Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 icon

Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420
Скачати 192.52 Kb.
НазваНаказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420
Дата конвертації20.10.2013
Розмір192.52 Kb.
ТипНаказ

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ 
МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

10.10.2012  № 789/1248

Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України 
18 грудня 2012 р. 
за № 2108/22420

Про внесення змін до наказу МОЗ України та МНС України від 30 травня 1997 року № 166/129

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» НАКАЗУЄМО:

1. Унести до наказу Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофивід 30 травня 1997 року № 166/129 «Про удосконалення системи експертизи по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 1997 року за № 491/2295, такі зміни:

1.1. Преамбулу викласти в такій редакції:

«Відповідно до статті 12 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

1.2. Пункт 4 наказу викласти в такій редакції:

«4. Ліквідувати:

Вінницьку, Дніпропетровську, Київську та Харківську регіональні міжвідомчі експертні комісії, Волинську, Житомирську, Київську, Рівненську, Черкаську і Чернігівську обласні спеціалізовані лікарсько-консультативні комісії щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників, що виникли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, поклавши виконання їх завдань на Центральну міжвідомчу експертну комісію, Донецьку та Львівську регіональні міжвідомчі експертні комісії щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників, що виникли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (далі - Центральна МЕК, Донецька РМЕК, Львівська РМЕК), згідно з територіальним розподілом відповідно до додатка 1 до цього наказу;

дитячі обласні спеціалізовані лікарсько-консультативні комісії щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників, що виникли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, у Волинській, Житомирській, Київській, Черкаській та Чернігівській областях, поклавши виконання їх завдань на Центральну дитячу спеціалізовану лікарсько-консультативну комісію та Рівненську обласну дитячу спеціалізовану лікарсько-консультативну комісію щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників, що виникли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС (далі - Центральна дитяча спецЛКК, Рівненська дитяча облспецЛКК), згідно з додатком 2 до цього наказу.».Додаток 1 
до наказу Міністерства охорони 
здоров'я України, 
Міністерства України з питань 
надзвичайних ситуацій та у справах 
захисту населення від наслідків 
Чорнобильської катастрофи 
30.05.1997  № 166/129 
(у редакції наказу Міністерства 
охорони здоров’я України, 
Міністерства надзвичайних 
ситуацій України 
10.10.2012 № 789/1248)

ПЕРЕЛІК 
адміністративно-територіальних одиниць, з яких особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, подаються документи на розгляд до Центральної МЕК та Донецької РМЕК і Львівської РМЕК

№ з/п

Комісії

Адміністративно-територіальні одиниці

1

Центральна міжвідомча експертна комісія, 04075, 
м. Київ, 
смт Пуща-Водиця, 
вул. Лісова, 30

Вінницька, Житомирська, Київська, Черкаська, Чернігівська області, м. Київ

2

Донецька регіональна міжвідомча експертна комісія, 
83059, м. Донецьк, 
просп. Ілліча, 104

Автономна Республіка Крим та м. Севастополь, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська і Херсонська області

3

Львівська регіональна міжвідомча експертна комісія, 
79066, м. Львів, 
вул. Морозна, 31-а

Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька та Чернівецька області

^ Директор Департаменту 
реформ та розвитку 
медичної допомогиМ. Хобзей

^ Директор Департаменту 
цивільного захисту населення 
МНС УкраїниВ. Стоєцький

Додаток 2 
до наказу Міністерства охорони 
здоров'я України, 
Міністерства України з питань 
надзвичайних ситуацій та у справах 
захисту населення від наслідків 
Чорнобильської катастрофи 
30.05.1997  № 166/129 
(у редакції наказу Міністерства 
охорони здоров’я України, 
Міністерства надзвичайних 
ситуацій України 
10.10.2012 № 789/1248)

ПЕРЕЛІК 
адміністративно-територіальних одиниць, з яких особи, діти яких постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, подають документи на розгляд до Центральної дитячої спецЛКК та Рівненської дитячої облспецЛКК

№ з/п

Комісії

Адміністративно-територіальні одиниці

1

Центральна дитяча спеціалізована лікарсько-консультативна комісія, 
04075, м. Київ, 
смт Пуща-Водиця, 
вул. Міська, 1-а

Автономна Республіка Крим, м. Севастополь, м. Київ, Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська,Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька та Житомирська області

2

Рівненська обласна дитяча спеціалізована лікарсько-консультативна комісія, 
33000, м. Рівне, 
вул. В. Чорновола, 79

Волинська, Львівська та Рівненська області

^ Директор Департаменту 
реформ та розвитку 
медичної допомогиМ. Хобзей

^ Директор Департаменту 
цивільного захисту населення 
МНС УкраїниВ. СтоєцькийПОЛОЖЕННЯ 
про систему експертизи щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

^ I. Загальні положення

1.1. Цим Положенням визначається система експертизи щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

1.2. Складовими системи експертизи щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС є експертні комісії:

для дорослих - Центральна міжвідомча експертна комісія (далі - Центральна МЕК), Донецька регіональна міжвідомча експертна комісія (далі - Донецька РМЕК) та Львівська регіональна міжвідомча експертна комісія (далі - Львівська РМЕК);

для дітей - Центральна дитяча спеціалізована лікарсько-консультативна комісія (далі - Центральна дитяча спецЛКК) та Рівненська обласна дитяча спеціалізована лікарсько-консультативна комісія (далі - Рівненська дитяча облспецЛКК).

Зазначені комісії у своїй роботі керуються ^ Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, що регулюють відносини у зазначеній сфері, а також нормативно-правовими актами з питань медико-соціальної експертизи та цим Положенням.

1.3. Основною метою системи експертизи є з'ясування причин та обставин виникнення захворювань та ускладнень їх перебігу та наявності можливого впливу іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС на їх розвиток та прогресування, обґрунтоване підтвердження такого зв'язку у осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

1.4. Експертизі щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС підлягають особи, які згідно з чинним законодавством мають статус осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - постраждалі).

1.5. Експертиза виявляє компенсаторно-адаптаційні можливості особи, реалізація яких сприятиме функціональній, психологічній, соціальній, професійній реабілітації та адаптації постраждалих.
До складу членів експертних комісій входять фахівці в галузі радіаційної медицини та фахівці, які мають лікарські спеціальності, представники МОЗ України (за згодою).

У роботі експертних комісій мають право брати участь представники всеукраїнських об’єднань громадян з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діяльність яких поширюється на територію всієї України і які мають місцеві осередки у більшості її областей (за згодою).

2.4.2. Експерти консультативної групи формуються з числа фахівців, які мають різні лікарські спеціальності та які пройшли підготовку з радіаційної медицини та медико-соціальної експертизи. Склад консультативної групи затверджується головою експертної комісії і погоджується МОЗ України.

2.4.3. Член експертної комісії не може одночасно бути експертом консультативної групи.

III. Основні завдання та напрями діяльності експертних комісій

3.1. Центральна МЕК, Донецька РМЕК, Львівська РМЕК, Центральна дитяча спецЛКК та Рівненська дитяча облспецЛКК здійснюють розгляд медичних справ постраждалих, які складаються з документів, перелік яких наведено відповідно в додатках 1 та 2 до цього Положення, та надають експертні висновки щодо зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з впливом іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

3.2. Центральна МЕК та Центральна дитяча спецЛКК у межах компетенції:

приймають до розгляду спірні та складні для вирішення медичні справи, направлені з МОЗ України та МНС України, Донецької та Львівської РМЕК;

проводять розгляд медичних справ всіх категорій постраждалих відповідно до територіального розподілу;

здійснюють науково-методичне забезпечення роботи Донецької та Львівської РМЕК і Рівненської дитячої облспецЛКК та контроль за їх діяльністю;

проводять перевірку (не менше одного разу на 2 роки) та аналізують роботу відповідних експертних комісій;

розробляють і подають на затвердження до МОЗ України інструктивно-методичні документи та форми відповідних звітів щодо діяльності експертних комісій;

надають консультативну допомогу експертам Донецької та Львівської РМЕК, Рівненської дитячої облспецЛКК та лікарям спеціалізованих закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

впроваджують в роботу експертних комісій науково обґрунтовані методології щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС і надають пропозиції щодо вдосконалення та оптимізації експертизи щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС;

вживають заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації фахівців експертних комісій;

забезпечують разом із закладами охорони здоров’я зберігання медичної експертної документації та ведення архіву медичних експертних справ.

3.3. Донецька та Львівська РМЕК, Рівненська дитяча облспецЛКК:

проводять розгляд медичних справ усіх категорій постраждалих згідно з територіальним розподілом;

аналізують структуру і динаміку захворюваності за групами хвороб та їх причинами;

разом із закладами охорони здоров’я аналізують результати диспансеризації постраждалих;

прогнозують динаміку і структуру захворюваності, що пов'язана з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

3.4. Надають відповідну інформацію щодо розгляду медичних справ постраждалих та кількості прийнятих рішень експертних комісій (за запитами).

3.5. Експертні комісії мають право направляти постраждалих осіб, які подали медичні справи на розгляд експертних комісій, до спеціалізованих закладів охорони здоров’я для уточнення діагнозу і відповідного лікування.
4.11. Строк розгляду медичних справ експертною комісією:

не більше трьох місяців - для Центральної МЕК та Центральної дитячої спецЛКК;

не більше двох місяців - для Донецької та Львівської РМЕК, Рівненської дитячої облспецЛКК.

Цей строк починається з дати подання медичної справи до відповідної експертної комісії.

^ V. Розгляд медичних справ в експертних комісіях

5.1. Розгляд медичних справ в експертних комісіях проводиться за особистим зверненням постраждалого або уповноваженої ним особи та/або направленням закладу охорони здоров’я за наявності статусу постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи та документів, наведених у додатках 1 та 2 до цього Положення.

5.2. Центральна МЕК приймає до розгляду:

спірні та складні для вирішення медичні справи, направлені з МОЗ України та МНС України, Донецької та Львівської РМЕК;

медичні справи, направлені закладами охорони здоров’я або постраждалим чи уповноваженою ним особою;

медичні справи осіб, постраждалих, які на дату подання звернення продовжують працювати у зоні відчуження, державному спеціалізованому підприємстві «Чорнобильська АЕС», на об'єкті «Укриття», у тому числі із числа працівників, які беруть участь у роботах з трансформування об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему і мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

медичні справи осіб, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, належать до категорії 1, або 2, або 3, а також осіб, які захворіли на променеву хворобу або захворювання яких пов'язане з переопроміненням внаслідок будь-якої аварії, порушення правил експлуатації обладнання з радіоактивною речовиною, порушення правил зберігання і захоронення радіоактивних речовин, які сталися не з вини потерпілих, для встановлення причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання.

При виникненні спірних питань щодо підтвердження діагнозів при встановленні причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників аварії на Чорнобильській АЕС головною установою для дорослого населення є державна установа «Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України», для дітей - державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» МОЗ України.

5.3. Центральна дитяча спецЛКК розглядає:

спірні та складні для вирішення медичні справи, направлені з МОЗ України та МНС України та Рівненської облспецЛКК;

медичні справи дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з територіальним розподілом.

5.4. Донецька та Львівська РМЕК розглядають медичні справи всіх категорій постраждалих згідно з переліком адміністративно-територіальних одиниць, з яких особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, подаються документи на розгляд до Центральної МЕК та Донецької РМЕК і Львівської РМЕК відповідно до територіального розподілу, наведеним у додатку 1 до наказу МОЗ України, МНС України від 30 травня 1997 року № 166/129 «Про удосконалення системи експертизи по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 1997 року за № 491/2295 (у редакції наказу МОЗ України, МНС України від 10 жовтня 2012 року № 789/1248).

5.5. Рівненська дитяча облспецЛКК розглядає медичні справи дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з переліком адміністративно-територіальних одиниць, з яких особи, діти яких постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, подають документи на розгляд до Центральної дитячої спецЛКК та Рівненської дитячої облспецЛКК, наведеним у додатку 2 до наказу МОЗ України, МНС України від 30 травня 1997 року № 166/129«Про удосконалення системи експертизи по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 жовтня 1997 року за № 491/2295 (у редакції наказу МОЗ України, МНС України від 10 жовтня 2012 року № 789/1248).

5.6. Розгляд медичної документації повинен здійснюватись експертною комісією з урахуванням результатів повного та всебічного (у динаміці) медичного обстеження постраждалого, проведення необхідних досліджень, визначення клініко-функціонального діагнозу.

5.7. Працівники технічної групи експертної комісії приймають подані особисто постраждалим або уповноваженою ним особою та/або направлені закладом охорони здоров’я медичні справи, проводять їх реєстрацію, готують їх для розгляду експертною комісією, формують розглянуті медичні справи та передають їх до архіву комісії.

Експерти консультативної групи експертної комісії проводять експертизу документів медичної справи, визначають основну хворобу, обґрунтовують можливий її зв'язок (чи його відсутність) з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, надають письмові висновки та рекомендації на засідання експертної комісії.

Члени експертної комісії після розгляду медичної справи та шляхом проведення голосування приймають рішення про наявність (відсутність) зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

5.8. На підставі прийнятого рішення про наявність (відсутність) зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС експертною комісією надається експертний висновок, який підписується головуючим на засіданні експертної комісії та засвідчується печаткою комісії.

5.9. Датою встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС вважається день подання медичної справи до експертної комісії.

5.10. Повторний розгляд медичних справ у разі встановлення відсутності причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС проводиться тією самою експертною комісією у разі надходження додаткової інформації про зміни у стані здоров'я і працездатності постраждалого та/або у разі виявлення неврахування чи часткового врахування медичних та дозиметричних даних.

5.11. Експертні комісії в тижневий строк надають або надсилають експертний висновок особам, яким встановлено (не встановлено) причинний зв'язок хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

^ VI. Порядок оскарження рішень експертних комісій

6.1. У разі незгоди постраждалого з рішенням:

Донецької та Львівської РМЕК - медична справа розглядається Центральною МЕК;

Рівненської дитячої облспецЛКК - медична справа розглядається Центральною дитячою спецЛКК.

6.2. Рішення Центральної МЕК та Центральної дитячої спецЛКК може бути оскаржене до МОЗ України.

Сектор радіаційної безпеки та медичних проблем наслідків аварії на ЧАЕС управління спеціалізованої медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України за результатами розгляду медичної справи готує письмовий висновок та передає медичну справу на позачергове засідання до Центральної МЕК або Центральної дитячої спецЛКК для прийняття відповідного рішення.

6.3. Центральна МЕК, Центральна дитяча спецЛКК у місячний строк з дати отримання медичної справи надають або надсилають повідомлення особам, яким встановлено (не встановлено) причинний зв'язок хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, про результати розгляду медичної справи та винесене рішення.

6.4. Рішення експертних комісій можуть бути оскаржені до суду.

^ Директор Департаменту 
реформ та розвитку 
медичної допомогиМ. Хобзей

Директор Департаменту 
цивільного захисту населення 
МНС УкраїниВ. Стоєцький


Додаток 1 
до Положення про систему 
експертизи щодо встановлення 
причинного зв'язку хвороб, 
інвалідності і смерті з дією 
іонізуючого випромінювання 
та інших шкідливих чинників 
внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

ПЕРЕЛІК 
документів, що подаються на розгляд до Центральної МЕК та Донецької РМЕК і Львівської РМЕК щодо встановлення причинного зв'язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС для дорослого населення

1. Направлення закладу охорони здоров’я або особиста заява хворого.

2. Особиста інформована згода пацієнта щодо дозволу на передачу його персональних даних до Українського центру інформаційних технологій і Національного реєстру для внесення до Державного реєстру України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3. Копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (завірена в установленому законодавством порядку).

4. Документи про перебування в зоні відчуження, характер і види виконуваних робіт, посвідчення про відрядження, дані про оплату праці, інші підтвердні документи (за наявності).

5. Копія паспорта (перша, друга та одинадцята сторінки).

6. Завірена в установленому порядку копія трудової книжки.

7. Медична карта амбулаторного хворого (форма № 025/о, затверджена наказом МОЗ України від 14 лютого 2012 року № 110, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974) із закладу охорони здоров’я (підлягає поверненню).

8. Витяг з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о, затверджена наказом МОЗ України від 14 лютого 2012 року № 110, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974), що містить відомості про стан здоров’я в доаварійний та післяаварійний періоди, первинне звернення за медичною допомогою та відображає динаміку розвитку і перебіг захворювання за встановленими діагнозами, результатами інструментальних та лабораторних обстежень, консультаціями лікарів та стаціонарне лікування в закладах охорони здоров’я (завіряється закладом охорони здоров’я).

9. Матеріали щодо тимчасової непрацездатності (за наявності, згідно з даними листків тимчасової непрцездатності).

10. У випадку стійкої втрати працездатності (інвалідність) - копія довідки до акта огляду медико-соціальної експертної комісії.

11. Результати аналізів та інструментальних досліджень, що доказово підтверджують діагнози (при злоякісних захворюваннях - результати морфологічної верифікації пухлини).

12. При розгляді медичних справ померлих: протокол патолого-анатомічного дослідження (за запитом експертної комісії); копія свідоцтва про смерть; копія свідоцтва про шлюб; копія паспорта особи, яка подає документи померлого.


Додаток 2 
до Положення про систему 
експертизи щодо встановлення 
причинного зв'язку хвороб, 
інвалідності і смерті з дією 
іонізуючого випромінювання 
та інших шкідливих чинників 
внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

ПЕРЕЛІК 
документів, що подаються до дитячих спецЛКК для розгляду медичної експертної справи щодо встановлення причинного зв'язку хвороб у дітей з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

1. Направлення закладу охорони здоров’я або заява матері або батька (опікуна, піклувальника).

2. Особиста інформована згода матері або батька (опікунів, піклувальників) хворої дитини щодо дозволу передачі персональних даних до Українського центру інформаційних технологій і Національного реєстру для внесення до Державного реєстру України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3. Копія посвідчення дитини, потерпілої від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (завірена в установленому законодавством порядку).

4. Копія свідоцтва про народження або паспорта дитини (перша, друга та одинадцята сторінки).

5. Копія посвідчення матері та/або батька, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (завірена в установленому законодавством порядку).

6. Копія паспорта матері та/або батька, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, або опікунів/піклувальників (перша, друга та одинадцята сторінки).

7. Довідка про період перебування дитини в зоні радіоактивного забруднення (за наявності).

8. Довідка про період перебування матері та/або батька дитини в зоні радіоактивного забруднення (за наявності).

9. Історія розвитку дитини (форма № 112/о, затверджена наказом МОЗ України від 27 грудня 1999 року № 302) із закладу охорони здоров’я (підлягає поверненню).

10. Витяг з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о, затверджена наказом МОЗ України від 14 лютого 2012 року № 110, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за № 661/20974) закладів охорони здоров’я, де проводилось лікування та обстеження, завірений закладом охорони здоров’я.

11. Копія корінця медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років.

12. Результати аналізів та інструментальних досліджень, що доказово підтверджують діагнози.

Публікації документа

  • Офіційний вісник України від 08.01.2013 — 2012 р., № 100, стор. 60, стаття 4060, код акту 65171/2012Схожі:

Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconНаказ №2693 Зареєстровано в Міністерстві Про затвердження Положення юстиції України про надання категорій дитячо 20 серпня 2009 року юнацьким спортивним школам за №789/16805

Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconНаказ №710 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 грудня 2012 р за №2169/22481
Про затвердження Вимог до перевірки конструкції та технічного стану колісного транспортного засобу, методів такої перевірки
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconМатеріал передруковано із журналу учителя трудового навчання «Скарбничка» №1(2) січень-березень 2012 р. Роіппо
...
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconМатеріал передруковано із журналу учителя трудового навчання «Скарбничка» №1(2) січень-березень 2012 р. Роіппо
...
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconМатеріал передруковано із журналу учителя трудового навчання «Скарбничка» №1(2) січень-березень 2012 р. Роіппо
...
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconНаказ №1842/5 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2100/22412 Про затвердження форм документів, надання (надсилання) яких встановлено Законом України "Про громадські об'єднання"
Відповідно до статей 12, 13, 16, 19 та 20 Закону України "Про громадські об'єднання", пункту 1 Положення про Міністерство юстиції...
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconНаказ №348/70 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 грудня 1998 р за №800/3240 Зміни тексту: Наказ Міносвіти №64/12 12. 03. 1999 Наказ мон №80/16 21. 02. 2001 На виконання Закону України "Про пожежну безпеку" наказуємо
Про затвердження Правил пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconМіністерство освіти І науки україни №1/9-950 від 30 грудня 2010 року
Міністерства освіти І науки України від 18. 02. 2008 р. №94, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27. 02. 2008 р. №151/14842)...
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconНаказ №81 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 травня 2004 р за №620/9219 Зміни тексту: Наказ зареєстровано №1290/14557 20.
Про затвердження Правил безпеки під час навчання в кабінетах інформатики навчальних закладів системи загальної середньої освіти
Наказ №789/1248 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 18 грудня 2012 р за №2108/22420 iconНаказ №64 Про затвердження екзаменаційних комісій щодо проведення державної підсумкової атестації учнів 9 та 11 класів у 2011-2012 навчальному році
Міністерства освіти І науки України від 18. 02. 2008 №94, зареєстрований у Міністерстві юстиції України27. 02. 2008 №151/14842) зі...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи