Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» icon

Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Скачати 67.46 Kb.
НазваНаказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Дата конвертації13.10.2013
Розмір67.46 Kb.
ТипНаказ
УКРАЇНА

МИРГОРОДСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИНАКАЗ


05.12.2011 м. МИРГОРОД № 424


Про проведення І (районного)

туру Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року – 2012»


На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», постанов Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 та 14.09.2005 р № 900, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 07.11.2011р.. № 1265 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу « Учитель року 2012»


НАКАЗУЮ:


 1. Провести І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» у таких номінаціях: «Українська мова та література», «Біологія», «Іноземна мова (англійська)», «Етика», «Фізична культура». Конкурс проходитиме у два етапи: заочний - відбірковий та очний - представлення презентацій.

 2. Директорам шкіл зобов’язати вчителів – предметників ( в першу чергу тих, що мають звання та вищу кваліфікаційну категорію) взяти активну участь у районному конкурсі «Учитель року 2012» згідно із зазначеними номінаціями.

 3. До 25 грудня 2011 року надіслати до районного оргкомітету матеріали претендентів на участь у відбірковому турі районного конкурсу, передбачені Переліком матеріалів.

 4. За рішенням районного оргкомітету направити учасників до методичного кабінету для представлення презентацій.

 5. Завідуючій РМК ( Довгаль О.М.) здійснити організаційно-методичне забезпечення щодо підготовки і проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012», який провести у два етапи : з 26 по 29 грудня 2011 року - перевірка матеріалів, 10 січня 2012 року - перегляд представлених презентацій учасників конкурсу.

 6. Затвердити :

    1. Склад оргкомітету І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» (додаток 1).
  1. Склад фахових журі І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» (додаток 2).

  2. Умови та порядок проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» (додаток 3).

  3. Перелік матеріалів, які необхідно надіслати до оргкомітету районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» (додаток 4).

7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу методичним кабінетом Довгаль О.М.


Начальник відділу С.Ю.Сніцерєв


Наказ підготовлено:

Завідуюча РМК О.М.Довгаль


Погоджено

Юрист Ю.М. Киченко


З наказом ознайомлені:

Директори закладів освіти (телефонограма)


Додаток 1

до наказу відділу освіти

№ 424 від « 05» грудня 2011 р.


^ Склад оргкомітету по проведенню І (районного) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012»


1. Сніцерєв С.Ю. голова оргкомітету, начальник відділу освіти;

2. Довгаль О.М. заступник голови, завідуюча РМК;

3. Тимошенко М.О. секретар оргкомітету, методист.


Члени оргкомітету


Прокопенко В.М. (за згодою) – голова районної організації профспілки працівників

освіти і науки України;

Бруцька Л.М. методист;

Рудик О.М. методист;

Красюк Л.М. методист;

Кривушенко Є.А. методист

Канєвський О.Л. системний адміністратор.


Додаток 2

до наказу відділу освіти

№ 424 від « 05» грудня 2011 р.

^ Склад

фахових журі І (районного) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012»


Українська мова та література


1. Бруцька Л.М. голова журі, методист

2. Омельченко Л.І. член журі, методист

3. Смоляк О.П. член журі, голова методоб’єднання вчителів словесності.


Біологія


1. Рудик О.М. голова журі, методи

2. Красюк Л.М. член журі, методист

3. Іщенко Н.В. член журі, голова методоб’єднання вчителів біології


Іноземна мова (англійська)


1. Бруцька Л.М. голова журі, методист

2. Омельченко Л.І. член журі, методист

3. Десятник Л.В. член журі, голова методоб’єднання вчителів іноземних мов


Фізична культура


1. Красюк Л.М. голова журі, методист

2. Довга С.О. член журі, методист

3. Крупенич В.І. член журі, голова методоб’єднання вчителів фізкультури


Етика


1. Бруцька Л.М. голова журі, методист

2. Гурина В.М. член журі, методист

3. Корнієнко Н.М. член комісії, вчитель етики Біликівської ЗОШ


Додаток 3

до наказу відділу освіти

№ 424 від « 05» грудня 2011 р.


^ Умови та порядок

проведення І (районного) туру

Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012»


І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» проводиться у два етапи: з 26 по 29 грудня 2011 року - перевірка надісланих матеріалів претендентів на участь у конкурсі, 10 січня 2012 року - перегляд представлених презентацій учасників конкурсу.

Оргкомітет та фахові журі діють згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» та Умовами і порядком проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012».

Учасниками конкурсу можуть бути вчителі – громадяни України, які мають відповідну фахову освіту, викладають у школі предмет заявленої номінації та мають стаж педагогічної роботи не менше 5 років. Конкурсанти не можуть залучати сторонніх осіб до участі в перебігу змагань.

Матеріали, надіслані на конкурс, будуть використані в районній картотеці кращого педагогічного досвіду, тому вони не повертаються.

Результати конкурсу висвітлюються в засобах масової інформації.

Опис та презентація досвіду.

Розкрити проблему, над якою працює вчитель, методи і засоби її вирішення через особливості своєї роботи (до 5 друкованих сторінок). Проблема, над якою працює вчитель, повинна бути конкретною, а не глобальною, масштабною.

Додатків у великій кількості не потрібно.

Презентація вчителя виконується у програмі Power Point ( до 15 слайдів). Переноситься на диск CD –R.

Алгоритм для опису досвіду.

 1. Дати обгрунтування актуальності досвіду, його практичне значення, підкресливши проблеми, з якими вчитель зіткнувся у своїй роботі.

 2. Підкресливши основну ідею досвіду, вказавши, що ідеї досвіду або відомі, або абсолютно нові.
 1. Вказати, на які наукові, практичні дослідження опирається вчитель у своїй роботі; які наукові концепції та теорії яких авторів використовуються.

 2. Розкрити технологію реалізації педагогічної ідеї та її складових, виклавши свою точку зору на зміст освіти, форми, методи, прийоми, засоби навчання предмету, який викладається.

 3. Показати запропоновані інновації в організації навчально-виховного процессу, провести самоаналіз результатів професійної діяльності, вказати зміни в якості знань учнів в оволодінні практичними вміннями і навичками.


Матеріали досвіду роботи вчителя.


Подаються розробки 4-5 уроків різних типів з однієї теми та одного позакласного заходу, які є ілюстрацією вирішення проблеми, над якою працює вчитель.

Публікації. В описі досвіду зробити перелік публікацій, якщо публікацій багато, то їх перелік винести на окремий аркуш. Текст публікацій ні в якому вигляді не подавати.

Усі матеріали пишуться українською мовою. Подаються в друкованому вигляді ( 14 шрифт, полуторний інтервал) та в електронному вигляді ( додається електронний носій ).


Додаток 4

до наказу відділу освіти

№ 424 від « 05» грудня 2011 р.

Перелік

матеріалів, що подаються для участі в І (районного) туру

^ Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2012»


 1. Висновок про педагогічну та методичну діяльність претендента у навчальному закладі, підготовлений заступником директора. Висновок має містити відомості про систему роботи вчителя та його результативність, участь його учнів у предметних олімпіадах різних рівнів, конкурсах, виставках, фестивалях, інших змаганнях, різних формах методичної роботи ( до 2-х сторінок).

 2. Опис системи роботи вчителя з реалізації проблеми, над якою він працює ( до 5 друкованих сторінок). У ньому мають бути розкриті індивідуальні особливості роботи вчителя, сучасні та авторські ( якщо є) форми і методи вирішення проблеми.

 3. Творчий доробок учителя: дидактичні, методичні розробки, тестові завдання, система позакласних, виховних заходів, роботи з батьками тощо, як практичне підтвердження над проблемною темою.

 4. Цикл уроків з навчальної теми, що розкриває специфіку системи роботи вчителя над проблемою, сучасні підходи до вивчення відповідного навчального предмету.

Документи подаються на паперових і електронних носіях.Схожі:

Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ № Про підсумки районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011»
«Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» в листопаді-грудні цього року проведено районний тур...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №574 Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
Хмельницької обласної державної адміністрації від 23. 11. 2012 №697-но «Про проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №14 Про проведення другого туру всеукраїнського конкурсу „Учитель року 2013
Про проведення всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2013”, наказу управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №224 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2013"
Київської обласної державної адміністрації від 14. 09. 2012 року №276 „Про проведення І та ІІ турів Всеукраїнського конкурсу „Учитель...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №10 смт. Мангуш Про підсумки проведення районного туру XIX всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2014»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» за такими номінаціями: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання»,...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №269 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2013"
Київської обласної державної адміністрації від 14. 09. 2012 р. №276 «Про проведення першого та другого турів Всеукраїнського конкурсу...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconРекомендації щодо оформлення матеріалів учасника Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» його переможці (в кожній...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconРекомендації щодо оформлення матеріалів учасника Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»
За результатами проведення першого (районного чи міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» його переможці (в кожній...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №219 Про проведення районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013»
Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30 травня 2012 року №615-19, на виконання листа Полтавського обласного...
Наказ №424 Про проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012» iconНаказ №167 від 21. 02. 2012 р м. Івано-Франківськ Про підсумки обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2012»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012»» з 1 до 18 лютого 2012 року проведено обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи