Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) icon

Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.)
Скачати 166.7 Kb.
НазваЗвіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.)
Дата конвертації16.09.2013
Розмір166.7 Kb.
ТипЗвіт

Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО.Л. на батьківських зборах №4

про діяльність закладу 2012/2013 н.р.

(21.05.2013р.)

З метою розвитку відкритої і демократичної системи управління освітою, контролю за її діяльністю Міністерство освіти запровадило щорічні звіти керівників загальноосвітніх навчальних закладів перед педагогічним колективом та батьківською громадськістю про свою роботу. Сьогодні я пропоную Вашій увазі свій звіт про підсумки роботи за 2012/2013 навчальний рік, але назвати його лише своїм звітом я не можу - бо це була спільна робота всього педагогічного колективу разом з батьківським комітетом, радою НВК, учнівським самоврядуванням, технічним персоналом. Ми працювали разом, створюючи сприятливі умови для творчості кожного вчителя, кожного учня, під постійним піклуванням батьківського комітету і ради закладу.

Кількісний склад учнів у 2012/2013 н.р. майже не змінився порівняно з попереднім навчальним роком – 449 учнів, укомплектовано 24 класи із середньою наповнюваністю 19 учнів. Охоплено навчанням 100% учнів.

Діяльність НВК відбувалася в межах нормативно-правового поля, вдосконалювалася інтеграція всіх структур закладу, проводилася цілеспрямована робота щодо підвищення культури управління, зміцнення виконавської дисципліни всіх учасників навчально-виховного процесу. Значна увага приділялася контрольно-аналітичній діяльності. Протягом минулого тижня було проаналізовано виконання навчальних програм з предметів. Наслідки перевірки свідчать про те, що програми виконані, дотримані норми і терміни всіх обов’язковіих видів робіт та контролю.

За 2012-2013 н.р. було вивчено стан викладання предметів та рівень навчальних досягнень учнів з української мови, правознавства, курсу «Людина і суспільство», географії, природознавства та економіки, охорони праці та техніки безпеки на уроках фізичної культури, техніки читання молодших школярів. Усі матеріали контролю узагальнено в довідках і наказах по НВК, обговорено на засіданнях педагогічної ради, зауваження та пропозиції виконані та взяті до уваги. Систематично перевірялося ведення шкільної документації, результативність навчальних досягнень учнів, об’єктивність оцінювання. Аналіз якості навчальних досягнень учнів за останні 5 років свідчить про стабільну роботу вчителів закладу по формуванню компетентностей учнів, розвитку їхніх здібностей та інтересів.

Наш заклад продовжував працювати над науково-методичною проблемою ««Формування компетентної особистості для життя в інформаційному суспільстві». 2012-2013 н.р. - це ІІ рік упровадження у практику цієї проблеми, під час якого вчителі застосовували нові освітні технології, розробляли практичні рекомендації та перспективний педагогічний досвід на основі педагогічних ідей теми. З цією ж метою для учнів було введено курси за вибором та факультативи з математики, української мови, світової літератури, правознавства, історії, англійської мови, креслення тощо. Організовано поглиблене вивчення української мови у 8-А та 9-А класах, продовжено роботу МАН, гуртків. На заняттях учні поглиблено опрацьовували навчальний матеріал, розв’язували творчі завдання, писали науково-дослідницькі роботи, що забезпечило традиційно високі результати учнів НВК в олімпіадах, предметних та творчих конкурсах.

242 учні закладу змагалися у шкільному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, мовних та літературних конкурсів, що складає 73% від усієї кількості учнів 3-11-х класів. У районному етапі цих змагань взяли участь 90 учнів НВК. Результати показали, що педколективом проводиться ґрунтовна робота з розвитку компетентностей та творчих здібностей учнів. Глибокі знання показали учні на олімпіадах з історії, правознавства, світової літератури, математики, біології, хімії, образотворчого мистецтва, української мови та літератури, трудового навчання, англійської мови, у конкурсах імені П.Яцика та Т.Шевченка. Поряд з цим низькими є результати виступу учнів на олімпіадах з географії, обслуговуючої праці та астрономії.

Усього учні НВК у районному етапі олімпіад та конкурсів вибороли 67 призових місць, серед них : І – 34, ІІ – 17, ІІІ – 16.

Високі результати продемонстрували такі учні:

 • Жельніо Діана (7-Б) – перемогла у трьох олімпіадах (з української мови, математики та образотворчого мистецтва) і двох конкурсах: імені Т.Шевченка та П.Яцика.

 • Рябець Катерина (8-Б) – стала переможцем двох олімпіад (з української мови та інформаційних технологій) і призером двох конкурсів: імені Т.Шевченка та П.Яцика.

 • Супрун Анна (11-А) – посіла І місце в олімпіаді з української мови, в конкурсі ім. Т. Шевченка та ІІ місце в конкурсі ім. П. Яцика.

 • Кондратюк Дарина (11-А) – перемогла в олімпіадах з екології та світової літератури, стала призером олімпіади з педагогіки та психології.

 • Дмитрук Богдан (10-В) – став переможцем олімпіади з історії, та призером – з математики та біології.

 • Лагода Владислав (10-Б) – посів І місце в олімпіаді з англійської мови і став призером олімпіад з економіки та образотворчого мистецтва.

По два призових місця принесли нашій команді учні: Пасюк Тетяна, Ільїчов Антон, Некращук Олена, Мамро Ярослав, Глоба Богдан, Зозуля Інна, Бочок Максим, Мосорук Юлія, Адамчук Вадим, Севрук Юрій.

26 учителів НВК підготували цих учнів. Серед них найбільших успіхів досягли: Ковалишина О.В., Гулігас О.В., Ткаченко О.М., Левко В.М., Тонковид Ф.С., Панченко Л.В.

24 учні НВК брали участь у обласному етапі олімпіад, конкурсів з української мови ім. П. Яцика і мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка та вибороли 14 призових місць. Це:

 • Жельніо Діана (7-Б) – стала призером олімпіади з образотворчого мистецтва, переможцем Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та призером ІV (загальнодержавного) етапу конкурсу.

 • Некращук Олена (10-А) – посіла ІІ місця із світової літератури та правознавства;

 • Адамчук Вадим (5-А) –призер Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка та учасник його ІV етапу;

 • Мамро Ярослав (11-Б) – призер олімпіади з історії;

 • Дмитрук Богдан (10-В) – призер олімпіади з історії;

 • Супрун Анна (11-А) – стала призером олімпіади з української мови та літератури;

 • Кондратюк Дарина (11-А) – призер олімпіади з екології;

 • Пасюк Тетяна (10-А) - призер олімпіади з української мови та літератури;

 • Ільїчов Антон (8-А) – призер олімпіади із світової літератури;

 • Биченко Катерина (9-А) – призер олімпіади з англійської мови;

 • Мосорук Юлія (9-А клас) – стала призером олімпіади з біології;

 • Кулакова Тетяна (9-А) – призер олімпіади з образотворчого мистецтва.

Цих учнів підготували вчителі: Тонковид Ф.С. (3 призери), Ткаченко О.М. (2 призери), Гулігас О.В. (2 призери), Майсус Л.Г. (2 призери), Левко В.М. (2 призери), Лепестій Л.В., Дубровіна В.М., Костенко І.В.

Мені дуже приємно сьогодні повідомити, що 15 травня семикласниця Жельніо Діана та її вчитель Лепестій Л.В. були запрошені до столичного театру імені Івана Франка, де вшановували найкращих знавців української мови серед учнів країни - призерів та переможців конкурсу імені Петра Яцика, та вчителів, які підготували їх до таких високих результатів.

Продовжувала працювати і шкільна мала академія наук у секціях: «Українська мова», «Біологія» та «Географія». На районному етапі кункурсу-захисту робіт МАН наш заклад представляли:

 • учениця 8-А Фалат Катерина, яка під керівництвом учителя Дубровіної В.М. працювала з над темою: «Особливості використання каузальних прислівників в українській мові». Робота була високо оцінена на районному рівні, визнана перспективною, та рекомендована для подальшої розробки.

 • Учень 10-В класу Глоба Богдан з учителем біології Панченко Л.В. досліджували проблему: «Закономірності синантропізації рудеральних та сегетальних рослин на обезліснених ділянках Маслівського лісництва». Роботу було визнано кращою на районному рівні, представлено на обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН, де учень посів ІІ місце.

Кожна держава зацікавлена у вихованні такого могутнього інтелектуального потенціалу, як обдаровані, талановиті діти.  У всіх дітях закладені здібності, тільки в одних вони виявляються дуже яскраво й вираʹзно, а в інших залишаються дрімати всереʹдині. Педколектив НВК сформував власну систему пошуку, відбору та розвитку обдарованих і здібних учнів, активно та результативно з ними працює, для чого в закладі розроблена і впроваджується програма «Обдарована дитина».

З багаторічного досвіду ми можемо зробити висновок: ті учні досягають найкращих результатів, чиї батьки постійно і активно цьому сприяють. Такі батьки слідкують за читанням дитини, її захопленнями, виховують її самостійність, здатність вирішувати проблеми, вчать керувати своїм емоційним станом, організовувати продуктивну роботу, вони підтримують тісний зв’язок зі школою. Батьки повинні бути прикладом, вірити в дитину, допомогти їй самореалізуватися, тоді ця дитина виросте хорошою творчою людиною. 

Все це з упевненістю можна сказати про батьків усіх наших обдарованих та талановитих школярів, які стали призерами і переможцями інтелектуальних, творчих та спортивних змагань районного, обласного і навіть Всеукраїнського рівнів. Успіхи цих дітей – значною мірою заслуга і їхніх батьків, яким вчителі НВК вдячні за допомогу в непростій, але захоплюючій роботі – розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнів. Особливо хочеться виділити у цьому плані батьків учня 5-А класу Адамчука Вадима та учениці 7-Б Жельніо Діани. Наслідком їхньої діяльністі є активна та результативна участь дітей у олімпіадах та конкурсах, зокрема й у ІV (загальнодержавному) етапі.

Успішним був минулий навчальний рік і для наших спортсменів. Команди учнів перемогли в районних змаганнях з волейболу та шашок, стали призерами з шахів, ручного м’яча, баскетболу, футболу, кросового бігу, тощо. Вже доброю традицією стала перемога команди нашого закладу у районному фізкультурно-патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави». Вже вкотре перемогою для команди НВК закінчилася і районна спартакіада допризовної молоді з включенням елементів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця». Зараз наші учні готуються гідно представити Миронівський район на обласному етапі спартакіади.

У закладі систематично проходять спортивні змагання та свята, активно працюють спортивні гуртки та секції, проводяться заняття лікувальної фізкультури. Серед кращих спортсменів нашого закладу хочеться назвати таких: Лисенко Анастасія (7-А), Ленець Карина (8-Б), дев’ятикласники: Шупик Владислав, Кулакова Тетяна, Гончар Юлія, Захарова Яна, Бутко Марія та Темрюк Віталій; десятикласники Хачатурян Ішхан, Данішевський Андрій, Дяченко Станіслав, Марченко Марія та Марусенко Олег; учні 11-х класів: Бочок Максим, Дрига Артем та Серапіонов Вадим. Це активні учасники районної спартакіади, переможці та призери районних, обласних і навіть Всеукраїнських змагань, чиї портрети ви можете побачити в галереї кращих спортсменів закладу. Мені також приємно сьогодні повідомити, що наші учні Лінські Валерія та Богдан у квітні 2013р. стали переможцями чемпіонату України з панкратіону у Севастополі, завоювавши перші місця у своїх вікових категоріях.

Якісний склад педагогічних кадрів НВК - високий. Серед 44 працівників 7 мають звання «вчитель-методист», 9 - «старший вчитель»; 24 вчителі вищої кваліфікаційної категорії, 7 – першої, 5 другої та 8 спеціалістів; 5 учителів НВК очолюють районні методичні об’єднання. Протягом року проводилась цілеспрямована робота щодо покращення показників якісного складу педкадрів. За поточний навчальний рік було атестовано 8 педагогічних працівників, серед них 5 підтвердили вищу кваліфікаційну категорію та педагогічні звання, один – першу; одному була встановлена вища категорія, одному – друга. У процесі атестації було узагальнено 2 педагогічні досвіди, а вчителями було розроблено 5 власних методичних рекомендацій щодо викладання навчальних дисциплін.

Брали участь педагоги НВК і в конкурсі «Учитель року – 2013». Учитель інформатики Ковалишина О.В. перемогла у районному його етапі, представляла Миронівський район на рівні області, увійшла у п’ятірку кращих учителів Київщини та стала лауреатом конкурсу. Відділ освіти Миронівської РДА нагородив її за перемогу грамотою та премією, а Головне управління освіти та науки Київської обласної державної адміністрації – Дипломом та цінним подарунком.

Глибокі знання, сумлінність та творчість Ольги Вікторівни допомагають їй і як розробнику та адміністратору web-сайту НВК. Сайт відображає всі аспекти життя нашого закладу, у ньому є велика кількість різних сторінок, де всі: і учні, і їхні батьки, і вчителі, і випускники минулих років, і інші користувачі мережі Інтернет знайдуть для себе цікаву і корисну інформацію, яка постійно оновлюється. Ви можете посприяти його подальшому розвитку, додавши свої матеріали. Якщо у вас виникають запитання, надсилайте їх у гостьову книгу або мінічат і обов’язково отримаєте на них відповіді. Заходьте на сайт, реєструйтеся, слідкуйте за життям НВК, залишайте свої коментарі та пропозиції, щоб наш сайт став ще більш змістовним, а ви більше знатимете про життя дитини у школі.

Стан виховної роботи

Виховна робота 2012-2013 навчального року була спрямована на вирішення виховної проблеми «Загальнолюдські цінності в духовному розвитку особистості» шляхом реалізації таких основних завдань:

• формування у зростаючої особистості вміння цінувати себе як носія фізичних, інтелектуальних, духовно-душевних та моральних сил;

• застосовування інтерактивних методів у проведенні виховних заходів із використанням новітніх інформаційних технологій;

• створення системи роботи зі здібними учнями щодо підготовки їх до участі в обласних та всеукраїнських конкурсах та експедиціях;

• удосконалення технології виховного процесу шляхом проведення заходів щодо підвищення методичної майстерності класних керівників;

• продовження роботи з надання психологічного та соціального супроводження виховної діяльності тощо.

Увесь виховний процес базувався на чинних нормативно-правових документах, що регламентують організацію виховної роботи в загальноосвітніх закладах України. Ключовим нормативним документом у сфері освітньої політики щодо виховання був наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243, яким затверджено «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України». Ці «Основні орієнтири виховання» розраховані на весь період виховної діяльності з учнями конкретного класу з урахуванням їх вікових, індивідуальних та психолого-педагогічних особливостей (для роботи з учнями 1-4, 5-9 та 10-11 класів). Метою «Основних орієнтирів виховання» є створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських та загальнолюдських цінностей. Тому наш навчальний заклад зміст виховної діяльності будував у відповідності до наступних ключових ліній:

 • ціннісне ставлення до себе;

 • ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей;

 • ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;

 • ціннісне ставлення до праці;

 • ціннісне ставлення до природи;

 • ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

Для успішної реалізації вищезазначених ключових ліній у НВК був розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені методичною радою. Плани роботи охоплювали всі напрями виховання та включали в себе календарні, традиційні свята, шкільні, районні та обласні заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності» тощо.

Учні НВК змогли реалізувати свої творчі можливості під час проведення предметних тижнів. Творчо підійшли до проведення таких тижнів наук, як англійська мова, хімія, фізика, вчителі Василенко І.В., Костенко І.В., Панченко Л.В., Левіт А.Я. та Ґедзун М.В.

З метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, активізації виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді щорічно відбувається конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». Цьогоріч у номінації «Література» робота «Роздуми про вічне…» учня 5-А класу Адамчука Вадима у ІІІ (обласному) етапі ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості посіла ІІІ місце (керівник – Дубровіна В.М.).

Уже вдруге за ініціативи та підтримки голови Київської обласної державної адміністрації А.Й. Присяжнюка проводиться у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності щорічний обласний конкурс учнівської і студентської творчості "Я – Київщини гордість і надія!". Конкурс дає змогу виявити, підтримати і створити умови для розвитку здібностей обдарованих учнів. У районному його етапі наші вихованці стали переможцями. У номінації "Логотип конкурсу» І місце посів учень

5-А класу Адамчук Вадим, у номінації "Образотворче мистецтво" перемогли Гунько Єлизавета (4-А клас) та Майданник Анастасія (1-Б клас), а в номінації "Літературна творчість" кращим став Адамчук Максим, учень 1-А класу. Вели дітей до перемоги і педагоги - Тарасенко О.П., Близнюк Т.О. , Дубровіна В.М.

Усеукраїнська історико-географічна експедиція „Історія міст і сіл України” проводиться з метою виховання в учнівської молоді любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії. Учень 5-А класу Адамчук Вадим став лауреатом обласного етапу експедиції (керівник - Глоба В.В.).

З метою формування читацької та естетичної культури особистості у закладі проводиться щорічний регіональний конкурс „Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу” для учнів 4-5 класів. Журі районного етапу конкурсу визначили переможницею ученицю 4-А класу Колісник Анастасію (вчитель- Близнюк Т.О.).

У районному огляді-конкурсі дитячої творчості “Перлини Миронівщини” в номінації “Розмовний жанр: читці, гумористи” переможцями стали Жовна Антон (3-Б клас), Оліфіренко Ольга (5-Б клас), Бараненко Анна (6-А клас), Олефіренко Анастасія (8-А клас), ІІ місце посіла Делідон Арина (2-Б клас), а ІІІ місце – Хмельницька Софія ( 3-Б клас). У номінації «Авторська поезія» Стремецька Богдана (9-А клас) зайняла ІІІ місце. У номінації «Вокальний жанр» І місце посіли Ляховецька Анна (2-Б клас) та Бобровіцька Юлія (6-А клас) , ІІІ місце – Притула Анастасія (6-Б клас).

Учні 8-11 класів мали змогу взяти участь у мистецько-патріотичному конкурсі «Афганська війна очима дітей». 11 квітня голова та члени Миронівської районної спілки ветеранів Афганістану завітали в НВК та провели нагородження учнів у номінаціях «Малюнок» та «Літературна творчість». Учні Кондратюк Дарина, Ростовська Юлія, Лагода Владислав, Стремецька Богдана та Заріцька Ліна отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Найактивнішими у районних виховних заходах були учні 8-А класу (класний керівник Дубровіна В.М.). Протягом навчального року вони зайняли І місце в екологічному конкурсі «Калейдоскоп квітів» та ІV місце у фестивалі дружин юних пожежників і рятівників. Це такі учні: Ільїчов Антон, Фалат Катерина, Пугач Михайло, Дяченко Віка, Лузан Наталія, Батуріна Вікторія, Бобровіцька Ярослава та Новіцька Марина .

Становлення гармонійно розвиненої особистості неможливе без фізичного виховання. Тому цій роботі приділяється значна увага. Поротягом навчального року у НВК проводилися різноманітні змагання і турніри, Дні здоров’я, «Нумо, хлопці» тощо. Кращі учні з окремих видів спорту успішно виступали на районних конкурсах. Нещодавно з вашою, батьки, допомогою, ми створили фотогалерею «Наша спортивна гордість». Думаю, що кількість кращих учнів-спортсменів із кожним роком лише зростатиме. Хочу подякувати за сумлінну працю і вчителям фізкультури Діденко Т.М. та РябченкуВ.П.

Упродовж навчального року класні керівники особливо зосереджували увагу на підвищенні рівня превентивної роботи. Відрадно, що превентивне виховання забезпечується на законодавчому рівні різноманітними Законами України, постановами, розпорядженнями та наказами. Акцентую вашу увагу, що пріоритетними в роботі НВК були:

 • упровадження просвітницької діяльності, спрямованої на формування негативного ставлення до протиправних діянь: проведення декади правових знань;

 • використання інтерактивних педагогічних технологій, зокрема ділові та рольові ігри, моделювання життєвих ситуацій, суспільних процесів та процедур, дискусії, робота в малих групах на уроках правознавства та в позакласній діяльності;

 • впровадження шкільного самоврядування в начально-виховний процес.

Класні керівники вживали всі заходи, які спрямовані на підвищення моральності в суспільстві, правової культури громадян, утвердження здорового способу життя, запобігання виникнення всіх форм насильства серед дітей та учнівської молоді, визначення причин тривожності та агресивності. Також педагоги проводили аналіз виконання «Правил внутрішнього розпорядку ” НВК .

Цього року учні нашого навчального закладу Володько Назарій (9-А), Некращук Олена (10-А), Дмитрук Богдан (10-В), Шкребтій Роман (11-А) здобули перемогу в районному брейн-ринзі «Підліток і право» (учитель –Тонковид Ф.С.).

Питання всебічного розвитку та виховання дитини сьогодні потребує тісної співпраці школи та сім’ї. Тому всі педагоги у навчально-виховному процесі враховують, що вплив сім’ї на підростаючу особистість залежить від багатьох факторів, а саме: склад сім’ї (повна – неповна, наявність членів старшого покоління); побутові умови; морально-психологічний клімат; соціальна орієнтація; загальна культура; забезпечення єдності вимог до дитини всіх членів сім’ї; характер спілкування батьків із дитиною; єдність сімейних інтересів. А отже, ми прагнемо, щоб ви, шановні батьки, відчували свою визначальну роль у справах учнівського та педагогічного колективів.

2013-2014 навчального року всю виховну роботу з учнями педагоги спрямовуватимуть на виконання завдань, визначених в Основних орієнтирах виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, а також проявлятимуть високий рівень методичної культури: творчу самостійність, ініціативність, прагнення до пізнавальної діяльності, нестандартний підхід до справи, активно-пошукову діяльність, високий рівень самоорганізованості, наполегливості, працездатності та відповідальності.

Матеріально-технічне забезпечення

Для створення безпечних умов роботи та охорони праці було здійснено перевірку електричного обладнання, заклад забезпечено необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, розроблені функціональні обов'язки з питань охорони праці для всіх працівників, розроблені правила техніки безпеки під час організації навчально-виховного процесу, своєчасно проводились інструктажі, проведена атестація робочих місць щодо відповідності вимогам техніки безпеки, забезпечувалось дотримання санітарно-гігієнічного режиму.

Будівля закладу і приміщення знаходяться в задовільному стані, створено умови для роботи і навчання, існують кабінети, що відповідають сучасним вимогам, але всі вони потребують дооснащення сучасними методичними та технічними засобами навчання. Я хотів би ще раз подякувати всім батькам наших учнів, які, вносять на рахунок фонду закладу кошти для господарчих потреб. Це дозволяє нам підтримувати будівлю закладу та організовувати навчально-виховний процес на належному рівні. Станом на 16.05.13р. у фонд НВК зібрано коштів у сумі 50581 грн.

За рахунок цих коштів протягом навчального року зроблено:

   1. Для ремонту системи дзвінків та оповіщення закуплено комплектуючі на суму 755 грн.

   2. Для ремонту комп’ютера та проведення інтернету в бібліотеку використано 712 грн.

   3. Встановлено 3 вікна та металеві двері в кабінет № 24 на суму 7036 грн.

   4. Встановлено 13 вікон в майстернях на суму 12792 грн.

   5. Встановлено вікно в роздягальні та водовідливи в майстернях на суму 1980 грн.

   6. Встановлено 4 вікна в бібліотеці та 4 вікна в кабінеті фізики, металеві двері в комп’ютерний клас та металевий дашок перед ним на суму 17020 грн.

   7. Закуплено матеріалів на ремонт відкосів вікон на суму 1596 грн.

Усього на ці роботи використано 41 891 грн. Залишок коштів знаходиться на рахунку фонду у відділі освіти і буде використано для ремонтних робіт з підготовки закладу до нового навчального року.

Хочемо також подякувати батькам, які за додаткові кошти дооснащують класи, в яких навчаються їхні діти: купують меблі, господарчий інвентар, встановлюють сучасні двері, проводять сучасний ремонт. У наступному навчальному році ми плануємо продовжувати співпрацювати з батьками у цьому напрямку.

Для покращення умов функціонування закладу на наступний навчальний рік ми плануємо:

 • доукомплектувати другий мультимедійний кабінет на базі кабінету № 24;

 • оновити комп’ютерну базу закладу: замість застарілих існуючих комп’ютерів;

 • встановити та налагодити роботу інтерактивного комп’ютерного комплексу для навчання за програмою «1 учень – 1 комп’ютер» на базі кабінету №22;

 • дообладнати шкільну бібліотеку, оснастити читальний зал сучасними комп’ютерами для користування учнів інтернет-бібліотеками;

 • поглиблювати та розвивати сайт;

 • виготовити галерею портретів призерів олімпіад та конкурсів на зразок галереї класних колажів та спортсменів НВК;

 • На наступний навчальний рік плануємо поглиблений ремонт коридорів та кабінетів загального призначення, заміну вікон в коридорі ІІ поверху молодшого корпусу і в коридорі старшого корпусу кількох вікон, які розсипаються.

Дякую за увагу та розуміння.


Рішенням батьківських зборів №4 від 21.05.2013р. роботу керівника Миронівського навчально-виховного комплексу було визнано задовільною.
Схожі:

Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconЗвіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах про діяльність закладу у 2011/2012 н р

Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconЗвіт директора навчально-виховного комплексу про діяльність закладу
Мон україни від 15. 04. 2011р. №1/9-289 сьогодні проводиться звіт директора навчально-виховного комплексу про діяльність закладу
Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconЗвіт директора навчально-виховного комплексу про діяльність закладу
Мон україни від 15. 04. 2011р. №1/9-289 сьогодні проводиться звіт директора навчально-виховного комплексу про діяльність закладу
Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconПравил а внутрішнього розпорядку для працівників миронівського навчально-виховного комплексу
Обговорено І прийнято Затверджено на зборах трудового колективу. Наказом директора нвк
Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconЗвіт директора школи на загальних зборах Звіт директора Іванківської зош І-ІІІ ступенів №1 Ройта О. О. про свою діяльність на посаді протягом 2011/2012 навчального року с. м т. Іванків 31. 05. 2012
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік і тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconСтатут миронівського навчально-виховного комплексу Миронівської районної ради Київської області Миронівка 2007 І. Загальні положення
Миронівський навчально-виховний комплекс Миронівської районної ради Київської області знаходиться в комунальній власності територіальної...
Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconНаказ № Про підготовку проекту річного плану на 2012-2013 навчальний рік
З метою аналізування, систематизації усіх складових навчально-виховного процесу, визначення проблем, класифікації їх відповідно до...
Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconІнформація Миронівського навчально-виховного комплексу про працевлаштування випускників Випущено учнів 9-х класів денних шкіл, всього

Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconГрафік проведення державної підсумкової атестації учнів 11-х класів Миронівського навчально-виховного комплексу № Дата

Звіт директора Миронівського навчально-виховного комплексу ДубровінаО. Л. на батьківських зборах №4 про діяльність закладу 2012/2013 н р. (21. 05. 2013р.) iconНаказ № Про підготовку проекту річного плану на 2011-2012 навчальний рік
З метою аналізування, систематизації усіх складових навчально-виховного процесу, визначення проблем, класифікації їх відповідно до...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи