Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація icon

Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація
Скачати 37.78 Kb.
НазваЛіга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація
Дата конвертації29.01.2013
Розмір37.78 Kb.
ТипЗакон

Cистеми інформаційно-правового забезпечення ЛІГА:ЗАКОН

Системи ЛІГА:ЗАКОН – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація, яка готується з використанням сучасних технологій і надається користувачу:

у повному обсязі;

в актуальному стані;

у найкоротші терміни.

САМЕ ДЛЯ ЦЬОГО СТВОРЕНІ СИСТЕМИ ЛІГА:ЗАКОН

Різноманітну нормативно-правову, економічну, консультаційну, довідкову та новинну інформацію системи ЛІГА:ЗАКОН надають у чітко структурованій та зручно класифікованій формі. Системи дозволяють з легкістю, у лічені секунди знайти необхідне у величезному масиві інформації. Щоденне оновлення систем, а для деяких видів інформації – щогодинне, дозволяє користувачеві завжди мати під рукою актуальні матеріали.

Для задоволення інформаційних потреб як одного конкретного фахівця чи підрозділу, так і організації в цілому, незалежно від того, малий це бізнес чи велика корпорація, Центром „ЛІГА” розроблена широка лінійка систем інформаційно-правового забезпечення ЛІГА:ЗАКОН:

  • ^ Спеціалізовані інформаційно-правові системи

ЛІГА:Бухгалтер - для щоденної роботи бухгалтерів, аудиторів, консультантів, підприємців.

ЛІГА:ЗАКОН Класик - для юристів державних установ, бюджетних організацій, судів, бібліотек, нотаріальних контор й інших організацій, де необхідна переважно нормативно-правова інформація.

^ ЛІГА:ЗАКОН Юрист - для юридичних підрозділів підприємств та організацій. Забезпечує оперативний доступ до всього спектра актуальної правової інформації й оснащена різними інструментами для аналітичної роботи з правовою інформацією.

  • ^ Системи комплексного інформаційно-правового забезпечення

ЛІГА:Бізнес - для підприємств малого і середнього бізнесу. Призначена для всіх, хто використовує у своїй роботі різноманітну ділову та правову бізнес-інформацію.

ЛІГА:Еліт - потужна система комплексного інформаційно-правового забезпечення діяльності середніх і великих підприємств, яким важлива актуальна ділова та правова інформація в максимальному обсязі.

ЛІГА:Корпорація - для відомств і організацій, які мають філії та представництва. Вирішує питання інформаційного забезпечення центрального апарату та різних територіально віддалених підрозділів та руху внутрівідомчих інформаційних потоків.

Для більш простих завдань довідкового характеру розроблено ряд спеціалізованих тематичних CD-довідників, що знайшли широку популярність у бухгалтерів, аудиторів, менеджерів зовнішньоекономічної діяльності, економістів, керівників компаній по всій Україні:

ЛІГА:Практик

ЛІГА:Консультант бухгалтера

Сьогодні з системами ЛІГА:ЗАКОН щодня працює 65 тисяч користувачів по всій Україні, безпосередньо з Центром ЛІГА чи його регіональними Партнерами. Серед користувачів систем ЛІГА:ЗАКОН фахівці та компанії Росії, Білорусі, Чехії, Угорщини, Польщі, Великобританії, США.

^ Функціональні можливості систем ЛІГА:ЗАКОН дозволяють з легкістю і зручністю працювати з найпотужнішими базами даних, що нараховують більше 300 тисяч документів.

Системи ЛІГА:ЗАКОН виділяються:

  • ЯКІСТЮ – з 1999 року в Центрі “ЛІГА” впроваджена і працює система якості, сертифікована на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Система якості дозволяє контролювати всі процеси створення і супроводження інформаційно-програмних продуктів від їхньої розробки, інформаційного наповнення до сервісного обслуговування.

  • ОПЕРАТИВНІСТЮ – актуальність інформації відіграє вирішальну роль у прийнятті рішень. Центр “ЛІГА” піклується про те, щоб користувачі систем ЛІГА:ЗАКОН отримували нові документи якомога швидше. Від моменту прийняття документа до його надходження до системи проходить від 1 до 3 діб.

  • НАДІЙНІСТЮ – центр „ЛІГА” з 1991 року працює на інформаційному ринку України. Інформаційно-правові пошукові системи ЛІГА:ЗАКОН уже протягом багатьох років щодня використовуються в роботі державних органів, банків і провідних підприємств України. Серед них Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів України, Державна податкова адміністрація, Міністерство юстиції, Верховний Суд України, Міністерство фінансів, Національний банк, Фонд держмайна, Державна митна служба та всі митні установи, суди, державні та комерційні банки, аудиторські та юридичні фірми, засоби масової інформації та багато інших підприємств та установ.

  • ДОСТОВІРНІСТЮ - понад 75 прямих договорів з органами влади – першоджерелами нормативно-правової інформації. Тексти систем ЛІГА:ЗАКОН перевірені Міністерством юстиції при включенні до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. Інформаційно-аналітичний центр „ЛІГА” як технічний Адміністратор Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів надає користувачам систем ЛІГА:ЗАКОН можливість доступу до еталонних копій інформаційного фонду Реєстру.

Системи ЛІГА:ЗАКОН оновлюються:

щодня за допомогою e-mail.

через FTP-сервер та HTTP-сервер НВЦ “Мережа”.

1, 2 і 4 рази на місяць на CD-диску кур'єрською поштою або кур`єром.

Пільги абонентам систем ЛІГА:Закон.

До кожної системи ЛІГА:ЗАКОН щомісячно надається певна кількість бонусних юнітів для користування. Якщо в роботі Вам оперативно знадобляться тексти документів, яких немає у Вашій конфігурації системи, скористайтеся бонусним доступом до Правового сервера порталу ЛІГА Online (www.liga.net).Схожі:

Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconДокументи
1. /нормативно-правова база ДНЗ/193_170-634 зош . днз.doc
2. /нормативно-правова...

Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconДокументи
1. /нормативно-правова база ДНЗ/193_170-634 зош . днз.doc
2. /нормативно-правова...

Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconДокументи
1. /нормативно правова база для вчител_в/pozashkilna osvita.doc
2. /нормативно...

Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconДокументи
1. /Нормативно-правова база _нклюзивнох осв_ти/1_9-694.doc
2. /Нормативно-правова...

Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconТема 15. Правова свідомість та правова культура
Поняття та система правосвідомості: правова ідеологія, правова психологія, правова поведінка
Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconЗакон України "Про освіту" (п. 4, ст. 54) від 23 березня 1996 р
Нормативно-правова база для органіазції та проведення в закладах освіти роботи з атестації педагогічних працівників
Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація icon1 Коротка характеристика системи "ліга: закон"
Ці системи можуть входити до армів юриста, бухгалтера, менеджера, банкіра. Ними можуть користуватися всі, хто бажає отримати інформаційну...
Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconЗакон України «Про освіту» (п. 4, ст ) від 23 березня 1996 року
Нормативно-правова база для організації та проведення в закладах освіти роботи з атестацій педагогічних працівників
Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconІнформація про роботу педагогічного колективу Полянської зош І-ІІІ ступенів з питань виховної роботи
Опрацьована, вивчена, проаналізована І систематизована нормативно-правова документація з даного питання. А саме
Ліга: закон – це Актуальна Нормативно-Правова та Ділова інформація iconНормативно-правова база

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи