Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району icon

Рішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Скачати 150.5 Kb.
НазваРішення " " 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Дата конвертації22.02.2013
Розмір150.5 Kb.
ТипРішення

Проект
УКРАЇНА

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


" " 2012р. № м.Чернівці

Про відкриття особових рахунків

на житлову площу громадянам

району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 15 Житлового кодексу України, матеріалів щодо відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району, поданих відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради та з рекомендацій громадської комісії з житлових питань (протокол № ____ від ___________), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Відкрити особовий рахунок:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк


ПроектУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« » 2012р. № м м.Чернівці
^

Про переоформлення особових

рахунків на житлову площу

окремим громадянам району

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 103, 106 Житлового кодексу України та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради з питання переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № ___ від _____2012р.), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :

1. Переоформити особові рахунки:


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк


ПроектУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« » 2012р. № м.Чернівці


Про прийняття громадян на квартирний

облік за місцем проживання, зняття з

квартирного обліку


На підставі статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 34, 36, 37, 39, 40, 41 Житлового кодексу України, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Україні, затверджених постановою Ради Міністрів України і Укрпрофради від 11.12.84р. № 470, та розглянувши матеріали про прийняття громадян на квартирний облік за місцем проживання і за місцем роботи, зняття з квартирного обліку, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради і враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № ______ від __________ та № ______ від ___________), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В :  1. Прийняти на квартирний облік за місцем проживання громадян,

які потребують поліпшення житлових умов


(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк


ПроектУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« » 2012р. № м.Чернівці


Про включення громадян до списку

осіб, які перебувають на квартирному

обліку та мають право на доступне

житло

На підставі ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 9, 15 Житлового кодексу України, ст. 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку забезпечення громадян доступним житлом» від 11.02.2009р. № 140 та розглянувши матеріали, подані відділом по обліку та розподілу житлової площі районної у місті ради щодо включення громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку та мають право на доступне житло і рекомендації громадської комісії з житлових питань (протокол № ___ від ___________), виконавчий комітет Шевченківської районної у місті радиВ И Р І Ш И В :


1. Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)


Голова ради М.Пазюк


Проект
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


2012 р. №____ м.Чернівці


Про підсумки роботи щодо

надання допомоги соціально

вразливим верствам населення

за рахунок благодійних надходжень


Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради В.Гаєвської «Про підсумки роботи щодо надання допомоги соціально вразливим верствам населення за рахунок благодійних надходжень», виконавчий комітет районної у місті ради відмічає, що управлінням праці та соціального захисту населення проводиться відповідна робота спрямована на соціальний захист малозабезпечених верств населення.

З метою удосконалення системи надання різних видів адресної допомоги в районі функціонує банк даних малозабезпечених пенсіонерів, інвалідів, сімей з дітьми, який станом на 01.11.2012р. містить інформацію на 7766 громадян. На підставі вищезазначеної інформації щоквартально поновлюється соціальний паспорт району.

На постійній основі проводиться робота щодо надання допомоги у вирішенні нагальних соціальних проблем вразливих верств населення за рахунок благодійних надходжень.

Впродовж 2011 -2012 рр. підприємствами, установами, організаціями району надано різнобічну допомогу гостропотребуючим громадянам на загальну суму понад 40 тис. грн. За рахунок коштів в сумі понад 16 тис. грн., що надійшли на благодійний рахунок, в рамках проведення районного благодійного заходу «Милосердя» надано допомогу онкохворим дітям, організовано святкування новорічних свят із врученням подарунків для дітей-інвалідів з малозабезпечених сімей. За рахунок благодійних надходжень придбано килим для ігрової кімнати школи-інтернату № 1.

Надано допомогу в сумі понад три тисячі гривень на лікування онкохворої дитини багатодітної сім’ї Калинюк М.Г.


З нагоди святкування Великодня за сприяння управління ВБФ «Дитячий світ», ВАТ «Надра банк» проведено пасхальну благодійну акцію «Розмалюй писанку». Акцію проведено із залученням понад 40 дітей з малозабезпечених сімей району. В ході акції діти долучались до розпису пасхальних яєць. Кожній дитині вручено святкові подарунки підготовлені Надра банком.

З нагоди відзначення чергової річниці Дня перемоги за рахунок благодійних надходжень в сумі 13,2 тис. грн. для ветеранів району проведено святковий „Вогник”.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


ВИРІШИВ:

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Гаєвської В.П. «Про підсумки роботи щодо надання допомоги соціально вразливим верствам населення за рахунок благодійних надходжень»

  2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної у місті ради (Гаєвська В.П.):

2.1.Продовжити обстеження матеріально-побутових умов проживання соціально-вразливих верств населення з метою вивчення нагальних потреб та сприяння у їх вирішенні.

2.2.Активізувати роботу з підприємствами,установами,організаціями району щодо надання благодійної допомоги найбільш незахищеним верствам населення району.

2.3. Продовжити співпрацю з громадськими організаціями щодо своєчасного виявлення сімей, що потребують сторонньої допомоги.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І. та начальника управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради Гаєвську В.П.

4.Рішення набирає чинності з дати його прийняття та підлягає розміщенню на офіційному веб - сайті районної у місті ради в мережі Інтернет.


Голова ради М.Пазюк

ПроектУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


20 р. №____ м.Чернівці


Про хід виконання рішення виконавчого

комітету районної у місті ради від 21.12.2011 р.

156/12 «Про роботу відділу ведення Державного

реєстру виборців районної у місті ради»


Заслухавши інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради Липки О.Г. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 21.12.2011р. №156/12 «Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради», виконавчий комітет районної у місті ради відзначає, що в звітному періоді діяльність відділу ведення Державного реєстру виборців спрямовувалась на підтримання в актуальному стані бази даних реєстру, а саме: внесення записів та змін до персональних даних виборців, знищення кратних включень.

Постійно проводився візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності відомостей бази даних Державного реєстру виборців.

Забезпечено виконання основних організаційних заходів з підготовки і проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


ВИРІШИВ:


1. Інформацію начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Липки О.Г. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 21.12.2011 р. №156/12 «Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради», прийняти до відома (додається).


2. Рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 21.12.2011 р. №156/12 «Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради» з контрольного строку зняти (додається).


Голова ради М.Пазюк


ІНФОРМАЦІЯ

«Про хід виконання рішення виконавчого комітету Шевченківської районної у місті ради від 21.12.2011 р. №156/12 «Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців районної у місті ради»

(в порядку контролю)

В звітному періоді діяльність відділу ведення Державного реєстру виборців спрямовувалась на підтримання в актуальному стані бази даних реєстру, а саме: внесення записів та змін до персональних даних виборців, знищення кратних включень.

Відділом прийнято та вирішено у повному обсязі 189 звернень (заяв) виборців: 114 щодо включення до ДРВ; 17 щодо зміни ідентифікаційних даних, 58 щодо зміни виборчої адреси.


Постійно проводився візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності відомостей бази даних Державного реєстру виборців. За результатами  даної роботи було сформовано 150 запитів до суб’єктів подання щодо уточнення персональних даних виборців.


В поточному році за дорученням Служби Розпорядника Реєстру відділом була проведена робота щодо утворення реєстру виборчих дільниць, які діють на постійній основі. Постановами Центральної виборчої комісії № 66 від 12.04.2012 р., № 127 від 27.07.2012р. в Шевченківському районі м. Чернівці утворено 55 звичайних та 11 спеціальних виборчих дільниць на постійній основі. Звичайні виборчі дільниці сформовані з урахуванням чисельності виборців, які проживають у межах території виборчої дільниці, згідно вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України».


Завершена робота по картографічному обліку виборчих дільниць Шевченківського району м. Чернівці.


Забезпечено виконання основних організаційних заходів з підготовки і проведення виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року, а саме підготовку та друк попередніх і уточнених списків виборців, іменних запрошень.

На виконання постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року №893 тимчасово було змінено місце голосування 900 виборцям - членам дільничних виборчих комісій.

У порядку здійснення публічного контролю, передбаченого ст.21 Закону України «Про Державний реєстр виборців» відділом одержано та надано відповідь на 34 письмові запити виборців щодо усіх осіб, які внесені за власною виборчою адресою та на 10 запитів щодо кількість виборців внесених до реєстру Шевченківського району м.Чернівці.


Начальник відділу О.Липка


ПроектУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


« » 2012р. № / мм.Чернівці


Про визначення технічної

можливості проведення реконструкції,

перепланування квартир


Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.152 Житлового кодексу України, Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України 17.05.2005р. № 76, п.1.17 рішення 7 сесії VІ скликання Чернівецької міської ради від 14.04.2011р. № 153, “Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, розглянувши заяви і документи громадян, та на підставі висновків міжвідомчої комісії з цих питань, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Визначити технічну можливість:

(інформація містить персональні дані фізичних осіб)

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


3. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.


Голова ради М.Пазюк


Проект
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


« » 2012р. № / м.Чернівці


Про проведення компенсації мешканцям

будинків, які належать до житлового

фонду комунальної власності територіальної

громади м. Чернівців, витрат на ремонтні

роботи в рахунок сплати послуг з утримання

будинків і споруд та прибудинкових територій


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р.

№ 153 "Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Положенням про порядок компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду міської ради, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати квартирної плати та експлуатаційних витрат, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.05.2001р.№ 371/10 та змінами внесеними рішенням виконавчого комітету міської ради від 23.02.2004р. №148/4, розглянувши матеріали управління житлового господарства районної у місті ради щодо компенсації мешканцям будинків, які належать до житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Чернівців, витрат на ремонтні роботи в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


1. Дозволити комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємствам №№ _____ провести зарахування витрат, понесених мешканцями при проведенні ремонтних робіт у будинках, які належать до житлового фонду територіальної громади міста, в рахунок сплати послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно додатку (додаток містить персональні дані фізичних осіб).

2. При зміні тарифів на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій або взаємозаліку наявної заборгованості, внести зміни в термін нарахування компенсації з обов’язковим ознайомленням квартиронаймача або власника квартири.

3. Обсяг виконаних робіт, який затверджується кошторисом, зміні не підлягає.

4. Контроль за зарахуванням оплати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в рахунок погашення витрат, понесених мешканцями будинків при проведенні ремонтних робіт, покласти на начальників комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств: №№ ______ (_______________________).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.Пазюк

ПроектУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ


« » 2012р. № / м.Чернівці
^

Про проведення безоплатного капітального ремонту у квартирах інвалідів війниКеруючись Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» і «Порядком проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2009р. №565 та враховуючи звернення громадян, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради

В И Р І Ш И В:


  1. Надати дозвіл на проведення безоплатного капітального ремонту квартир інвалідів війни, які користуються такими пільгами та затвердити кошториси на виконання безоплатного капітального ремонту згідно додатку (додаток містить персональні дані фізичних осіб).
  1. Управлінню житлового господарства районної у місті ради (Бурак О.К.) прийняти виконані ремонтні роботи та провести оплату згідно актів виконаних робіт ф.КБ-2В.
  1. Фінансовому управлінню районної у місті ради (Адамко І.І.) профінансувати виконання цих робіт за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету.


4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамко І.І.


Голова ради М.Пазюк

ПроектУКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


____” ___________ 2012р. №_____ м.Чернівці


Про затвердження висновків

комісії по визначенню технічного

стану житлових приміщень та будинків


Керуючись рішенням 7 сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011року №153 ”Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста”, Регламентом роботи виконавчого комітету районної у місті ради, статтею 15 Житлового кодексу України, Правилами визначення фізичного зносу житлових будинків затвердженими наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.02.2009 року №21 та розглянувши акти обстеження і пропозиції комісії виконавчого комітету по визначенню технічного стану житлових приміщень та будинків, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:


  1. Затвердити перелік будинків (квартир), які відносяться до категорії ветхих, згідно додатку 1.

  2. Затвердити перелік будинків (квартир), які після виконання ремонтних робіт перебувають у задовільному стані, згідно додатку 2.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.Пазюк

Проект
УКРАЇНА
^

Шевченківська районна у місті Чернівці рада


Чернівецької області

Виконавчий комітет


РІШЕННЯ


« » 2012р. № м.Чернівці


Про внесення змін до титульного списку

по капітальному ремонту з реконструкцією

житлового фонду району на 2012 рік,

затвердженого рішенням виконавчого

комітету районної у місті ради

від 27.01.2012р. №7/2


У відповідності до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 1.9. рішення VІІ сесії міської ради VІ скликання від 14.04.2011р. №153 «Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Чернівцях ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад районів міста» та розглянувши матеріали, надані управлінням житлового господарства районної у місті ради, виконавчий комітет Шевченківської районної у місті ради


В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету районної у місті ради від 27.01.2012 року №7/2 «Про затвердження титульного списку по капітальному ремонту з реконструкцією житлового фонду району на 2012 рік» затвердивши в новій редакції додаток 1 (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів, начальника фінансового управління районної у місті ради Адамка І.І. та начальника управління житлового господарства районної у місті ради Бурака О.К.


Голова ради М.ПазюкСхожі:

Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 22. 06. 2011р. №67/6 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району

Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 15. 02. 2012р. №8/3 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району

Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення "22" листопада 2012р. №118/12 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Шевченківської районної у місті ради в мережі Інтернет, за винятком персональних...
Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення " " 201 3 р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальника фінансового...
Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 20. 07. 2011р. №81/7 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадянку до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 17. 08. 2011р. №91/8 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення "17" жовтня 2012р. №109/11 м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Про визначення обсягів і меж повноважень, які здійснюють районні у місті ради та їх виконавчі органи в інтересах територіальних громад...
Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 20. 06. 2012р. №56/7 Про переоформлення особових рахунків на житлову площу окремим громадянам району
Включити громадян до списку осіб, які перебувають на квартирному обліку в загальній черзі та мають право на доступне житло
Рішення \" \" 2012р. № м. Чернівці Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району iconРішення 16. 11. 2011р. №134/11 Про відкриття особових рахунків на житлову площу громадянам району
Гаєвської В. П. про дотримання вимог Закону України “Про охорону праці” на підприємствах, в установах та організаціях району, виконавчий...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи