Річний план миронівського нвк icon

Річний план миронівського нвк
НазваРічний план миронівського нвк
Сторінка1/11
Дата конвертації01.05.2013
Розмір0.81 Mb.
ТипРічний план
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11

ЗАТВЕРДЖУЮ


Голова педагогічної ради

_____________

О.Л.Дубровін

21.08.2009 р.


РІЧНИЙ ПЛАН

МИРОНІВСЬКОГО НВК

НА 2009-2010 н.р.


м. Миронівка

2009р.


Вступ. Підсумки роботи навчального закладу за 2008/2009 н.р.

І. Організаційні питання навчального року.

У 2008/2009 н.р. робота колективу Миронівського НВК була спрямована на єдину методичну проблему «Розвиток інтелектуально-творчого потенціалу особистості в умовах НВК». Було проведено 7 засідань педагогічної ради, на яких серед інших розглядалися наступні питання:
 1. ^

  Про підсумки 2007/2008 н.р. та перспективи розвитку освіти у НВК у новому навчальному році.


 2. Загальні критерії оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти.

 3. ЗНО випускників НВК

 4. Шкільна бібліотека як ланка в підготовці до ЗНО.

 5. Традиції та інновації в школі І ступеня.

 6. Роль потенціалу уроку в підвищенні рівня якості навчання і виховання у школі в умовах гуманізації НВП.

 7. Педагогічна техніка - основа успішності учнів.

 8. Стан викладання та рівень навчальних досягнень з англійської мови.

 9. Здоров’я через освіту. Формування особистості успішного учня через оздоровчий напрямок освіти.

 10. Родинно-сімейне виховання. Зміст форми та методи роботи педагога з батьками.

На семінарах та засіданнях методичних об’єднань закладу також розглядалися питання інтелектуально-творчого потенціалу особистості.

Розв’язання проблем і завдань закладу, затверджених педагогічним колективом на навчальний рік, дозволило досягти певних успіхів. Серед найвагоміших слід відзначити такі:

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу з української мови ім.. П. Яцика брало участь 70 учнів Миронівського НВК, серед них посіли призову місця 58, що становить 83% від кількості учасників.

У ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу з української мови ім. П. Яцика брало участь 19 учнів, які вже вкотре завоювали переважну більшість усіх нагород, що одержали учні нашого району взагалі. Це:

 • Коржелецька Валентина (11-А клас), яка посіла ІІІ місце з української мови й літератури та ІІ місце з правознавства;

 • Старінець Інна (11-А клас) – ІІ місце з історії та ІІІ місце з географії;

 • Селезень Тетяна (9 клас) – ІІІ місце із зарубіжної літератури;

 • Семещенко Іван (9 клас) – ІІІ місце з англійської мови;

 • Сулима Владислав (9 клас) – ІІІ місце з історії;

 • Сосюра Дарина (10-А клас) – ІІІ місце з історії;

 • Нестеренко Олена (10-А клас) – ІІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук у секції «українська мова».

Учениця 11-А класу Коржелецька Валентина стала переможцем обласного етапу конкурсу знавців української мови імені П. Яцика і брала участь у Всеукраїнському етапі цього конкурсу.

Як і кожного року призерів ІІІ етапу олімпіад підготували вчителі: Тонковид Ф.С., Дубровіна В.М., Поліщук Г.В., Майсус Л.Г., Кузьменко Н.М., Василенко І.В. Приємно, що молодий фахівець – учитель історії Івашина І.М., яка тільки у минулому навчальному році почала працювати у закладі, підготувала призера ІІІ етапу олімпіади з історії. Саме завдяки роботі цих учителів наш заклад за участю в олімпіадах посідає І місце серед шкіл району і відомий на обласному рівні у плані роботи з обдарованими дітьми.

Прикро, що вже багато років заклад не має призерів ІІІ етапу олімпіад з математики, фізики, хімії, а цього року гіршими стали результати участі наших вихованців у олімпіадах з біології, образотворчого мистецтва, трудового навчання, інформатики. Цей факт свідчить про неналежний рівень роботи вчителів з розвитку здібностей та інтересів дітей. Індивідуальної роботи з учнями з цих предметів.

Заступникам директора Котилевській Г.П. та Майсус Л.Г. слід покращити організацію роботи з обдарованими дітьми, посилити контроль за позакласною роботою вчителів і особисту відповідальність за її стан.

ІІ. Забезпечення обов’язкової освіти.

На початок навчального року в НВК навчалося 494 учні, серед них 249 дівчаток, що становить 50 % загальної кількості учнів. Укомплектовано 25 класів із середньою наповнюваністю 18 учнів. Охоплено навчанням 100% учнів.

З 1 вересня минулого року до 1 вересня цього року із закладу вибуло 11 учнів. На всіх дітей, які з різних причин продовжать навчання за межами нашого закладу, своєчасно оформлені документи. Аналізуючи перехід учнів до інших закладів, необхідно відзначити, що його основними причинами була зміна місця проживання. Плинність учнів становить 2%.

З цього приводу слід звернути увагу на те, що деякі учні вибули з НВК до середніх спеціальних навчальних закладів з метою уникнути ЗНО при вступі до вищих навчальних закладів.

З 28 випускників школи ІІ ступеня до фізико-математичного класу ліцею НВК вступили 12 учнів, до філологічного класу школи 7 учнів. У інші школи перейшла 1 учениця, а 8 випускників вступили до середніх спеціальних навчальних закладів.

Основними заходами колективу НВК щодо збереження контингенту учнів були: роз’яснювальна робота серед дев’ятикласників та їхніх батьків, вивчення та врахування їх запитів при плануванні профілізації старшої школи.

До 1 класу станом на 25.08.2009 р. подано 45 заяв, що дає можливість сформувати два повноцінні класи, вчителями в яких будуть Близнюк Т.О. та Приймаченко Т.Г.

Учні пільгового контингенту перебувають на обліку особливого контролю педагогічного колективу. У минулому навчальному році в закладі навчалося:

 • сиріт – 2 Волошин О. (9 клас), Козярівський К. (1 клас);

 • напівсиріт – 22;

 • постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – 468;

 • дітей-інвалідів – 7;

 • дітей із багатодітних сімей – 14;

 • дітей із неповних родин – 94;

Колектив закладу цілеспрямовано проводив роботу щодо охорони прав дитини згідно річного плану роботи.

Наш заклад закінчило 42 випускники школи ІІІ ступеня. 2 випускниці нагороджено Золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні (Коржелецька В. та Старінець І.); 2 випускниці – Срібною медаллю за успіхи у навчанні (Панченко К. та Ігнатенко А.).

4 випускники при проходженні ЗНО показали результати початкового рівня:

 • Бахімов Ю. – з математики;

 • Строкань І. – з біології;

 • Товстенко Ю. – з математики;

 • Шурдуба Д. – з української мови;

До вищих начальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації за даними станом на 25.08.2009 р. вступили: 14 учнів 11-А класу; 14 учнів 11-Б класу та 7 учнів 11-В класу.


ІІІ. Організація навчально-виховного процесу.

Навчально-виховний процес у закладу здійснювався з дотриманням пріоритетних реформ: демократизації, гуманізації, гуманітаризації, диференціації, інтеграції навчання. Структура навчального року була відповідною до наказу МОН України. Навчальні плани та програми усіх курсів виконані повністю. Календарно-тематичне планування вчителі закладу здійснювали відповідно до методичних рекомендацій.

Закон України «Про мови» виконувався всіма учасниками навчально-виховного процесу. Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснювалося згідно Загальних критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН України №371 від 05.05.08 р. Адміністрація закладу здійснювала постійний контроль за їх дотриманням.

Документація закладу ведеться згідно вимог нормативних документів, що відзначили перевірки Головного управління освіти і науки Київської ОДА та відділу освіти Миронівської РДА, які були здійснені у 2008/2009 н.р.

Навчально-виховний процес забезпечений програмами на 100%, періодичними педагогічними та методичними виданнями на 82%.

Забезпеченість чинними підручниками і посібниками для виконання навчальних програм з предметів робочого навчального плану:

у 1-4 класах-100 %,

у 5-8 класах - 100 %,

у 9 класі-51%

у 10-11класах - 100 % кл;

1-11 кл.- в цілому по НВК 98 %.

ІV. Результативність навчально-виховного процесу.

Порівняно з попереднім навчальним роком якість освітніх досягнень учнів збільшилась на 3% і становить 52 %.

Показник найвищої якості навчальних досягнень із предметів серед 5-11 класів мають учні 10-Б класі фізико-математичного профілю. Високий рівень навчальних досягнень серед 16 учнів показали 5; достатній -9; середній -2.

Серед 484 учнів (станом на 29.05. 2009р.) оцінювалось 449. З них мають високий та достатній рівень -232 учні (52%).

Навчальні досягнення початкового рівня мають 4 учні:

Вдовін М. (5-Б клас) – з англійської мови (вчитель Василенко І.В.), математики (вчитель Пастушенко Т.Ю.), природознавства (вчитель Панченко Л.В.), з музики (вчитель Паришкура О.В.).

Симоненко Д. (7-Б клас) – із всесвітньої історії (вчитель Івашина І.М.).

Вірич О. (8-В) – з фізичної культури (вчитель Діденко Т.М.).

Волошин О. (9 клас) – з історії України (вчитель Івашина І.М.).

Аналіз написання адміністративних контрольних робіт протягом навчального року свідчить, що в порівнянні з підсумками класних письмових робіт з української мови показники різняться в 10-А класі на 7% (вчитель Поліщук Г.В.); з алгебри у 11-Б класі – на 5 % (вчитель Пастушенко Т.Ю.); у 10-Б класі – на 7% (вчитель Зозуля В.І.). З інших предметів результати адміністративних контрольних робіт підтвердили результати класних письмових робіт.

Наступного року адміністрації закладу під час підготовки і проведення адміністративних контрольних робіт слід звернути увагу на такі питання: рівень навчальних досягнень з профільних предметів; підготовка випускників до проходження ЗНО; дотримання критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти.

Проводячи тематичні оцінювання з основ наук учителям закладу слід дотримуватися вимог програм та методичних рекомендацій МОН України щодо їх кількості, обсягу та складності.

Необхідно звернути увагу на успішність учнів 5-х класів в порівнянні її з рівнем навчання в початковій школі.


Предмети

Показники 4-А класу (класовод Міщенко М.І.)

Показники 5-А класу

Висновки

Загальний показник якісної успішності

71%

15 учнів –високий і достатній рівень

55%

11 учнів -високий і достатній рівень

Знизився на 16 %

Українська мова

Високий рівень -5, достатній – 12, середній -4

Високий рівень -4, достатній – 13, середній -3

Показники співпадають

Математика

Високий рівень -10, достатній – 5, середній -6

Високий рівень -7, достатній – 7, середній -6

Показники знизилися на 1%
Предмети

Показники 4-Б класу (класовод Тарасенко Л.П.)

Показники 5-Б класу

Висновки

Загальний показник якісної успішності

%

учнів -високий і достатній рівень

47%

9 учнів -високий і достатній рівень
Українська мова

Високий рівень -, достатній – , середній -

Високий рівень 2-, достатній – 10, середній -7
Математика

Високий рівень -, достатній – , середній -

Високий рівень - 2, достатній – 11, середній -6

початковий - 1


Аналіз якості навчальних досягнень учнів за останні 5 років свідчить про стабільну роботу вчителів закладу по формуванню компетентностей учнів, розвитку їхніх здібностей та інтересів.

Показники

2004/2005

2005/2006

2006/2007

2007/2008

2008\2009

Якісна успішність

60%

66%

51%

49%

52%

Відмінники

55

55

49

46

39

Медалісти

9

8

5

2

4

Свідоцтва з відзнакою

4

2

6

4

--

Призери ІІ етапу олімпіад

42

40

59

45

58

Призери ІІІ етапу олімпіад

16

6

14

12

10


У закладі протягом декількох років діє єдина загальношкільна система обліку відвідування учнями занять. Усі класні керівники та класоводи організовують щоденні звіти про відсутність учнів із зазначенням прізвищ у спеціальному журналі. Заступник директора з виховної роботи Лепестій Л.В. відслідковує надання довідок із лікарні, пояснювальних записок від батьків та інших документів, що свідчать про причину відсутності. Завдяки роботі класних керівників та адміністрації закладу пропуски учнями занять без поважних причин зведені до мінімуму.

^ V. Робота з педагогічними кадрами.

Укомплектованість закладу педагогічними кадрами протягом навчального року можна охарактеризувати як задовільну.

За навчальний рік звільнилося 2 вчителів. Мотиви звільнення: 1- вихід на пенсію за віком; 1- призов до лав Української армії.

Адміністрація закладу здійснила заходи щодо зміцнення складу педагогічних працівників, організувавши перехід до закладу фахівців на вакантні посади.

Якісний склад педагогічних кадрів був високий. Серед 48 працівників 8 мають звання «вчитель-методист», 11- «старший вчитель»; 23 вчителі вищої кваліфікаційної категорії; 6 - очолюють районні методичні об’єднання та творчі групи. Якісний склад – 65%.

Адміністрація закладу регулярно проводила виробничі наради, наради при директорові, оперативні методичні зустрічі, співбесіди з окремими вчителями з питань дотримання трудового законодавства педагогічними працівниками, виконання нормативних документів МОН України, що дало змогу оптимально організувати навчально-виховний процес.

^ VІ. Організаційно-методична робота.

Атестації минулого навчального року підлягало 14 вчителів. Пройшло чергову атестацію 12 працівників, позачергову – 2.

Вивчено 14 досвідів, авторських програм, методичних рекомендацій:

1.Дубровін О.Л. «Методичні рекомендації щодо використання опорних схем на уроках географії»;

2.Лепестій Л.В. « Методичні матеріали для викладання української мови у 8 класі»;

3.Котилевська Г.П. «Методичні рекомендації щодо активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках математики»;

4.Смоляр О.С. «Застосування інтерактивних технологій при здійсненні усного рахунку на уроках математики»;

5.Дубровіна В.М. « Методичні матеріали для здійснення оцінювання навчальних досягнень учнів 8 класу з української мови»;

6.Приймаченко Т.Г. «Методичні рекомендації щодо використання інтерактивних форм і методів роботи в системі початкової школи»;

7.Яшина Т.В. «Методичні рекомендації щодо організації навчальної діяльності учнів на уроках історії на основі використання історичних джерел»;

8.Тонковид Ф.С. « Робота вчителя в міжатестаційний період»;

9.Пугач Н.В. «Методичні матеріали для викладання курсу «Київщинознавство», Рідний край. Миронівщина». ( За авторською програмою, розробленою вчителем);

10.Грабар А.П. «Методичні рекомендації щодо розвитку творчих здібностей учнів у школі І ступеня»;

11.Отрощенко Ю.О. «Використання інтерактивних форм і методів навчання на уроках зарубіжної літератури»;

12.Кузьменко Н.М. «Розгорнуте планування уроків географії за темою : «Розрахункові демографічні задачі як засіб вивчення географії населення»;

13.Левко В.М. « Методичні рекомендації щодо використання особистісно- орієнтованих технологій навчання в процесі викладання біології»;

14.Міщенко М.І. « Розвиток зв’язного мовлення молодших школярів».

Районна атестаційна комісія відділу освіти 1 вчителю встановила вищу кваліфікаційну категорію, 9- підтвердила. Чотирьом учителям було підтверджено звання «старший вчитель», одному – встановлено. Звання «вчитель-методист» підтвердили 4 педагоги. Шкільна атестаційна комісія встановила І кваліфікаційну категорію 2 вчителям, ІІ – 2.

Підвищення кваліфікації при КОІПОПК пройшло 11 учителів закладу.

Учителі закладу брали участь у конкурсі «Учитель року – 2009». На районному етапі конкурсу вчитель англійської мови Василенко І.В. стала переможцем, а вчитель фізики Левіт А.Я. – призером.

Протягом минулого навчального року члени педагогічного колективу брали активну участь у роботі шкільних, районних та обласних семінарів та методичних об’єднань.

Ефективними були семінари заступників директора з навчально-виховної та з виховної роботи, які були проведені на базі закладу. Відділ освіти Миронівської РДА відзначив систему роботи заступника директора з виховної роботи Лепестій Л.В.

Виконання заходів річного плану забезпечувалося виконавцями вчасно. Проведено тематичних засідань педради – 7. Тематичних засідань наради при директорові – 38.

Значну увагу впродовж року приділяли впровадженню інноваційних технологій.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11Схожі:

Річний план миронівського нвк iconРічний план роботи миронівського нвк
На початку навчального року вся робота нвк була спланована та спрямована на єдину методичну проблему «Розвиток інтелектуально-творчого...
Річний план миронівського нвк iconПоложення про методичний кабінет миронівського нвк
Методичний кабінет Миронівського нвк є організуючим центром методичної роботи з педагогічними працівниками закладу. Діяльність методичного...
Річний план миронівського нвк iconІнформація про учнів Миронівського нвк, які стали переможцями та призерами ІІІ етапу олімпіад І конкурсів у 2011-2012 н р. та вчителів, які їх підготували № Прізвище, ім’я, по батькові учнів
Учитель-методист історії та првознавства Миронівського нвк тонковид Фаїна Станіславівна
Річний план миронівського нвк iconПоложення про методичну раду миронівського нвк загальні положення Методична рада створюється з метою координації діяльності всіх струк­турних підрозділів методичної служби Миронівського нвк
Рада є колективним суспільним органом, поєднує на добровільній основі співробітників закладу
Річний план миронівського нвк iconНаказ №83 Про підсумки районного огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху
Нвк, Дибинецького нвк, Медвинської зош, Побережківського нвк, Саварського нвк, Біївецького нвк, Бранепільського нвк, Іванівського...
Річний план миронівського нвк iconПлан роботи колективу Миронівського нвк над науково-методичною проблемою
Засідання методичної ради «Шляхи реалізації науково-методичної проблеми у 2012-2013 н р.»
Річний план миронівського нвк iconПлан роботи колективу Миронівського нвк над науково-методичною проблемою
Засідання методичної ради «Планування ІІ етапу роботи педколективу над проблем­ною темою»
Річний план миронівського нвк iconНаказ №84 Про підсумки районного фестивалю дружин юних пожежних
Зош №2, Богуславської зош №3, Вільхівецького нвк, Дибинецького нвк, Медвинської зош, Побережківського нвк, Саварського нвк, Біївецького...
Річний план миронівського нвк iconПлан роботи з обдарованими учнями миронівського нвк на 2012-2013 навчальний рік
...
Річний план миронівського нвк iconБанк даних обдарованих дітей миронівського нвк

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи