Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку icon

Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку




Скачати 50.65 Kb.
НазваТема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку
Дата конвертації19.10.2013
Розмір50.65 Kb.
ТипДокументи

Дата уроку :

Тема уроку

Вчитель :

Предмет :

Мета уроку

Клас :

Кількість присутніх учнів на уроці

Мета відвідування

ХІД УРОКУ


Е т а п и у р о к у

З м і с т е т а п у

П р и м і т к и

Організаційний

Взаємні привітання вчителя і учнів ; фіксація відсутніх на уроці ; перевірка підготовленості класу до уроку:

Відповідність теми уроку календарному плануванню, мета уроку ; відповідність структури уроку плану ;.

дотримання санітарно-гігієнічних вимог, правил ТБ; використання ТЗН, наочності ; раціональне використання часу уроку; організаційна завершеність уроку




Перевірка Д\З , всебічна перевірка знань учнів

Перевірка ступеня засвоєння матеріалу Д\З учнями класу ;

глибоко і всебічно перевірити знання 1-2 учнів ;

виявлення та ліквідація типових недоліків у ЗУН учнів ;

коментування , об"єктивність оцінок.




Підготовка учнів до засвоєння нового матеріалу.

Повідомлення теми, мети і задач уроку ;

теоретична і практична значущість уроку ;

актуалізація опорних знань учнів, постановка проблемних завдань ; готовність учнів до сприйняття нового матеріалу.





Засвоєння нового матеріалу .

Реалізація принципів навчання - науковості, індивідуалізації, диференціації , посильності, доступності, міцності і глибини, ведучої ролі теоретичних знань і мислення ;

Методи навчання - інформаційно-рецептивний, репродуктивний, проблемний, евристичний, дослідницький ; форми навчання - фронтальна , парна, ланкова, бригадна, індивідуальна , групова ;

Формування загальнонавчальних та спеціальних вмінь та навичок учнів:

  • сформованість умінь і навичок усного мовлення: складання запитань і підготовка відповідей на поставлені запитання; володіння діалогічним і монологічним мовленням; уміння вести бесіду;

  • наявність умінь і навичок аудіювання: звернення з проханням до учнів; реагування учнів на нього і прослуховування коротких аудіотекстів; відповіді на запитання, виклад змісту прослуханого (письмово);

  • наявність умінь і навичок: читання, розуміння прочитаного; виклад змісту прочитаного рідною мовою (письмово), виклад змісту прочитаного іноземною мовою (усно); складання діалогів на матеріалі прочитаного тексту; коментоване читання (5—8-мі класи: читання текстів, побудова запитань та відповідей, читання і переклад текстів, виразне читання; 9—11-ті класи: читання тексту мовчки; побу­дова усних відповідей на поставлені вчителем запитання при вибірковій перевірці знань учнів; читання вголос окремих фраз або абзаців у відповідь на поставлені вчителем запитання; складання плану або запитань тексту і читання за допомогою словника уривків тексту за завданням учителя).

  • сформованість лексичних навичок: рецептивне володіння лексикою, робота з індивідуальними картками (письмово, переклад з іноземної мови на рідну); репродуктивне володіння лексикою, робота з індивідуальними картками (усно, переклад з рідної мови на іноземну).

  • Розвиток діалогічного мовлення за допомогою вправ, які вимагають постановки запитань і підготовки відповідей, побудови діалогів із заданої ситуації, використання сюжетів картин і динамічних ситуацій;

  • Розвиток монологічного мовлення за допомогою спеціальних вправ; комплексно-диференційоване засвоєння мовного матеріалу.

  • Навчання читання: з розумінням основного змісту тексту; повного змісту; вибірковий переклад текстів і частковий їх аналіз, у тому числі складних речень у старших класах.

  • Відбір лексичного мінімуму. Формування лексичних навичок (ознайомлення з новими лексич­ними одиницями (перекладні, безперекладні способи — мовна семантизація, наочна семантизація, дефініція, тлумачення); автоматизація дій учнів з новими лексичними одиницями—імітація, підстановка, розширення зразків мовлення, лаконічні відповіді на альтернативні запитання вчителя, самостійне вживання лексичної одиниці у реченні; навчання фонетичного матеріалу; навчання звуків; навчання інтонації.

  • Навчання аудіювання (навчання діалогічного мовлення: вправи на реплікування, на самостійне вживання різних видів діалогів: повідомлення — повідомлення, повідомлення — запитання, повідомлення — спонукання, запитання — відповідь на запитання, запитання — контрзапитання тощо;

  • Практичне вивчення граматики: навчання граматики на основі структурних моделей мови; головні напрями роботи вчитепя з метою забезпечення свідомого володіння учнями структурою по­будови речень іноземною мовою.

  • Опрацювання нової лексики в типових вправах: комунікативна спрямованість вправ.

Робота з незнайомим текстом (газетою, додатковою літературою іноземною мовою).

Створення на уроці особливого психологічного мікроклімату. Володіння вчителем технологією педагогічного спілкування.

Систематичний розвиток навичок засвоєння іноземної мови з використанням усної розповіді вчителя, магнітофона, кіно, грамплатівок.

Ведення уроку іноземною мовою.

Активна мовна діяльність учнів.

Співвідношення часу говоріння вчителя і учнів.




Перевірка розуміння і корекція засвоєння нового матеріалу

Завдання на перевірку розуміння учнями сутнісних ознак нового матеріалу ;

ступінь засвоєння учнями нового матеріалу ;

ефективність зворотнього зв"язку






Інформація про Д\З

Інформація про Д\З ; своєчасність подання Д\З ; ефективність інструктажу по виконанню Д\З








Висновки



Пропозиції




Ознайомлений :



Схожі:

Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconУроку Тема уроку Предмет Клас Мета уроку Учитель
Організація групової та індивідуальної роботи, диференційований підхід, контроль за роботою учнів
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconУроку : тема уроку
Вчитель : мета уроку
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconУроку : тема уроку
Вчитель : мета уроку
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconУроку : тема уроку
Вчитель : мета уроку
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку icon2 клас. Тема Бринить природи мова кольорова Тема уроку. Великодні дзвони Мета
Ферапонтова О. М., вчитель мистецтва Донецької школи №48, вчитель вищої категорії, педагогічний стаж 13 років
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconКонспект уроку зі світової літератури (6 клас) Тема уроку
Мета уроку: Допомогти учням зрозуміти причини деградації Скруджа; простежити зміни в характері і поведінці головного героя
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconУрок української мови в 4-класі Вчитель. Скиба Ірина Миколаївна Тема уроку
Тема уроку. Повторення вивченого про прикметник. Спостереження за роллю прикметників у мовленні
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconТема уроку: Агрегатний стан речовини. Будова газів, рідин і твердих тіл Мета уроку
Мета уроку: поглибити І систематизувати знання учнів про будову І властивості речовини на основі мкт, розвивати пізнавальні здібності...
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconРозробка уроку. Вчитель: Шахова А. А. Предмет: «Мистецтво» ІІ семестр. Тема «Бринить природи мова кольорова»
Шахова А. А., учитель початкових класів Ясинуватської школи №4, вчитель вищої категорії,, педагогічний стаж 19 років
Тема уроку Вчитель : Предмет : Мета уроку iconУрок мислення «Жалюча благодійниця» ( Богданова О. В. старший вчитель) Тема уроку: Жалюща благодійниця. Мета уроку: Вчити учнів бачити кольори весни, спостерігати й робити висновки
Розглянемо корінь кропиви, який він? ( довгий, повзучий, дерев′янистий, гілляс-тий )
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи