Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів icon

Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів
Скачати 42.73 Kb.
НазваУмови участі у XVІІ білоруській конференції учнів
Дата конвертації14.12.2012
Розмір42.73 Kb.
ТипДокументи

Директору школи


Доводимо до вашого відома, що на виконання завдань державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю щодо міжнародного співробітництва Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводить відбір учасників і формування делегації від України на XVІІ Білоруську конференцію учнів.

Для участі у відбірковому етапі Конференції необхідно до 28 грудня 2012 року зареєструватися на сторінці конкурсу http://nenc.gov.ua/bilorus та надіслати копію заявки на електронну адресу center@ukrpost.net.

Умови участі у конференції розміщено на сайті відділу освіти.

Інформацію щодо участі у конференції подати у БДЮТ до 20 грудня 2012 року.


Начальник відділу освіти О.І.Токаренко


^ Умови участі у XVІІ Білоруській конференції учнів


За форматом XVІІ Білоруська конференція учнів – є конкурсом дослідницьких робіт. До участі в Конференції запрошуються учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів віком від 13 до 18 років включно (9-11 класи).

Процес реєстрації включає заповнення заявки учасника та завантаження тез проекту.

Тези – це короткий опис виконаної роботи українською мовою. Тези мають містити терміни проведення дослідження й оглядовий опис дослідження: короткий опис цілей проекту, процедури дослідження, зібрані дані, зроблені висновки та можливі варіанти практичного застосування. Тези не повинні містити детальні подробиці та міркування. Обсяг тез не повинен перевищувати 6000 знаків.

Протягом заочного відбіркового етапу організаційним комітетом на підставі поданих тез визначаються учасники, які отримають право представляти Україну на XVІ Білоруській конференції учнів, яка відбудеться 22-24 лютого 2013 року на базі навчального закладу «Мінський державний обласний ліцей».

Очний етап Білоруської конференції учнів проводиться за категоріями:

  • астрономія

  • біологія

  • інформатика

  • математика

  • фізика

  • хімія

Учасники, які отримають право представляти Україну на Конференції повинні будуть надіслати на поштову адресу оргкомітету наукову роботу російською мовою (мова спілкування на Конференції).

Обсяг роботи не повинен перевищувати 10 сторінок формату А4 (в секції біологія обсяг роботи до 20 сторінок; в секції інформатики бажано надіслати матеріали на електронних носіях.

Структура наукової роботи

Титульна сторінка із зазначенням теми дослідження (назви роботи), прізвища, імені та по батькові автора (авторів) та наукового керівника, повна назва навчального закладу.

Зміст, який включає назву структурних частин роботи з нумерацією відповідних сторінок.

Вступ в якому наводиться опис досліджуваної проблеми (обґрунтовується актуальність теми дослідження, робиться короткий огляд відомих даних і літератури, формулюються цілі та завдання дослідження, вихідні ідеї та гіпотези).

Основна частина, у якій залежно від специфіки предмета і теми дослідження, описуються:

  • методи дослідження(загальна методика досліджень, використані або самостійно побудовані математичні чи інші моделі тощо);

  • ідеї та методи доказів (при необхідності даються повні докази);

  • використані технології, обладнання, прилади;

  • експериментальні дані (опис дослідів, експериментів, спостережень і т. п. ; відео-фото й інші матеріали).

Висновок, в якому коротко формулюються основні результати, а також проводиться їх аналіз; загальні висновки, що включають дані про ступінь новизни отриманих результатів, можливої теоретичної та/або практичної значущості, напрямки подальших досліджень; у разі, якщо робота проводилася із залученням вчених та обладнання сторонніх організацій (наприклад, санепідемстанції), то необхідно вказати, яка частина роботи проводилась самостійно, а яка із залученням відповідних приладів та спеціалістів).

Результати участі команди із України у 2012 р.:

Дипломом І ступеня нагороджено Ємець Ганну Олегівну, ученицю 11 класу Комунального навчального закладу «Хіміко-екологічний ліцей» м. Дніпропетровська, вихованку Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Тема проекту: «Отримання вольфраму і карбіду вольфраму селективною переробкою брухту твердих сплавів». Категорія: «Хімія».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Ольхову Анастасію Олегівну, ученицю 10 класу Харківської спеціалізованої школи №99, вихованку Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Тема проекту: «Нові флуоресцентні зонди та мітки для біофізичних досліджень на основі 2,6 – піридиндикарбонової кислоти». Категорія: «Хімія».

Дипломом ІІ ступеня нагороджено Гаражину Анну Валеріївну, ученицю 9 класу, вихованку Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Тема проекту: «Вплив електромагнітного випромінювання на біологічні показники тутового шовкопряду». Категорія: «Біологія».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено Ситника Сергія Вікторовича, учня 10 класу Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, вихованця КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Тема проекту: «Вирощування ряски». Категорія: «Біологія».

Заохочувальний приз отримав Корецький Віталій Олегович, учень 11 класу Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, вихованця КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Тема проекту: «Автоматичний прилад для підкачування повітряних камер колес». Категорія: «Фізика».

Адреса оргкомітету: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр.

Для довідок: тел. (044) 430-02Схожі:

Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconУмови участі у Білоруській конференції учнів
У 2011 році Україна вперше виступила повноправною країною-учасницею щорічної Білоруської конференції учнів (далі Конференція)
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconУмови участі в конференції
Витрати на проживання (для іногородніх) та харчування учасники конференції несуть самостійно. Матеріали, що не відповідають тематиці,...
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconУмови участі у конференції: Для участі у конференції необхідно до 25 березня 2008 року
Кафедра економіки підприємства Львівської комерційної академії проводить 15 квітня 2008 року міжвузівську науково-практичну конференцію...
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconУмови участі у конференції
Тези доповідей, заявку на участь у Конференції, ксерокопію квитанції про оплату оргвнеску необхідно надіслати разом з диском типу...
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconПолтавська обласна державна адміністрація Головне управління освіти і науки
Направляємо для ознайомлення та використання у роботі інформаційний лист про напрями роботи, календар, форми й умови участі, вимоги...
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconУмови участі у конференції
«Тема» зазначати своє П.І. Б. та внз, вкладені файли називати із зазначенням прізвища автора, наприклад: Іванов В. П. Кну ім. Т....
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconФорма заявки заявка учасника студентської наукової конференції «Держава І право: історія та сучасність»
Заявка на участь у конференції вважається прийнятою за умови отримання підтвердження від оргкомітету
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconНа участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції учнів-членів ман «Україна очима молодих»
Тези виступів учасників конференції публікуються у збірнику статей «”Україна очима молодих”: збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної...
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconВідбудеться 19-20 квітня
До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, докторанти, працівники економічних підрозділів підприємств, органів державної...
Умови участі у XVІІ білоруській конференції учнів iconВільнянська гімназія „світоч про підсумки участі у районній
Цдют м. Вільнянська у районній науково-практичній конференції брали участь 14 учнів гімназії у чотирьох відділеннях
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи