Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року icon

Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року
Скачати 77.21 Kb.
НазваНаказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року
Дата конвертації13.10.2013
Розмір77.21 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИНАКАЗ


02.12.2011 м. МИРГОРОД №418


Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року


З метою забезпечення високого організаційного рівня проведення новорічних свят для дітей і підлітків, змістовного дозвілля учнів під час зимових канікул та збереження їх здоров'я і життя


НАКАЗУЮ:


 1. Затвердити заходи відділу освіти щодо проведення новорічних та різдвяних свят для дітей і підлітків, зимових шкільних канікул в районі (додаток).

 2. Керівникам навчальних закладів :

2.1.До 10.12.11 р. спланувати роботу педагогічних колективів стосовно організації та проведення дозвілля дітей в період новорічних та різдвяних свят, зимових канікул.

  1. Вишукати можливості фінансового забезпечення всіх благодійних заходів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, а також належного відпочинку та оздоровлення цих дітей під час зимових шкільних канікул.

  2. Сприяти проведенню святкових новорічних і різдвяних концертів, обрядових вистав, театральних постановок, інших святкових дійств для дітей, відвідання музеїв, бібліотек, театрів, кінотеатрів, пам’яток культурної спадщини, зокрема, пов’язаних зі становленням української державності, організацію екскурсій та туристичних поїздок Україною.

  3. Забезпечити контроль за безпечним проведенням масових заходів.

  4. Вжити вичерпних заходів щодо запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань під час проведення новорічних і різдвяних свят.

  5. Заборонити проведення масових заходів у підвальних приміщеннях та вище другого поверху, використання для оформлення залів і вбрання новорічних ялинок відкритого вогню, саморобних електропристроїв, легкозаймистих, вибухових, хімічно активних речовин і матеріалів.

  6. В усіх навчальних закладах перед початком зимових канікул провести з учнями інструктаж з питань безпечного поводження з отруйними, хімічно активними та вибуховими предметами, речовинами, електроприладами; вивчення правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, поведінки на відкритих водоймах, на льоду.

  7. Забезпечити в канікулярний період постійний контроль адміністрації навчальних закладів за організацією проведення всіх заходів та нормальним функціонуванням систем опалення, електро-, водо-, газопостачання, за станом технічних споруд.

  8. Персональну відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей покласти на директорів освітніх закладів.

  9. До 10.01.11 р. проінформувати відділ освіти про стан виконання заходів щодо проведення новорічних свят та зимових канікул.

3. Головному бухгалтеру райво Стешенко Є.І.:

Забезпечити цільове використання коштів, що передбачені на зимове оздоровлення дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які виховуються в навчальних закладах району.

 1. Контроль за виконанням даного покласти на методиста РМК Довгу С.О.Начальник відділу С.Ю.Сніцерєв


^

Додаток

до наказу відділу освіти


02.12.2011 № 418


Заходи відділу освіти

щодо проведення новорічних, різдвяних свят для дітей

і підлітків, зимових шкільних канікул.


1. Розробити заходи щодо проведення новорічних та різдвяних свят, зимових канікул.

До 10.12.2011 р. Відділ освіти

керівники позашкільних закладів

2. Прийняти участь у проведенні свята Головної ялинки області в приміщенні академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в загальноосвітніх школах області.

27-28.12.2011 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів

3.Забезпечити організоване проведення в усіх навчальних закладах під час зимових шкільних канікул новорічних свят, екскурсій, карнавалів за участю професійних і самодіяльних художніх колективів, окремих виконавців.
Під час зимових шкільних канікул Відділ освіти

керівники навчальних закладів

керівники позашкільних закладів

4. Вжити заходів щодо залучення позабюджетних, спонсорських коштів і шефської допомоги підприємств для забезпечення належного проведення новорічних і різдвяних свят.

До 20.12.2011 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів

5. Передбачити надання матеріальної допомоги дітям пільгових категорій до дня Святого Миколая, придбання їм новорічних та різдвяних подарунків, сувенірів.

Грудень 2011 р. - січень 2012 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів

6.Забезпечити проведення в період шкільних канікул екскурсій, відвідування дітьми дошкільного віку та учнями загальноосвітніх шкіл області театрально-концертних вистав, музеїв, картинних галерей, бібліотек.

Грудень 2011р.- січень 2012 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів

керівники позашкільних закладів


7. Забезпечити контроль за безпечним проведенням масових заходів

Грудень 2011р.- січень 2012 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів

керівники позашкільних закладів


8. Вжити вичерпних заходів щодо запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних захворювань під час проведення новорічних і різдвяних свят.

Грудень 2011р.- січень 2012 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів


9. Заборонити проведення масових заходів у підвальних приміщеннях та вище другого поверху, використання для оформлення залів і вбрання новорічних ялинок відкритого вогню, саморобних електропристроїв, легкозаймистих, вибухових, хімічно активних речовин і матеріалів.

Грудень 2011р.- січень 2012 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів


10. провести з учнями інструктаж з питань безпечного поводження з отруйними, хімічно активними та вибуховими предметами, речовинами, електроприладами; вивчення правил дорожнього руху, протипожежної безпеки, поведінки на відкритих водоймах, на льоду.

Грудень 2011р керівники навчальних закладів


11. Забезпечити в канікулярний період постійний контроль адміністрації навчальних закладів за організацією проведення всіх заходів та нормальним функціонуванням систем опалення, електро-, водо-, газопостачання, за станом технічних споруд

Грудень 2011р.- січень 2012 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів


12. Організувати під час зимових канікул спортивно-масові заходи за місцем проживання дітей.

Грудень 2011 р. - січень 2012 р. Відділ освіти

керівники навчальних закладів

керівники позашкільних закладів


13. Забезпечити висвітлення ходу проведення дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят в засобах масової інформації.

До 11.01.2012 Відділ освіти

керівники навчальних закладів

керівники позашкільних закладів


Наказ підготовлено:

Методист РМК відділу освіти Довга С.О.


Погоджено:

Юрист відділу освіти Ю.М.Киченко


З наказом ознайомлені:

^ Директор Біликівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сікач М.О.

Директор В. Обухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Катькало А.О.

Директор В. Сорочинської ЗОШ І-ІІІ ст. Солод І.В.

Директор Гаркушинської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітенко І.Я.

^ Директор Декабристівської ЗОШ І-ІІІ ст. Мордвяник В. І.

Директор Дібрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Рудченко О.М.

Директор Зубівської НВК І-ІІІ ст. Малонога О.М.

Директор Зуївцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кобзій С.І.

^ Директор КибинцівськоїЗОШ І-ІІІ ст. Лисенко Л.П.

Директор Клюшниківської ЗОШ І-ІІІ ст. Гриценко Л.О.

Директор Комишнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Павленко Н.М.

Директор ОстапівськоїЗОШ І-ІІІ ст. Куниця В.С.

Директор Петрівцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кульченко В.М.

Директор Поливянської ЗОШ І-ІІІ ст. Павлова Н.І.

Директор Попівської ЗОШ І-ІІІ ст. Зубковський Є.Г.

Директор Ромоданівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чепурко Т.В.

Директор Савинцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Єщенко О.В.

Директор Трудолюбівської ЗОШ І-ІІІ ст Карбан А.Є.

Директор Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ст. Аршинова В.М.

Директор Черкащанської ЗОШ І-ІІІ ст. Зубченко Г.М.

Директор Черевківської ЗОШ І-ІІ ст. Дівицька Н.В.
Схожі:

Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №161 смт. Котельва Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011-2012 навчального року
«Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011-2012 навчального року» та з метою забезпечення...
Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №284 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року
«Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року», з метою забезпечення високого...
Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №259 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2012-2013 навчального року
Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2012-2013 навчального року та з метою забезпечення високого...
Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №122 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2010/2011 навчального року
«Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2010/2011 навчального року» та з метою забезпечення високого...
Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №293 м.Ізяслав Про проведення новорічних і різдвяних свят та організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2011/2012 навчального року в навчальних закладах району
України від 05. 12. 2011 року №1388 «Про організацію змістовного дозвілля обдарованих І талановитих дітей під час зимових канікул...
Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №502 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2011/2012 навчального року

Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №490 Про організацію роботи навчальних закладів району під час зимових канікул 2012-2013 навчального року
Київської ода від 07. 12. 2012 №389 «Про заходи щодо проведення новорічних І різдвяних свят для дітей та організацію роботи навчальних...
Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №405 м. Красилів Про проведення новорічних і різдвяних свят та організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2011/2012 навчального року в навчальних закладах району

Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №1388 від 05 грудня 2011 року Про організацію змістовного дозвілля обдарованих і талановитих дітей під час зимових канікул 2011/2012 навчального року
Міністерства освіти і науки України від 18. 01. 2011 №37 "Про затвердження Плану міжнародних і всеукраїнських заходів з учнівською...
Наказ №418 Про організацію змістовного дозвілля дітей під час зимових шкільних канікул 2011/2012 навчального року iconНаказ №228 Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят та організації змістовного дозвілля дітей під час зимових канікул 2010-2011 н р. в навчальних закладах району
Затвердити заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят, організації дозвілля учнів навчальних закладів району під час зимових...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи