План роботи миронівського нвк icon

План роботи миронівського нвк
НазваПлан роботи миронівського нвк
Сторінка1/14
Дата конвертації01.05.2013
Розмір1.14 Mb.
ТипПлан роботи
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14

ЗАТВЕРДЖУЮ


Голова педагогічної ради

_____________

О.Л.Дубровін

29.08.2011 р.


Р І Ч Н И Й

ПЛАН РОБОТИ

МИРОНІВСЬКОГО НВК

НА 2011-2012 н.р.


м. Миронівка

2011р.


І. Організаційні питання навчального року

Як прогнозують учені, ХХІ століття буде століттям інформаційних технологій, глобальної комп'ютеризації виробництва. Життя вимагає інтелектуально розвиненої особистості і разом із цим толерантної, відкритої до спілкування й розвитку. Провідні освітянські документи визначають компетентнісно орієнтований підхід пріоритетом розвитку сучасної вітчизняної системи освіти. Конец формы

У зв’язку з цим педагогічний колектив Миронівського НВК у 2010-2011 навчальному році розпочав роботу над новою науково-методичною проблемою «Формування компетентної особистості для життя в інформаційному суспільстві».

На початку навчального року вся робота НВК була спланована, оскільки план роботи – важлива ланка діяльності педагогічного колективу. Від наукової обґрунтованості планування залежать результати діяльності колективу. Були видані накази з основної діяльності закладу на 1 вересня 2010 р.

У травні 2011 р. адміністрацією НВК було проаналізовано виконання навчальних програм з базових дисциплін навчального плану за навчальний рік. Було перевірено виконання теоретичної та практичної частини програми, проаналізовано ведення класних журналів, відповідність записів у журналах календарно-тематичному плануванню учителів, зведені звіти вчителів про виконання навчальних програм.

Наслідки перевірки свідчать про те, що в основному теоретичний курс вивчено. Проведено заплановані, відповідно до навчальних програм, види робіт (практична частина програми): практичні та лабораторні роботи, уроки розвитку зв’язного мовлення та позакласного читання, літератури рідного краю, обов’язкові види роботи з української мови (перевірка мовних знань та вмінь учнів, аудіювання, читання вголос/ мовчки, усний переказ/ твір, письмові роботи – диктант/ переказ/ твір), екскурсії, тематичні перевірки знань учнів, контрольні твори з української та світової літератур.

Але поряд з цим є недоліки у виконанні як теоретичної, так і практичної частини програми. Протягом навчального року 28 вчителів закладу певний час були відсутні на роботі у зв’язку з хворобою, навчанням, серед них 9 педагогів були відсутні по 3 і більше разів. Адміністрацією НВК по можливості здійснювалася рівноцінна заміна уроків під час хвороби вчителів, перебування педагогів на курсах підвищення кваліфікації. Всього протягом року замінено 1270 уроків.

Враховуючи це, станом на кінець навчального року з деяких предметів фактично проведено меншу кількість годин, ніж заплановано на початку навчального року, а навчальні програми виконано за рахунок ущільнення навчального матеріалу. (Детальна інформація з даного питання міститься у відповідному наказі № 50 від 25 травня 2011р.)

У зв’язку з цим заступникам директора з навчально-виховної роботи, керівникам методичних об’єднань на першому засіданні глибоко проаналізувати стан виконання навчальних програм за 2010-2011 навчальний рік та опрацювати практичну частину змісту навчальних програм. А всім класоводам та вчителям-предметникам розробляти календарно-тематичне планування із запасом годин на повторення на випадок карантину, святкових днів та інших непередбачених ситуацій. Особливо уважно потрібно поставитися до методичних рекомендацій щодо ущільнення навчального матеріалу у зв’язку з проведенням у 2012р.в Україні чемпіонату світу з футболу.

Відповідно до робочого навчального плану НВК за рахунок його варіативної складової було організовано факультативні заняття з української мови, правознавства, історії, англійської мови, художньої культури, економіки, біології, хімії; організовано роботу МАН (секції української мови, географії, хімії), гуртків, до участі в яких залучено здібних школярів. На заняттях учні поглиблено опрацьовували навчальний матеріал з предметів, розв’язували творчі завдання, писали науково-дослідницькі роботи, що забезпечило високі результати учням НВК під час їх участі в різного роду конкурсах та олімпіадах.

ІІ. Аналіз результативності участі учнів НВК в олімпіадах із навчальних предметів, конкурсах та змаганнях

У ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ХІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика та мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка взяли участь 87 учнів НВК. Результати показали, що педагогічним колективом проводиться робота з розвитку інтересів учнів до знань. Із завданнями 70% учасників олімпіад та конкурсу справилися відмінно. Глибокі знання показали учні на олімпіадах з історії, правознавства, світової літератури, біології, образотворчого мистецтва, української мови та літератури, трудового навчання, англійської мови.

Усього учні НВК у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад, Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика та мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка ибороли 60 призових місць, серед них : І – 31 місце, ІІ – 21 місць, ІІІ – 8 місць.

Високі результати на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад продемонстрували такі учні: Смаголь Юлія виборола 4 призових місця: І з української мови й літератури та хімії, ІІ з біології та математики; Динник Юлія стала переможцем трьох олімпіад: з історії, правознавства та образотворчого мистецтва; Буценко Ірина виборола І місце на олімпіаді з історії і стала призером на олімпіадах із світової літератури та педагогіки і психології; Дмитрук Богдан став переможцем олімпіади з математики та призером з української мови та хімії; Добробаба Анастасія перемогла у районному етапі олімпіади з української мови та літератури, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з української мови та стала призером олімпіади з англійської мови.

По два призових місця принесли нашому закладу учні: Яценко Богдан (11-Б), Калайда Сергій (10-А), Бородатова Аліна (10-Б), Зозуля Інна (9-А), Донченко Олексій (8-Б), Глоба Богдан (8-В).

24 учителі НВК підготували переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Серед них найбільшу кількість призерів підготували Дубровіна В.М., Гулігас О.В., Панченко Л.В., Левко В.М., Отрощенко Ю.В., Кузьменко Н.М., Тонковид Ф.С., Харченко Г.О.

25 учнів НВК брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад, Міжнародних конкурсів з української мови ім. П. Яцика і мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка та вибороли 10 призових місць. Це:

 1. Донченко Олексій – учень 8-Б класу – І місце з української мови й літератури та ІІ місце у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Шевченка;

 2. Адамчук Вадим – учень 3-А класу – І місце у конкурсі з української мови ім.П.Яцика;

 3. Буценко Ірина – учениця 11-А класу – ІІ місце з історії;

 4. Некращук Олена – учениця 8-Б касу – ІІ місце із світової літератури;

 5. Добробаба Анастасія – учениця 10-Б класу – ІІІ місце з української мови та літератури;

 6. Динник Юлія – учениця 10-Б класу – ІІІ місце з історії;

 7. Смаголь Юлія – учениця 11-Б класу – ІІІ місце з хімії;

 8. Кривов’яз Євгенія – учениця 8-Б класу – ІІІ місце з біології;

 9. Кулакова Тетяна – учениця 7-А класу – ІІІ місце з образотворчого мистецтва.

Призерів ІІІ етапу олімпіад та конкурсів підготували вчителі: ДубровінаВ.М. (3 призери), Тонковид Ф.С. (2 призери), Міщенко М.І., Майсус Л.Г., Панченко Л.В., Левко В.М., ГулігасО.В.).

Учасниками ІV етапу конкурсів з української мови ім. П.Яцика та мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка стали Донченко Олексій (8-Б клас) та Адамчук Вадим (3-А клас), яких підготували Дубровіна В.М. та Міщенко М.І. Донченко Олексій став призером ІV етапу конкурсу імені Шевченка.

З метою виявлення, підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві у НВК працювали три секції МАН: «Українська мова», «Хімія» та «Географія».

Беручи участь у районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, учні Добробаба Анастасія, Бородатова Аліна та Отрощенко Владислав стали переможцями у його своїх номінаціях, представляли район на обласному етапі даного конкурсу і досягли таких успіхів:

 • учениця 10-Б класу Добробаба Анастасія з науково-дослідницькою роботою «Екзотизми в сучасній українській мові» (керівник – Дубровіна В.М.) посіла ІІІ місце;

 • учень 10-Б класу Отрощенко Владислав з науково-дослідницькою роботою «Радон – друг чи ворог» (керівник – Кузьменко Н.М.) посів ІІІ місце.

Успішним був 2010/2011 навчальний рік і для наших спортсменів. Команди учнів стали призерами районних змагань із шашок, ручного м’яча, баскетболу, волейболу, футболу тощо. На районних змаганнях з волейболу команда дівчат закладу одержала перемогу і брала участь у обласних змаганнях, як і команда дівчат з баскетболу. Перемогою для команди хлопців 11-х класів закінчилася і районна спартакіада з курсу «Захист Вітчизни». Серед кращих спортсменів нашого закладу можна назвати наступних: учні 8-Б Левко Назар та Марусенко Олег, учениці 9-А Безкровна Вероніка та Суслова Віта, учні 10-Б Бутко Дмитро, Дяченко Юрій, Окоча Андрій, Бородатова Аліна, Кривов’яз Тетяна, Омельченко Анастасія, Прищепа Аліна, учениця 10-В Куц Вікторія, одинадцятикласники Втюрін Володимир, Іванюк Богдан, Козубенко Антон, Северин Анатолій, Федоренко Сергій.

Аналіз результативності виступу учнівської команди Миронівського НВК на Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, порівняльні результати виступу команди у попередні роки свідчать про те, що педколективом проводиться ґрунтовна робота щодо розвитку інтересів учнів до поглиблення знань з базових дисциплін, на рівні організована робота з обдарованими дітьми. Цьому, зокрема, сприяє створення профільних класів, гурткова робота, факультативні, індивідуальні та групові заняття, інтелектуальні ігри та конкурси в позаурочний час.

ІІІ. Результативність навчально-виховного процесу

З метою перевірки рівня підготовленості учнів, рівня знань з базових навчальних предметів у кінці 2010/2011 навчального року були проведені контрольні зрізи досягнень учнів з основ наук. Аналіз перевірки результатів контрольних робіт показав, що більшість учнів класу мають високий та достатній рівень знань з наступних предметів:

^ З української мови


3-А – 89%

3-Б – 100 %

4-А – 95%

4-Б- 92%

10-А – 70%

5-Б -78%

5-А – 74%

7-А – 78%

8-А – 78%

8-В – 80%

11-Б – 100%

9-А -92%

Учитель

Міщенко М.І.

Тарасенко Л.П.

Іщенко Г.І.

Грабар А.П.

Ткаченко О.М.

Лепестій Л.В.

Поліщук Г.В.

Харченко Г.О.

Лепестій Л.В.

Харченко Г.О.

Харченко Г.О.

Поліщук Г.В.

Історія


5-А – 100%

5-Б – 78%

Яшина Т.В.

Глоба В.В.

^ Англійська мова

8-В – 75%

6-А – 79%

Василенко І.В.

Василенко І.В.

Математика

3-Б – 71%

4-А – 86%

4-Б – 95%

6-А – 75%

7-А(г)-78%

8-В(г)-79%

10-Б(а)– 86%

10-Б(г)-100%

11-Б(г)-100%

Тарасенко Л.П.

Іщенко Г.І.

Грабар А.П.

Котилевська Г.П.

Пастушенко Т.Ю.

Гамарник В.М.

Ковалишина О.В.

Ковалишина О.В.

Смоляр О.С.

Географія

10-А – 100%

10-Б – 100%

Кузьменко Н.М.

Фізика

10-Б – 90%

Зозуля В.І.

Біологія

7-Б – 93%

8-А – 87%

8-Б – 70%

9-А – 91%

10-А – 91%

11-Б – 100%

Левко В.І.


Хімія

11-Б -100%

Панченко Л.В.


Більшість учнів класу мають середній та початковий рівень сформованості вмінь та практичних навичок (низький показник коефіцієнта результативності та якості знань) з таких предметів:


^ Англійська мова


7-Б – 34%

Учитель

Діденко Л.О.

Історія


8-Б – 37%

Буряк І.М.

Математика

9-Б(а) - 25%

9-Б(г) – 26%

11-А(а)– 38%

11-А(г)– 25%

10-В(а)-33%

10-В(г)-0%

Пастушенко Т.Ю.


Ковалишина О.В.

Біологія

10-В – 17%

Левко В.М.

Хімія

10-В- 20%

Панченко Л.В.

Фізика

9-Б – 27%

10-А – 27%

10-В – 14%

Левіт А.Я.

Зозуля В.І.

Викликає занепокоєння також значна розбіжність у річному оцінюванні та оцінюванні з ДПА у 4-х класах з математики та читання:

Математика

Високий рівень

^ Достатній рівень

Середній рівень

ДПА

28

14

4

Річне оцінювання

9

35

3

Читання

Високий рівень

Достатній рівень

Середній рівень

ДПА

20

23

3

Річне оцінювання

36

10

1


У зв’язку з цим керівникам предметних методичних об’єднань потрібно глибоко проаналізувати результати контрольних робіт, розробити комплекс заходів щодо підвищення якості знань учнів з навчальних предметів відповідно до рекомендацій, поданих у наказах за наслідками адміністративних контрольних робіт та опрацювати на засіданнях ШМО методику аналізу контрольних робіт.

За наслідками аналізу рівня навчальних досягнень учнівських колективів найвищий рівень успішності показали учні таких класів: 11-Б (100% якісної успішності), 10-Б (93% якісної успішності).

Найнижчі результати успішності мають учнівські колективи 7-Б (35% якісної успішності), 9-Б (30% якісної успішності), 10-В (0% якісної успішності).

Серед 454 учнів (станом на 28.05. 2011р.) оцінювалось 368. З них мають високий та достатній рівень навчальних досягнень -188 учнів ( 52%).

Навчальних досягнень початкового рівня за результатами ІІ семестру та навчального року учні нашого закладу не показали.

Проводячи оцінювання з основ наук учителям закладу слід дотримуватися вимог програм та методичних рекомендацій МОН України щодо їх кількості, обсягу та складності.

Необхідно звернути увагу на те, що результати успішності учнів 5-х класів в порівнянні її з рівнем навчальних досягнень у початковій школі в основному співпадають, що свідчить про об’єктивність оцінювання вчителями.

Аналіз якості навчальних досягнень учнів за останні 5 років свідчить про активну роботу вчителів закладу по формуванню компетентностей учнів, розвитку їхніх здібностей та інтересів.

Показники

2006/2007

2007/2008

2008/2009

2009/2010

2010/2011

Якісна успішність

51%

49%

52%

53%

52%

Відмінники

49

46

39

37

35

Медалісти

5

2

4

4

--

Свідоцтва з відзнакою

6

4

--

1

--

Призери ІІ етапу олімпіад

59

45

58

49

60

Призери ІІІ етапу олімпіад

14

12

10

8

12
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   14Схожі:

План роботи миронівського нвк iconРічний план миронівського нвк
У 2008/2009 н р робота колективу Миронівського нвк була спрямована на єдину методичну проблему «Розвиток інтелектуально-творчого...
План роботи миронівського нвк iconПоложення про методичний кабінет миронівського нвк
Методичний кабінет Миронівського нвк є організуючим центром методичної роботи з педагогічними працівниками закладу. Діяльність методичного...
План роботи миронівського нвк iconРічний план роботи миронівського нвк
На початку навчального року вся робота нвк була спланована та спрямована на єдину методичну проблему «Розвиток інтелектуально-творчого...
План роботи миронівського нвк iconПлан роботи колективу Миронівського нвк над науково-методичною проблемою
Засідання методичної ради «Планування ІІ етапу роботи педколективу над проблем­ною темою»
План роботи миронівського нвк iconПлан роботи з обдарованими учнями миронівського нвк на 2012-2013 навчальний рік
...
План роботи миронівського нвк iconПлан роботи колективу Миронівського нвк над проблемною темою Формування компетентної особистості для життя в інформаційному суспільстві
Засідання методичної ради «Створення системи роботи педколективу над проблем­ною темою»
План роботи миронівського нвк iconІнформація про учнів Миронівського нвк, які стали переможцями та призерами ІІІ етапу олімпіад І конкурсів у 2011-2012 н р. та вчителів, які їх підготували № Прізвище, ім’я, по батькові учнів
Учитель-методист історії та првознавства Миронівського нвк тонковид Фаїна Станіславівна
План роботи миронівського нвк iconПоложення про методичну раду миронівського нвк загальні положення Методична рада створюється з метою координації діяльності всіх струк­турних підрозділів методичної служби Миронівського нвк
Рада є колективним суспільним органом, поєднує на добровільній основі співробітників закладу
План роботи миронівського нвк iconПлан роботи колективу Миронівського нвк над науково-методичною проблемою
Засідання методичної ради «Шляхи реалізації науково-методичної проблеми у 2012-2013 н р.»
План роботи миронівського нвк iconНаказ №83 Про підсумки районного огляду-конкурсу роботи загонів юних інспекторів руху
Нвк, Дибинецького нвк, Медвинської зош, Побережківського нвк, Саварського нвк, Біївецького нвк, Бранепільського нвк, Іванівського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи