Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами icon

Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами
Скачати 47.57 Kb.
НазваПоложення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами
Дата конвертації04.12.2012
Розмір47.57 Kb.
ТипПоложенняУКРАЇНА


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКИЙ НАУКОВО – МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

МНМЦ

пр. Леніна, 166, м. Миколаїв, 54003, тел./факс (0512) 55-38-08

E-mail: mnmc@ukr.net, ЄДРПОУ 2537575813.11.2012 01-12/282

На №________________ від ___________


Керівникам навчальних закладів


УВАГА КОНКУРС!


ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС соціальної реклами

«Створимо екологічне майбутнє Миколаєва»


^ ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

_____________________________________________________________________________________

Конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» (далі - Конкурс) проводиться в рамках V Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків» та місячника «ЕКО-ЛИСТОПАД» за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.


Організатори конкурсу: управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, Громадська рада з екологічної безпеки та благоустрою при Миколаївському міському голові, Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, Міський центр екологічної інформації та культури на базі бібліотеки для дорослих № 2, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова (кафедра дизайну), Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій».


Мета Конкурсу – створення позитивного іміджу Миколаєва як екологічно чистого, благоустроєного міста, комфортного для проживання мешканців з високою екологічною культурою.Завдання Конкурсу:

  • підвищити екологічну культуру мешканців Миколаєва

  • привернути увагу громадськості до екологічних проблем міста

  • залучити громадськість до вирішення актуальних проблем благоустрою та озеленення міста

  • підвищити ефективність використання міських площ зовнішньої реклами для інформації соціально-екологічного спрямування.


^ УМОВИ УЧАСТІ

_____________________________________________________________________________________

До участі у Конкурсі запрошуються мешканці міста Миколаєва, незалежно від віку, роду занять, професії, які володіють навичками роботи з комп’ютерною графікою, мають здібності до дизайну й малювання, активну життєву позицію.


Конкурс проводиться за такими номінаціями:

  • «Миколаїв – місто, в якому хочеться жити». У номінації можуть бути представлені роботи, які відображають реальні картини та уявлення про комфортний міський простір, благоустроєне середовище і сприятимуть формуванню у населення почуття любові, патріотизму, поваги до рідного міста.

  • «Чисте місто». У номінації можуть бути представлені роботи, які спонукають до дотримання чистоти й порядку на вулицях, площах, інших публічних місцях міста, закладах, організаціях.

  • «Зелене місто». У номінації можуть бути представлені роботи, які спонукають до збереження зелених насаджень в місті.

  • «Місто без амброзії». У номінації можуть бути представлені роботи, які інформують про шкоду, яку наносить рослина навколишньому середовищу та здоров’ю людини, міри запобігання розповсюдженню амброзії.

  • «Допоможемо утилізувати опале листя з користю для міського довкілля». У номінації можуть бути представлені роботи, які інформують про правила утилізації опалого листя без нанесення шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людини.

  • «Гуманне поводження з тваринами». У номінації можуть бути представлені роботи, які інформують про правила утримання домашніх тварин в місті, спонукають до гуманного поводження з ними.


На Конкурс приймаються малюнки, плакати, ескізи, фотоколажі, інші види робіт образотворчого мистецтва або комп’ютерної графіки. Мова текстів – українська, російська. Роботи, подані на Конкурс, повинні мати змістовне навантаження. Вони можуть бути відхилені журі у разі невідповідності тематиці (номінаціям) конкурсу; наявності елементів насильства, жорстокого ставлення до довкілля.


Участь у Конкурсі означає згоду автора на використання його робіт в рекламних, просвітницьких, інформаційних кампаніях, інших заходах організаторів із вказівкою ім'я автора роботи. Учасники Конкурсу, звинувачені в плагіаті або використанні чужих ідей, безстроково дискваліфікуються і не допускаються до подальшої участі у конкурсі.


Кількість робіт, поданих на Конкурс від одного учасника, становить не більше 6-ти (по одній в кожній номінації). Подані на конкурс роботи не повертаються і не рецензуються.


^ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

_____________________________________________________________________________________

Роботи на конкурс приймаються з 1 по 19 листопада 2012 р. Підведення підсумків Конкурсу - 20-21 листопада. Урочисте нагородження переможців Конкурсу та демонстрація робіт переможців відбудеться 27 листопада під час V Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».


Переможці Конкурсу визначаються в кожній з номінацій відповідно 1, 2, 3 місця з врученням диплому та подарунку. Переможці матимуть можливість розмістити свої роботи на міських площах зовнішньої реклами в якості соціальної реклами.


Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку, в якій вказати прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон, місце навчання (роботи), перелік робіт. До заявки додати надані на конкурс роботи.


Роботи приймаються за адресою: 54003, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 143-а, Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, каб. 60 (відділ бібліотечного маркетингу та менеджменту) або електронною поштою на адресу: nikсlib@gmail.com з позначкою «на конкурс». Контактна інформація: (512) 24-41-20, 24-40-41.


^ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО РОБІТ

_____________________________________________________________________________________

Роботи, виконані засобами комп’ютерної графіки, надаються в електронному вигляді у форматі TIF, CMYK, придатні для друку у форматі А3 з розширенням не менш 300dpi. Ім'я файлу повинне бути прописане латинськими буквами, без пропусків і знаків / \ : * ? " < > | і інших «технічних» символів із зазначенням номінації).

Мальовані роботи виконуються на листах формату А4, А3.


^ ПРОЦЕДУРА ОЦІНКИ

_____________________________________________________________________________________

Експертна оцінка представлених на Конкурс робіт здійснюється журі, склад якого затверджується оргкомітетом Миколаївських міських екологічних читань. До складу журі входять фахівці в області реклами та дизайну, екологи, представники громадськості, органів місцевого самоврядування. Журі розглядає представлені роботи, визначає переможців, здійснює нагородження. Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає. Роботи оцінюються за наступними критеріями: відповідність темі конкурсу, оригінальність, загальне сприйняття, соціальна спрямованість, художній рівень, оригінальність ідеї і зміст роботи, техніка і якість виконання.


Директор О.О. Удовиченко


Мазуркевич,

24 71 18
Схожі:

Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про конкурс соціальної реклами «створимо екологічне майбутнє миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва»
Конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» (далі -конкурс) проводиться в рамках V миколаївських міських...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про інтернет-конкурс соціальної реклами «новий погляд» Луганськ 2011 Загальні положення
Це «елітарний» підвид жанру, відмінний від будь-якого іншого лише тим, що привертає увагу до соціальних проблем. Це реклама, яка...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс "колосок" І. Загальні положення
...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про шкільний конкурс «краща сім'я року» I. Загальні положення
Це положення регламентує порядок проведення шкільного конкурсу «Краща сім'я року» (далі Конкурс) та присудження відповідного звання....
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconАнкета учасника конкурсу соціальної реклами «Не забивай на Конституцію!»

Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості Загальні положення
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (далі-Конкурс) проводиться згідно з Указом Президента України від 22. 03. 2002 №284 під...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Директор XXI століття» Найглибшим принципом людської натури є пристрасне бажання отримати визнання своєї цінності. У. Джейм Загальні положення
Це положення встановлює порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» (надалі ― Конкурс)
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про районний конкурс «Дворічна в майбутньому» Загальні положення Районний конкурс «Дворічна в майбутньому» (далі Конкурс) проводиться відділом освіти Дворічанської районної державної адміністрації
Конкурс проводиться з метою виховання в учнівської молоді любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconРішення.. 2011р. № смт. Воловець Про затвердження положення «Про порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування об’єктів зовнішньої реклами у селищі Воловець»
З метою упорядкування розміщення зовнішньої реклами у смт. Воловець, на виконання Закону України «Про рекламу», «Типових правил розміщення...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про обласний конкурс «Сім духовних святинь малої Батьківщини» Загальні положення про конкурс
Конкурс учнівських творчих робіт «Сім духовних святинь малої Батьківщини» (надалі – конкурс) організовується Головним управлінням...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи