Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва icon

Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Скачати 35.07 Kb.
НазваПротокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва
Дата конвертації26.12.2012
Розмір35.07 Kb.
ТипПротокол

Протокол № 1

засідання журі районної виставки-конкурсу

декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва


від 30. 03. 2012 р.

На районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край”, яка відбулася з 15 по 25 березня 2012 року згідно плану роботи СЮТ затвердженого районним відділом освіти, були представлені 149 експонатів з 15 загальноосвітніх шкіл (Рівчак – Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 7 експонатів, Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - 23, Коломійцівської ЗОШ І-ІІІ ст. - 12, Лихачівської ЗОШ І-ІІІ ст. - 2, Степовохутірської ЗОШ І-ІІІ ст. - 3, Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 - 4, Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – 9, Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - 18, Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. - 15, Носівського НВК “ЗНЗ – ДНЗ” І-ІІІ ст. №3 – 8, районної гімназії – 1, Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – 27, Пустотінської ЗОШ І-ІІ ст. – 12, Адамівської ЗОШ І-ІІІ ст. – 2, Хотинівської ЗОШ І-ІІ ст. - 3), БДЮТ – 4 експонати та Носівської районної СЮТ – 12 експонатів.

Експонати були представлені у 15 розділах Положення про виставку-конкурс. У розділі “Художнє різьблення” було представлено 2 експонати, у розділі “Художня вишивка” – 41, у розділі “Ляльки” – 8, у розділі “Декоративний розпис” – 10, у розділі “Писанкарство” – 8, у розділі “Тістопластика” – 12, у розділі “Художнє плетіння” – 16, у розділі “Витинання, аплікація” – 13, у розділі “Фітодизайн” – 4, у розділі “Конструювання одягу” – 2, у розділі “Бісероплетіння” – 12, у розділі “Інші техніки виконання” – 9, у розділі “Живопис” – 9, у розділі “Графіка” – 3.

Найбільшу кількість експонатів, які мали належний рівень виконання, гарне естетичне оформлення, необхідну супроводжуючу документацію і відповідали умовам виставки-конкурсу подали Пустотинська ЗОШ І-ІІ ст., Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Рівчак-Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст., районна СЮТ.

Розглянувши представлені експонати, журі у х в а л и л и:


І. Розподілити місця наступним чином:

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. :

1 МІСЦЕ - Носівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Дубовик С. Е.)

2 МІСЦЕ – Рівчак – Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Супрун Л. П.)

3 МІСЦЕ – Носівська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 (в.о. директора Шепета Т. В.)

4 МІСЦЕ - Мринська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Леус Г. П.)

5 МІСЦЕ – Носівська ЗОШ І-ІІІ ст №4 (директор Киричок Т. В.)

6 МІСЦЕ - Носівський НВК “ЗНЗ-ДНЗ” І-ІІІ ст. № 3 (директор Хоменко Н. О.)

7 МІСЦЕ – Червонопартизанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (директор Вовкогон В. М.)

8 МІСЦЕ - Червонопартизанська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (директор Боженко В. І.)

9 МІСЦЕ – Районна гімназія (директор Сліпченко Л. І.)

10 МІСЦЕ – Коломійцівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Набок Н. Г.)

11 МІСЦЕЛихачівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Грош С. І.)

12 МІСЦЕ - Степовохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.(директор Новик С. І.)

^ Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. :

1 МІСЦЕ - Пустотинська ЗОШ І-ІІ ст. (директор Довгопол Г. І.)

2 МІСЦЕ – Адамівська ЗОШ І-ІІ ст.(директор Баклан К.М.)

3 МІСЦЕ – Хотинівська ЗОШ І-ІІ ст. (директор Сизоненко О.В.)


ІІ. Нагородити дипломами районної станції юних техніків:

І ступеня

1. Оксимець Марію, 11 років, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Носівської районної СЮТ (керівник Кратко А. М.) за експонат “Глиняний посуд”.

2. Усик Анастасію, 10 років, ученицю 4-В класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Супрун Н. М.) за серію експонатів..

3. Охобу Вікторію, 10 років, ученицю 4 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лавреха С. Г.) за експонати: вишиті ікони “Святий Миколай”, “Злим серцям примирення”.

4. Овдієнко Тетяну,11 років, вихованку гуртка “Моделювання іграшок, сувенірів” Носівської районної СЮТ (керівник Фесенко Л. Ф.) за експонат “Для ляльки Маші обновки наші”.

5. Зінченко Ірину, 13 років, вихованку гуртка “Художній розпис” Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (керівник Минко О. М.) за серію експонатів (декоративний розпис).


ІІ ступеня

1. Кушніра Юрія, 15 років, учня 10 класу Мринської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Фесенко Л. Ф.) за серію експонатів.

2. Кравченко Марину, 14 років, вихованку гуртка “Українська народна вишивка” БДЮТ (керівник Дмитрієнко О. А.) за експонат “Хліб-сіль”.

3. Галай Ганну, 12 років, ученицю 8 класу Пустотинської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Васильчук В. В.) за експонат “Дерево життя”.

4. Колодницьку Вікторію,7 років, ученицю 1-Г класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник Кратко Л. В.) за експонат “Ляльки-мотанки”.

5. Садового Назарія, 8 років, учня 3 класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник Садовий А. В.) за експонат “Декоративна дошка”.

ІІІ ступеня

1. Конька Богдана, 9 років, учня 4 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лавреха С. Г. ) за експонат “Запасливий кролик”.

2. Дерев’янка Владислава, 9 років, учня 4 класу Рівчак-Степанівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Лавреха С. Г. ) за експонат “Чарівна рибка”.

3. Коморну Яну, 11 років, ученицю 6 класу Пустотинської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Васильчук В. В.) за експонат “Яблуневий цвіт”.

4. Бикову Альону, 12 років, ученицю 8 класу Пустотинської ЗОШ І-ІІ ст. (вчитель Васильчук В. В.) за експонат “Квіти”.

5. Дорошенка Олександра, 10 років, учня 4-В класу Носівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Супрун Н. М.) за малюнок “Поля, левади і кущ калини під вікном”.


ІІІ. Роботи переможців районної виставки-конкурсу направити на обласну виставку-конкурс “Знай і люби свій край”.


Голова журі _____________В. В. Кияниця

Секретар журі___________ Н. О. Довбиш

Члени журі: _____ О. М. Кащенко

______Л. В. ВасиленкоСхожі:

Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconНаказ № Про підсумки проведення міського конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Хода від 09. 02. 2011р. №92-но «Про проведення обласної заочної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового І образотворчого мистецтва...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconПро проведення засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва позашкільних навчальних закладів Київщини
Вського краєзнавчого музею відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва icon№07-13 від 19 липня 20 13 року підведено підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
Відповідно до наказу Українського державного центру позашкільної освіти №07-13 від 19 липня 2013 року підведено підсумки Всеукраїнської...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconУмки міського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового І образотворчого мистецтва «Знай І люби свій край» учнів шкіл та вихованців цдют у 2012 році Відповідно до річного плану та наказу управління освіти Енергод
Про підсумки міського конкурсу-виставки декоративно-ужиткового І образотворчого мистецтва «Знай І люби свій край» учнів шкіл та вихованців...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconНаказ №249 Про проведення районного етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів
Положення про обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставок декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconНаказ №84 Про проведення районного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"
Знай і люби свій край”, зареєстрованого головним управлінням юстиції у Рівненській області 27 лютого 2009 року за №14/856 та з метою...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconНаказ №13-м від 03 лютого 2012 року м. Ужгород Про підсумки обласної виставки конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
«Знай і люби свій край» від 26. 09. 2011 року, в м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconНаказ №3-м від «04» лютого 2011 року м. Ужгород Про підсумки обласної виставки конкурсу декоративно-ужиткового І образотворчого мистецтва «Знай І люби свій край»
«Знай і люби свій край» від 05. 10. 2010 року, в м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconНаказ № Про підсумки районної виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість тобі, Україно!» та районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
«Про проведення масових заходів позашкільними установами обласного підпорядкування та інститутом післядипломної педагогічної освіти...
Протокол №1 засідання журі районної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва iconНаказ №38 Про проведення районного етапу обласного конкурсу-виставки дитячих робіт з декоративно-ужиткового мистецтва «Таємниці народних ремесел»
Провести з 15. 02. 2010 р по 22. 02. 2010 р на базі бдют районний етап обласного конкурсу-виставки дитячих робіт з декоративно-ужиткового...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©te.zavantag.com 2000-2017
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи