Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік icon

Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік
Скачати 54.52 Kb.
НазваПрограма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік
Дата конвертації19.10.2013
Розмір54.52 Kb.
ТипПрограма

СХВАЛЕНО

розпорядження

голови Носівської райдержадміністрації


від «__» червня 2012 року № ____
ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням __ сесії

Носівської районної ради

шостого скликання

від «__» __________2012 рокуПРОГРАМА

ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік


м. Носівка

2012 рік


Вступ

З метою покращення соціально-економічного становища району, поліпшення його інвестиційного іміджу та створення умов для безпечного і повноцінного життя, праці і відпочинку населення Носівського району, виникла необхідність змінити на краще ситуацію у сфері дорожнього господарства району.

Проблеми у сфері дорожнього господарства району завжди знаходяться в центрі уваги Носівської райдержадміністрації. Від того, як вирішуються проблеми даної галузі на державному та регіональному рівнях, залежить життєдіяльність, соціальна стабільність та інвестиційна привабливість району.

На даний час органи місцевого самоврядування спільно з районною державною адміністрацією прикладають всіх зусиль для утримання дорожньої мережі у належному стані, займаються вирішенням питань благоустрою, організовують громадськість, проводять роз’яснювальну роботу по правилах утримання територій.

Однією з нагальних і найбільш болючих є проблема капітального ремонту доріг комунальної власності у районному центрі та їхнє утримання в належному стані.

Основою для розроблення даної Програми є Закони України «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 р. № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» (із змінами), №235 від 29.02.2012 р. «Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах», розпорядження голови облдержадміністрації від 11.04.2012 р. № 126 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах».


  1. Головні цілі та завдання


Основними цілями та завданнями даної Програми є:

- розвиток дорожньої інфраструктури та створення безпечних умов дорожнього руху на території міста і населених пунктів району;

- покращення соціально-економічного розвитку району, поліпшення інвестиційного іміджу за рахунок ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності району;

- забезпечення життєво важливих інтересів населення, об’єктів, підприємств, установ, організацій району незалежно від форм власності в дорожній доступності.

2. Оцінка поточної ситуації

2.1. Загальна характеристика району

Носівський район знаходиться у південній частині Чернігівської області, в поліській зоні Придніпровської низовини. Площа 115,2 тис. га, 3,9% території області. Близько 15% території району вкрито лісами.

Район межує з Бобровицьким, Козелецьким, Куликівським, Ніжинським, Прилуцьким районами Чернігівської області і Згурівським районом Київської області. Має пряме автомобільне сполучення з обласним центром – 100 км., з столицею України – 130 км.

Основними галузями району є сільське господарство, переробна та харчова промисловості. На даний час в районі працює 117 підприємств, установ організацій, що мають статус юридичної особи, і близько 1100 фізичних осіб – підприємців. Для здійснення своєї господарської діяльності практично всі вони використовують транспортні засоби, часто – великої місткості і тоннажу. Через район проходить дорога міжнародного значення М-02 Київ-Москва протяжністю 23 км. Значна частина транзитних транспортних потоків проходить через населені пункти, суттєве транспортне навантаження на дорожнє покриття створюють підприємства і підприємці, що здійснюють свою господарську діяльність у районі.

Через населені пункти також проходять внутрішні і міжрайонні пасажирські маршрути, які забезпечують автобусні перевезення пасажирів району та області.

Тому у зв’язку зі значним транспортним навантаженням шляхова мережа втрачає свої експлуатаційні якості і потребує виконання робіт з утримання та капітального ремонту. На даний час здійснюється у більшості випадків поточний ямковий ремонт дорожнього покриття, який не має довготривалого ефекту і через деякий час потребує його повторного здійснення. Більш економічно вигідним за ямковий ремонт є капітальний ремонт дорожнього покриття, що відповідає всім сучасним стандартам та буде служити десятки років.

Носівський район має досить розвинену вуличну мережу. У районі налічується 502 вулиці і провулки загальною протяжністю 458,2 км. З них: з асфальтобетонним покриттям – 222,3 км, з покриттям чорне шосе – 17,7 км, з білим щебеневим гравійним покриттям – 14,0 км, бруківкою – 2,4 км, з ґрунтовим покриттям – 201,9 км.


^ 2.2. Здійснення благоустрою населених пунктів району

та ремонту доріг

Підприємством, яке здійснює ремонтні роботи доріг, на території району є філія «Носівський райавтодор» Чернігівського облавтодору.

Його основними видами діяльності є ремонт доріг, благоустрій вулиць, будівництво тротуарів, благоустрій територій, в тому числі очистка населених пунктів від снігу в зимовий період.

Підприємство має необхідні штати інженерно-технічних працівників, кваліфікованих службовців та робітників.

На підприємстві є всі можливості для задіяння виробничих потужностей у повному обсязі, хоча значна частина обладнання і устаткування потребує заміни на більш сучасне.

3. Фінансування

Фінансування програми здійснюється на підставі Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», рішень районної, сільських та міської рад.

Джерелом фінансування програми є кошти субвенції з державного бюджету в загальній сумі 649,2 тис.грн. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 11.04.2012 р. № 126 визначений перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності в населених пунктах, на які спрямовуються кошти субвенції в 2012 році в т.ч.:

- капітальний ремонт вул. Суворова м. Носівка – 441,7 тис. грн.,

- поточний ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності Носівської міської ради – 207,5 тис.грн.

В частині капітальних видатків виконавцем програми (замовником) визначене управління капітального будівництва обласної державної адміністрації (через відсутність відповідної структури в райдерж-адміністрації). Головним розпорядником визначено райдержадміністрацію.

В частині поточних видатків виконавцем (замовником) і головним розпорядником коштів визначено Носівську міську раду.

Витрати, пов'язані з ремонтом і утриманням автомобільних доріг, здійснюються за рахунок бюджетних та інших коштів для реалізації програм розвитку дорожнього господарства України з метою підвищення соціального рівня життя населення, забезпечення автомобільних перевезень пасажирів та вантажів, оздоровлення екологічної обстановки, створення на дорогах належних умов безпеки руху та сучасних елементів дорожнього сервісу, зменшення збитків через незадовільні дорожні умови.

^ Очікувані результати

Таким чином, одним із першочергових завдань для району є раціональне фінансування галузі дорожнього господарства, а саме: виділення коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності.

Вирішення цих проблем дозволить покращити імідж району, що призведе до покращення соціально-економічного розвитку району в цілому, поліпшення інвестиційного клімату, сприятиме залученню нових інвестицій у район, дозволить розвиватися діючим підприємствам району, створенню нових суб’єктів господарської діяльності, забезпечить повноцінне проживання, роботу і відпочинок мешканців району.Схожі:

Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconПро затвердження переліків об’єктів будівництва, реконструкції, ремонтів та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського
Вництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах (зі змінами), з метою здійснення...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconПрограма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2013 рік
З метою покращення соціально-економічного становища району, поліпшення його інвестиційного іміджу та створення умов для безпечного...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconПро затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Краснокутського району, які в 2014 році пропонуються для фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету
Бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах,...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconРозпорядження 25 липня 2012 року смт Близнюки №873 Про невідкладні заходи по виконанню робіт з ремонту вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах Близнюківського району,
Про невідкладні заходи по виконанню робіт з ремонту вулиць та доріг комунальної власності у населених пунктах Близнюківського району,...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconРозпорядження 30. 05. 2013 Валки №159
Про визначення замовника робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconРішення районної ради від 21 грудня 2012 року №185 "Про районний бюджет на 2013 рік"
«Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconРішення ХХХІV сесія VІ скликання від 12 жовтня 2012 року №757 Про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць І доріг комунальної власності
Збільшити доходну частину по спеціальному фонду бюджету по коду 41035000 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво,...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconРішення від травня 2013 року №. Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього комплексу Краснокутського району на 2012-2016 роки
Ної ради від 22 грудня 2011 року №293-vі, з метою забезпечення ефективного використання коштів субвенції державного бюджету на виконання...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconРішення районної ради від 27. 12. 2012 року №286
Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності...
Програма ремонту та утримання вулиць І доріг комунальної власності у населених пунктах Носівського району на 2012 рік iconРозпорядження " 25 " 06 2012 р. №406-р Про внесення змін до Переліку об’єктів дорожнього господарства комунальної власності, затвердженого розпорядженням облдержадміністрації від 20. 04. 2012 №275-р
Внести зміни до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи