Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема icon

Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема




Скачати 342.6 Kb.
НазваУрок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема
Сторінка1/3
Дата конвертації01.02.2013
Розмір342.6 Kb.
ТипУрок
  1   2   3



Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи

Тема № 3. КВАДРАТИЧНА ФУНКЦІЯ

3.1 Функція.

Урок № 6.

Тема: Дослідження квадратичної функції


Розробила

Учитель математики і інформатики
вищої категорії, вчитель - методист
Краснолуцької гімназії №1 імені Л.Литвяк
Рибак Ольга Стефанівна



Хронограмма урока

  1. Організаційний момент. Розминка.
    Прийом «Закінчи речення одним словом» 2 хвилини


  2. Мотивація навчальної діяльності. Обгрунтування навчання. Актуалізація опорних знань учнів.
    Прийом «2-4-всі разом»:
    робота в парах – 4 хвилини,
    робота в четвірках – 1 хвилина,
    робота всім класом – 5 хвилин.
    Розповідь вчителя, повідомлення теми урока – 1 хвилина.
    Фронтальне дослідження веселки – 2 хвилини.
    Встановлення відповідності «Кольорові графіки» - 1 хвилина


  3. ^ Узагальнення і систематизація знань
    Робота у парах з технологічними картами – 8 хвилин.
    узагальнення отриманих результатів на дошці – 3 хвилини.


  4. Зорове і розумове розвантаження
    Вправа – 1 хвилина


  5. Розв’язування вправ
    Робота зі «Сходинкою до знань» - 2 хвилини.
    І група за ПК тестування, ІІ з учителем фронтально – 5 хвилин.
    ІІ група за ПК тестування, І з учителем фронтально – 5 хвилин.
    Дві групи за ПК побудова графіка функції – 1 хвилина.


  6. ^ Підведення підсумків. Рефлексія.
    «Ода параболі» - 2 хвилини.
    Оцінювання «Зворотній зв’язок» - 1 хвилини


  7. Постановка домашнього завдання
    Повідомлення домашнього завдання – 1 хвилина.





Урок № 6.

Тема: Дослідження квадратичної функції

Cogito, ergo sum! Думаю, тому існую

Рене Декарт.

Мета уроку:

1) Освітня:

- Закріпити знання учнів про означення, вид графіка та алго­ритм побудови графіка квадратичної функції. Дослідити властивості квадратичної функції та узагальнити отримані результати, доповнивши ними знання. Виробити вміння застосовувати результати спостережень для аналітичного дослідження властивостей квадратичної функції загального вигляду. Повторити загальні власти­вості функцій, а також схеми виконання основних видів геометричних перетворень графіків функцій.

2) Розвиваюча:

- розвиток критичного мислення; навички роботи з ПК, творчо – пошукової діяльності.

3) Виховна:

- виховувати стійку зацікавленість у вивченні предмета через його практичне застосування; уважність; самостійність.

Обладнання Інтерактивна дошка SMART BOARD; програми пакету Microsoft Office: Power Point, Word; програми: UTK, GRAN2D, плагін Graph Builder. Роздаткові матеріали: аркуші оцінювання, «Сходинки балів», технологічні карти для узагальнення, картки з завданнями для актуалізації знань. Підручник Мальований Ю.І., Литвиненко Г.М., Возняк Г.М. Алгебра: Підручник для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Власна дидактична розробка автора «Сходинка до знань»


Тип уроку Узагальнення та поглиблення знань

Хід урока
^

Перед початком уроку на мультимедійній дошці знаходиться слайд1, за дзвоником з’являється слайд2 з фразою

Cogito, ergo sum!


  1. Організаційний момент. Розминка. 2 хвилини.

Мета: активізація емоційної і розумової діяльності учнів на уроці.

Закінчи речення одним словом”.

Слайд 3

Учитель. Закінчіть одним словом речення: “ Уміти мислити необхідно для того, щоб…” (Можливі варіанти відповідей учнів: спілкуватися, працювати, жити… Всі можливі варіанти записуються на дошці, проте їх не має бути багато. Серед усіх наведених варіантів слід обрати один із найбільш містким сенсом. Скоріш за все це буде слово ЖИТИ)

^ Учитель Зверніть увагу на фразу, написану на дошці. Хтось із вас знає латину?
Слайд 4

(Якщо таких учнів не буде, то учитель перекладає фразу українською
Думаю, тому існую!)


Учитель Ці слова належать видатному вченому здобутки якого нам стануть у нагоді на сьогоднішньому уроці. А хто це, ми дізнаємось із вами трохи згодом. Кожен етап роботи на уроці будемо оцінювати за допомогою аркушів оцінювання (додаток 4), а шкала оцінювання - «Сходинки» (додаток 1).

^ Аркуші оцінювання перед початком уроку було роздано учням. Шкала оцінювання «Сходинки» знаходиться на кожній парті та використовується і на інших уроках.

  1. Мотивація навчальної діяльності. Обґрунтування навчання. Актуалізація опорних знань учнів. Час - 14 хвилин.

^ Мета: розвиток внутрішньої мотивації учнів, корекція подальшої роботи на уроці.

Завдання 1 Учні об’єднані перед уроком у 5 різнорівневих груп. Метод 2-4-всі разом. Завдання за готовими ескізами графіків. Кожна група має графіки, зображені на картках певним кольором, записати формули функцій, графіки яких зображені, вказати область визначення і область значень, зазначити, з яких елементарних функцій і за допомогою яких геометричних перетворень було отримано ці графіки. Завдання групам записані на технологічних картках (Додаток 2) по одній на парту. Після виконання роботи у групах по 2 учні, результати узагальнюються у «четвірках». Час, відведений на цю роботу, розподіляється наступним чином: робота у парах – 4 хвилини, робота у четвірках –
1 хвилина, побудова графіків на дошці – 5 хвилин (по 1 хвилині на кожну групу).
Разом 10 хвилин.


Учитель Давайте проаналізуємо те, що отримали. Яка елементарна функція дісталась кожній групі? Які геометричні перетворення «перетерпів» її графік?

^ Діти відповідають. Правильні розвязки завдань кожної групи наведено нижче.

ПЕРША ГРУПА у= , два графіки
І: симетрія відносно вісі ОУ область визначення [-2;0], область значень [0; ]


у =
ІІ: у = симетричне відображення відносно ОХ, область визначення [-2; 0], область значень [; 0]


у = -

ДРУГА ГРУПА у=х2 , два графіки
І: симетрія відносно ОХ, вгору на 1,праворуч на 1, область визначення [0; 2], область значень [0; 1]
у= - (х –1)2+1
ІІ: вниз на 1, праворуч на 1, область визначення [0; 1], область значень [-1; 0]
у= (х-1)2-1


ТРЕТЯ ГРУПА у=х2 , два графіки
І: симетрія відносно ОХ, вниз на 1,праворуч на 1, область визначення [0; 1], область значень [-2; -1]
у= - (х –1)2-1
ІІ: вниз на 3, праворуч на 1, область визначення [0; 2], область значень [-3; -2]
у= (х-1)
2-3


ЧЕТВЕРТА ГРУПА у=х2 , два графіки
І: симетрія відносно ОХ, вгору на 1,праворуч на 6, область визначення [5; 7], область значень [0; 1]
у= - (х –6)2+1
ІІ: вниз на 1, праворуч на 6, область визначення [5; 6], область значень [-1; 0]
у= (х-6)
2-1


П’ЯТА ГРУПА у=х2 , два графіки
І: симетрія відносно ОХ, вниз на 1, праворуч на 6, область визначення [5; 6], область значень [-2; -1]
у= - (х –6)2-1
ІІ: вниз на 3, праворуч на 6, область визначення [5; 7], область значень [-3; -2]
у= (х-6)
2-3


Після відповіді на питання кожної групи учитель будує на дошці за допомогою плагіну Graph Builder, за наявності, або за допомогою програми GRAN2D відповідні графіки. Після закінчення роботи на дошці висвітлюється:





Учитель за допомогою світових маркерів добудовує графіки х= - 2 для у Є [-3; √-2], х= 2 для у Є [-3; 1], х= 5 для у Є [-3; 1], y= -1 для x Є [3; 5]. На дошці з’являється слово РЕНЕ

Учитель нагадує про необхідність виставлення балів кожному в аркуші оцінювання за цей етап роботи.

Час, на спілкування учителя з класом – 1 хвилина.

Учитель Ця людина сказала : «Усі науки настільки пов’язані між собою, що легше вивчати їх всі разом, ніж будь-яку одну з них окремо від інших». Хто знає, про кого йде мова?

^ Учні відповідають. На дошці з’являється портрет Декарта та його вислів «Cogito, ergo sum! Думаю, тому існую»

Учитель Отже, це великий Рене Декарт! І наш сьогоднішній урок буде проведено під гаслом геніального вислову: «Cogito, ergo sum! Думаю, тому існую». Тож ДУМАЄМО! І сьогодні ми з вами будемо проводити аналітичну роботу, тобто узагальнювати і систематизувати вже відомі нам речі. Тож почнемо.

Слайд 4 на якому зображена веселка.

Подивіться, будь ласка, на екран. Що ви бачите? Давайте підійдемо до розгляду цього природного явища з точки зору алгебри. На що подібна ця дуга?

^ Учитель питаннями підводить учнів до моменту, коли вони скажуть ПАРАБОЛА, це може відбутися і одразу.

Учитель Графіком якої функції є парабола? Графіки яких функцій частіше за все зустрічалися у вашій груповій роботі? Які дії ви виконували працюючи у групах?

Давайте спробуємо сформулювати тему нашого сьогоднішнього уроку.

^ Учні формулюють тему, за необхідності, учитель вносить певні зміни.

Слайд 5

Учитель Відкрили зошити, записали число і тему уроку

Слайд 6

Учитель Добудую Декартову систему й проаналізуємо природну параболу.

Учитель за допомогою світових маркерів будує на дошці систему координат. На «дослідження» веселки відводиться 2 хвилини.

Учитель Дайте, будь ласка, відповіді на наступні питання.
Загальний вигляд функції?

Старший коефіцієнт?

Нулі функції?

Проміжки знакосталості?

Проміжки монотонності?

Найбільше значення?

Слайд 7

Учитель Провести такий детальний аналіз дозволило введення саме системи координат. Щоб ретельніше проводити наукові дослідження, Рене Декартом було розроблено певний алгоритм, який він втілив у своїх «Роздумах про метод», а саме:

Нічого не приймати за істину допоки це не доведено, розділяти будь-яку проблему на стільки частин, на скільки це можливо, розташовувати думки у певному порядку, починаючи з простого і переходячи до складного, і робити повсюди переліки настільки повні та огляди настільки всепоглинаючі, щоб бути впевненим, що нічого не пропущено.

Під час вивчення теми «Квадратична функція» ми з вами застосовували ці положення, тож не будемо відходити від них і сьогодні, перш ніж узагальнити знання щодо квадратичної функції, розберемось із відповідністю графіків формулам

Слайд 8

Учні встановлюють відповідність між кольором лінії графіка функції і її формулою, після кожної відповіді учня на дошці «спливає» правильна відповідь. Робота проводиться фронтально. Час роботи – 1 хвилина.

3. Узагальнення і систематизація знань. Час роботи – 11 хвилин.

Мета: узагальнення і систематизація знань учнів.

Учитель До цього часу ми проводили з вами дослідження квадратичної функції, спираючись на її графік, але досліджувати поведінку функції можна й аналітично. Аналітичними дослідженнями дуже часто займаються наукові співробітники. Настала черга зайнятися науковою діяльністю і нам. Зараз ви будете працювати у парах. Кожній парі роздано технологічну карту, у якій знаходяться як заповнені розділи, так і розділи, що потребують ваших додатків. Працюючи над заповненням картки, можна використовувати свої знання, «Сходинку до знань» з теми та, безперечно, положення «Роздумів про метод». На цю роботу вам відводиться 8 хвилин. Після закінчення роботи у нас буде можливість перевірити її правильність.

Технологічна карта Додаток 3. Учні працюють у парах, заповнюючи картки, після закінчення роботи до дошки запрошується по черзі по одному учню від групи, які заповнюють відповідні місця в технологічній карті, що висвітлюється на дошці. Після того, як все буде зроблено, вчитель з метою перевірк, відкриває на презентації праву частину слайду. Час на роботу на дошці – 3 хвилини.

Слайд 9

Правильно заповнена технологічна картка має вигляд





^ Властивості квадратичної функції







а > 0

а < 0







1. D(y) = R

2. Е(у) = [у0; +∞)

1. D(y) = R

2. Е(у) = (-∞; y0]







(у0 — ордината вершини параболи)







3. а) Функція зростає, якщо

х [х0; +∞)

б) Функція спадає, якщо

х (-∞; х0]

3. а) Функція зростає, якщо

х (-∞; х0]

б) Функція спадає, якщо

х [х0; +∞)







(х0 — абсциса вершини параболи)







4. а) Якщо D > 0, то

у > 0 при х (-∞; хl)(x2; +∞),

у < 0 при x (x1; x2)



4. а) Якщо D > 0, то

у > 0 при х (х1; х2),

у < 0 при x (-∞; x1)(x2; +∞)









(х1, х2 – нулі функції)







б) Якщо D = 0, то у > 0

при х х1 х2



б) Якщо D = 0, то у < 0

при х х1 х2










в) Якщо D < 0, то у > 0 при x R



в) Якщо D < 0, то у < 0 при х R


















^ Учитель нагадує про необхідність виставлення балів собі до аркушів оцінювання за цей етап роботи.

4. Зорове і розумове розвантаження. Час 1 хвилина.


Учитель Ця вправа послаблює напруження очей, розслабляє очні нерви та деякою мірою заспокоює розум. Супроводжувальне їй дихання освіжає та знімає напругу.

Розігрійте руки, потерши одну долоню іншою. Робіть це доти, доки не відчуєте, що руки ваші стали теплими… Тепер обіпріться ліктями на стіл перед собою. Склавши пальці обох рук у дві півкулі, м’яко прикрийте ними закриті очі. Відчуйте, які приємні для очей тепло та темрява… Ви можете посилити це відчуття, зробивши при цьому пару глибоких вдихів. Уявіть собі, ви збираєтесь наповнити не лише легені, а й очі свіжим киснем, він зробить їх більш свіжими та сильними.

Слайд 10

5. Розв’язування вправ. Час роботи – 13 хвилин

Мета: розглянути можливості застосувати на прктиці узагальнені знання щодо аналітичного дослідження функцій. Продовжити роботу по вдосконаленню навичок роботи на ПК з окремим програмним продуктом.

Учитель настала черга застосувати до практики набуті знання. Відкрийте, будь ласка, відповідну сторінку «Сходинок знань». Зараз ми з вами будемо заповнювати таблицю, що там розташована

На дошку проектується таблиця, учні по черзі один за одним підходять до дошки і заповнюють відповідні клітинки, окрім клітинок останнього рядка, який заповнюється учнями разом з учителем на факультативі. Час на цю роботу 2 хвилини.

Слайд 11

Правильно заповнена таблиця має вигляд

Формула


Значення а


Напрямок гілок параболи

Координати вершини параболи

у= -3(х+1)2 -4

-3




(-1; -4)

у= х2 -1

1




(0; -1)

у= 1/2(х-2)2 +3

½




(2; 3)

у= -2х2 +5

-2




(0; 5)

у= (х-5)2

1




(5; 0)

у= -х2

-1




(0; 0)

у= -х2 +2

-1




(0; 2)

^ Учитель нагадує про необхідність виставлення балів собі у аркуші оцінювання за цей етап роботи.

Для роботи на уроці учні об’єднані у дві великі групи ( перший та другий варіанти). Відповідно до рівня диференціації: друга група – учні, які потребують більше часу на засвоєння матеріалу, перша група – більш «сильні учні».

Учитель Молодці! Ви дуже плідно попрацювали! Далі працюємо методом «Експертні групи». Під час цієї роботи ви будете мати змогу стати експертом з розв’язування певного типу завдань і перевірити рівень засвоєння знань на уроці. Тож розпочнімо роботу! Перша група – займіть свої місця за комп’ютерами і відкрийте програму UTK, виконуєте завдання тесту з назвою «Дослідження квадратичної функції». Завдання цього тесту я позичила зі збірок  "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з математики. 9 клас" (авт. Істер О.С., Глобін О.І., Комаренко О.В.) та із завдань ЗНО попередніх років. Не забудьте проставити тестові бали до аркушів оцінювання. Час на роботу – 5 хвилин. Друга група – увага на дошку! Ми з вами покроково розберемо розв’язання завдання номер 213 (в), що знаходиться на сторінці 98 підручника. Працюємо в робочих зошитах. Наприкінці роботи проставте свої бали за цей етап роботи до аркушів оцінювання. Час на роботу – 5 хвилин.

Учитель працює на дошці SMART, застосовуючи метод фронтального опитування для отримання певних результатів під час розв’язування завдань та використовуючи світлові маркери. Дидактична мета цього етапу роботи полягає в тому, щоб усі учні групи не тільки зрозуміли розв’язання такого типу завдань, але й змогли пояснити його учням першої групи. Запис, що ведеться на дошці, по закінченню роботи на уроці зберігається, оскільки презентація розміщується потім на сайті «Щоденник».

Слайд 12

213(в ) Не будуючи графіка у=-3х2+12х+1 знайдіть
а)проміжки зростання і спадання б) найбільше або найменше значення функції в)знайти кількість нулів функції (додаткове завдання до номера, що дає учитель)


Розв’язання

а)а=-3, гілки параболи напрямлені вниз.
хв= =


функція зростає, якщо хЄ(- ;

функція спадає, якщо хЄ.

б)оскільки а=-3 і гілки параболи напрямлені вниз, то функція набуває найбільшого значення у вершині, маємо ув=-3∙22+12∙2+1=13.

Отже, найбільше значення функції у=13.

в) кількість нулів квадратичної функції залежить від знаку дискримінанту відповідного квадратного рівняння, у нашому випадку другий коефіцієнт парний, то скористаємось формулою
=. Маємо, , тож функція має два нулі.


Учитель Ми розв’язали завдання аналітично. Перевірити правильність виконання нами цього завдання ви зможете, зайнявши свої місця за комп’ютером і побудувавши за допомогою програми GRAN2D графік функції, властивості якої ми з вами дослідили. Увага! Масштаб необхідно зменшити, інтервал побудови [-1; 10].

Після того, як ви побудуєте графік функції, перейдіть до виконання завдань у програмі UTK, виконуєте завдання тесту з назвою «Дослідження квадратичної функції». Час роботи – 5 хвилин.

Учні групи, яка працювала за ПК, попередньо виставивши отримані оцінки за виконання тестових завдань до аркушів оцінювання, повертаються на свої місця. Учитель працює на дошці, застосовуючи метод фронтального опитування для отримання певних результатів під час розв’язування завдань. Дидактична мета цього етапу роботи полягає в тому, щоб усі учні групи не тільки зрозуміли розв’язання такого типу завдань, але й змогли пояснити його учням другої групи. Запис, що ведеться на дошці, по закінченню роботи на уроці зберігається, оскільки презентація розміщується потім на сайті «Щоденник».

Учитель Працюємо в робочих зошитах. Виконуємо вправу під номером 218, сторінка 98. Наприкінці роботи проставте свої бали за цей етап роботи до аркушів оцінювання. Час роботи – 5 хвилин.

Слайд 13

218 Якими мають бути розміри прямокутника, периметр якого дорівнює 24 см, аби площа його була найбільшою?

Розв’язання

Нехай одна сторона прямокутника буде х см, тоді інша сторона (12-х) см. Площа прямокутника буде становити s=х(12-х)=-х2+12х.

^ Отримали функцію у=-х2+12х.

Функція квадратична, а=-1, гілки параболи напрямлені вниз, тому своє найбільше значення функція буде мати в своїй вершині. Маємо: хв= = .

^ Отже, найбільшою площа прямокутника буде, якщо одна його сторона дорівнює 6см, а друга 12 см – 6 см = 6 см.

Коли друга група закінчує виконання цього завдання, перша група вже виконає завдання тестів. Далі учитель пропонує учням другої групи приєднатися до учнів першої групи для того, щоб переглянути графік функції, складеної учнями для розв’язання завдання 218

^ Увага! Масштаб необхідно зменшити, інтервал побудови [-4; 18]. Знайти точку максимуму функції. Час роботи – 1 хвилина.

Учитель Ми з вами сьогодні дуже плідно попрацювали. Молодці!

6. Підведення підсумків. Рефлексія. Час роботи – 3 хвилини.

Мета: підвести підсумки роботи на уроці та за допомогою зворотнього зв’язку перевірити рівень засвоєння учнями матеріалу. Ще раз показати прикладну напрямленність математики.

Учитель Ви стоїте на порозі вибору свого життєвого шляху. Профілізація старшої школи передбачає три основні напрямки – технологічний, природничо-математичний і гуманітарний. Тому, можливо, декому з вас здасться, що з квадратичною функцією та її графіком ви не будете більше зустрічатись. Я хочу переконати вас в іншому і довести, що параболи, розташовані навколо нас, для цього достатньо лише придивитись.

Слайд 14 (ода параболі) 2 хвилини.

Робота з учями щодо оцінювання роботи на уроці - 1 хвилина.

Учитель Я вважаю, що всі зрозуміли, що математика – це наука про закономірності ЖИТТЯ! А вчені, які внесли видатний внесок у розвиток цієї науки, – великі люди, бо вони ВИВЧАЛИ ВСІ НАУКИ РАЗОМ, не відокремлюючи одну від іншої! Тобто великий Декарт правий: «Усі науки настільки пов’язані між собою, що легше вивчати їх всі разом, ніж будь-яку одну з них окремо від інших». Тож будемо мислити, тобто ІСНУВАТИ!

Підрахуйте загальну кількість своїх балів за урок. Хто працював на високому рівні, піднесіть руку.

^ Учні підводять руку

Учитель Хто працював на достатньому рівні, піднесіть руку.

Учні підводять руку

Учитель Хто працював на середньому рівні, піднесіть руку.

^ Учні підводять руку

Учитель Хто працював на початковому рівні, піднесіть руку.

Учні підводять руку. Якщо такі учні є учитель пропонує їм відвідати назначені заздалегідь індивідуальні заняття.

7. Постановка домашнього завдання. Час роботи -1 хвилина

Слайд 15

Учитель Настала черга отримати домашнє завдання для вдосконалення свої умінь і навичок. Вдома ви опрацюєте теоретичний матеріал зі «Сходинок знань», уважно переглянете теоретичний матеріал із пар.4 п. 4.1. Виконаєте письмово №№ 209, 212, 216

№ 209 – завдання на побудову графіка функції та дослідження її властивостей за графіком, те, що ми дуже детально розібрали на попередніх уроках. №212 – завдання на аналітичне дослідження функції, експертами з виконання цього завдання у нас є учні другої групи. №216 – завдання на знаходження найбільшого значення функції, експертами з виконання цього завдання у нас є учні першої групи. Окрім іншого, не забувайте переглянути «Сходинки знань», той розділ, де знаходяться завдання зі збірок ДПА, за бажанням, пропоную виконати творче завдання - написати невеликі наукові роботи на запропоновані теми (їх перелік є у «Сходинках знань»), час на написання рефератів – тиждень.

Творче завдання

  1   2   3



Схожі:

Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconУрок алгебри та початків аналізу в 11 класі. Тема уроку
Тема уроку: „Застосування визначеного інтегралу до розв’язування задач геометричного, фізичного та економічного змісту”
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconУрок з алгебри в 9 класі Тема. Найпростіші перетворення графіків функцій. Мета. Розвивати уміння учнів узагальнювати та систематизувати знання
Перш ніж почнеться урок, зверніть, будь ласка, увагу на маленький файл: у ньому лежать пелюстки квітів, жовтого, червоного та рожевого...
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconУрок з алгебри 8 клас 19. 02. 2013 Тема. Функція, її властивості і графік Мета: домогтися засвоєння учнями змісту основних властивостей функції; сформувати вміння
Мета: домогтися засвоєння учнями змісту основних властивостей функції; сформувати вміння відтворювати вивчені властивості, а також...
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconУрок алгебри у 8 класі. Тема уроку. Квадратні рівняння Мета уроку: формувати уміння розв'язувати квадратні рівняння. Тип уроку: комбінований. Хід уроку
Повідомлення теми і мети. Здійснення мотивації навчаль­но-пізнавальної діяльності учнів. Урок проводиться в формі подорожі до Єгипетської...
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconУрок математики в 2 класі «Пригоди Колобка на новий лад» вчитель загальноосвітньої І ііі ступенів школи №6 м. Шепетівки Стецюк Ніна Василівна
Тема. Розв’язування складеної задачі. Вправи і задачі на засвоєння таблиць додавання і віднімання
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconТема: Показникова функція. Показникові рівняння. Мета: систематизувати і узагальнити знання і уміння учнів з теми «Показникова функція. Показникові рівняння.»
Мета: систематизувати і узагальнити знання і уміння учнів з теми «Показникова функція. Показникові рівняння.», розвивати логічне...
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconУрок в 11 класі
Тема: Урок узагальнення і систематизації знань, умінь та навичок учнів при вивчені теми «Елементи комбінаторики»
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconТема: Функція. Поняття функції

Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconАвтор: учитель української мови і літератури Шепетівської загальноосвітньої школи №6 Бернадська Ольга Вікторівна Шепетівка 2012 Урок позакласного читання у 5 класі за твором сучасного українського письменника Тема
Оксана Лущевська. Різдвяний детектив «Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки». Значення дружби, допитливості та допомоги...
Урок з алгебри у 9 класі загальноосвітньої середньої школи Тема № квадратична функція 1 Функція. Урок № Тема iconУрок алгебри у 7 класі (із застосуванням інтерактивних технологій) тема: множення многочленів очікувані результати: Після цього уроку учні зможуть
Обладнання: підручники, таблиці, правила проведення методу «мозковий штурм», правила роботи в малих групах (пам’ятки учневі)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи