствами усіх форм власності, шляхом реалізації технічних, інноваційних рішень, створення економічно привабливих умов для інвестиційних проектів з енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства, на 2010 рік було заплановано виділення коштів для виконання робіт на суму 17480,25тис.грн. У зв’язку з відсутністю належного фінансування роботи на виконання Програми у 2010 році не виконувались. На 2011 рік цією ж програмою було заплановано виконання робіт на суму 20955,98тис.грн., з яких фактично було виділено та освоєно 1819,7 тис.грн.

На 2012 рік цією ж Програмою передбачається виділення коштів в сумі 23 580,61 тис.грн. де фактично виділено 573,603 тис.грн.

Станом на 01.08.2012 року роботи не проводились.

Враховуючи вищезазначене для виконання даної Програми, де загальною метою є підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів та скорочення їх витрат в житловому господарстві, зменшення на постійній основі питомих витрат енергоносіїв при виконанні робіт та наданні послуг житлового господарства та створення системи автоматизованого збору інформації, регулювання споживання теплової енергії, електроенергії, водопостачання, необхідно належне фінансування.

Враховуючи вищевикладене, районна у місті рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Інформацію начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К. „Про хід виконання Комплексної програми з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014рр.” взяти до відома (додається).

2. Фінансовому управлінню районної у місті ради (Адамко І.І.) при формуванні районних бюджетів на наступні роки передбачити кошти для забезпечення в повному обсязі виконання заходів “Комплексної програми з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014 роки”, в межах асигнувань передбачених на житлове господарство.

3. Управлінню житлового господарства районної у місті ради (Бурак О.К.):

3.1. Забезпечити виконання завдань “Комплексної програми з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014 роки” в межах бюджетних асигнувань виділених на ці цілі.

3.2. При формуванні титульних списків по капітальному ремонту житлового фонду району надавати перевагу будинкам, де створені або створюватимуться об’єднання співвласників багатоквартирних будинків за умови прийняття ними дольової участі у співфінансуванні ремонтних робіт в межах виділених коштів.

3.3. Інформацію “Про хід виконання Комплексної програми з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014 роки” заслухати в 2013 році”.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, санітарного стану та благоустрою, екології районної у місті ради.


Голова ради М.Пазюк


^

І Н Ф О Р М А Ц І Я


Про хід виконання Комплексної програми з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014 роки


Відповідно до вимог Закону України “Про енергозбереження”, завдання “Енергетичної стратегії України на період до 2030 року”, Указів Президента України №1199/2005 “Про заходи щодо забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів”; №679/2008 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України”, “Про стан реалізації державної політики щодо забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів” та Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.12.2008 року №1567-р “Про програми підвищення енергоефективності за зменшення споживання енергоресурсів” рішення ІІІ сесії міської ради V скликання від 30.06.2006 року №48 “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста” та рішенням 31 сесії V скликання Шевченківської районної у місті Чернівці ради від 25.03.2010 року №194/31 затверджено “Комплексну програму з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014 роки” (далі – Програма).

^ Програма спрямована на ефективне (раціональне) використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення їх споживання та втрат в житлово-комунальному господарстві міста, на зниження енергоємності виробництва одиниці продукції виконаних робіт та наданих послуг підприємствами усіх форм власності, шляхом реалізації технічних, інноваційних рішень, створення економічно привабливих умов для інвестиційних проектів з енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства.

^ Головне завдання Програми реалізувати виявлені резерви з енергозбереження за рахунок стовідсоткового обліку та регулювання споживання енергоресурсів, впровадження новітніх технологій, матеріалів, сировини, виконання заходів спрямованих на скорочення енергоспоживання.

^ Метою Програми є підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів та скорочення їх витрат в житловому господарстві, зменшення на постійній основі питомих витрат енергоносіїв при виконанні робіт та наданні послуг житлового господарства та створення системи автоматизованого збору інформації, регулювання споживання теплової енергії, електроенергії, водопостачання.

^ Даною Програмою передбачено виконання робіт по утепленню стін житлових будинків скріпленою теплоізоляцією, теплогідроізоляція пінополіуретановим покриттям м’яких покрівель житлових будинків та оснащення житлового фонду району, закладів освіти, охорони здоров’я приладами обліку та розподілу теплової енергії та холодної води з GSM зв’язком.

^ Орієнтовна вартість по вищевказаним роботам за період 2010-2014 роки складатиме 115 077,310тис.грн., в т.ч.:

 • “Утеплення стін скріпленою теплоізоляцією” – 62 596,780тис.грн. (72 буд./174780м2);

 • ”Теплогідроізоляція пінополіуретановим покриттям м’яких покрівель” – 42 679,530тис.грн. (105буд/155445м2, в т.ч. ЖБК,ЖБТ,ОСББ – 16буд./61190м2);

 • “Оснащення житлового фонду, закладів освіти, охорони здоров’я приладами обліку та розподілу теплової енергії та холодної води з GSM зв’язком” – 9 801,000тис.грн. (81буд./110шт.)


Станом на 01.08.2012 року фінансування Програми здійснювалось неналежним чином. Так, на 2010 рік було передбачено виділення коштів в сумі 17 480,250тис.грн., які в свою чергу не були виділенні та роботи не виконувались. На 2011 рік цією ж Програмою передбачено виділення коштів в сумі 20 955,980тис.грн., з яких виділено та освоєно 1 819,7 тис.грн.

На 2012 рік цією ж програмою передбачається виділення коштів в сумі 23 580,61 тис.грн. де фактично виділено 573,603 тис.грн.

Станом на 01.08.2012 року роботи не проводились.

Хочемо зауважити, що при 100% виконанні “Комплексної програми з енергозбереження Шевченківського району на 2010-2014 роки” буде досягнуто економічного ефекту у 2 622,575 т.у.п. в рік.


Начальник управління

житлового господарства районної

у місті ради О.Бурак


Голова постійної комісії з питань

житлово-комунального господарства,

санітарного стану та благоустрою, екології Л.Шербул
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

12 сесія VI скликання

ІІ пленарне засідання

РІШЕННЯ


06.11.2012р. №100/12-VI м.Чернівці

^

Про затвердження списку присяжних

Шевченківського районного суду м. Чернівці
Відповідно до ст. 58-1, 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області, Шевченківська районна у місті Чернівці рада


В И Р І Ш И Л А:


 1. Затвердити список присяжних Шевченківського районного суду м. Чернівці, згідно додатку (інформація містить персональні дані фізичних осіб).

 2. Рішення направити до відома територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області та Шевченківському районному суду м. Чернівці.

 3. Рішення підлягає розміщенню на офіційному веб-сайті районної у місті ради за винятком персональних даних фізичних осіб.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, свободи совісті та гласності.Голова ради М. ПазюкУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

12 сесія VI скликання

ІІ пленарне засідання

РІШЕННЯ


^ 06.11.2012р. №101/12-VI м.Чернівці


Про внесення змін до рішення 2 сесії районної

у місті ради VI скликання №15/2-VI від 28.12.2010р.

Про затвердження списку народних

засідателів Шевченківського районного

суду м. Чернівці”


Керуючись пунктом 2 статті 58 Закону України „Про судоустрій і статус суддів”, ст.59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна у місті рада


В И Р І Ш И Л А :


1. Внести зміни в додаток до рішення 2 сесії районної у місті ради VI скликання №15/2-VI від 28.12.2010р. „Про затвердження списку народних засідателів Шевченківського районного суду м. Чернівці», виключивши зі складу народних засідателів Нетреб’юка Михайла Васильовича у зв’язку з смертю.

2. Рішення направити до відома Шевченківському районному суду м. Чернівці.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, етики, свободи совісті та гласності.


  1   2   3   4Схожі:

Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення від 30. 11. 2012 року №89 м. Чернівці Про внесення змін в рішення VІ сесії районної ради VІ скликання від 20. 01. 2012року №55
Про внесення змін в рішення VІ сесії районної ради VІ скликання від 20. 01. 2012року №55 «Про структуру І загальну чисельність виконавчих...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 27.
На виконання рішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 27.
На виконання рішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 27.
На виконання рішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 27.
На виконання рішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 30 червня 2011 року про внесення змін до рішення п’ятої сесії...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення від 20. 06. 2013р. №141/15-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 13 сесії районної у місті ради VІ скликання від 28. 12. 2012 року
Про міський бюджет на 2013 рік”, спрямування залишків коштів міського бюджету, які утворилися станом на 01. 01. 2013 р та коштів...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення «17» жовтня 2012р. №116/11 м. Чернівці Про внесення змін до рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 27. 04. 2011р. №52/4
Керуючись статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет районної у місті ради
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconДодаток 14 Затверджено до рішення ІV сесії районної рішенням ІV сесії районної ради VІ скликання ради VІ скликання від 23. 06. 2011 р. №32 від 23. 06. 2011 р. №32 положення про господарський відділ при Садгірській районній у м. Чернівцях раді І
У скликання від 26. 05. 2005 року №132 "Про внесення змін в рішення 18 сесії районної ради IV скликання від 30. 12. 2005 року №113...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення проект від 27. 06. 2012 року № м. Чернівці Про внесення змін в рішення VІ сесії районної ради VІ скликання від 20. 01. 2012 року ‘’Про структуру І загальну чисельність виконавчих органів районної у місті ради на 2012 рік’’
Про внесення змін в рішення VІ сесії районної ради VІ скликання від 20. 01. 2012 року ‘’Про структуру І загальну чисельність виконавчих...
Рішення 06. 11. 2012р. №95/12-vi м. Чернівці Про внесення змін до рішення 8 сесії районної у місті ради VІ скликання від 30. 12. 2011 року iconРішення від 24. 02. 2012 року №62 м. Чернівці Про внесення змін в рішення ІV сесії районної ради VІ скликання від 23. 06. 2011 року №32 «Про затвердження положень про виконавчі органи Садгірської районної у м. Чернівцях ради»
Про внесення змін в рішення ІV сесії районної ради VІ скликання від 23. 06. 2011 року №32 «Про затвердження положень про виконавчі...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи