Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району icon

Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району
НазваНаказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району
Дата конвертації31.03.2013
Розмір82 Kb.
ТипНаказ

НЕДРИГАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИНАКАЗ № 40

7 лютого 2012 року смт Недригайлів


Про порядок оформлення видачі

та реєстрації документів на службові

відрядження в межах України працівників

закладів освіти Недригайлівського району


З метою вдосконалення порядку оформлення, видачі та реєстрації документів про службові відрядження в межах України працівників освіти Недригайлівського району та посилення фінансової дисципліни при відшкодуванні витрат на службові відрядження, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про службові відрядження в межах України працівників освіти Недригайлівського району (далі - Положення), що додається.

2. Керівникам навчально-виховних закладів, структурних підрозділів відділу освіти при направленні працівників у відрядження забезпечити дотримання вимог цього Положення.

3. Надати головному спеціалісту відділу освіти Захарченко В.О. право підпису наказів про відрядження в межах України працівників освіти Недригайлівського району при відсутності начальника відділу освіти.

4. Довести цей наказ до відома керівників навчально-виховних закладів та підпорядкованих структурних підрозділів.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.


Начальник відділу освіти О.І.Токаренко


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ по відділу освіти № 40 від 7.02. 2012 р.


ПОЛОЖЕННЯ

про службові відрядження в межах України працівників освіти Недригайлівського району


1. Загальні положення

Підставою для направлення працівника освіти в службове відрядження в межах України (далі - відрядження) є виконання службового доручення або запрошення до участі в нараді, семінарі, навчанні, конференції, екзаменаційних комісіях, на стажування, в конкурсі, фестивалі, концерти, урочистості тощо.

2. Документи для оформлення відрядження

2.1. Документи, які подають для оформлення відрядження (далі - документи про відрядження):

завдання на відрядження;*

наказ про відрядження;

посвідчення про відрядження.

2.2. Рішення про відрядження приймає начальник відділу освіти, у разі його відсутності – головний спеціаліст відділу освіти.

2.3. Рішення про відрядження в межах України оформляють наказом про відрядження (додаток 1) із зазначенням:

- пункту призначення;

- назви підприємства, установи, організації, куди відряджений працівник;

- строку відрядження (але не більше 30 календарних днів);

- мети відрядження;

2.4. Бланк наказу про відрядження заповнює секретар райметодкабінету , та підписує відповідно начальник відділу освіти, у разі його відсутності – головний спеціаліст відділу освіти.

2.5. Не може бути направлений у відрядження та виданий аванс працівнику, який не відзвітував про витрачені кошти в попередньому відрядженні.

Посвідчення про відрядження

2.6. Посвідчення про відрядження оформляє секретар райметодкабінету та підписує відповідно начальник відділу освіти, у разі його відсутності – головний спеціаліст відділу освіти.

2.7. У відмітках про вибуття та прибуття з відрядження зазначають дати прибуття та вибуття, які повинні відповідати датам, у проїзних документах (квитки на потяг, літак, автобус тощо).

2.8. Посвідчення про відрядження є документом, який є підставою для відшкодування працівникові добових витрат, фінансування яких здійснюють за рахунок відділу освіти.

3. Порядок видачі та реєстрації документів про відрядження

3.1. Бланки документів про відрядження видає секретар районного методичного кабінету, реєструє у відповідних журналах наказ та посвідчення про відрядження після підписання.

4. Порядок одержання коштів на відрядження

4.1. У разі направлення працівника у відрядження за рахунок коштів відділу освіти грошовий аванс виплачують виходячи з вартості проїзду, граничних норм відшкодування витрат на наймання жилого приміщення та установлених згідно із законодавством норм добових витрат. Підтверджуючими документами при цьому є розрахункові документи (касовий чек, товарний чек, розрахункова квитанція, проїзний документ тощо) відповідно до Законів України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та "Про оподаткування прибутку підприємств".

4.3. У разі направлення працівника у відрядження частково за рахунок приймаючої сторони грошовий аванс видають лише на відшкодування витрат, передбачених за рахунок коштів відділу освіти.

4.4. У разі направлення працівника у відрядження повністю за рахунок приймаючої сторони грошовий аванс не видають.

4.5. Наказ про відрядження працівник передає в централізовану бухгалтерію відділу освіти, а посвідчення про відрядження залишає у себе на період відрядження для відміток про вибуття та прибуття з відрядження.

4.6. При порушенні зазначеного в терміну подання документів, відшкодування витрат на відрядження проводять після прибуття з відрядження та надання авансового звіту з додаванням відповідних документів.

4.7. Відшкодування добових витрат, пов'язаних з перевищенням терміну перебування у відрядженні в межах України та затверджених граничних норм на наймання жилого приміщення, окремих витрат на проїзд проводять на підставі письмового пояснення та дозволу начальника відділу освіти.

4.8. Рахунків (квитанцій) на наймання жилого приміщення у приватних підприємців, не оформлених у встановленому порядку, до оплати не приймають.

4.9. Працівникам закладів освіти району, які направляються у відрядження за рахунок коштів бюджету, за наявності підтвердних документів відшкодовуються витрати:

- на проїзд (включаючи перевезення багажу) до місця відрядження і назад, а також за місцем відрядження;

- на побутові послуги, що включені до рахунків на оплату вартості проживання у готелях (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), але не більше як 10 відсотків норм добових витрат;

- на бронювання місць у готелях у розмірах не більше як 50 відсотків вартості місця за добу;

- на користування постільними речами в поїздах;

- на користування у готелях холодильником і телевізором.

Відшкодування витрат на службові телефонні переговори проводиться в розмірах, погоджених з керівником.

Витрати на проїзд працівників закладів освіти у м'якому вагоні, в каютах, що оплачуються за 1 - 4 групою тарифних ставок, на суднах морського флоту, в каютах 1 і 2 категорії на суднах річкового флоту, повітряним транспортом за квитками 1 класу та бізнес-класу, фактичні витрати, що перевищують граничні норми відшкодування витрат на наймання житлового приміщення та на перевезення понад 30 кілограмів багажу відшкодовуються в кожному випадку з дозволу керівника згідно з підтвердними документами.

Витрати у зв'язку з відрядженням, що не підтверджені оригіналами відповідних документів (крім добових витрат), працівникові не відшкодовуються.

Витрати у зв'язку з поверненням відрядженим працівником квитка на потяг, літак або інший транспортний засіб можуть бути відшкодовані з дозволу начальника відділу освіти лише з поважних причин (рішення про відміну відрядження, відкликання з відрядження) тощо, при наявності документа, що підтверджує витрати.

5. Вимоги до документів, які додають до авансового звіту

5.1. Після повернення з відрядження в межах України працівники, які отримали під звіт готівкові кошти на відрядження, та працівники, які не отримували зазначені кошти до вибуття у відрядження, повинні не пізніше трьох робочих днів після повернення з відрядження для здійснення остаточного розрахунку подати управлінню фінансування, бухгалтерського обліку та звітності авансовий звіт за встановленою формою про фактично витрачені кошти та пронумеровані оригінали таких документів:

а) посвідчення про відрядження з відмітками про вибуття та прибуття, завірені печаткою, яку використовують у своїй господарській діяльності організації для засвідчення підпису службової особи, якою було здійснено реєстрацію осіб, які вибувають у відрядження та прибувають з нього.

Посвідчення про відрядження з виправленнями дат вибуття та прибуття приймають за скріпленим печаткою підписом службової особи, яка здійснює реєстрацію працівників, які вибувають та прибувають з відрядження;

б) оригінали квитків на проїзд та інших проїзних документів (квитанції щодо оплати постільних речей тощо);

в) оригінал рахунку (квитанції) на наймання жилого приміщення з чіткою печаткою організації, штампом "сплачено" та фіскальним чеком або квитанцією до прибуткового касового ордера;

г) дозвіл начальника відділу освіти на відшкодування витрат понад встановлені норми на наймання жилого приміщення та на оплату добових витрат при перевищенні терміну перебування у відрядженні.

5.2. При перебуванні у відрядженні повністю за рахунок приймаючої сторони наказ і посвідчення про відрядження з відповідними відмітками працівник подає централізованій бухгалтерії не пізніше трьох робочих днів після повернення з відрядження.

5.3. Якщо працівник, що перебував у відрядженні, не повертає суму надміру витрачених коштів протягом звітного місяця, на який припадає граничний термін (пізніше трьох робочих днів після повернення з відрядження), то така сума підлягає оподаткуванню (відповідно пункту 7.1 статті 7 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб") за рахунок будь-якого оподатковуваного доходу (після його оподаткування) платника податку та нарахуванню штрафу у розмірі 15 відсотків суми таких надміру витрачених коштів. Якщо у майбутніх податкових періодах платник податку повертає суму надміру витрачених коштів або вона стягується з такого платника податку за рішенням суду, перерахунок податкових зобов'язань такого платника податку не здійснюється, а сума штрафу не відшкодовується.


Додаток 1

Недригайлівська районна державна адміністрація

Відділ освіти

НАКАЗ

про відрядження

____________ N ____


НАКАЗУЮ:

Відрядити
(посада)
(прізвище, ім'я, по батькові)

до
(пункт призначення: місто, район, область,
підприємство/установа/організація)

з
20
р по
20з метою


(мета відрядження)Начальник відділу освіти Підпис


Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО

Начальник відділу освіти Недригайлівської райдержадміністрації

_____________________

О.І.Токаренко

"__" ________ 200_ р.


^ ЗАВДАННЯ НА ВІДРЯДЖЕННЯ

Відрядити ___________________________________________________

(прізвище, ім'я, по батькові)

__________________________________________________________________

(назва посади)

до _______________________________________________________________

(назва пункту призначення)

термін відрядження на __ днів з ___ ____________ 200_ року по ____

____________ 200_ року з урахуванням часу перебування в дорозі.

Мета відрядження ____________________________________________

Фінансування відрядження здійснити згідно Кошторису витрат

(додається) ______________________________________________________

(за рахунок відділу освіти)

__________________________________________________________________

(за рахунок приймаючої сторони)

______________________ подати у встановленому порядку письмовий звіт про відрядження


Відповідальна особа* Підпис


* керівники структурних підрозділів відділу освіти, керівники навчально-виховних закладів, методист райметодкабінету, який відповідає за курсову перепідготовку педпрацівників та участь у семінарах і нарадахСхожі:

Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №167-од 24 квітня 2012 року смт Недригайлів Про порядок організованого закінчення 2011/2012 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району
Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної середньої освіти
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №217 смт. Рожнятів Про організацію роботи з підготовки до видачі документів про освіту випускникам 2012 року
На виконання наказу Міністерства освіти І науки України від 10. 12. 2003 №811 «Про затвердження Положення про івс «Освіта» та Порядку...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №45 від 8 лютого 2012 року смт Недригайлів Про тимчасове призупинення занять у навчально-виховних закладах району
У зв’язку з різким зниженням температури повітря, з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №133 Про відрядження на курси педагогічних працівників
«Про затвердження плану-графіку підвищення кваліфікації педагогічних працівників при Рівненському обласному інституті післядипломної...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №114 Про відрядження на курси педагогічних працівників
«Про підвищення кваліфікації педпрацівників при Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти у 2012 році»,...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №115 Про відрядження на курси педагогічних працівників
«Про підвищення кваліфікації педпрацівників при Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти у 2012 році»,...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №115 26 березня 2012 року смт Недригайлів Про розподіл функціональних обов’язків між працівниками відділу освіти та районного методичного кабінету на 2012 рік
Національної доктрини розвитку освіти, а також для удосконалення стану контролю за діяльністю навчальних закладів району, покращення...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №323 смт Михайлівка Про атестацію педагогічних працівників закладів освіти Михайлівського району у 2011-2012 навчальному році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06. 10. 2010 №930 «Про затвердження Типового положення про атестацію...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №20 Про преміювання педагогічних працівників закладів освіти за підсумками роботи за 2012-2013 навчальний рік
Волочиською районною організацією профспілки працівників освіти, зареєстрованого управлінням праці та соціального захисту населення...
Наказ №40 7 лютого 2012 року смт Недригайлів Про порядок оформлення видачі та реєстрації документів на службові відрядження в межах України працівників закладів освіти Недригайлівського району iconНаказ №32 1 лютого 2012 року смт Недригайлів
Щодо недопущення аварійних ситуацій при експлуатації відомчих котелень у зв’язку із різким зниженням температури повітря
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи